Νέα

Club4Couples (νέο swingers)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα chuk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 861
  • Εμφανίσεις 196K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.433
Κριτικές
8
Like
11.279
Πόντοι
3.786
Mη βιάζεσαι να δικαιώσεις το nickname σου παίκτη. Το Playhouse είναι πάρτι με πρόσκληση και αν σε είχαν προσκαλέσει θα το ήξερες ήδη.
 

chazos3

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
29
Like
62
Πόντοι
0
Mη βιάζεσαι να δικαιώσεις το nickname σου παίκτη. Το Playhouse είναι πάρτι με πρόσκληση και αν σε είχαν προσκαλέσει θα το ήξερες ήδη.
Ευχαριστώ για την απάντηση.
Μάγκες ακούστε και γω μόνο 16 χρόνια μέλος έχω δει πολλά . Απλώς τελευταία είστε όλοι με το δάχτυλο στην σκανδάλη αμέσως να κραξετε. Το δάχτυλο στον κώλο σας για να μην ενοχλείτε και τους άλλους.
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
434
Like
662
Πόντοι
81
Ευχαριστώ για την απάντηση.
Μάγκες ακούστε και γω μόνο 16 χρόνια μέλος έχω δει πολλά . Απλώς τελευταία είστε όλοι με το δάχτυλο στην σκανδάλη αμέσως να κραξετε. Το δάχτυλο στον κώλο σας για να μην ενοχλείτε και τους άλλους.
Δεν είναι ρε φιλε με το δάχτυλο στην σκανδαλη. Απλος 16 χρονια θα επρεπε τουλαχιστον να ξερεις οτι κατι τετοια event δεν ειναι δημοσια.
Τωρα κατα την γνωμη μου κακος αναφερθηκε αλλα και παλι το να ρωτας που ειναι, ειναι τουλαχιστον αφελες.
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
487
Κριτικές
3
Like
678
Πόντοι
361
ενταξει ρε παιδια ο ανθρωπος μπορει να μην ηξερε και εγω βασικα το ιδιο δν ηξερα οτι ηταν κλειστο event μονο με προσκλησεις αν και εγω δεν εχω εμπειρια πολυ στον χωρο αυτο παω σε βραδιες που επιτρεπονται μονοι ανδρες. Εχω παει σταδιακα και με φιλες αλλα οχι για παιχνιδι μονο για να ζησουν την εμπειρια της πρωτης φορας
 

chazos3

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
29
Like
62
Πόντοι
0
Δεν είναι ρε φιλε με το δάχτυλο στην σκανδαλη. Απλος 16 χρονια θα επρεπε τουλαχιστον να ξερεις οτι κατι τετοια event δεν ειναι δημοσια.
Τωρα κατα την γνωμη μου κακος αναφερθηκε αλλα και παλι το να ρωτας που ειναι, ειναι τουλαχιστον αφελες.
Έτσι όπως ειπώθηκε νόμιζα ότι ήταν σαν το 2+2 δηλαδή στο ίδιο μαγαζί event απλώς με σενάριο. Στο χώρο είμαι 2 χρόνια μονο
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.655
Like
13.609
Πόντοι
2.256
Έτσι όπως ειπώθηκε νόμιζα ότι ήταν σαν το 2+2 δηλαδή στο ίδιο μαγαζί event απλώς με σενάριο. Στο χώρο είμαι 2 χρόνια μονο
Τύπε μου, μακριά από εμένα σκανδάλες ή κράξιμο χωρίς λόγο. Είναι ένα event για ζευγάρια και κάποιους λίγους επιλεγμένους μπαλαντέρ, σε ιδιωτικό χώρο. Θα διαφωνήσω με το φίλο @Sex_For_Fun ότι κακώς αναφέρθηκε επειδή είναι σε δημόσια ανακοίνωση στο site των ζευγαριών (οπότε αν ήσουν ζευγάρι θα το είχες διαβάσει) και θα συμφωνήσω με τον φίλο @Nubic στο ότι αν ήσουν καλεσμένος (ως μπαλαντέρ), ήδη θα το ήξερες.
Αυτά από εμένα και καλά να περνάμε!!!
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
434
Like
662
Πόντοι
81
Τύπε μου, μακριά από εμένα σκανδάλες ή κράξιμο χωρίς λόγο. Είναι ένα event για ζευγάρια και κάποιους λίγους επιλεγμένους μπαλαντέρ, σε ιδιωτικό χώρο. Θα διαφωνήσω με το φίλο @Sex_For_Fun ότι κακώς αναφέρθηκε επειδή είναι σε δημόσια ανακοίνωση στο site των ζευγαριών (οπότε αν ήσουν ζευγάρι θα το είχες διαβάσει) και θα συμφωνήσω με τον φίλο @Nubic στο ότι αν ήσουν καλεσμένος (ως μπαλαντέρ), ήδη θα το ήξερες.
Αυτά από εμένα και καλά να περνάμε!!!
Οπως το ειπες. Σε σιτε για ζευγάρια που έχει υποτυπώδη πιστοποίηση άλλα έχει οχι δημόσια.
Λίγα ειναι τα ζευγάρια εδώ και όλα θα το έχουν μάθει απο το σιτε και σε συνάρτηση " στο ότι αν ήσουν καλεσμένος (ως μπαλαντέρ), ήδη θα το ήξερες." καθιστά άκυρη την αναφορά.
Προσωπική μου γνώμη και μόνο.
Υγ. Καποια στιγμη πιο παλια έβαζα το unseen και καποιο μελος απο εδω μου λεει εισαι σιγουρος οτι θελουν τα παιδια να το ποσταρεις ? Δεν ρωτησα καν απλος δεν το ξαναεβαλα.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.362
Κριτικές
124
Like
6.495
Πόντοι
5.097
Ευχαριστώ για την απάντηση.
Μάγκες ακούστε και γω μόνο 16 χρόνια μέλος έχω δει πολλά . Απλώς τελευταία είστε όλοι με το δάχτυλο στην σκανδάλη αμέσως να κραξετε. Το δάχτυλο στον κώλο σας για να μην ενοχλείτε και τους άλλους.
Στον πάτο σου βλάκα, που έχεις και 2 χρόνια στον χώρο :jerking::jerking:,δεν κρατιοσουν να την πεις την μ@λακια σου πάλι :2funny::2funny:
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.655
Like
13.609
Πόντοι
2.256
Οπως το ειπες. Σε σιτε για ζευγάρια που έχει υποτυπώδη πιστοποίηση άλλα έχει οχι δημόσια.
Λίγα ειναι τα ζευγάρια εδώ και όλα θα το έχουν μάθει απο το σιτε και σε συνάρτηση " στο ότι αν ήσουν καλεσμένος (ως μπαλαντέρ), ήδη θα το ήξερες." καθιστά άκυρη την αναφορά.
Προσωπική μου γνώμη και μόνο.
Υγ. Καποια στιγμη πιο παλια έβαζα το unseen και καποιο μελος απο εδω μου λεει εισαι σιγουρος οτι θελουν τα παιδια να το ποσταρεις ? Δεν ρωτησα καν απλος δεν το ξαναεβαλα.
Ναι βρε, όλα ΟΚ. Δεν έγινε τίποτα. Τέλος οι πληροφορίες.
 

chazos3

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
29
Like
62
Πόντοι
0
Στον πάτο σου βλάκα, που έχεις και 2 χρόνια στον χώρο :jerking::jerking:,δεν κρατιοσουν να την πεις την μ@λακια σου πάλι :2funny::2funny:
Το λέω και δημόσια και στα αρχιδια μου . Είναι πολλοστή φορά που με έριζεις
Άκου βλακα στα πουσταδικά που πας δεν πατάω για να σε βρω αλλά αν σε πετύχω πουθενά θα σου βάλω και το πληκτρολόγιο και το ποντίκι και το δάχτυλο στον κώλο. Χωράνε κιόλας στον. Έχουν φτιάξει οι Πακιστανοί
 
Τελευταία τροποποίηση:

chazos3

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
29
Like
62
Πόντοι
0
Τύπε μου, μακριά από εμένα σκανδάλες ή κράξιμο χωρίς λόγο. Είναι ένα event για ζευγάρια και κάποιους λίγους επιλεγμένους μπαλαντέρ, σε ιδιωτικό χώρο. Θα διαφωνήσω με το φίλο @Sex_For_Fun ότι κακώς αναφέρθηκε επειδή είναι σε δημόσια ανακοίνωση στο site των ζευγαριών (οπότε αν ήσουν ζευγάρι θα το είχες διαβάσει) και θα συμφωνήσω με τον φίλο @Nubic στο ότι αν ήσουν καλεσμένος (ως μπαλαντέρ), ήδη θα το ήξερες.
Αυτά από εμένα και καλά να περνάμε!!!
Ουδέποτε προσωποποίησα αυτά που είπα μίλησα γενικά. Τύπε δεν είμαι μπαλαντέρ. Ευχαριστώ για την ενημέρωση ωστόσο .
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.655
Like
13.609
Πόντοι
2.256
Ουδέποτε προσωποποίησα αυτά που είπα μίλησα γενικά. Τύπε δεν είμαι μπαλαντέρ. Ευχαριστώ για την ενημέρωση ωστόσο .
Από τη μεριά μου όλα ΟΚ αδερφέ!!! No offense.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.362
Κριτικές
124
Like
6.495
Πόντοι
5.097
Το λέω και δημόσια και στα αρχιδια μου . Είναι πολλοστή φορά που με έριζεις
Άκου βλακα στα πουσταδικά που πας δεν πατάω για να σε βρω αλλά αν σε πετύχω πουθενά θα σου βάλω και το πληκτρολόγιο και το ποντίκι και το δάχτυλο στον κώλο. Χωράνε κιόλας στον. Έχουν φτιάξει οι Πακιστανοί
Τσάμπα μάγκας του πληκτρολογίου, την ζητάς την τραμπουκα σου βλάκα. Ήταν η πολλοστή φορα που γράφεις μ@λακιες και πήρες ότι σου άξιζε τρόμπα, που έχεις και 2 χρόνια εμπειρία στα swinger :jerking::jerking:. Κάνε και καμιά ενημέρωση για τις γκέι πιάτσες τις ξέρεις καλά κι αυτές :effemine::effemine::2funny::2funny:
 

chazos3

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
29
Like
62
Πόντοι
0
Τσάμπα μάγκας του πληκτρολογίου, την ζητάς την τραμπουκα σου βλάκα. Ήταν η πολλοστή φορα που γράφεις μ@λακιες και πήρες ότι σου άξιζε τρόμπα, που έχεις και 2 χρόνια εμπειρία στα swinger :jerking::jerking:. Κάνε και καμιά ενημέρωση για τις γκέι πιάτσες τις ξέρεις καλά κι αυτές :effemine::effemine::2funny::2funny:
Δεν φταις εσύ αγόρι μου . Δεν ξανασχολουμαι
Ο μλκς ο πατέρας σου φτάιει που τα ρίξε μέσα και δεν σε έπαιξε μαλακία και έβγαλε τέτοιο πουτ@@γεννημα
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.362
Κριτικές
124
Like
6.495
Πόντοι
5.097
Δεν φταις εσύ αγόρι μου . Δεν ξανασχολουμαι
Ο μλκς ο πατέρας σου φτάιει που τα ρίξε μέσα και δεν σε έπαιξε μαλακία και έβγαλε τέτοιο πουτ@@γεννημα
Εντάξει τύπε, θα περιμένουμε να μας ενημερώσεις στο θρεντ για τις γκέι πιάτσες :2funny::2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Junax

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
505
Κριτικές
9
Like
645
Πόντοι
306
Καλησπερα σε ολους. Παιζει ακομα το σκηνικο με μονους αντρες τις Πεμπτες;
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.433
Κριτικές
8
Like
11.279
Πόντοι
3.786
παικταρά μπέρδεψες τα μπαρ.

Μόνοι άντρες: Πέμπτες και Κυριακές στο 2+2 (υπάρχει σχετικό νήμα, ψάξτην)

Στο C4C που συζητάμε εδώ, μόνοι άντρες Τετάρτες αλλά όχι κάθε Τετάρτη.
 

Vasilis9707

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2017
Μηνύματα
909
Like
613
Πόντοι
86
Σήμερα προφανώς δεν παίζει unseen πάρτι; Γιατί δεν έχω ενημέρωση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom