Νέα

Club4Couples (νέο swingers)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα chuk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 868
  • Εμφανίσεις 199K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
Να σου πω ποιο είναι το πρόβλημα. Πήγα με τη γυναίκα μου σε ένα από τα γνωστά swinger. Πληροφοριακά σου λέω ότι μένουμε πολυυυυ εκτός Αθήνας. Την άλλη μέρα ήρθε στη γυναίκα μου αίτημα φιλίας στο fb από γυναίκα που έχει στα αγαπημένα της το εν λόγω μαγαζί και μένει Αθήνα. Ότι κάτι παίζει με το τσεκάρισμα για covid είναι σίγουρο. Ότι μάλλον κρατάνε ονόματα επίσης.
Στα cookies ψάξε τον ένοχο ?
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Χωρις πλακα παντως οταν παταω στο link βγαζει οτι η δημοσιευση δεν βρεθηκε.:think:
Εμένα μου το βγάζει κανονικά, με τελευταίο μηνυμα από Jack1212 στη μία τα ξημερώματα. Και στο φόρουμ, στις κατηγορίες, μου το δείχνει κανονικά στο swingers στην Αθήνα.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.869
Κριτικές
1
Like
6.228
Πόντοι
2.306
Πηγα και μεσα απο το forum , χωρις να πατησω στο link σου, το νημα φαινεται στη λιστα swinger clubs Αθηνα αλλα οταν πατας ….τζιφος.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Πηγα και μεσα απο το forum , χωρις να πατησω στο link σου, το νημα φαινεται στη λιστα swinger clubs Αθηνα αλλα οταν πατας ….τζιφος.
Μόλις ποσταρα, ένα "τεστ". Και το πήρε και το δείχνει κανονικά το ποστ. Μάλλον κάποια δυσλειτουργία.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.869
Κριτικές
1
Like
6.228
Πόντοι
2.306
Μαλλον, το βλεπω το μηνυμα σου στη λιστα και οταν κλικαρω …τα γνωστα.
 

theots81

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2015
Μηνύματα
459
Κριτικές
1
Like
791
Πόντοι
81

Tελικά έχει καθιερωθεί και στο c4c βραδυα με μπαλαντερ, εκτός απο Παρακευή και Σάββατο που έχει μόνο ζευγάρια?
Ποιες μέρες;
λικά έχει καθιερωθεί και στο c4c βραδυα με μπαλαντερ, εκτός απο Παρακευή και Σάββατο που έχει μό
 

swingerboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2019
Μηνύματα
565
Like
1.260
Πόντοι
206
Ρε μυστονια δωστε πληροφοριες για αυτη την εθελοντρια!
 

Ppc7

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2019
Μηνύματα
34
Like
18
Πόντοι
0
Θα παει κανενα ζευγάρι σήμερα στο unseen party?
 

submalegr

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2007
Μηνύματα
76
Κριτικές
3
Like
170
Πόντοι
0
Απάντηση δεν πήρα τελικά σχετικά με το αν έχουν καθιερωθει οι Τετάρτες και τα Unseen party στο c4c. Έχουμε ενημέρωση;
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
443
Like
672
Πόντοι
81
Απάντηση δεν πήρα τελικά σχετικά με το αν έχουν καθιερωθει οι Τετάρτες και τα Unseen party στο c4c. Έχουμε ενημέρωση;
Απο οσο ξερω το c4c δεν εκπροσωπείτε official εδω οποτε μαλλον δεν θα πάρεις απαντηση.
Σαν εμπειρια σου λεω οτι δεν τα κανουν στανταρ καποια μερα.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Χθεσινη επισκεψη στο ναο...
Πολυς λαος απο ολες τις ηλικιες. Γενικα χαλαρα, μεγαλο μαγαζι. Παρεΐστικο αρκετα καθως πολυς κοσμος εμοιαζε να γνωριζεται μεταξυ τους. Γενικα δεν ειχα δοκιμασει μεχρι τελευταια αυτα τα μαγαζια... Δεν πιστευα καν οτι παιζει κατι τετοιο στην Ελλαδα. Ακομα και οι κριτικες που διάβαζα απο νικ νειμ που δεν τα γνωριζω δεν ηξερα σε τί ποσοστο μπορει να παιζει αυτο που διαβαζα... Τελικα παρα το ταμπου της Ελληνικης κοινωνιας υπαρχει κοσμος ανοιχτομυαλος που κανει οτι γουσταρει.
Καποιοι χοροι στην πιστα για να ζεσταινεται η ατμοσφαιρα κατα συχνα διαστηματα. Επαιξε και ενας full nude χορος απο τουμπανοκοριτσο που δαχτυλιαστηκε και λιγο μονη της επι σκηνης.
Μεχρι αργα δεν επαιζε κατι στο play room... Μεχρι που ανεβηκαν κατι ζευγαρια, οποτε ακολουθησα και εγω με τη δικια μου. Πανω παιξαμε μονοι μας γιατι δεν ηθελε κατι περισσοτερο η δικια μου. Αλλά είχαμε ωραιες λάγνες ματιες με 1-2 κοριτσια οπου κοιτιομασταν οταν πηδουσα τη δικιά μου. Γενικα ικανοποιητική βραδυα. Οπως και ικανοποιητικη η υποδοχη απο την εισοδο, μεχρι και τα κοριτσια στο σερβις των ποτων.

Αμα καποιος ηταν χτες στο μαγαζι και θελει ας στειλει πμ για καβλαντα και σχολιασμο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom