Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Ειναι άνω των 40.... το σώμα της εξαιρετικό ! Πόδια απίστευτα ! Ωραίες γάμπες, κατανομή στους μηρούς εξαιρετική. Στήθος απο γιατρό αλλά ωραίο και πρόσωπο ότι βλέπεις στις φώτο. Γενικά μια κυρία που θα ήθελες να τη σκίσεις ...
Την συνάντησα για 2ωρο ραντεβού καθώς την λιγουρευόμουν για καιρό...
Υποδοχή με ωραία εσώρουχα και χαμογελαστή. Μαλλί μαζεμένο και άλουστο...Αντε λέω πες οτι βγήκε απο τη θάλασσα πριν λίγο...Φιλιά με το ζόρι και την ενοχλούν οι αντρες με μούσι...αρχίζει πίπα μέτρια αλλα ανορθωτική...τα βυζιά της που ειναι υπέροχα δεν επιτρέπει να τα πιάνεις παρα μονο να τα χαιδεύεις, χέρι στο αιδοίο της ουτε για χάιδεμα οποτε με ξενέρωσε και μου έπεσε... σηκωθηκα να ντυθω...σηκώθηκε και αυτή χωρίς να ρωτήσει πως και τι....και την ώρα που ντυνόμουν εβγαλε το κινητό και υπολόγισε τι μου δινει πίσω....πηρα κάποια απο τα χρήματα και έφυγα.
Βέβαι μπορεις να δοκιμάσεις μήπως έχεις καλύτερη τύχη....

Η αλήθεια είναι ότι δεν παίζω με τις πιθανότητες! Με κάλυψες απόλυτα και σε ευχαριστώ μιας και δεν θα ασχοληθώ μελλοντικά με την κυρία. Άλλωστε πέραν από την εμφάνιση το σημαντικότερο είναι η συμμετοχή
 

Gavaniaris

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2018
Μηνύματα
14
Like
10
Πόντοι
0
Κριτική για AΝΤΡΙΑΝΑ

Η συνάντηση έγινε παλιά
Πρώτη εντύπωση ήρθε πολυ χάλια ντυμενη  δεν ξέρω αν έτυχε γιατί ηταν outcall

Έχει πολυ μεγάλη διαφορα απο φωτογραφίες έπεσε πολυ φοτοσωπ

+ ευγενική
+ δεν λέει όχι σε τπτ
+ ωραία πιπα (γενικά προσπαθεί να περάσεις καλα)

-εμφάνιση ταλαιπορημενη
-άσχημα δόντια
-σπασμένο προσοπο
-δεν έκανε μπάνιο όταν το ζητησα

Το πρακτορείο ήταν άψογο σε όλα
Ευγενικοί και υπήρχε συνεννόηση

Απλά προσοχή κόλλησα παρασημο 
Mολυσματική τέρμινθος (molluscum contagiosum) δεν ξέρω αν ήταν η κοπέλα η το κολλησα απο το αθλιο ξενοδοχείο(περιοχή αεροδρομίου) απο καμία πετσετα
 

Hello hello

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
37
Κριτικές
5
Like
87
Πόντοι
0
τι ξερασια ειναι αυτη ρε παιδια στη θεσσαλονικη.εχουμε και την εκθεση.To greece models σταματησε να στελνει?ξερει κανενας?Τοσο χαλια ποιοτητα πρωτη φορα νομιζω  :-
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Μια μικρή ενημέρωση.Λοιπόν,
Μπιφτέκι με πόδια,i rest my case  :-
Κοντοπούτανο στα όρια του μπαμπάτσικου με βλαχόφατσα.
Για αυτές τις δύο δίνω πραγματικά  :respect: σε όσους τις πληρώνουν.Είναι ήρωες  :cheesy:
Μουνάρα που ο καθένας θα ήθελε να ξεσκίσει αλλά ύφος ξυνό, κινήσεις μηχανικές και αντίληψη ότι τα φιλιά -λέει- είναι για το γάμο.Κι εκεί που μου το είπε συμπληρώνει: blowjob?  :jerking:
Τα λεφτά πίσω και δρόμο... 
 

ddoarks

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2019
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Μια μικρή ενημέρωση.Λοιπόν,
Μπιφτέκι με πόδια,i rest my case  :-
Κοντοπούτανο στα όρια του μπαμπάτσικου με βλαχόφατσα.
Για αυτές τις δύο δίνω πραγματικά  :respect: σε όσους τις πληρώνουν.Είναι ήρωες  :cheesy:
Μουνάρα που ο καθένας θα ήθελε να ξεσκίσει αλλά ύφος ξυνό, κινήσεις μηχανικές και αντίληψη ότι τα φιλιά -λέει- είναι για το γάμο.Κι εκεί που μου το είπε συμπληρώνει: blowjob?  :jerking:
Τα λεφτά πίσω και δρόμο... 

αντε stefanie χαλια? φαινοτανε καλο... την εχουνε και καλα 1.72 κλεβουν και σε αυτο τωρα?
Μια μικρή ενημέρωση.Λοιπόν,
Μπιφτέκι με πόδια,i rest my case  :-
Κοντοπούτανο στα όρια του μπαμπάτσικου με βλαχόφατσα.
Για αυτές τις δύο δίνω πραγματικά  :respect: σε όσους τις πληρώνουν.Είναι ήρωες  :cheesy:
Μουνάρα που ο καθένας θα ήθελε να ξεσκίσει αλλά ύφος ξυνό, κινήσεις μηχανικές και αντίληψη ότι τα φιλιά -λέει- είναι για το γάμο.Κι εκεί που μου το είπε συμπληρώνει: blowjob?  :jerking:
Τα λεφτά πίσω και δρόμο... 

 

vokolosm

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2011
Μηνύματα
61
Κριτικές
4
Like
98
Πόντοι
0
Τελικά για το κορίτσι εκτός ότι πέρασε από τα στούντιο της πρωτεύουσας δεν έχουμε άλλη πληροφορία?
Πάντως αν δεν κάνω λάθος την έχω πετύχει έξω απο γνωστό ξενοδοχείο της πόλης και είναι κοντούλα με γυμνασμένο κορμί.
 

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
Καλησπερα διαβαζω καιρο το φορυμ .. πρωτη φορα πηρα απο το hellasladies καποια , αυτη ηταν η sonya για την οποια ρωτας , η συγκεκριμενη ειναι αυτη εδω δε μπορω να καταλαβω τοσο καιρο γιατι δε το λεει καποιος ενω ξερουν .. κολος οπως λενε και στις κριτικες απο τους καλυτερους που εχω δει . Για δαγκωμα και στησιμο στα 4 ολο το βραδυ . Πιπα μετρια , με τις πρωτοβουλιες δε το χει αλλα προσπαθει να σε καταλαβει για να περασεις καλα και τα τιμησει το μεροκαματο . Για νορμαλ καταστασεις . Σωμα φιτ καθολου λιπος , βυζι μικρο πεσμενο . Με 100 οπως λενε για αθηνα αν δεν ειχα κατι αλλο μπορει να ξαναπαιρνα  γιαυτο το κολο και γιατι φαινεται καλο παιδι και ειναι σαφε επιλογη αλλα ως εκει ..
 

Leviathan

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Απρ 2019
Μηνύματα
1.654
Κριτικές
35
Like
10.004
Πόντοι
6.246
Καλησπέρα στους φύλακες της γνώσης!

Ίδού το δίλημμα....


or


Μελετήθηκαν οι εκάστοτε καρτέλες αλλά δεν αναδύθηκε λευκός καπνός απο το καμινέτο....

Καμία πρόσφατη ομολογία υπάρχει?!?

Κάθε λογής άποψη ευπρόσδεκτη.

Τα σέβη μου  :hi:
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596

Joker3

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2019
Μηνύματα
32
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπερα αν και νεο μελος εδω ειμαι αρκετα εμπειρος θα ελεγα,κ χτες πηρα την Νικολ του εσκορτ.Τρομερο κωλαρακι και υπηρεσιες για σεμιναριο!!!Το μωρακι δεν υπαρχη λεμε!!!Πανος καλαμαρια!!!
 

123kostas123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2016
Μηνύματα
21
Κριτικές
16
Like
358
Πόντοι
290
Προσφατη επισκεψη και απο εμενα στη νεαρα Νικολ. Πολυ καλη εμφανισιακα, απιστευτη διαθεση να ικανοποιησει τον πελατη. Πραγματικο vfm για την Θεσσαλονικη αυτη τη στιγμη. Προτεινεται ανεπιφυλακτα.
 

the_league

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2014
Μηνύματα
51
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους! Σκέφτομαι να πάρω Victoria ricci μαζί με την φιλενάδα της για ντουέτο. Έχει εμπειρία κάποιος φίλος να με συμβουλέψει? Αξίζει ή θα τα κλαίω...
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
29
Like
4.773
Πόντοι
5.646
Καλησπέρα σε όλους! Σκέφτομαι να πάρω Victoria ricci μαζί με την φιλενάδα της για ντουέτο. Έχει εμπειρία κάποιος φίλος να με συμβουλέψει? Αξίζει ή θα τα κλαίω...
Πάρε την Ricci να κάνεις πιτσι πιτσι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom