Νέα

Club4Couples (νέο swingers)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα chuk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 822
  • Εμφανίσεις 192K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

alterboy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2014
Μηνύματα
117
Κριτικές
3
Like
127
Πόντοι
1
Εγώ δεν καταλαβαίνω πως ενώ φαίνεται και οι δύο να ξέρετε πράγματα και να είστε τόσο κοντά στους αντώνηδες και τους γιάννηδες, δεν γνωρίζεστε μεταξύ σας.

Ευτυχώς θα συναντηθείτε το Σάββατο και θα μπορέσετε να τα συζητήσετε και να γνωριστείτε. Αν και συνήθως, σε αυτές τις περιπτώσεις ο ένας από τους δύο "δεν μπόρεσε" να πάει τελευταία στιγμή, οπότε και αποκαλύπτεται η αλήθεια.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Εγώ δεν καταλαβαίνω πως ενώ φαίνεται και οι δύο να ξέρετε πράγματα και να είστε τόσο κοντά στους αντώνηδες και τους γιάννηδες, δεν γνωρίζεστε μεταξύ σας.

Ευτυχώς θα συναντηθείτε το Σάββατο και θα μπορέσετε να τα συζητήσετε και να γνωριστείτε. Αν και συνήθως, σε αυτές τις περιπτώσεις ο ένας από τους δύο "δεν μπόρεσε" να πάει τελευταία στιγμή, οπότε και αποκαλύπτεται η αλήθεια.
Το μόνο που δίνει μια εικόνα είναι πως η κυρία του ic3manxxx μετείχε στο τελετουργικό. Αν ισχύει αυτό, είναι πολύ συγκεκριμενες οι κυρίες που παίρνουν μέρος. Οπότε σιγουρα τον ξερουν και ο Γιάννης και ο Αντώνης.
 

ic3manxxx

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
33
Like
16
Πόντοι
0
Εγώ δεν καταλαβαίνω πως ενώ φαίνεται και οι δύο να ξέρετε πράγματα και να είστε τόσο κοντά στους αντώνηδες και τους γιάννηδες, δεν γνωρίζεστε μεταξύ σας.

Ευτυχώς θα συναντηθείτε το Σάββατο και θα μπορέσετε να τα συζητήσετε και να γνωριστείτε. Αν και συνήθως, σε αυτές τις περιπτώσεις ο ένας από τους δύο "δεν μπόρεσε" να πάει τελευταία στιγμή, οπότε και αποκαλύπτεται η αλήθεια.
δλδ εσυ πιστευεις οτι ειμαι κανενας ουγκανος που θα παω να κανω φασαρια σε ξενο μαγαζι?

εξαλου θα ακυρωνα τον εαυτο μου που λεω οτι με νοιαζει το καλο του χωρου κι οχι να σωσω τον γαμο μου.

τωρα το τι θα πω απο κοντα με τον Αντωνη που ξερω τι δουλεια κανει κανονικα,ποσα παιδακια εχει,που μενει,με ποιον ξεκινησε το μαγαζι,γιατι τα χαλασανε κι αλλα πολλα

ειναι κατι που αφορα αυτον κι εμενα και βεβεια δεν διαφερουν καθολου με αυτα που λεω εδω

τωρα,για τους γλυφτες κωλοτρυπιδων,τους χθεσινους κι αυτους που κρυβοντε πισω απο το πληκτρολογιο δεν τους βλεπω καν,τους πουθεναδες

και για του λογου το αληθες

ευκολα ανεβαζω το nickname μου εδω ,μ φτανει να δεσμευτει ο μαγκακος οτι θα κανει το ιδιοκι ας μην το κανει ποτε (που δεν θα το κανει γιατι ειναι κοτα και

μονο να γλυφει κωλοτρυπιδες ξερει)
 

alterboy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2014
Μηνύματα
117
Κριτικές
3
Like
127
Πόντοι
1
δλδ εσυ πιστευεις οτι ειμαι κανενας ουγκανος που θα παω να κανω φασαρια σε ξενο μαγαζι?

εξαλου θα ακυρωνα τον εαυτο μου που λεω οτι με νοιαζει το καλο του χωρου κι οχι να σωσω τον γαμο μου.

τωρα το τι θα πω απο κοντα με τον Αντωνη που ξερω τι δουλεια κανει κανονικα,ποσα παιδακια εχει,που μενει,με ποιον ξεκινησε το μαγαζι,γιατι τα χαλασανε κι αλλα πολλα

ειναι κατι που αφορα αυτον κι εμενα και βεβεια δεν διαφερουν καθολου με αυτα που λεω εδω

τωρα,για τους γλυφτες κωλοτρυπιδων,τους χθεσινους κι αυτους που κρυβοντε πισω απο το πληκτρολογιο δεν τους βλεπω καν,τους πουθεναδες

και για του λογου το αληθες

ευκολα ανεβαζω το nickname μου εδω ,μ φτανει να δεσμευτει ο μαγκακος οτι θα κανει το ιδιοκι ας μην το κανει ποτε (που δεν θα το κανει γιατι ειναι κοτα και

μονο να γλυφει κωλοτρυπιδες ξερει)
Ποιος μίλησε για φασαρία;
Να μιλήσετε από κοντά λέω ότι είναι ευκαιρία, καθώς από τα λεγόμενα προκύπτει ότι ανήκετε στον στενό κύκλο του μαγαζιού, παρόλα αυτά δεν γνωρίζετε ποιος είναι ο άλλος.
 

jon papa

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2019
Μηνύματα
7
Like
56
Πόντοι
0
Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις! Μάλλον έγραψα σε λάθος timing!
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
424
Like
642
Πόντοι
81
Λοιπόν για να σε διευκολύνω σου λέω οτι ενημερώθηκαν για τις μαλακίες που λες.
Θέλω να σε δω να πας να τους πεις είμαι ο παπάρας του μπου.
Οποτε μην ανυσηχεις εαν ειμαι εκει το ποιος ειμαι κτλ.
Θελω να εξηγησεις ειδικα το κοματι του κρυβόταν στο αυτοκίνητο και το ηξερε 10 μερες πριν.
Μιλαμε για τρελλα γελια. :priest:???
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
1
Like
5.958
Πόντοι
2.306
Λοιπόν για να σε διευκολύνω σου λέω οτι ενημερώθηκαν για τις μαλακίες που λες.
Θέλω να σε δω να πας να τους πεις είμαι ο παπάρας του μπου.
Οποτε μην ανυσηχεις εαν ειμαι εκει το ποιος ειμαι κτλ.
Θελω να εξηγησεις ειδικα το κοματι του κρυβόταν στο αυτοκίνητο και το ηξερε 10 μερες πριν.
Μιλαμε για τρελλα γελια. :priest:???
AE53DB5C-E742-427B-815B-96B16BE3EB0E.jpeg
 

ic3manxxx

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
33
Like
16
Πόντοι
0
Λοιπόν για να σε διευκολύνω σου λέω οτι ενημερώθηκαν για τις μαλακίες που λες.
Θέλω να σε δω να πας να τους πεις είμαι ο παπάρας του μπου.
Οποτε μην ανυσηχεις εαν ειμαι εκει το ποιος ειμαι κτλ.
Θελω να εξηγησεις ειδικα το κοματι του κρυβόταν στο αυτοκίνητο και το ηξερε 10 μερες πριν.
Μιλαμε για τρελλα γελια. :priest:???
survivorau GIF by Australian Survivor
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
424
Like
642
Πόντοι
81
Βρε λεγε οτι θελεις.
Να σε δω θελω τι θα πεις.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
1
Like
5.958
Πόντοι
2.306
Προτεινω ξεκαθαρισμα λογαριασμων σε mud wresting event στο επιμαχο club.
Για να ειναι ευχαριστο το θεαμα μπορει να γινει η παλη δι’ αντιπροσωπου, π.χ. οι κυριες σας.
αυτο θα ειναι επιτυχημενο event!
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
424
Like
642
Πόντοι
81
Οσο και να το ιντριγκαρετε υποσχέθηκα να το σταματήσω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom