Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ΙΕΡΙΑ-ΡΟΖΑ

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2016
Μηνύματα
196
Κριτικές
4
Like
72
Πόντοι
1
δεν σε πιανω φιλος...πως να γραψει κριτικη;αφου εκλεισαν για δευτερα και αυτες την ειχανε κανει λουης!!
θεωρώ ότι με βάση αυτό που έγραψε είναι ότι πήγε το Σάββατο και ήθελε να κλείσει εκ νέου για την Δευτέρα , μπορεί και να κατάλαβα λάθος , ας μας λύσει την απορία ο συναθλητής
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.072
Κριτικές
46
Like
3.202
Πόντοι
3.820
θεωρώ ότι με βάση αυτό που έγραψε είναι ότι πήγε το Σάββατο και ήθελε να κλείσει εκ νέου για την Δευτέρα , μπορεί και να κατάλαβα λάθος , ας μας λύσει την απορία ο συναθλητής
120 εχουνε τις τιμες εγω αυτο βλεπω..μονο η eygene  το εχει 140...ο φακιρης ουτε κωλο στο 1 μετρο βλεπει
 

ΙΕΡΙΑ-ΡΟΖΑ

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2016
Μηνύματα
196
Κριτικές
4
Like
72
Πόντοι
1
βγαλε και τις αλλες 2..να εισαι δικαιος παντα!!
Σωστά αλλά από ότι θυμάμαι έγραψε το γραφείο , ότι η έκπτωση θα ισχύει για όλες τις κοπέλες από τις 10/1 και για ένα μήνα
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.072
Κριτικές
46
Like
3.202
Πόντοι
3.820
Σωστά αλλά από ότι θυμάμαι έγραψε το γραφείο , ότι η έκπτωση θα ισχύει για όλες τις κοπέλες από τις 10/1 και για ένα μήνα
κι αυτο σωστο...λες να ξεχασε να το αλλαξει;εκτος να η γκομενα δεν δεχτηκε την μειωση.. τι να πω δεν ξερω
 

ΙΕΡΙΑ-ΡΟΖΑ

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2016
Μηνύματα
196
Κριτικές
4
Like
72
Πόντοι
1
Αλλά να πω και μια πικρή αλήθεια , από την μία το κράζαμε το γραφείο και το Σάββατο που προσπάθησε να κλείσει συναθλητής με την Έμμα , όταν κάλεσε του είπαν ότι έχει 6 συνεχόμενα ραντεβού με πελάτες και θα μπορούσε μετά από 7 ώρες . Η άλλη βέβαια ηταν άμεσα διαθέσιμη , μάλλον δεν πρέπει να πήγε καλά
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
να κάνω μία ερώτηση???

υπάρχει νοήμων άνθρωπος που θα κλείσει ραντεβού με κοπέλα ενώ ξέρει ότι προέρχεται από έξι συνεχόμενα ραντεβού???

Για να μην ξεχνιόμαστε και οι  επαγγελματίες είναι άνθρωποι με αντοχές

Γιατί όποιος την κλείσει υπό τέτοιες συνθήκες και δεν ανταποκριθεί στις προσδοκίες του λόγω κούρασης κλπ την επόμενη μέρα θα μπει εδώ μέσα και θα κράζει την κοπέλα


καλό είναι αν σεβόμαστε πρώτον τα χρήματά μας και δεύτερον την κοπέλα αν μας λένε ότι η κοπέλα είναι σε συνεχή ραντεβού να αποφεύγουμε να τη συναντήσουμε
 

ΙΕΡΙΑ-ΡΟΖΑ

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2016
Μηνύματα
196
Κριτικές
4
Like
72
Πόντοι
1
να κάνω μία ερώτηση???

υπάρχει νοήμων άνθρωπος που θα κλείσει ραντεβού με κοπέλα ενώ ξέρει ότι προέρχεται από έξι συνεχόμενα ραντεβού???

Για να μην ξεχνιόμαστε και οι  επαγγελματίες είναι άνθρωποι με αντοχές

Γιατί όποιος την κλείσει υπό τέτοιες συνθήκες και δεν ανταποκριθεί στις προσδοκίες του λόγω κούρασης κλπ την επόμενη μέρα θα μπει εδώ μέσα και θα κράζει την κοπέλα


καλό είναι αν σεβόμαστε πρώτον τα χρήματά μας και δεύτερον την κοπέλα αν μας λένε ότι η κοπέλα είναι σε συνεχή ραντεβού να αποφεύγουμε να τη συναντήσουμε
Ακριβως γι'αυτόν τον λόγο δεν αγόρασε ο συναθλητής και βάλε ότι μπορεί να είχε και άλλα ραντεβού πιο μπροστά  , που σημαίνει ότι και το γραφείο στον βωμό του κέρδους , δεν υπολογίζει τις κορασίδες .
Η αναφορά όμως έγινε για άλλο λόγω , από την μία κράζουμε και από την άλλη κάνουμε ουρές , από την μια δεν έχουμε λεφτά και από την άλλη αδειάζουμε τα αποθεματικά των μαγαζιών(λ.χ. Μπλακ φραιντει) ,κράζουμε για τις άθλιες εργασιακές συνθήκες και τις Κυριακές γίνεται χαλασμός σε όλα τα πολυκαταστήματα .
Αυτή είμαστε ... Και δεν πρόκειται να αλλάξουμε ποτέ των ποτών .
Οι άνθρωποι είναι ικανοί να αλλάξουν τα πάντα , αλλά οι περισσότεροι από εμάς δεν το επιθυμούμε .
Υ.Γ. τα παραπάνω αποτελούν καθαρά προσωπικές σκέψεις και δεν θέλω να προωθήσω τίποτα απολύτως
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
29
Like
4.775
Πόντοι
5.646
Apostolaras ο καθένας έχει της "πίτσας"του τον χαβά!
 

tzutzukos 36

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
159
Κριτικές
10
Like
453
Πόντοι
291
Εγώ πάντως δεν πήρα και ο βασικότερος λόγος ήταν ότι το γραφείο είχε πολύ άσχημη συμπεριφορά .
Στην υποκατηγορία τους , όταν τους έστειλα το ερώτημα , για το πώς είναι δυνατόν όταν πρωτοεμφανίστηκαν πριν μήνες στο "χωριό" μας η τιμή να είναι στα 120 για μια ώρα και να είχαν ως σκοπό την διατήρηση των τιμών σε χαμηλό επίπεδο , όπως έγραψαν , με την επανεμφάνισή τους τώρα πριν λίγες μέρες το πήγαν  στα 140. Αποτέλεσμα ήταν να το πάνε στα 120 για ένα μήνα από τις 10/1 , αλλά σήμερα να μην ισχύει άλλο και πολύ καλά ρωτάει ο Φακίρης "τί έγινε η έκπτωση οέο".
Πάντως επειδή διάβασα και στην Αθήνα για το συγκεκριμένο γραφείο , δεν αποτελεί μόνο φαινόμενο για μας , αλλά και κάτω αποτελεί αναξιόπιστο γραφείο .
Την προηγουμενη φορα που ειχαν ερθει, ειχαν καποιες κοπελες στα 100
αλλες στα 120 και τις καλες στα 140
Για τα υπολοιπα που αναφερεις στα περισοτερα συμφωνω και εγω
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
Την προηγουμενη φορα που ειχαν ερθει, ειχαν καποιες κοπελες στα 100
αλλες στα 120 και τις καλες στα 140
Για τα υπολοιπα που αναφερεις στα περισοτερα συμφωνω και εγω

σαν να σου λένε θες να δώσεις 100? εχω το μπάζο, θες κάτι να βλέπεται? 120! θες την "θεά" του γραφείου? 140!  πολύ μπακαλίστικη προσέγγιση γραφείου συνοδών. Άμα δεν κάνουν οι κοπέλες τις στέλνεις σε κανένα στούντιο να δουλέψουν δεν τις βγάζεις προσφορά, υποτίθεται γραφείων συνοδών είναι και όχι ο μαρινόπουλος. 
 

tzutzukos 36

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
159
Κριτικές
10
Like
453
Πόντοι
291
σαν να σου λένε θες να δώσεις 100? εχω το μπάζο, θες κάτι να βλέπεται? 120! θες την "θεά" του γραφείου? 140!  πολύ μπακαλίστικη προσέγγιση γραφείου συνοδών. Άμα δεν κάνουν οι κοπέλες τις στέλνεις σε κανένα στούντιο να δουλέψουν δεν τις βγάζεις προσφορά, υποτίθεται γραφείων συνοδών είναι και όχι ο μαρινόπουλος. 
Φιλε μου αυτες που τις ειχε με 100 και 120 δε πηρα οποτε δεν εχω αποψη
Τωρα για τα υπολοιπα ειναι και πως το βλεπει ο καθενας μας
κρινει και αν θελει περνει
Παντως ειχε φερει τοτε μια Αλεξανδρα την ειχε στα 120 και ειχαν γραφτει καλα πραγματα
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.389
Κριτικές
215
Like
17.222
Πόντοι
35.697
εσύ να τα βλέπεις αυτά που μας ζάλισες ότι έρχονται και ξαναέρχονται και ανεβαίνουν. Αυτός ο τύπος και η συνεταίρος του είναι μεγάλοι απατεώνες από oτι λένε τα περισσότερα κορίτσια

:thumbsup: :thumbsup:

2hxo7pl.png


:grin: :2funny: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom