Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
ειχε γινει θεμα κιαλλες φορες ,  ειχα στειλει κιεγω . Διαπιστωσα και με τα λεγομενα των αλλων οτι σε ολους στελνει τις ιδιες 3ς κοπελες με καποιες φωτογραφιες , καποιοι ειχαν πει πολυ πιο πισω οτι ειναι μια ξανθια αρκετα γαμευσιμη ισως να εννοει αυτην ο  sithlord απο πανω ,  αλλα δε καταφερα να το διασταυρωσω μαυτες εδω  αν ειναι παλι η ιδια  ...  αμα ηταν αληθινες υποθετω πως θα ειχε μαθευτει κατι γιατι ειναι πολυ καλες οι φοτο , δε με επεισε και αποσυρθηκα απο τις συγκεκριμενες , αν καποιος γνωριζει ας δωσει τα φωτα του  γιατι ταλαιπωρειται αρκετα αυτο το θεμα , ευχαριστω
 

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
αμα παιζουν φραγκα κλεισε αυτην , ιδρωνει υπερβολικα τη φανελα και δε το βλεπω να σκαει κατι καλυτερο αυτο το καιρο 
 

zeus1984

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
292
Like
66
Πόντοι
1

Weruloa

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
296
Κριτικές
28
Like
1.429
Πόντοι
2.391
ειχε γινει θεμα κιαλλες φορες ,  ειχα στειλει κιεγω . Διαπιστωσα και με τα λεγομενα των αλλων οτι σε ολους στελνει τις ιδιες 3ς κοπελες με καποιες φωτογραφιες , καποιοι ειχαν πει πολυ πιο πισω οτι ειναι μια ξανθια αρκετα γαμευσιμη ισως να εννοει αυτην ο  sithlord απο πανω ,  αλλα δε καταφερα να το διασταυρωσω μαυτες εδω  αν ειναι παλι η ιδια  ...  αμα ηταν αληθινες υποθετω πως θα ειχε μαθευτει κατι γιατι ειναι πολυ καλες οι φοτο , δε με επεισε και αποσυρθηκα απο τις συγκεκριμενες , αν καποιος γνωριζει ας δωσει τα φωτα του  γιατι ταλαιπωρειται αρκετα αυτο το θεμα , ευχαριστω
Μου έστειλε μια ξανθιά γαμευσιμη φουλ αυτή πρέπει να είναι. .. Δεν ξέρω αν γίνεται να ανεβάσω αυτές που μου έστειλε.. Μπορεί να το ρισκάρω να πάω μάγκες γιατί δεν βλέπω τίποτα άλλο καλό αυτό τον καιρό
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.045
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
θα κολλησουμε κανα κορωνοιο απο το τσιμπουκι και τι θα λεμε στους γιατρους για τις επαφες μας ...οτι ηταν city tour?
 
  • Like
Αντιδράσεις: foxio

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.926
Κριτικές
48
Like
5.312
Πόντοι
5.646
Αυτή εδω την γαμησα Εχθές με το όνομα Όλγα σε μπουρδελακι της Φριξου με (30€)!
Πολύ μέτρια στον αγώνα! :grin:

Αυτές τις διαχειρίζεται αυτός που έχει το Star μάλλον, γιατί και η Νατάσσα που είχε κανει πέρασμα εκεί στη Φρίξου(studio) δούλευε στο Σταρ και τώρα κάνει σόλο-Duo μαζί με την άλλη (παρακάτω) με το κόκκινο
,
στις αγγελίες του  κανεσεξ.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.926
Κριτικές
48
Like
5.312
Πόντοι
5.646
thanks για την ενημέρωση αγόρι...
 

suzuki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
20
Like
345
Πόντοι
291
Τη δοκίμασε κανείς, ωστόσο; Υπάρχουν κριτικές;;;
φωτο της λιγοτερο επεξεργασμενη απο αυτες στο σαιτ εχει ανεβασει συναγωνιστης στο νημα των Χανιων:

Καποια καλουτσικα σχολια εδω:

Την έχω κ εγώ εδώ και μέρες στα υπόψιν αλλά δεν έτυχε ακόμα.
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.094
Πόντοι
6.835
Συναγωνιστές έκλεισα για την Alice τη λατίνα. Αν δοκίμασε κάνεις ας μιλήσει τώρα.
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Συναγωνιστές έκλεισα για την Alice τη λατίνα. Αν δοκίμασε κάνεις ας μιλήσει τώρα.
Που'σαι ρε παλικάρι εσύ;
Καλύτερα να επιβεβαιώσεις τουλάχιστον τις υπηρεσίες γιατί αυτή είναι φίλη με την Barbara που είναι φόλα αλερτ και σε βλέπω τσουρουφλισμένο...  :S
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.094
Πόντοι
6.835
Που'σαι ρε παλικάρι εσύ;
Καλύτερα να επιβεβαιώσεις τουλάχιστον τις υπηρεσίες γιατί αυτή είναι φίλη με την Barbara που είναι φόλα αλερτ και σε βλέπω τσουρουφλισμένο...  :S
Σε διαβάζω φίλε. Εννοείται ρώτησα τα πάντα φίλι μου είπε γιοκ πίπα χωρίς είπε ναι. Μόλις ακύρωσα όμως γιατί μου άλλαξε δεύτερη φορά την ώρα του ραντεβού....ότι να ναι
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Σε διαβάζω φίλε. Εννοείται ρώτησα τα πάντα φίλι μου είπε γιοκ πίπα χωρίς είπε ναι. Μόλις ακύρωσα όμως γιατί μου άλλαξε δεύτερη φορά την ώρα του ραντεβού....ότι να ναι
Άρα έχει δουλειά η φόλα...  :-
Κρίμα τα λεφτά τους...  :S
 

De marco 156

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιαν 2017
Μηνύματα
119
Κριτικές
49
Like
1.677
Πόντοι
4.381
Ξέρει κανείς τίποτα? έχει ξανάρθει το ώριμο φρούτο αλλά ίσως με άλλο όνομα. Δε θέλω να το παίξω κορώνα-γράμματα αλλά το κάτω κεφάλι έχει άλλη άποψη.  :tn04:
 

Weruloa

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
296
Κριτικές
28
Like
1.429
Πόντοι
2.391
Μίλησα και με αυτήν μου έστειλε φωτογραφία θα την έκλεινα αλλά ρε παιδιά 200€το outcall για 1 ώρα ; Τι νομίζουν ότι είμαστε γιοι πετρελαιαδων  :think: :huh: :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom