Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

iakobos111

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα κι απο εμένα.Είμαι νέος κι έχω 'ελειψη γνώσεων. Τα φώτα σας παρακαλώ..
 

iakobos111

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
κανένα πολύ δυνατο μιλφ σαν την τζέσι εκ των Αθηνών που χαζεύω εδώ και τόση ώρα έχουμε...?
 

SaintOVA

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
357
Κριτικές
14
Like
141
Πόντοι
291
καλησπερα κι απο εμένα.Είμαι νέος κι έχω 'ελειψη γνώσεων. Τα φώτα σας παρακαλώ..

Φίλος μπές εδώ διάλεξε κομμάτι και ρώτα εδώ πάλι κατά πόσο αξίζει τα λεφτά που ζητάει η όχι, διαφορετικά μπορείς να ψάξεις για πληροφορίες που έχουν δώσει άλλα μέλη() στο πεδίο αναζήτηση με το όνομα της. Ελπίζω να σε βοήθησα!

Μέτα την δοκιμή καλό είναι να μοιράζεσαι στο περίπου τις εμπειρίες  σου εδώ!
 

mpampis23

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2008
Μηνύματα
109
Κριτικές
24
Like
76
Πόντοι
11
Κάτι είχε γραφτεί παλαιότερα πίσω στον Φεβρουάριο όταν ήταν Αθήνα. Ο Πρόεδρος είχε γράψει κάτι αν θυμάμαι καλά.

μάγκες και εγώ το σκέφτομαι σοβαρά...σίγουρα δεν θα το μετανιώσω καθώς είναι μουνάρες και οι δυο..και για την βικτώρια που έχει κριτικές λένε οι συναγωνιστές το πολύ 20% photoshop... και οι φωτογραφίες στο site που έχουν μαζί είναι σκέτη κάβλα!!
Λέει οτι μέχρι κυριακή θα είναι...αν τις πάρετε στείλτε εντυπώσεις...το ίδιο θα κάνω και γώ!
 

iakobos111

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
Φίλος μπές εδώ διάλεξε κομμάτι και ρώτα εδώ πάλι κατά πόσο αξίζει τα λεφτά που ζητάει η όχι, διαφορετικά μπορείς να ψάξεις για πληροφορίες που έχουν δώσει άλλα μέλη() στο πεδίο αναζήτηση με το όνομα της. Ελπίζω να σε βοήθησα!

Μέτα την δοκιμή καλό είναι να μοιράζεσαι στο περίπου τις εμπειρίες  σου εδώ!
αυτό το κορίτσι τι λέει...?
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
23
Like
2.847
Πόντοι
3.820
μάγκες και εγώ το σκέφτομαι σοβαρά...σίγουρα δεν θα το μετανιώσω καθώς είναι μουνάρες και οι δυο..και για την βικτώρια που έχει κριτικές λένε οι συναγωνιστές το πολύ 20% photoshop... και οι φωτογραφίες στο site που έχουν μαζί είναι σκέτη κάβλα!!
Λέει οτι μέχρι κυριακή θα είναι...αν τις πάρετε στείλτε εντυπώσεις...το ίδιο θα κάνω και γώ!
στο σερβις ειναι μια χαρα τα κοριτσια...βεβαια αν ψαχνεις μοντελα σε εμφανιση δεν θα τα δεις,αλλα το πακετο γενικα ειναι αρκετα καλο.
 

SaintOVA

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
357
Κριτικές
14
Like
141
Πόντοι
291
Με την Vicktoria είχα πάει πριν κάτι φεγγάρια, έχει κάτι κοιλάκια παραπάνω στην περιοχή της κοιλίας αλλά γενικά είναι ωραίο μωρό! Μεγάλο στήθος, σχετικά σφιχτό κωλαράκι και φάτσα αρκετά καλή, ύψος 1,65(κοντοπούτανο).
Τώρα σε Duo δεν ξέρω τι κάνουν τα κορίτσια και ούτε έχω δοκιμάσει την Karina, πάντως και εγώ ψήνομαι άσχημα!
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
μην ασχολείστε με αυτές τις σαβούρες
υπάρχει και η μουνάρα η Καρολίνα και η Αννίτα που είναι επίσης μουνάρα
 

iakobos111

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
Είναι όντως μουναρα η αννιτα.απο σέρβις?
 

iakobos111

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
είναι όντως μουνάρα η αννιτα.απο σερβις ξέρουμε τίποτα?
 

samiell

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2014
Μηνύματα
298
Κριτικές
18
Like
30
Πόντοι
11
μην ασχολείστε με αυτές τις σαβούρες
υπάρχει και η μουνάρα η Καρολίνα και η Αννίτα που είναι επίσης μουνάρα
συμφωνω με σικελο για carolina οντως πολυ καλη!για αννιτα δεν ξερω!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Tελικα σε μια στιγμη αδυναμιας δοκιμασα την VIKA.
Την ψιλιαστηκα οτι ηταν κουρασμενη(πηγα 00¨30 και μου ειπε οτι δεν ειχε κοιμηθει καθολου επειδη μεχρι το πρωι δουλευε στο Αμστερνταμ και ηρθε απ ευθειας) και το ωριαιο εγινε μισαωρακι.
Εχει καποια διαφορα απο τις φωτο ενω το βυζι ειναι τρομπαριστο αλλα οταν ξαπλωνει ανασκελα χαλαει αρκετα(δεν ειναι δλδ τοσο ωραιο οσο στις φωτο).Ωραιο προσωπο καλη πιπα και ωραιο σωμα γενικα.
Οκ για 150 δεν ειναι ασχημα.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
29
Like
4.771
Πόντοι
5.646
Tελικα σε μια στιγμη αδυναμιας δοκιμασα την VIKA.
Την ψιλιαστηκα οτι ηταν κουρασμενη(πηγα 00¨30 και μου ειπε οτι δεν ειχε κοιμηθει καθολου επειδη μεχρι το πρωι δουλευε στο Αμστερνταμ και ηρθε απ ευθειας) και το ωριαιο εγινε μισαωρακι.
Εχει καποια διαφορα απο τις φωτο ενω το βυζι ειναι τρομπαριστο αλλα οταν ξαπλωνει ανασκελα χαλαει αρκετα(δεν ειναι δλδ τοσο ωραιο οσο στις φωτο).Ωραιο προσωπο καλη πιπα και ωραιο σωμα γενικα.
Οκ για 150 δεν ειναι ασχημα.
cim+cif στα 150 έπαιξε;
 

kwlobaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2009
Μηνύματα
37
Κριτικές
12
Like
249
Πόντοι
290
Tελικα σε μια στιγμη αδυναμιας δοκιμασα την VIKA.
Την ψιλιαστηκα οτι ηταν κουρασμενη(πηγα 00¨30 και μου ειπε οτι δεν ειχε κοιμηθει καθολου επειδη μεχρι το πρωι δουλευε στο Αμστερνταμ και ηρθε απ ευθειας) και το ωριαιο εγινε μισαωρακι.
Εχει καποια διαφορα απο τις φωτο ενω το βυζι ειναι τρομπαριστο αλλα οταν ξαπλωνει ανασκελα χαλαει αρκετα(δεν ειναι δλδ τοσο ωραιο οσο στις φωτο).Ωραιο προσωπο καλη πιπα και ωραιο σωμα γενικα.
Οκ για 150 δεν ειναι ασχημα.

Σε μια στιγμή αδυναμίας και εγώ επισκέφθηκα την Vika...δεν ξέρω πια μέρα πήγες εσύ αδερφέ πάντως η κοπέλα όσο ήταν Θεσ/νίκη περίμενε από μέρα σε μέρα περίοδο οπότε και δεν είχε όρεξη για τίποτα. Πάμε τώρα στα υπόλοιπα. Οι φωτογραφίες είναι 99% πιστές σε ότι θα συναντήσετε όταν ανοίξει η πόρτα. Εμφανή τα σημάδια από tit job και ίσως έχει κάνει λιποαναρρόφηση (έχει σημάδι και στην κοιλιά σαν να έχει κάνει καισαρική). Είναι πολύ όμορφη. Τα θετικά σταματούν εδώ.

Αγγλικά δεν ξέρει παρά μόνο αυτά που μπορούν να σε ξενερώσουν και εξηγούμαι...
DFK...στην προσπάθεια για φιλιά...η απάντηση ερχόταν..."not my service"!
Deep throat...στην προσπάθεια να την πιέσω να τον πάρει όλο...η απάντηση ερχόταν..."not my service"!
CIM - COF...η απάντηση ερχόταν..."not my service"!
Extraball δεν είχε τελικά γιατί προτίμησε να φάει 15' κάνοντας chat στο viber με μια φίλη της..όταν μπήκε για ντουζ σκέφτηκα πολύ σοβαρά να της πάρω τα λεφτά πίσω...

Βέβαια πηδάς ένα μουνί δυο μέτρα μεν...αλλά φεύγεις με την σιγουριά ότι σε πιάσαν κότσο...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Δεν ειχε θεμα με τα φιλια,Εδινε και αν δεν τραβιομουν θα με φιλουσε ακομη :grin:.Οχι cim δεν ειχε παρ ολο που στο μνμ με το πρακτορειο μου το ειχαν συμπεριλαβει στο service.Στο στηθος τα εριξε και μαλιστα εβγαλε και μια ψιλογκρινια(δλδ στο στομα δεν τα παιρνεις στο στηθος δεν τα παιρνεις που να τα βαλω σε σακουλακι??
Γενικα αν και απο τις φωτο με εψησε αλλα και οταν ανοιξε η πορτα παλι ψηθηκα τελικα αξιζει μονο να δωσεις τα 150 να πηδηξεις μια ωραια γκομενα και τελος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom