Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

aphrodit

Πρακτορείο City-Tours
Εγγρ.
24 Ιουν 2017
Μηνύματα
42
Like
22
Kalispera se olli tein parea!ego eimai o perifimos rossos davatzis pou ipothitete oti dernei teis kopeles kai ta loipa...fille Gizmo!)i Panagioti po se lene!thelo na se rotiso to ekseis!giatei den anagerthikes se avto to peristayiko otan egine kai meta apo 1,5 mina!?)tora pou ferame teis kopeles to kaneis!?)ok!)egines melos simera kai grafeis avtes teis malakies!???fille ksero pios eisai kai gia pio logo ta kaneis!
 

aphrodit

Πρακτορείο City-Tours
Εγγρ.
24 Ιουν 2017
Μηνύματα
42
Like
22
Asxolisou me to grafeio sou pou einai sta prothira me tein piotita pou exeia kai mein koitas tous allous!
 

peterman569

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2016
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
74
Πόντοι
0
Εκλεισα saya στη 1.00 . Αντε να δουμε τι θα γινει... με βοηθησατε πολυ με το instagramm ας ελπισουμε να μην αποτυχει το κασκαντεριλικι
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.719
Κριτικές
183
Like
24.060
Πόντοι
33.598
Εκλεισα saya στη 1.00 . Αντε να δουμε τι θα γινει... με βοηθησατε πολυ με το instagramm ας ελπισουμε να μην αποτυχει το κασκαντεριλικι

Κράτα μικρό καλάθι παίκτη. Και κάνε ότι μπορείς για να πληρώσεις στο τέλος για να αποφύγεις ξυνίλες και όχι και μη. Αν και έχω την αίσθηση ότι θα σου αρχίσει τα no και τα boyfriend. Μακάρι να είμαι λάθος και να περάσεις καλά, αλλά τέτοιες περάσαν αμέτρητες από το Ελλάντα.
 

peterman569

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2016
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
74
Πόντοι
0
Τωρα εκανα μπανακι και το σκεφτομαι... αποτι καταλαβα και στα μυνηματα δε πρεπει να ξερει λεξη αγγλικα.... θα φαμε κανα δρακο βραδιατικα και θα δουμε εφιαλτες
 

Spanos_wrc

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
109
Κριτικές
8
Like
251
Πόντοι
281
Τελικά αυτό το γραφείο είναι μεγάλο μπουρδέλο
Κλείνω ραντεβού για τη 1 με olesya.
Φτάνω στην ώρα μου μου λένε το δωμάτιο παω χτυπάω και τίποτα!!!
Μου λέει τηλεφωνήτρια Μέσα είναι η κοπέλα και όταν Επέμενα ότι δεν είναι κανένας μέσα στο δωμάτιο, μου λέει Αχ συγνώμη Ξέχασα να σας πω ότι άλλαξε δωμάτιο και πήγε στον 4ο γιατί δεν λειτουργούσε κλιματισμός και με στέλνει σε άλλο δωμάτιο.
Όταν φτάνω Πριν χτυπήσω ακούω μέσα φωνές και ήταν ο φίλος Ο Peterman από ότι κατάλαβα αργότερα Και της έλεγε για τα beach bar στη Χαλκιδική.

Ξαναπαίρνω τηλέφωνο στό  γραφείο και μου λένε Συγνώμη κατά λάθος κλείσαμε δύο ραντεβού περιμένετε να τελειώσει. Ο φίλος της έλεγε για τον μώλο και για τον αχινό και μόλις έφυγε με πήρε τηλέφωνο η τηλεφωνήτρια και μου είπε να πάω.
Τριτη απόπειρα, χτυπάω την πόρτα και ω του θαύματος μου ανοίγει η Saya!!!!!
Παίρνω και πάλι στο άθλιο γραφείο και ενώ στην αρχή προσπαθούσε να με πείσει ότι με αυτήν είχα κλείσει ραντεβού τελικά ομολογεί ότι την άλλη κοπέλα την είχανε χάσει!!!!

Η Saya μοιάζει με τις φωτογραφίες της Όσο ο Αντετοκούνμπο με τον Καραγκούνη...
Ξανθό γαλανομάτικο γιουβαρλάκι

Λέω Δε γαμιέται, και κανονίζω με το γραφείο να μείνω με 100 ευρώ την ώρα.
Η κοπέλα φιλάει πολύ ωραία και για γιουβαρλάκι και για γυναίκα και έχει πανέμορφο πρόσωπο αλλά μόλις επιχείρησα να βγάλω το εσώρουχό της μου είπε ότι μόλις της ήρθε περίοδος!!!!
Ήθελε να μου το αποδείξει αλλά Σιχάθηκα τον εαυτό μου πήρα τα χρήματα και σηκώθηκα και έφυγα.
Από αύριο να ξέρετε θα δουλεύει με Σφουγγαράκι στο μουνί της

ΥΓ: Φίλε Peterman πρέπει να έκανες κοπάνες από το φροντιστήριο στα αγγλικά γιατί σε άκουσα λίγο απροπονητo
Με αγάπη παντα
 

Gizmo_

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
0
Kalispera se olli tein parea!ego eimai o perifimos rossos davatzis pou ipothitete oti dernei teis kopeles kai ta loipa...fille Gizmo!)i Panagioti po se lene!thelo na se rotiso to ekseis!giatei den anagerthikes se avto to peristayiko otan egine kai meta apo 1,5 mina!?)tora pou ferame teis kopeles to kaneis!?)ok!)egines melos simera kai grafeis avtes teis malakies!???fille ksero pios eisai kai gia pio logo ta kaneis!
Φιλε , φιλη εχεις πλακα...
Ουτε παναγιωτη με λενε , ουτε γραφειο εχω. Αφου θελεις διαλογο εισαι ευπροσδεκτος .
Αλλα να εισαι προσεκτικος σε οσα λες σε παρακαλω. Δεν ειπα οτι δερνεις καμια κοπελα.
Εξηγησα το λογο που δεν ειχα αναφερθει. Καλες δουλειες ευχομαι.
 

Spanos_wrc

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
109
Κριτικές
8
Like
251
Πόντοι
281
:2funny: :2funny: :2funny:

Στις 3:30 με πήρε η τηλεφωνήτρια να ζητήσει συγγνώμη για τις παρεξηγήσεις...
Τελικά όμως δε μάθαμε αν βρέθηκε η ολεσια

 

Spanos_wrc

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
109
Κριτικές
8
Like
251
Πόντοι
281
Ο Peterman μπορεί να επιβεβαιωσει μέρος αυτών που έγραψα.
Επικοινωνησαμε χθες πολύ αργά με μηνύματα.

 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.390
Κριτικές
165
Like
25.049
Πόντοι
34.168
:2funny: :2funny: :2funny:

Στις 3:30 με πήρε η τηλεφωνήτρια να ζητήσει συγγνώμη για τις παρεξηγήσεις...
Τελικά όμως δε μάθαμε αν βρέθηκε η ολεσια
Παντως και εσυ πρεπει να φας μπινελικια..
Που κρυφακουγες και εδωσες τον συμπαικτη..
 

Spanos_wrc

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
109
Κριτικές
8
Like
251
Πόντοι
281
Παντως και εσυ πρεπει να φας μπινελικια..
Που κρυφακουγες και εδωσες τον συμπαικτη..
Του απολογηθηκα σε πμ
Και μου λέει ο τεράστιος :
Ρε κουφαλα αυτι με επαιρνες; δε μπηκες μεσα να μη περιμενεις εξω μονος

Δεν κρυφάκουγα ρε φίλε
Όταν μου λέει η κυρία στο τηλέφωνο τον αριθμό του δωματίου και είμαι έτοιμος να χτυπήσω και ακούω φωνές , προσπάθησα να ακούσω αν είναι απλοί πελάτες του ξενοδοχείου ή αν ήταν η κοπέλα με κάποιον πελάτη
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.389
Κριτικές
215
Like
17.224
Πόντοι
35.697
Για τα τραγελαφικα που αναφερει ο αλλος εχετε να πειτε τιποτα?

:S

Η μηπως και αυτος εχει γραφειο?

Ρε κουφάλα,Μόλις διάβασες για γιουβαρλακια κατ'ευθείαν να μπεις και να δείξεις ενδιαφέρον.
Άντε τράβα στα τσουβαλακια να μας πεις τι παίζει  :tits:
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.094
Πόντοι
6.835
Βρεθηκε ο λογος που πολλοι συνανθρωποι μας ειναι γαιδουρια χωρις τροπους. Η κυρια   εχει στην κατοχη της, τους καλους τροπους ''I am the owner of good manners''. Επισης η αλλη η ανεξαρτητη η Lily χρεωνει 250 την ωρα... τουλαχιστον ετσι μου ειπε εμενα.
 

peterman569

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2016
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
74
Πόντοι
0
Λοιπον χτες το βραδυ επισκεφτηκα τη saya. Η συνενοηση με το γραφειο ευκολη και δωρεαν μεσω viber :) ανεβαινω πανω η κοπελα χαμογελαστη και ευδιαθετη με καλη χρηση της αγγλικης. Οι φωτογραφιες σε σχεση με την πραγματικοτητα απεχουν πολυ σε σημειο που θελει και φαντασια για να καταλαβεις οτι ειναι η ιδια. Τεσπα λογω τελευταιας ευκαιριας γιατη σημερα επιστρεφει η γυναικα απο το χωριο ειπα κατσε και κανε το κασκαντεριλικι μπορει να ειναι γιουβαρλακι αλλα να αξιζει. Λοιπον η κοπελα εχει τα κιλακια της αλλα ειναι σφιχτη χωρις κυταριτιδες κτλ. Το στηθος πεσμενο και ζελεδιασμενο μεγαλο ομως αν οχι 4 σιγουρα 3. Στον αγωνα ξεκινησε με πολυ καλα γλωσσοφιλα και χρηση της γλωσσας. Η πιπα μετρια χωρις χερι αλλα με λιγο δοντακι. Στο κυριως πιατο με ξενερωσαν τα ψευτικα βογγητα που της ειπα να τα κοψει αλλα αυτη το χαβα της. Στο cowgirl δε το χει καθολου αλλα στα 4 αντεχει χωρις να γκρινιαξει. Ζητησα να τελειωσω στο στηθος της αλλα μου ειπα extra. Δεν εδινα φραγγο παραπανω και τελειωσα στο προφυλακτικο. Μπανακι πρωτος και μετα αυτη. Και την ωρα που κοιτουσα φωτογραφιες απ τα ξεκολα του μωλου μπας και σηκωθει για δευτερο γυρο βγηκε και αυτη απ το μπανιο και εγινε ενα μετριο σοσιαλ λογω των αγγλικων μου και ενω με επαιρνε αυτη ενας συναδερφος. Δευτερος γυρος και ενω ειχαμε κανα 20 λεπτο ακομα μου λεει δε προλαβαινουμε τελειωνει ο χρονος. Λεω προλαβαινουμε και αρχιζει την πιπα οπου τελειωσα με χιλι ζορια. Γενικα μετρια η συναντηση παραπλανητικες οι φωτο και τιποτα αλλο. Απο μενα δε συστηνετε τωρα καποιος αν θελει να κανει κασκαντεριλικι β να πει και μια αποψη ακομα γιατι γουστα ειναι αυτα... καλα βολια λοιπον λεβεντες
 

Gizmo_

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
0
Λοιπον χτες το βραδυ επισκεφτηκα τη saya. Η συνενοηση με το γραφειο ευκολη και δωρεαν μεσω viber :) ανεβαινω πανω η κοπελα χαμογελαστη και ευδιαθετη με καλη χρηση της αγγλικης. Οι φωτογραφιες σε σχεση με την πραγματικοτητα απεχουν πολυ σε σημειο που θελει και φαντασια για να καταλαβεις οτι ειναι η ιδια. Τεσπα λογω τελευταιας ευκαιριας γιατη σημερα επιστρεφει η γυναικα απο το χωριο ειπα κατσε και κανε το κασκαντεριλικι μπορει να ειναι γιουβαρλακι αλλα να αξιζει. Λοιπον η κοπελα εχει τα κιλακια της αλλα ειναι σφιχτη χωρις κυταριτιδες κτλ. Το στηθος πεσμενο και ζελεδιασμενο μεγαλο ομως αν οχι 4 σιγουρα 3. Στον αγωνα ξεκινησε με πολυ καλα γλωσσοφιλα και χρηση της γλωσσας. Η πιπα μετρια χωρις χερι αλλα με λιγο δοντακι. Στο κυριως πιατο με ξενερωσαν τα ψευτικα βογγητα που της ειπα να τα κοψει αλλα αυτη το χαβα της. Στο cowgirl δε το χει καθολου αλλα στα 4 αντεχει χωρις να γκρινιαξει. Ζητησα να τελειωσω στο στηθος της αλλα μου ειπα extra. Δεν εδινα φραγγο παραπανω και τελειωσα στο προφυλακτικο. Μπανακι πρωτος και μετα αυτη. Και την ωρα που κοιτουσα φωτογραφιες απ τα ξεκολα του μωλου μπας και σηκωθει για δευτερο γυρο βγηκε και αυτη απ το μπανιο και εγινε ενα μετριο σοσιαλ λογω των αγγλικων μου και ενω με επαιρνε αυτη ενας συναδερφος. Δευτερος γυρος και ενω ειχαμε κανα 20 λεπτο ακομα μου λεει δε προλαβαινουμε τελειωνει ο χρονος. Λεω προλαβαινουμε και αρχιζει την πιπα οπου τελειωσα με χιλι ζορια. Γενικα μετρια η συναντηση παραπλανητικες οι φωτο και τιποτα αλλο. Απο μενα δε συστηνετε τωρα καποιος αν θελει να κανει κασκαντεριλικι β να πει και μια αποψη ακομα γιατι γουστα ειναι αυτα... καλα βολια λοιπον λεβεντες
πες μας ομως ποιο γραφειο εχεις εσυ !!!!
Μηπως εισαι ο παναγιωτης???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom