Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

suzuki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
20
Like
345
Πόντοι
291
Μην εφυγε επειδη βαρουσε μυγες...η ισως να εγινε παρεξηγηση με το γραφειο...λεω εγω τωρα...
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.011
Πόντοι
34.168
Μην εφυγε επειδη βαρουσε μυγες...η ισως να εγινε παρεξηγηση με το γραφειο...λεω εγω τωρα...
Μπα δε νομιζω.Ξεχωριζε σαν τη μυγα μεσα στο γαλα στη πολη μας.Καμμια Χαλκιδικη θα την εχουν σπιτωσει και τη ξεκωλιαζουν.
 

baby-cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
682
Κριτικές
58
Like
287
Πόντοι
366
Παίχτες θέλω τη βοήθεια σας είμαι ανάμεσα στο να πάρω το δίδυμο cinzia-nicole ή την ξανθουλα jesica.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.011
Πόντοι
34.168

mgeorge

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226

suzuki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
20
Like
345
Πόντοι
291
Μπα δε νομιζω.Ξεχωριζε σαν τη μυγα μεσα στο γαλα στη πολη μας.Καμμια Χαλκιδικη θα την εχουν σπιτωσει και τη ξεκωλιαζουν.
Επετρεψε μου να διαφωνισω, προσωπικα θεωρω οτι δεν ελεγε τιποτα το ιδιαιτερο. Ενα CT της σειρας με κακο σωμα και συμμετοχη μετρια (να μην μιλησω για την αιμοροιδα σαν cherry ντοματινι που χε). Το οτι ειναι δεκτικη σε ολα δεν μου λεει κατι.
Εγω οταν πηγα παντως βαρουσε μυγες, Χαλκιδικη ηθελε και κλαμπ ακομα πιο πολυ, αλλα δεν νομιζω οτι ειναι κατι αξιολογο εξωτερικα ωστε να την κυκλοφορησεις ενα ολοκληρο Σ/Κ. Αν καποιος το κανε με γεια του με χαρα του αλλα διατηρω τις αμφιβολιες μου για καποιους αλλους λογους που χουν να κανουν με την συμπεριφορα της προς το πρακτορειο.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.011
Πόντοι
34.168
Επετρεψε μου να διαφωνισω, προσωπικα θεωρω οτι δεν ελεγε τιποτα το ιδιαιτερο. Ενα CT της σειρας με κακο σωμα και συμμετοχη μετρια (να μην μιλησω για την αιμοροιδα σαν cherry ντοματινι που χε). Το οτι ειναι δεκτικη σε ολα δεν μου λεει κατι.
Εγω οταν πηγα παντως βαρουσε μυγες, Χαλκιδικη ηθελε και κλαμπ ακομα πιο πολυ, αλλα δεν νομιζω οτι ειναι κατι αξιολογο εξωτερικα ωστε να την κυκλοφορησεις ενα ολοκληρο Σ/Κ. Αν καποιος το κανε με γεια του με χαρα του αλλα διατηρω τις αμφιβολιες μου για καποιους αλλους λογους που χουν να κανουν με την συμπεριφορα της προς το πρακτορειο.
Με τις καλες κριτικες που ειχε οταν ηρθε,συν το εξωτικο παρουσιαστικο νομιζω εδειχνε ελκυστικο πακετο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom