Νέα

Club4Couples (νέο swingers)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα chuk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 796
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (3 μέλη και 6 επισκέπτες)

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
419
Like
638
Πόντοι
81
Και ήταν όλα ζευγάρια κανονικά?
Εννοειται. Αυτη ειναι η διαφορα. Ειχε και μονες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για την πρώτη επίσκεψη ζευγαριού , είναι καλύτερα Παρασκευή ή Σάββατο λέτε ;
Παρασκευη
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.526
Like
12.478
Πόντοι
2.256
Για την πρώτη επίσκεψη ζευγαριού , είναι καλύτερα Παρασκευή ή Σάββατο λέτε ;
Παρασκευή για να δείτε άλλα ζευγάρια και να εγκλιματιστείτε, χωρίς βραχιολάκι, να δείτε τους χώρους ή ακόμα και να παίξετε, μόνοι ή με παρέα. Σάββατο για φουλ διασκέδαση, χορό, ποτό, παιχνίδι. Περισσότερος κόσμος!!! Secret night Κυριακή για φουλ παιχνίδι!!!
 

niksam

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
28
Like
20
Πόντοι
0
Παρασκευή για να δείτε άλλα ζευγάρια και να εγκλιματιστείτε, χωρίς βραχιολάκι, να δείτε τους χώρους ή ακόμα και να παίξετε, μόνοι ή με παρέα. Σάββατο για φουλ διασκέδαση, χορό, ποτό, παιχνίδι. Περισσότερος κόσμος!!! Secret night Κυριακή για φουλ παιχνίδι!!!
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες , ελπίζω να τα καταφέρουμε
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.307
Κριτικές
124
Like
6.366
Πόντοι
5.097
Μ.Εβδομαδα κλειστά τύποι, παιζει όμως πριβέ πάρτι την Δευτέρα 06/05 για όσους ξέρουν :rockon::rockon:
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.526
Like
12.478
Πόντοι
2.256
Μ.Εβδομαδα κλειστά τύποι, παιζει όμως πριβέ πάρτι την Δευτέρα 06/05 για όσους ξέρουν :rockon::rockon:
Θα πας τυπάρα;;;; Εχεις παρέα ή θα πας μπαλαντέρ;;; Δεν πιστεύω να σε έχουν χώσει υπηρεσία, τον παλιό;;;;
 

tsourekas002

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2014
Μηνύματα
32
Κριτικές
3
Like
84
Πόντοι
0
Καλησπερα! Επειδη δεν εχω εμεπιρια πανω σε αυτο το κομματι και θα ηθελα να δοκιμασω κατι με μια κοπελα που τραβιεμαι συζηταμε μηπως κανονισουμε καμια καταστασουλα με ενα ζευγαρι ακομα για δοκιμη! Αν ενδιαφερεται κανεις με τη δικια του μπορει να μου στειλει dm! Παντως ακουγεται πολυ ωραια φαση το μαγαζι!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.307
Κριτικές
124
Like
6.366
Πόντοι
5.097
Καλησπερα! Επειδη δεν εχω εμεπιρια πανω σε αυτο το κομματι και θα ηθελα να δοκιμασω κατι με μια κοπελα που τραβιεμαι συζηταμε μηπως κανονισουμε καμια καταστασουλα με ενα ζευγαρι ακομα για δοκιμη! Αν ενδιαφερεται κανεις με τη δικια του μπορει να μου στειλει dm! Παντως ακουγεται πολυ ωραια φαση το μαγαζι!
Τύπε εδώ μέσα υπάρχουν πολλά ζευγάρια απλά η γυναίκα έχει και πουλάκι αν δεν σε πειράζει :rockon::rockon::2funny::2funny:
 

niksam

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
28
Like
20
Πόντοι
0
Καθυστερημένα καταθέτω την δική μου εμπειρία στο μαγαζί . Πρώτη φορά σαν ζευγάρι σε τέτοιο χώρο , ευχαριστώ από εδώ κάποιους φίλους που με ενημέρωσαν σχετικά , και όπως καταλαβαίνεται και για εμένα αλλά και την γυναίκα ήταν κάπως πιεσμένη η κατάσταση , με σχετικό άγχος και κόλλημα . Όμως η ιδιοκτήτρια άψογη, σου δημιουργεί αμέσως ένα αίσθημα ασφάλειας και οικειότητας , σου δείχνει πως την απασχολεί ο χώρος , διασκέδαση σου και φυσικά η ασφάλεια σου . Πήγαμε Παρασκευή , με λίγο κόσμο , περίπου 6-8 ζευγάρια , αλλά τελικά εξελίχθηκε πολύ όμορφα η βραδιά , με καλό και δυνατό παιχνίδι στα κάτω δωμάτια . Καθαρά ποτά και ευγενέστατος ο υπάλληλος αλλά και οι πελάτες σου δημιουργούσαν ένα αίσθημα ασφάλειας . Όλα τα παραπάνω μας έκαναν πολύ γρήγορα να ξεαγχωθούμε και να αφεθούμε , να νοιώσουμε οικεία και ασφαλείς . Ευχαριστώ την Ράνια για την στάση της και πραγματικά το προτείνω ανεπιφύλαχτα . Στην επόμενη επίσκεψη ξέρω που θα πάω για την Σαββατιάτικη έξοδο . Δυστυχώς δεν βλέπω να υπάρχει εδώ θρεντ για τον χώρο για να γράψω τις εντυπώσεις μου γιαυτό το αναρτώ εδώ .. Καλή Ανάσταση σε όλες και όλους , με υγεία ....
 

vasillhss

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
114
Like
48
Πόντοι
1
Καθυστερημένα καταθέτω την δική μου εμπειρία στο μαγαζί . Πρώτη φορά σαν ζευγάρι σε τέτοιο χώρο , ευχαριστώ από εδώ κάποιους φίλους που με ενημέρωσαν σχετικά , και όπως καταλαβαίνεται και για εμένα αλλά και την γυναίκα ήταν κάπως πιεσμένη η κατάσταση , με σχετικό άγχος και κόλλημα . Όμως η ιδιοκτήτρια άψογη, σου δημιουργεί αμέσως ένα αίσθημα ασφάλειας και οικειότητας , σου δείχνει πως την απασχολεί ο χώρος , διασκέδαση σου και φυσικά η ασφάλεια σου . Πήγαμε Παρασκευή , με λίγο κόσμο , περίπου 6-8 ζευγάρια , αλλά τελικά εξελίχθηκε πολύ όμορφα η βραδιά , με καλό και δυνατό παιχνίδι στα κάτω δωμάτια . Καθαρά ποτά και ευγενέστατος ο υπάλληλος αλλά και οι πελάτες σου δημιουργούσαν ένα αίσθημα ασφάλειας . Όλα τα παραπάνω μας έκαναν πολύ γρήγορα να ξεαγχωθούμε και να αφεθούμε , να νοιώσουμε οικεία και ασφαλείς . Ευχαριστώ την Ράνια για την στάση της και πραγματικά το προτείνω ανεπιφύλαχτα . Στην επόμενη επίσκεψη ξέρω που θα πάω για την Σαββατιάτικη έξοδο . Δυστυχώς δεν βλέπω να υπάρχει εδώ θρεντ για τον χώρο για να γράψω τις εντυπώσεις μου γιαυτό το αναρτώ εδώ .. Καλή Ανάσταση σε όλες και όλους , με υγεία ....
Πως ήταν η πρώτη σας φορά έγινε παιχνίδι η παρακολουθήσατε μόνο;
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
419
Like
638
Πόντοι
81
Καθυστερημένα καταθέτω την δική μου εμπειρία στο μαγαζί . Πρώτη φορά σαν ζευγάρι σε τέτοιο χώρο , ευχαριστώ από εδώ κάποιους φίλους που με ενημέρωσαν σχετικά , και όπως καταλαβαίνεται και για εμένα αλλά και την γυναίκα ήταν κάπως πιεσμένη η κατάσταση , με σχετικό άγχος και κόλλημα . Όμως η ιδιοκτήτρια άψογη, σου δημιουργεί αμέσως ένα αίσθημα ασφάλειας και οικειότητας , σου δείχνει πως την απασχολεί ο χώρος , διασκέδαση σου και φυσικά η ασφάλεια σου . Πήγαμε Παρασκευή , με λίγο κόσμο , περίπου 6-8 ζευγάρια , αλλά τελικά εξελίχθηκε πολύ όμορφα η βραδιά , με καλό και δυνατό παιχνίδι στα κάτω δωμάτια . Καθαρά ποτά και ευγενέστατος ο υπάλληλος αλλά και οι πελάτες σου δημιουργούσαν ένα αίσθημα ασφάλειας . Όλα τα παραπάνω μας έκαναν πολύ γρήγορα να ξεαγχωθούμε και να αφεθούμε , να νοιώσουμε οικεία και ασφαλείς . Ευχαριστώ την Ράνια για την στάση της και πραγματικά το προτείνω ανεπιφύλαχτα . Στην επόμενη επίσκεψη ξέρω που θα πάω για την Σαββατιάτικη έξοδο . Δυστυχώς δεν βλέπω να υπάρχει εδώ θρεντ για τον χώρο για να γράψω τις εντυπώσεις μου γιαυτό το αναρτώ εδώ .. Καλή Ανάσταση σε όλες και όλους , με υγεία ....
Φιλε γιαυτο φωναζουμε ολοιι εδω μεσα. Ειναι αλλο επιπεδο το μαγαζι.
Δεν θα βρεις θρεντ γιατι απο επιλογη δεν το θελουν τα παιδια.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.349
Κριτικές
8
Like
11.049
Πόντοι
3.786
Καθυστερημένα καταθέτω την δική μου εμπειρία στο μαγαζί . Πρώτη φορά σαν ζευγάρι σε τέτοιο χώρο , ευχαριστώ από εδώ κάποιους φίλους που με ενημέρωσαν σχετικά , και όπως καταλαβαίνεται και για εμένα αλλά και την γυναίκα ήταν κάπως πιεσμένη η κατάσταση , με σχετικό άγχος και κόλλημα . Όμως η ιδιοκτήτρια άψογη, σου δημιουργεί αμέσως ένα αίσθημα ασφάλειας και οικειότητας , σου δείχνει πως την απασχολεί ο χώρος , διασκέδαση σου και φυσικά η ασφάλεια σου . Πήγαμε Παρασκευή , με λίγο κόσμο , περίπου 6-8 ζευγάρια , αλλά τελικά εξελίχθηκε πολύ όμορφα η βραδιά , με καλό και δυνατό παιχνίδι στα κάτω δωμάτια . Καθαρά ποτά και ευγενέστατος ο υπάλληλος αλλά και οι πελάτες σου δημιουργούσαν ένα αίσθημα ασφάλειας . Όλα τα παραπάνω μας έκαναν πολύ γρήγορα να ξεαγχωθούμε και να αφεθούμε , να νοιώσουμε οικεία και ασφαλείς . Ευχαριστώ την Ράνια για την στάση της και πραγματικά το προτείνω ανεπιφύλαχτα . Στην επόμενη επίσκεψη ξέρω που θα πάω για την Σαββατιάτικη έξοδο . Δυστυχώς δεν βλέπω να υπάρχει εδώ θρεντ για τον χώρο για να γράψω τις εντυπώσεις μου γιαυτό το αναρτώ εδώ .. Καλή Ανάσταση σε όλες και όλους , με υγεία ....
Καλή Ανάσταση και σε εσάς και καλά να περνάτε. Τελικά δε μπορεί να έχεις άποψη αν δεν το βιώσεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom