Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

mpampis23

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2008
Μηνύματα
109
Κριτικές
24
Like
76
Πόντοι
11
στο σερβις ειναι μια χαρα τα κοριτσια...βεβαια αν ψαχνεις μοντελα σε εμφανιση δεν θα τα δεις,αλλα το πακετο γενικα ειναι αρκετα καλο.

μαγκες την πρωηγουμενη τρίτη τελευταία μέρα των κοριτσιών στην θεσσαλονίκη έκανα την καταδρομική και τις πήρα σε duo θα γράψω κριτική μόλις βρώ χρόνο....μέτρια πράματα όμως..
 

koproskulo21

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.345
Κριτικές
17
Like
1.208
Πόντοι
2.300
Αντε να δούμε αν θα ανηφορίσει  τιποτα  αξιόλογο κατα εδώ μεριά!!!

:orchestra: :orchestra: :orchestra:
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.718
Κριτικές
182
Like
24.003
Πόντοι
33.598

Μάγκες την πήρα χθες. Σλοβάκα 32χρ. Γαμώ τα κορμιά αλλά προσωπάκι....no comment. Πολύ καθαρή. Από τα πιο στενά μουνιά που έχω πάρει, αλλά δεν έχει ανάγκη. Σκυλί του πολέμου, παίρνει εύκολα μπρος με λίγο γλύψιμο και στα 4 με πέθανε στο γαμήσι. Δεν τη λες μοντέλο αλλά με έκανε πύραυλο.
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.689
Πόντοι
2.560
Ωραιο φαινεται ρε ΚΑΒΑΛΑΡΗ....
Να το επισκεφθούμε.....Αν βρουμε χρονο,γιατι προβλεπεται ουρα μεχρι τη ρεσεπτιον...
φιλε φακιρη με την ευχη μου να βρεισ χρονο και να το δεισ το κοριτσι!!απλα επειδη το ξερω πολλη καλα το λιντακι αν τησ φερθεισ ωραια δεν θα χασεισ!!!εγω παντωσ το κουμπι τησ το βρηκα και απο τοτε δεν ξεκολαει με την παρτι μου!!!
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
:thumbsup:
Μάγκες την πήρα χθες. Σλοβάκα 32χρ. Γαμώ τα κορμιά αλλά προσωπάκι....no comment. Πολύ καθαρή. Από τα πιο στενά μουνιά που έχω πάρει, αλλά δεν έχει ανάγκη. Σκυλί του πολέμου, παίρνει εύκολα μπρος με λίγο γλύψιμο και στα 4 με πέθανε στο γαμήσι. Δεν τη λες μοντέλο αλλά με έκανε πύραυλο.
:thumbsup: thanks man!
 

SaintOVA

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
357
Κριτικές
14
Like
141
Πόντοι
291

To τελευταίο καιρό έχω μια επιθυμία να δοκιμάζω καινούργια πράγματα έτσι ,πηρά την απόφαση να συναντηθώ με την Έστερ. Έκλεισα το ραντεβού χωρίς προβλήματα μέσα από το site πανεύκολα. Εμφανισιακά η κοπέλα είναι αυτό που βλέπεται στις φωτογραφίες! Κόλος σχετικά σφικτούλικος και αρκετός για πολύ χούφτωμα, στήθος ικανοποιητικό, γεμίζει την χούφτα ίσως λίγο μαλακό για τα γούστα μου, όσο αφορά την συμμετοχή, έπεσε πολύ φιλί, γλείψιμο ρόγες τα πάντα όλα, ωραία στησίματα έπαιρνε πρωτοβουλίες μια αυτή μια εγώ, χύσιμο στην μάπα από επιλογής μου γιατί έχει ματάρες και μου την έδωσε άσχημα εκείνη τη στιγμή όπως με κοιτούσε. Καλά περάσαμε σε όσους αρέσει εμφανισιακά δοκιμάστε!
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.718
Κριτικές
182
Like
24.003
Πόντοι
33.598
Μάγκες σήμερα πήρα Ester. Περιμένω να ανέβει profile για να γράψω κριτική αλλά οφείλω να ενημερώσω όσο νωρίτερα μπορώ ότι η κοπελίτσα κάνει καλό γαμήσι αλλά έχει ένα θεματάκι με την καθαριότητα (προς την αρνητική πλευρά του θέματος)...
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
To τελευταίο καιρό έχω μια επιθυμία να δοκιμάζω καινούργια πράγματα έτσι ,πηρά την απόφαση να συναντηθώ με την Έστερ. Έκλεισα το ραντεβού χωρίς προβλήματα μέσα από το site πανεύκολα. Εμφανισιακά η κοπέλα είναι αυτό που βλέπεται στις φωτογραφίες! Κόλος σχετικά σφικτούλικος και αρκετός για πολύ χούφτωμα, στήθος ικανοποιητικό, γεμίζει την χούφτα ίσως λίγο μαλακό για τα γούστα μου, όσο αφορά την συμμετοχή, έπεσε πολύ φιλί, γλείψιμο ρόγες τα πάντα όλα, ωραία στησίματα έπαιρνε πρωτοβουλίες μια αυτή μια εγώ, χύσιμο στην μάπα από επιλογής μου γιατί έχει ματάρες και μου την έδωσε άσχημα εκείνη τη στιγμή όπως με κοιτούσε. Καλά περάσαμε σε όσους αρέσει εμφανισιακά δοκιμάστε!

Amateur κορασίδα 22χρ. ρωσίδα, πρώτο tour, μαπα hotel, η κοπέλα είναι ψηλή με ωραίο πρόσωπο έχει όμως μέτριο σώμα (πρέπει να χάσει λίγο) το δυνατό της σημείο το καβαλίκεμα (τα δίνει όλα και αντέχει) μέτρια πίπα, πολύ χαμούρεμα όμως, πολύ καλή συμμετοχή και όχι fake βογγητά σίγουρα γουστάρει πολύ να γαμιέται αφού ορμάει κατευθείαν για δευτερο γύρο χωρίς πολύ social time. δεν τα κλαψα γενικά, γι'αυτούς που δεν ψάχνουν μοντελε καταστάσεις είναι οτι πρεπει   
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.718
Κριτικές
182
Like
24.003
Πόντοι
33.598

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom