Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Spanos_wrc

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
109
Κριτικές
8
Like
251
Πόντοι
281
Επισκεφθηκα Arina χθες βράδυ.
Πολύ καλη περιπτωση!!!!
Κριτική αργότερα...
Για την ωρα δουλεια για να βγουν τα έξοδα των CT !!!
 

Επισκέπτης
Επίσκεψη στην (Κ)Αρίνα το ουκρανάκι του κλάμπ. Όμορφο κορίτσι, αδικημένο από τις φωτογραφίες όσον αφορά το πρόσωπο. Το κορμί της σφυράει. Υπέροχα πόδια, φυσικό 2άρι στητό βυζί με σαρκώδεις γκαβλόρωγες. Συμμετοχή καλή, της αρέσει στα τέσσερα που τέλειωσε με σπασμούς και φωνούλες και δεν άντεξα στο υπέροχο θέαμα και τέλειωσα και εγώ μέσα της.Στο δεύτερο γύρο δεν κατάφερα, όσο και αν προσπάθησε το κορίτσι, να τελειώσω λόγω κόπωσης, καύσωνα κλπ. Σόσιαλ καλό αγγλικά και τουρκικά !!! πολύ καλά,μιας και θήτευσε σε ρεσεψιόν ξενοδοχείων και έχει και σχετικές σπουδές. Value for money
 

Επισκέπτης
Προτάσεις μου στα μη έμπειρα μέλη και επισκέπτες για σήμερα και το ΣΚ. Αν θέλετε πολύ καλό σεξ με μια όμορφη αλλά όχι ουάου γκόμενα η Cinzia είναι ιδανική, λίγο πιο ακριβή αλλά δουλευταρού δίνει και λοκώ στα +50.Για πιπινολάτρες το καλύτερο πιπίνι που αξίζει είναι η Γαμπριέλλα του γκλάμουρ που έρχεται σήμερα, τη δοκιμάσαμε πολλοί εδώ μέσα και δεν τα κλάψαμε. Σαν τρίτη προτίνω την Αρίνα του κλαμπ, πολύ όμορφη καλή συμμετοχή αλλά μέτρια πίπα. Για κασκαντεριλίκια τα 3 μωρά του ελίτ, αν και δεν τα δοκίμασα γιατί οι έμπειροιπαικτες εδώ προειδοποιούν για κομοδίνα. Για αυτούς που τους αρέσει η κατηγορία φτερού Νάνσυ σε ξανθό, Αλεξάνδρα σε μελαχρινό. Για τη Μαργκό δε συζητάμε δεν δοκίμασα και ούτε θα δοκιμάσω άκου 300/h!! Καλά να περάσετε.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Προτάσεις μου στα μη έμπειρα μέλη και επισκέπτες για σήμερα και το ΣΚ. Αν θέλετε πολύ καλό σεξ με μια όμορφη αλλά όχι ουάου γκόμενα η Cinzia είναι ιδανική, λίγο πιο ακριβή αλλά δουλευταρού δίνει και λοκώ στα +50.Για πιπινολάτρες το καλύτερο πιπίνι που αξίζει είναι η Γαμπριέλλα του γκλάμουρ που έρχεται σήμερα, τη δοκιμάσαμε πολλοί εδώ μέσα και δεν τα κλάψαμε. Σαν τρίτη προτίνω την Αρίνα του κλαμπ, πολύ όμορφη καλή συμμετοχή αλλά μέτρια πίπα. Για κασκαντεριλίκια τα 3 μωρά του ελίτ, αν και δεν τα δοκίμασα γιατί οι έμπειροιπαικτες εδώ προειδοποιούν για κομοδίνα. Για αυτούς που τους αρέσει η κατηγορία φτερού Νάνσυ σε ξανθό, Αλεξάνδρα σε μελαχρινό. Για τη Μαργκό δε συζητάμε δεν δοκίμασα και ούτε θα δοκιμάσω άκου 300/h!! Καλά να περάσετε.
dikeo ....για αυτες του GDE τι λες??
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.292
Προτάσεις μου στα μη έμπειρα μέλη και επισκέπτες για σήμερα και το ΣΚ. Αν θέλετε πολύ καλό σεξ με μια όμορφη αλλά όχι ουάου γκόμενα η Cinzia είναι ιδανική, λίγο πιο ακριβή αλλά δουλευταρού δίνει και λοκώ στα +50.Για πιπινολάτρες το καλύτερο πιπίνι που αξίζει είναι η Γαμπριέλλα του γκλάμουρ που έρχεται σήμερα, τη δοκιμάσαμε πολλοί εδώ μέσα και δεν τα κλάψαμε. Σαν τρίτη προτίνω την Αρίνα του κλαμπ, πολύ όμορφη καλή συμμετοχή αλλά μέτρια πίπα. Για κασκαντεριλίκια τα 3 μωρά του ελίτ, αν και δεν τα δοκίμασα γιατί οι έμπειροιπαικτες εδώ προειδοποιούν για κομοδίνα. Για αυτούς που τους αρέσει η κατηγορία φτερού Νάνσυ σε ξανθό, Αλεξάνδρα σε μελαχρινό. Για τη Μαργκό δε συζητάμε δεν δοκίμασα και ούτε θα δοκιμάσω άκου 300/h!! Καλά να περάσετε.

Ωραίος φίλε  :hi:
 

Valley

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Προτάσεις μου στα μη έμπειρα μέλη και επισκέπτες για σήμερα και το ΣΚ. Αν θέλετε πολύ καλό σεξ με μια όμορφη αλλά όχι ουάου γκόμενα η Cinzia είναι ιδανική, λίγο πιο ακριβή αλλά δουλευταρού δίνει και λοκώ στα +50.Για πιπινολάτρες το καλύτερο πιπίνι που αξίζει είναι η Γαμπριέλλα του γκλάμουρ που έρχεται σήμερα, τη δοκιμάσαμε πολλοί εδώ μέσα και δεν τα κλάψαμε. Σαν τρίτη προτίνω την Αρίνα του κλαμπ, πολύ όμορφη καλή συμμετοχή αλλά μέτρια πίπα. Για κασκαντεριλίκια τα 3 μωρά του ελίτ, αν και δεν τα δοκίμασα γιατί οι έμπειροιπαικτες εδώ προειδοποιούν για κομοδίνα. Για αυτούς που τους αρέσει η κατηγορία φτερού Νάνσυ σε ξανθό, Αλεξάνδρα σε μελαχρινό. Για τη Μαργκό δε συζητάμε δεν δοκίμασα και ούτε θα δοκιμάσω άκου 300/h!! Καλά να περάσετε.

Κατά τη δική μου γνώμη, στην Νάνσυ θα έπρεπε να δοθεί μεγαλύτερη έμφαση. Ειδικά στη πίπα μου άλλαξε τα φώτα, χθες που πήγα. Μου φαίνετε ότι κάνουνε μαθήματα στους ειδικούς αυτές.... :pipa1:
 

Smith Poulos

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
105
Like
32
Πόντοι
1
Ενημερωτικα να σας πω οτι η Γκαμπριελα (Γκλαμουρ) ΔΕΝ ειναι Θεσσαλονικη... Πηρα τηλεφωνο πριν λιγο και μου ειπαν πως εχει γινει λαθος καταχωρηση...
 

Alienboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
302
Κριτικές
14
Like
720
Πόντοι
991
Ενημερωτικα να σας πω οτι η Γκαμπριελα (Γκλαμουρ) ΔΕΝ ειναι Θεσσαλονικη... Πηρα τηλεφωνο πριν λιγο και μου ειπαν πως εχει γινει λαθος καταχωρηση...
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση τύπε ....
Τσάμπα χαρήκαμε ...
πάμε για άλλες ...
 

Arxaion85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2013
Μηνύματα
31
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
280
Ενημερωτικα να σας πω οτι η Γκαμπριελα (Γκλαμουρ) ΔΕΝ ειναι Θεσσαλονικη... Πηρα τηλεφωνο πριν λιγο και μου ειπαν πως εχει γινει λαθος καταχωρηση...
Όντως έστειλα και γω SMS και πήρα την ίδια απάντηση..
Η Cinzia από την άλλη είναι τρίτη μέρα fully booked..
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Όντως έστειλα και γω SMS και πήρα την ίδια απάντηση..
Η Cinzia από την άλλη είναι τρίτη μέρα fully booked..

Αυτά συμβαινουν φιλε όταν υπαρχει "μπαζο συναξη "
Τα ιδια ακριβως και την προηγουμενη βδομαδα με τη Giuzel ...
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
215
Like
17.218
Πόντοι
35.697
ασε ρε φιλε 109 τεμαχια εχει στην Ελλαδα και οι 100 είναι για κλωτσιες

Καλό καιρό έχει,άμα υπάρχει και καλή διαθεση-παρέα,βόλτα στη θάλασσα και τσιπουράκι και άσε τα Μπαζα να φύγουν αφραγκα και να μην ξανάρθουν!!!
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Σκεφτείτε πως με τα μπάζα μαθαίνουμε πως να είμαστε εγκρατείς ώστε να μην μπαζώσουμε...
 

kikas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
295
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
Καλησπερα.
Τι θα μου προτεινατε για αποψε?
Νεφελη η νικα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom