Νέα

Club4Couples (νέο swingers)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα chuk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 822
  • Εμφανίσεις 191K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
424
Like
640
Πόντοι
81
Έμαθα είχε μεγάλη επιτυχία το Greek night, λογικό μου φαίνεται, σιχαθηκε ο κόσμος τις ξένες μλκιες που παίζουν σε όλα τα κλαμπ :rockon::rockon:
Eιπαμε να λέμε και καμία μαλακία αλλά εσύ το γάμησες. Τι έμαθες αφού εκεί ήσουν ... :P
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.559
Πόντοι
2.256
δν περιμενα και τοσο νεα και ομορφα ζευγαρια..γενικα σαββατα δεν παω..αλλα χθες ετυχε..ηταν φοβερα..
Εχτές συγκεκριμένα ο μέσος όρος ηλικίας ήταν πολύ ανεβασμένος!!! Άλλα Σάββατα έχει πιο νέο κόσμο!! Πάντως για να λέμε την αλήθεια, μια "ώριμη" κυρία με την παρέα της έκανε πολύ δυνατό παιχνίδι!!!!
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.559
Πόντοι
2.256
Καλησπερα... Δηλαδη ηταν τοσο φοβερα; Λεπτομερειες;
Κόσμο είχε αρκετό αλλά για εμένα δεν ήταν από τις δυνατές βραδιές όσο αφορά το παιχνίδι!!!Είχε πλάκα το λουλουδικό και τα χαρτάκια του ΠΑΣΟΚ αλλά περισσότερη τσιγαριλα από άλλες φορές και οι επιλογές της τράπ μουσικής δεν... Επίσης η ποιότητα του ήχου ώρες ώρες μας έγδερνε το στομάχι από μέσα!!! Έπεφταν κάτω τα ποτήρια από τους κραδασμούς.
Μόλις ανέλαβε ο Αντώνης τη μουσική το πρωί, ήταν καλύτερα!!!
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
424
Like
640
Πόντοι
81
Κόσμο είχε αρκετό αλλά για εμένα δεν ήταν από τις δυνατές βραδιές όσο αφορά το παιχνίδι!!!Είχε πλάκα το λουλουδικό και τα χαρτάκια του ΠΑΣΟΚ αλλά περισσότερη τσιγαριλα από άλλες φορές και οι επιλογές της τράπ μουσικής δεν... Επίσης η ποιότητα του ήχου ώρες ώρες μας έγδερνε το στομάχι από μέσα!!! Έπεφταν κάτω τα ποτήρια από τους κραδασμούς.
Μόλις ανέλαβε ο Αντώνης τη μουσική το πρωί, ήταν καλύτερα!!!
Εκφράζεις προσωπικά γούστα. Δεκτά αλλά μάλλον καθόσουν σε θέση που δεν έβλεπες η ήσουν συνέχεια πάνω.
Και νέο κόσμο ηλικιακά είχε και νέο κόσμο που ήρθε πρώτη φορά.
Ειδικά δίπλα και πάνω στο μπαρ χαμός. Φωλιά σκέτη.

Ήχους μουσικές τραπ κτλ ασχολίαστα γιατί όπως είπα είναι προσωπικές απόψεις.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
8
Like
11.113
Πόντοι
3.786
δεν πήγα το Σάββατο ,αλλά ρε παιδιά πέρα από το τι μουσική γουστάρει ο καθένας, τι ατμόσφαιρα να δημουργήσεις με την τραπ, και πως να διασκεδάσεις; Αυτή τη μουσική την ακούνε ανήλικα ή ανώριμοι κάτω των 25. Αν θες ελληνικά βάλε κανένα ποπ, κανένα λαϊκό ανεβαστικό, κανένα τσιφτετέλι, πού κολλάει η τραπ;
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
424
Like
640
Πόντοι
81
δεν πήγα το Σάββατο ,αλλά ρε παιδιά πέρα από το τι μουσική γουστάρει ο καθένας, τι ατμόσφαιρα να δημουργήσεις με την τραπ, και πως να διασκεδάσεις; Αυτή τη μουσική την ακούνε ανήλικα ή ανώριμοι κάτω των 25. Αν θες ελληνικά βάλε κανένα ποπ, κανένα λαϊκό ανεβαστικό, κανένα τσιφτετέλι, πού κολλάει η τραπ;
Το ότι λέει τραπ δεν πάει να πει ότι ξέρει τι λέει.
Μην υποθέτεις πράγματα χωρίς να έχεις άποψη ο ίδιος.
Λες να είχε ελληνική βραδιά και να μην έπαιξαν αυτά που λες;
 

papariasmenos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2021
Μηνύματα
47
Like
82
Πόντοι
0
Τελικα μας μπερδεψατε. Πεσαν γαμησια και αλλαξοκωλιες με νεαρες ηλικιες η μονο πουροφαση;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.330
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
Τελικα μας μπερδεψατε. Πεσαν γαμησια και αλλαξοκωλιες με νεαρες ηλικιες η μονο πουροφαση;
Φήμες λένε ότι έπεσαν τύπε :rockon::rockon:,έκαναν όλοι κέφι με τα ελληνικά που έπαιζαν εκτός από τον τύπο @Sex_For_Fun που δεν γάμησε :sunglasses::sunglasses:
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.559
Πόντοι
2.256
δεν πήγα το Σάββατο ,αλλά ρε παιδιά πέρα από το τι μουσική γουστάρει ο καθένας, τι ατμόσφαιρα να δημουργήσεις με την τραπ, και πως να διασκεδάσεις; Αυτή τη μουσική την ακούνε ανήλικα ή ανώριμοι κάτω των 25. Αν θες ελληνικά βάλε κανένα ποπ, κανένα λαϊκό ανεβαστικό, κανένα τσιφτετέλι, πού κολλάει η τραπ;
Όλα έπαιξαν τύπε μου και κέφι υπήρχε και πολύ ωραία περάσαμε, απλά εγώ ίσως παρασύρθηκα στο γράψιμο και έγραψα μόνο τα αρνητικά!!! Ίσα ίσα!!! Επίσης όπως είπε ο τύπος @Sex_For_Fun, το σημείο αυτό κοντά στο bar ήταν πολύ δυνατό!!!
Και να προσθέσω κάτι επειδή δε θέλω να είμαι άδικος, έκανα έρευνα κι έμαθα ότι πολλά ζευγάρια και μάλιστα από τους δυνατούς παίχτες, ήρθαν καθαρά για διασκέδαση και όχι για παιχνίδια!!! Τα παιχνίδια, άλλη μέρα!!! :wink:
Άσχετα ότι στα δωμάτια και στον επάνω χώρο γινόταν της τρελής!!! :buck2:
 

Nikolas8833

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
126
Like
126
Πόντοι
1
εμενα μου αρεσε που ειδα και νεα ατομα..ειχε καποιες φοβερες παρουσιες..και σε μεγαλυτερη ηλικια
εμεις δεν παιξαμε
αλλα οπως και να χει ηταν ωραια
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.330
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
εμενα μου αρεσε που ειδα και νεα ατομα..ειχε καποιες φοβερες παρουσιες..και σε μεγαλυτερη ηλικια
εμεις δεν παιξαμε
αλλα οπως και να χει ηταν ωραια
Ρε τύπε ωραία τα λες αλλά κρίμα να μην συμμετέχεις εφόσον βρήκες άτομα που γουσταρες :confused::confused:. Εκτός κι αν έκανες παρέα στον τύπο @Sex_For_Fun που νομίζω γενικά δεν γαμαει αλλά τουλάχιστον γράφει καμιά ενημέρωση.
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
424
Like
640
Πόντοι
81

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
424
Like
640
Πόντοι
81
..και σε μεγαλυτερη ηλικια
Παντως ρε μαγκες μου κάνει εντύπωση αυτό με την ηλικία.
Κατα την γνωμη μου δεν θα επρεπε να το κοιταει κανεις. Τα παντα ειναι θεμα χημεια. Γουσταρεις καλος δεν γουσταρεις παλι καλος.

Σκεψου πως σας βλεπουν κατι 22-25 χρονα ολους εσας ... σαν παπουδια. Εκτος και ολοι εδω ειναι 20-25 οποτε ...
Το ιδιο λενε οι 40αριδες για 55αριδες. Στην τελικη υπαρχουν κατι "ωριμοι" που γαμανε περισσοτερο απο κατι "πιπινια" . Τσεκαρισμένα πραγματα
Ειναι ακυρο εντελως ολο αυτο
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.559
Πόντοι
2.256
Παντως ρε μαγκες μου κάνει εντύπωση αυτό με την ηλικία.
Κατα την γνωμη μου δεν θα επρεπε να το κοιταει κανεις. Τα παντα ειναι θεμα χημεια. Γουσταρεις καλος δεν γουσταρεις παλι καλος.

Σκεψου πως σας βλεπουν κατι 22-25 χρονα ολους εσας ... σαν παπουδια. Εκτος και ολοι εδω ειναι 20-25 οποτε ...
Το ιδιο λενε οι 40αριδες για 55αριδες. Στην τελικη υπαρχουν κατι "ωριμοι" που γαμανε περισσοτερο απο κατι "πιπινια" . Τσεκαρισμένα πραγματα
Ειναι ακυρο εντελως ολο αυτο
Αλήθεια μεγάλη λες...
 

Nikolas8833

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
126
Like
126
Πόντοι
1
Παντως ρε μαγκες μου κάνει εντύπωση αυτό με την ηλικία.
Κατα την γνωμη μου δεν θα επρεπε να το κοιταει κανεις. Τα παντα ειναι θεμα χημεια. Γουσταρεις καλος δεν γουσταρεις παλι καλος.

Σκεψου πως σας βλεπουν κατι 22-25 χρονα ολους εσας ... σαν παπουδια. Εκτος και ολοι εδω ειναι 20-25 οποτε ...
Το ιδιο λενε οι 40αριδες για 55αριδες. Στην τελικη υπαρχουν κατι "ωριμοι" που γαμανε περισσοτερο απο κατι "πιπινια" . Τσεκαρισμένα πραγματα
Ειναι ακυρο εντελως ολο αυτο
το να μπαινει ενα ζευγαρι ηλικιας 25-30 και βλεπει μονο πανω απο 50 δεν ειναι και οτι καλυτερο..ακομα και για το μαγαζι..
στα υπολοιπα οκ ναι
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.330
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
Παντως ρε μαγκες μου κάνει εντύπωση αυτό με την ηλικία.
Κατα την γνωμη μου δεν θα επρεπε να το κοιταει κανεις. Τα παντα ειναι θεμα χημεια. Γουσταρεις καλος δεν γουσταρεις παλι καλος.

Σκεψου πως σας βλεπουν κατι 22-25 χρονα ολους εσας ... σαν παπουδια. Εκτος και ολοι εδω ειναι 20-25 οποτε ...
Το ιδιο λενε οι 40αριδες για 55αριδες. Στην τελικη υπαρχουν κατι "ωριμοι" που γαμανε περισσοτερο απο κατι "πιπινια" . Τσεκαρισμένα πραγματα
Ειναι ακυρο εντελως ολο αυτο
Εσένα ρε τύπε τι σε νοιάζει όλο αυτό αφού δεν γαμας ότι ηλικία και να είναι τα ζευγάρια, τον ρεπόρτερ δεν έγραψες ότι κανεις :rockon::rockon::2funny::2funny:
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.559
Πόντοι
2.256
το να μπαινει ενα ζευγαρι ηλικιας 25-30 και βλεπει μονο πανω απο 50 δεν ειναι και οτι καλυτερο..ακομα και για το μαγαζι..
στα υπολοιπα οκ ναι
Τα παραλές φίλε!!! Πρώτα πρώτα υπάρχουν πάρα πολλά νέα σε ηλικία ζευγάρια με κορίτσια μοντελέ αλλά και αγόρια γυμναστηριακούς κλπ !!!
Δεύτερον, ίσως έχεις στο μυαλό σου τον "Πενηντάρη" με τον αείμνηστο Λάμπρο Κωνσταντάρα!!!
Υπάρχουν 40άρηδες και 50άρηδες και 60αρηδες που προσέχουν τον εαυτό τους και η εικόνα τους είναι πολύ καλύτερη από κάτι λέτσους που κυκλοφορούν!!!
Επίσης θα πω από δική μου εμπειρία ότι στο κρεββάτι, όταν ανέβει η καύλα γίνονται πολλά!!! :wink:
Σου λέω ό,τι έχω δει!!! Όχι ό,τι μου είπαν ή άκουσα!!!
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
424
Like
640
Πόντοι
81
το να μπαινει ενα ζευγαρι ηλικιας 25-30 και βλεπει μονο πανω απο 50 δεν ειναι και οτι καλυτερο..ακομα και για το μαγαζι..
στα υπολοιπα οκ ναι
Οχι φιλε νικο δεν ειναι εστι τα πραγματα και να σου εξηγησω γιατι.
Ας υοθετησουμε το παραδειγμα σου. Ενα ζευγαρι 25 μπαινει σε ενα τετοιο μαγαζι και βλεπει μονο 50 (που ειναι αδυνατων αλλα λεμε).
Μπορει να συμβουν 2 πραγματα
Η καθετε (για τον λογο που ηρθε δλδ να ψαχτει και οσως βρει κατι) οποτε αμεσως το μαγαζι εχει και νεο κοσμο ο οποιος μπορει να τρεβηξει και το επομενο ζευγαρι
η
Φευγει εχοντας κανει λαθος επιλογη γιατι πηγε καπου που ειναι μονο για μεγαλους (κατα την γνωμη του) οποτε δεν εχει αλλες επιλογες

Θελω να πω οτι ειναι σαν την μαλακια ...εχει κοσμο...
αμα δεν πας εσυ γιατι δεν εχει δεν παει ο αλλος εξηγησε μου εναν τροπο για να εχει κοσμο.
Το ιδιο ειναι και με τις ηλικιες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom