Νέα

Club Ανατολή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gpr262
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 169K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

falcon

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Αν και έχω γραφτεί καιρό στο site, είπα να σας συμβουλευτώ για κάτι, μιας και απ'οτι βλέπω, είσαστε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ πληροφορημένοι (Γειά σου Vasos, ΑΡΧΗΓΕ!). Στο Anatoli, δούλευε πριν χρόνια (αρχές 2004) μια Ρωσσίδα, γύρω στα 36, 1.73μ, καστανοκόκκινα-κοντά ίσια (μέχρι το σβέρκο)μαλλιά (βλ. Zana από Mousses), με απίστευτο σώμα, ονόματι Michelle. Την ίδια την συνάντησα πέρυσι τέτοια εποχή στο Αφροδίτη (αυτό που είναι κοντά στον Αγ.Σώστη, το 2ο κατά σειρά). Είχε κάνει και πλαστική και είχε μεγαλώσει τα στήθια της. Ήταν που ήταν ΘΕΑ, με ξέκανε εντελώς!!! Είχα να πάω πολύ καιρό, και όταν ξαναπήγα το Σεπτέμβρη, δεν την είδα. Ξέρει κανείς που μπορεί να δουλεύει αφτό τον καιρό? Ξέρω που μένει, αλλά δεν θα πάω να στηθώ και απέξω.... Κανείς "Vasos" να βοηθήσει???

Τα σέβη μου προς όλους τους απανταχού Strip Goers.
falcon
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Κατ' αρχάς καλώς ήρθες. Τη Λαρίσα λες συναγωνιστή. Εκτενέστατα ρεπορτάζ έχουν γραφτεί γι' αυτή στο σάιτ. Τελευταία εθεάθη στο Babylon. Εκεί δουλεύει τώρα.

Πάνο βοήθα το παιδί ρε σύ!!!
 

Επισκέπτης
Κατ' αρχάς καλώς ήρθες. Τη Λαρίσα λες συναγωνιστή. Εκτενέστατα ρεπορτάζ έχουν γραφτεί γι' αυτή στο σάιτ. Τελευταία εθεάθη στο Babylon. Εκεί δουλεύει τώρα.

Πάνο βοήθα το παιδί ρε σύ!!!

larisa οντως babylon εθεαθη.......απλα θεα!!!!!!!! την σασα που δουλευε πριν 3-4 χρονια στο μεγαλο αφροδιτη με τις τεραστιες βυζαρες και τα ασπρα εντυπωσιακα φορεματα την εχει πετυχει κανεις?προς ropaloforo,studian,vaso και λοιπους γνωστες της επιστημης!!!!!!!!
 

falcon

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
Καλά. ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΤΕ. Τέτοιο "Αστραπιαίο" update ούτε σε forum για linux developers!!!! Ναι. Larisa την λένε την κυρία...είχα και το κινητό της, έχουμε βγει στο παρελθόν κάποιες φορές έξω αλλά ΩΣ ΕΚΕΙ. Φοβερή τύπισσα....με άριστα το 10, τις βάζω....20! Studian, φίλε είσαι φοβερός. Τhanks και σε σένα lampros. Τι να πώ? Με αφήσατε ΑΦΩΝΟ.

Τα Σέβη μου,
falcon
 

Επισκέπτης
επισης η σαντρα,λαουρα(υποτιθεμενες αδερφες) που δουλευαν πριν 4 χρονια μικρο-μεγαλο αφρο(η λαουρα ειχε θεαθη και body's μετα απο λιγο καιρο αλλα μετα χαθηκαν τα ιχνη της.......)μιλαμε ηταν και οι 2 απιστευτες........η τατυ εμαθα οτι πηγε στο moldova και εκανε child...η τανια(με τα μεγαλα αυτια και τον τρελο πατο) εχει χαθει απο προσωπου γης, η bella το ιδιο,μια μονικα ξανθια με κοντο μαλλι επισης..........η βαλερια ή αλκοολικια αλλιως μικρο αφρο τωρα...η μαρινα(παλια μικρο αφρο,μεγαλο αφρο,σιροκο,μεγαλο αφρο,μικρο αφρο,τωρα ρασπουτιν),ναντια(νυν νατασσα),ολγα(the gum girl) και νομιζω χριστινα(αν και πρεπει κατι να εχει αλλαξει στο μαλλι της) ειναι τωρα baby o πειραιως).......η πεγκυ ειχε εθεαθη πριν εναμιση μηνα στο ανατολη(το σαββατο δεν την ειδα) και τελος οπως εχει πολλακις ειπωθει .. οι 3 "αδελφες ψυχες" αναστασια-αννα-ολγα ναι!ναι! ειναι ρασπουτιν!
 

falcon

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
Η A.......a πάντως μπήκε και είδε το forum. Και ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ.
Μπορεί νά'ναι θείτσα (όπως λέτε κάποιοι), αλλά το net το παίζει
στα δάχτυλα. lampros, είσαι 100% έγκυρος. Δουλεύει RASPUTIN.
ΌΛΗ η Αγία Τριάδα.
Προς γνώσιν σας.

Τα σέβη μου,
falcon
 

Επισκέπτης
Η A.......a πάντως μπήκε και είδε το forum. Και ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ.
Μπορεί νά'ναι θείτσα (όπως λέτε κάποιοι), αλλά το net το παίζει
στα δάχτυλα. lampros, είσαι 100% έγκυρος. Δουλεύει RASPUTIN.
ΌΛΗ η Αγία Τριάδα.
Προς γνώσιν σας.

Τα σέβη μου,
falcon

πρακτορειο reuter αγορι μου!!!!!!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Η A.......a πάντως μπήκε και είδε το forum. Και ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ.
Μπορεί νά'ναι θείτσα (όπως λέτε κάποιοι), αλλά το net το παίζει
στα δάχτυλα. lampros, είσαι 100% έγκυρος. Δουλεύει RASPUTIN.
ΌΛΗ η Αγία Τριάδα.
Προς γνώσιν σας.

Τα σέβη μου,
falcon

Μην μου λες τετοια γιατι τρελαινομαι τωρα !!!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ αν με βλεπεις  σ' αγαπω.

Τρελη θειτσα η κυρια.Μακαρι να την ειχα τωρα μπροστα μου να την  :-* :-* :-* :smitten: :smitten: :smitten:
 

falcon

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
Μην μου λες τετοια γιατι τρελαινομαι τωρα !!!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ αν με βλεπεις  σ' αγαπω.

Τρελη θειτσα η κυρια.Μακαρι να την ειχα τωρα μπροστα μου να την  :-* :-* :-* :smitten: :smitten: :smitten:
Ένα χρόνο όμως τώρα, ΑΛΛΟΣ την χαίρεται. Να βράσω και σένα και το "Υπουργείο" που κουβαλάς. Τρομάρα σου...Κάνει και φοβερό .....αααα! Δεν λέω!

Τα Σέβη μου, Υπουργέ μου,
falcon
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Ένα χρόνο όμως τώρα, ΑΛΛΟΣ την χαίρεται. Να βράσω και σένα και το "Υπουργείο" που κουβαλάς. Τρομάρα σου...Κάνει και φοβερό .....αααα! Δεν λέω!

Τα Σέβη μου, Υπουργέ μου,
falcon

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Στειλε μου σε πμ ΤΩΡΑ που μενει αυτος ο αλητης να τον σκοτωσω.Μην μου λες σε παρακαλω οτι η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ με απαταει θα πηδηξω απο το μπαλκονι και ειμαι και ψηλα !!!!!!
 

falcon

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Στειλε μου σε πμ ΤΩΡΑ που μενει αυτος ο αλητης να τον σκοτωσω.Μην μου λες σε παρακαλω οτι η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ με απαταει θα πηδηξω απο το μπαλκονι και ειμαι και ψηλα !!!!!!
Έλα, μην τρελαίνεσαι, Υπουργέ...Εννοώ πως και αυτή (όπως και όλες) κάποιον γκόμενο θα έχει που τραβιέται. Φυσικό, δεν είναι??? Που να το ξέρω εγώ το παληκάρι? Και μην τρελαίνεσαι. Δεν υπάρχει λόγος.

Τα Σέβη μου στους λοιπούς Υπουργους,
falcon
 

sexyzaika

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σου Υπουργέ και σε όλους τους υπόλοιπους, είμαι η Αναστασία. Το Forum το διαβάζω εδώ και μήνες. Εχει τελικά πολύ πλάκα. Σας ευχαριστώ που δεν με ξεχνάτε.  Πάρτε τα ζεστά μετρητά και ελάτε νατα πουμε καλλητερα από κοντά σε μια στενή παρεούλα με τις καυλιάρες φίλες μου. Φιλία πολλα από την Αγία Τριάδα να ηστε καλλά και πάντα καυλωμένοι.
 

Επισκέπτης
Γεια σου Υπουργέ και σε όλους τους υπόλοιπους, είμαι η Αναστασία. Το Forum το διαβάζω εδώ και μήνες. Εχει τελικά πολύ πλάκα. Σας ευχαριστώ που δεν με ξεχνάτε.  Πάρτε τα ζεστά μετρητά και ελάτε νατα πουμε καλλητερα από κοντά σε μια στενή παρεούλα με τις καυλιάρες φίλες μου. Φιλία πολλα από την Αγία Τριάδα να ηστε καλλά και πάντα καυλωμένοι.
Ωραια η μαλακια σου....
 

Επισκέπτης
Γεια σου Υπουργέ και σε όλους τους υπόλοιπους, είμαι η Αναστασία. Το Forum το διαβάζω εδώ και μήνες. Εχει τελικά πολύ πλάκα. Σας ευχαριστώ που δεν με ξεχνάτε.  Πάρτε τα ζεστά μετρητά και ελάτε νατα πουμε καλλητερα από κοντά σε μια στενή παρεούλα με τις καυλιάρες φίλες μου. Φιλία πολλα από την Αγία Τριάδα να ηστε καλλά και πάντα καυλωμένοι.

ή αλλιως σοφη η μαλακια σου ....που ελεγε και ο γεωργιου ο φαφουτης!!!!!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Γεια σου Υπουργέ και σε όλους τους υπόλοιπους, είμαι η Αναστασία.

Παιδια μη βαρατε / μπορει να ειναι και η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ο ερωτας της ζωης μου / να σου κανω μια ερωτηση sexyzaika και αν απαντησεις σωστα ισως εισαι η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ : Στις Μουσες ποια ηταν η κολητη σου  :- :- :- :-?????

 

Επισκέπτης
Παιδια μη βαρατε / μπορει να ειναι και η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ο ερωτας της ζωης μου / να σου κανω μια ερωτηση sexyzaika και αν απαντησεις σωστα ισως εισαι η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ : Στις Μουσες ποια ηταν η κολητη σου  :- :- :- :-?????
λες να ελεγε για ζεστα μετρητα...??????
ειναι δυνατον να ειναι τοσο αντι-επαγγελματιας??? Δν το νομιζω...ειδικα απο μια στριπερ...
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
λες να ελεγε για ζεστα μετρητα...??????
ειναι δυνατον να ειναι τοσο αντι-επαγγελματιας??? Δν το νομιζω...ειδικα απο μια στριπερ...

Γιατι οχι φιλε mclein να μην λεει για ζεστα λεφτα  :- :- :-/ αφηστε με να ζω με τη ψευδαισθηση οτι ειναι η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ :zzzzz: :zzzzz: :zzzzz: / ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ πες μου οτι με αγαπας και με ποθεις :smitten: :smitten: :smitten:  / παντως  αν ο sexyzaika ειναι κανενας που@@ρας θα φαει μεγαλο κραξιμο >:( >:( >:(
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Ζάγετς είναι ο λαγός Πάνο. (Τιμή στον μεγάλο παίκτη του Βάζελου.) Ζάικα λοιπόν η λαγουδίνα. Πες την και κουνέλα εσύ αν θέλεις. :grin: :grin:
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
''τα ζεστά μετρητά''?? δεν την ξέρω προσωπικά την κυρία, αλλά λίγο παράξενο μου φαίνεται στριπτιζού να χρησιιμοποιεί τέτοιον όρο.. μπας και είναι καμιά copy-paste μετάφραση από κανα διαφημιστικό? όποιος την ξέρει, και ξέρει τον τρόπο που μιλάει, ας πει..
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Κουβαλάς τα εξαπτέρυγα Πάνο; Αλλά τα παπαδάκια είναι μέσα στα πράγματα από μικρά και μαθαίνουν τα κόλπα.  :sunglasses: :sunglasses: Πάντως τον δικό σου τηλ. κατάλογο δεν τον έχει κανένας.  ;) ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom