Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

DPS

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
82
Like
49
Πόντοι
0
στο μεταξυ οι φωτος της Megan κατι μου θυμιζουν..Καμια σχεση με αυτες που βλεπω τωρα...Ειχε ερθει και πιο παλια ,ξανθια τοτε...Δεν την ειχα παρει,ειχαμε μιλησει viber ...Δεν ξερω αν κανω κινηση για 170€....Καλα για την αλλη τη Βικτωραι,ουτε λογος..Πρωην στουντιοκοριτσο στην Αθηνα,ΑΓΕΝΕΣΤΑΤΗ...Ουστ
τι να πω τ προφίλ της δε φαίνεται φεικ όμως  
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.031
Πόντοι
1.011
Η Μέγκαν πάντως είχε έρθει πριν κανένα χρόνο νομίζω με τις ίδιες φώτο στο σαιτ και είχε κάτσει πάλι 3-4 μέρες. Είναι δυνατόν να μην έχει πάει κανένας; Εκτός και αν δεν απαντάει στα μηνύματα, όπως στην περίπτωση του @azazel :dunno: :dunno:
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.055
Κριτικές
1
Like
187
Πόντοι
16
Η Μέγκαν πάντως είχε έρθει πριν κανένα χρόνο νομίζω με τις ίδιες φώτο στο σαιτ και είχε κάτσει πάλι 3-4 μέρες. Είναι δυνατόν να μην έχει πάει κανένας; Εκτός και αν δεν απαντάει στα μηνύματα, όπως στην περίπτωση του @azazel :dunno: :dunno:
η φωτο της παντως στο viber (την οποια προσπαθω αλλα δεν μπορω να την αναρτησω εδω) δεν εχει καμια σχεση με αυτο το υπερμουνο που φαινεται στο site
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.031
Πόντοι
1.011
η φωτο της παντως στο viber (την οποια προσπαθω αλλα δεν μπορω να την αναρτησω εδω) δεν εχει καμια σχεση με αυτο το υπερμουνο που φαινεται στο site
Εγώ στο viber βλέπω αυτή που έχει κλειδωμένη στο προφίλ της, την προτελευταία.
Επίσης νομίζω ότι κανείς δεν περιμένει να δει ακριβώς την ίδια των φωτο. Κλασικά... θα λείπει το γκλαμ των φωτο, μπλα μπλα μπλα...
 

sotos19241

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2012
Μηνύματα
95
Like
50
Πόντοι
0
Εγω της εχω στειλε απο χθες κ σε whatssap k viber, απαντηση δεν εχω παρει ακομα.. Victoria μου χει κολλησει στο μυαλο ενα χρονο τωρα, αλλα τα χρηματα που ζηταει κ τα σχολια που διαβαζω καθε φορα με φρεναρουν. Στη Celine πηγε κανενας;
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.031
Πόντοι
1.011
Εγω της εχω στειλε απο χθες κ σε whatssap k viber, απαντηση δεν εχω παρει ακομα.. Victoria μου χει κολλησει στο μυαλο ενα χρονο τωρα, αλλα τα χρηματα που ζηταει κ τα σχολια που διαβαζω καθε φορα με φρεναρουν. Στη Celine πηγε κανενας;
Η Victoria έχει και cim στην τιμή, αλλά και πάλι πολλά τα 200 που ζητάει! Αν ωστόσο σου 'χει κολλήσει, πήγαινε! Yolo! ;)
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.292
καμια κριτικη για την συγκεκριμενη??? εχει παει κανεις??? ευχαριστω


Δες εδώ:


Ας κανω λοιπον την κριτικη για την συναντηση με την συγκεκριμενη κοπελα.Για αρχη οι φωτογραφιες ειναι παλαιοτερες.Δεν μπορω να πω ακριβως ποσο.Συνεννοηση μεσω viber στα αγγλικα παρολο που η κοπελα μιλαει ελληνικα καθως ειναι καποια χρονια Ελλαδα αλλα δεν μπορει ν γραψει μλν.Οποτε και το σοσιαλ ειναι καλο.Η συναντηση σε καλο ξενοδοχειο.Τα αρνητικα ειναι οτι σαφως και δεν ειναι μοντελο δεν ειναι ψηλη (για μενα δεν ειναι αρνητικο γτ ειμαι κοντος).Τα θετικα οτι παρολο που δεν ειναι μοντελο δεν ειναι ασχημη σε καμια περιπτωση καλουτσικο σωμα 2αρι στηθος.Στον αγωνα θελει να σε ευχαριστησει ακομα και αν αυτα που ζητας δεν ειναι πραγματα που θα εκανε στην προσωπικη της ζωη οποτε δεν της βγαινουν αβιαστα.Πιπα βαθια με σαλιο.Στο γαμησι αντεχει δυνατα.Ηταν πεντακαθαρη.Οπως ειπα σε γενικες γραμμες δεν περασα ασχημα.Σιγουρα τα 170 για μια ωρα δεν ειναι vfm αλλα τουλαχιστον δεν τα εκλαψα.Οσο ζουμε μαθαινουμε κυριοι και παμε παρακατω!!
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.292
αυτά που αναγράφονται όντως τα προσφέρει σαν extra στις υπηρεσίες της? βλέπω rimming και golden shower και fotos και shallow...
Αυτό φίλε πρέπει να το ξεκαθαρίσεις στην επικοινωνία μαζί της. Λογικά, πρέπει να μην έχει πρόβλημα γιατί δεν βλέπω να τα χρεώνει και λίγο...
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.031
Πόντοι
1.011
Megan: Να προστεθώ και εγώ σ' αυτούς που της έγραψαν και τους έγραψε... :headbang:
 

suzuki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
20
Like
345
Πόντοι
291
Δοκιμασα Dasha κ δεν μπορω να πω οτι ξετρελαθηκα. Το σωμα δεν εχει καμια σχεση με τις φωτος. Πιο χοντρα μπουτια, μεγαλουτσικος κωλος και βυζι πεσμενο (σωμα που παραπεμπει σε ελληνιδα περισσοτερο και οχι ρωσσιδα). Καλο σερβις με χαμογελο, χωρις μα και μου αλλα ειναι απειρη στο θεμα. Πολυ καλο τυπακι με οκ σερβις αλλα απο εμφανιση περναει οριακα.
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Δοκιμασα Dasha κ δεν μπορω να πω οτι ξετρελαθηκα. Το σωμα δεν εχει καμια σχεση με τις φωτος. Πιο χοντρα μπουτια, μεγαλουτσικος κωλος και βυζι πεσμενο (σωμα που παραπεμπει σε ελληνιδα περισσοτερο και οχι ρωσσιδα). Καλο σερβις με χαμογελο, χωρις μα και μου αλλα ειναι απειρη στο θεμα. Πολυ καλο τυπακι με οκ σερβις αλλα απο εμφανιση περναει οριακα.
Οι κριτικές όμως είναι από πολύ καλές ως πάρα πολύ καλές...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
215
Like
17.216
Πόντοι
35.697
Δοκιμασα Dasha κ δεν μπορω να πω οτι ξετρελαθηκα. Το σωμα δεν εχει καμια σχεση με τις φωτος. Πιο χοντρα μπουτια, μεγαλουτσικος κωλος και βυζι πεσμενο (σωμα που παραπεμπει σε ελληνιδα περισσοτερο και οχι ρωσσιδα). Καλο σερβις με χαμογελο, χωρις μα και μου αλλα ειναι απειρη στο θεμα. Πολυ καλο τυπακι με οκ σερβις αλλα απο εμφανιση περναει οριακα.

Εν έτη 2019 κοντά 2020 υπάρχουν άνθρωποι που πιστεύουν ότι η Ρωσίδα θα παρατήσει τα 300€/ώρα που παίρνει στη Ρωσία και θα έρθει στην Ελλάδα της κρίσης να δουλέψει για 50€ ???
Μη τρώτε τον παπά,όλες χωρισμένες Ουκρανίδες είναι,που στη χώρα τους το δίνουν για 70€ όλο το βράδυ...
 

DPS

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
82
Like
49
Πόντοι
0
Εν έτη 2019 κοντά 2020 υπάρχουν άνθρωποι που πιστεύουν ότι η Ρωσίδα θα παρατήσει τα 300€/ώρα που παίρνει στη Ρωσία και θα έρθει στην Ελλάδα της κρίσης να δουλέψει για 50€ ???
Μη τρώτε τον παπά,όλες χωρισμένες Ουκρανίδες είναι,που στη χώρα τους το δίνουν για 70€ όλο το βράδυ...
αρκετές φορές πάντως μ έχει τύχη να είναι και καλύτερες απο τις φοτο και τα γούστα μου δεν είναι μερακλίδικα αλλά αντικειμενικά πιπίνι μακριά πόδια γυμνασμένη κτλ.. δεν μιλάω από σερβις αλλά μόνο εξωτερικά     
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom