Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
κοιτα...
ολες οι αποψεις ειναι σεβαστες και υποκειμενικες...και η δικη σου, και η δικη μου..
ετσι πως τα γραφεις, ειναι σαν μου την "λες" οτι ειχα και λογο να γραψω καλα λογια!!!
πρωτη φορα πηγα σε αυτην και λογικα δεν θα ξαναπαω λογω του οτι ειμαι νον-ριπιτερ!

το σιγουρακι κολλαει στην εμφανιση που ειναι ΑΥΤΗ που βλεπεις...σου αρεσει, πας...δε σου αρεσει κατσε σπιτι
το σιγουρακι κολλαει στο πακετο σερβις που θα παρεις....ουτε depend on size, ουτε by sympathy

αυτα τα εξηγω στην κριτικη μου...

κατ τ αλλα ΠΑΝΤΑ παιζει η χημεια και πως ΣΕ αντιμετωπιζει κι η ιδια...σε αλλους φερονται καλυτερα και σε αλλους οχι (κακό ειναι αυτο φυσικα αν δηλωνει επαγγελματιας!!! δε λεω το αντιθετο)

 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
και τελος παντων,
κι εγω πηγα (σαν εσενα) εκει γιατι ειχε ηδη προυπαρχουσες πολλες κριτικες,
που σε γενικες γραμμες της δινουν καλο σκορ....σαφως πανω του μετριου!
 

c1961

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
41
Κριτικές
8
Like
131
Πόντοι
280
και τελος παντων,
κι εγω πηγα (σαν εσενα) εκει γιατι ειχε ηδη προυπαρχουσες πολλες κριτικες,
που σε γενικες γραμμες της δινουν καλο σκορ....σαφως πανω του μετριου!
                                                                                        το θεμα ειναι αυτες που δεν κανουν να βρεθουν στο περιθωριο και να μεινουν τα στανταρακια οπως η λωρην που δυστυχως την εκλεισα μονο για μιση ωρα για να παω μια ωρα στην τζουλια
 

bardaris1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2010
Μηνύματα
459
Κριτικές
36
Like
953
Πόντοι
991
επ εσεις στο αφροδιτα ευχαριστουμε που τιματε την πολη μας  κλπ...αλλα στα 250 ευρω...με κοπελλες αντικειμενικα...οχι σουπερ απλα κοπελες ειναι τρελλο....με 250 πια στην πολη μας...εχουμε ενα αξιπρεπες call girl ...για τρεις βρες και της βγαζουμε τα ματια...και με την ησυχια μας και...με τα γουστα μας....προσαρμοστειτε κυριοι....
 

bardaris1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2010
Μηνύματα
459
Κριτικές
36
Like
953
Πόντοι
991
τρεις ..ωρες ηθελα να γραψω.... :jerking:
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
                                                                                         το θεμα ειναι αυτες που δεν κανουν να βρεθουν στο περιθωριο και να μεινουν τα στανταρακια οπως η λωρην που δυστυχως την εκλεισα μονο για μιση ωρα για να παω μια ωρα στην τζουλια
δυστυχως φιλε μου, τα καλα τεμαχια στην πολη μας ειναι σπανιοτατα....τα αντικειμενικα καλα...οπως τα λες εσυ και τα εννοω κι εγω...Λωριν, Γκιζελ, Πάρις, Αντζελ, Ντειζυ, Καρινα και καποιες αλλες...
Ετσι , αυτα που μενουν ειναι ολα γυρω στο μετριο...κι εκει καπου οι αποψεις διίστανται...φυσιολογικο κι αυτο
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
επ εσεις στο αφροδιτα ευχαριστουμε που τιματε την πολη μας  κλπ...αλλα στα 250 ευρω...
εγω ξερω οτι η Λωριν με 300 τα εκανε ΟΛΑ και ηταν μουναρος...και 1000δοκιμασμενη!
και μιας και μιλαμε και για Τζουλια, αυτη με 200 τα εκανε ΟΛΑ (χωρις να ειναι μουναρος)...
κι αυτοι, ζητουν για τα 19χρονα τα αγνωστα, 250 ευρω +100 το αναλ.....και μαλιστα μαρκαρισμενα τα κοριτσια ως NEW! :think:
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
και τελος παντων,
κι εγω πηγα (σαν εσενα) εκει γιατι ειχε ηδη προυπαρχουσες πολλες κριτικες,
που σε γενικες γραμμες της δινουν καλο σκορ....σαφως πανω του μετριου!
Kατά παράβαση της γενικής αρχής να μη σχολιάζω αποδεδειγμένα καλόπιστες κριτικές,
αγαπητέ αδελφέ,

δε μπορώ παρά να συμφωνήσω με τον c1961!

H ίδια μου ομολόγησε πως το μυαλό της ήταν από μέρες πίσω στο σπίτι της! Σε συνδυασμό με την πολύ μέτρια εμφάνισή της, η βαθμολογία της από μένα είναι κάτω της βάσης! Και πολύ περισσότερο όταν έχουν προηγηθεί πλήθος θετικές κριτικές...

Αρκετά για το πατσακλό... Και όντως είναι πονηρή γιατί στο social πάει να τα μπαλώσει! Μάλλον εκεί σε βρήκε μπόσικο, GFE  ;)  
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
whatever



Αρκετα με δαυτην...συμφωνω...
 

raboo

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
897
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
6
μη φας ...θα σφαξω γλαρο :rockon: :rockon: :rockon: που λενε...!

αντε τωρα να τους το κανουν μεταφραση στο aphrodita... :2funny: :2funny: :2funny:!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
:2funny:Θαλή άψογο! Don't eat, i will slay a sea-gull!!!
Πολύ καλό. Ξερεις κυκλοφορούν στο διαδίκτυο ολόκληροι διάλογοι με μεταφρασμένες ελληνικούρες, απίστευτες. 
 

kostikos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
284
Like
127
Πόντοι
1
για να μην αρχισουν διαφοροι βλακες που κατοικοεδρευουν τελευταία δω μεσα (αν και το ομολογουν τους πειραζει οταν τους το λες) να ρωτουν γνωμες για τις συγκεκριμενες κορασιδες του συγκεκριμενου γνωστού μουφο γραφείου κι ανόητες ρωτησουλες στυλ "τις εχει δοκομασει κανεις¨???"
απανταω κι εγτω σε απλά ελληνικα : ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΣΕΒΕΤΑΙ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΤΟΥ ΟΥΤΕ ΘΑ ΤΙς ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΓΙΑΤΙ είναι προφανες (ΓΝΩΣΤΟ ΤΟΙΣ ΠΑΣΙ ΠΟΥΛΕΝ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ) οτι έχει πεσει το φωτοσοπ του αιώνα δεν θα σουνοιξει την πορτα η κοπελα των φωτο, και στην καλυτερη θαναι κανα κοριτσακι ΣΑΝ απο τα εκατονταδες που χει στην πόλη μας με 100 άντε 120 ευρώ την ώρα......αλλα για 1 ακατανοητο λογω για το συγκεκριμενο κοριτσακι θα πρεπει να πληρωσεις 250
ελπιζω οπως ειπε καποτε ο θεος Λεβεντης οτι "τωρα θα ξυπνησουν και τα ζωα"
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Kατά παράβαση της γενικής αρχής να μη σχολιάζω αποδεδειγμένα καλόπιστες κριτικές,
αγαπητέ αδελφέ,

δε μπορώ παρά να συμφωνήσω με τον c1961!

H ίδια μου ομολόγησε πως το μυαλό της ήταν από μέρες πίσω στο σπίτι της! Σε συνδυασμό με την πολύ μέτρια εμφάνισή της, η βαθμολογία της από μένα είναι κάτω της βάσης! Και πολύ περισσότερο όταν έχουν προηγηθεί πλήθος θετικές κριτικές...

Αρκετά για το πατσακλό... Και όντως είναι πονηρή γιατί στο social πάει να τα μπαλώσει! Μάλλον εκεί σε βρήκε μπόσικο, GFE  ;) 
Aλλη φορα διαβαζε και εδω  περα καλου κακου !!!! ;)

 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
για να μην αρχισουν διαφοροι βλακες που κατοικοεδρευουν τελευταία δω μεσα (αν και το ομολογουν τους πειραζει οταν τους το λες) να ρωτουν γνωμες για τις συγκεκριμενες κορασιδες του συγκεκριμενου γνωστού μουφο γραφείου κι ανόητες ρωτησουλες στυλ "τις εχει δοκομασει κανεις¨???"
απανταω κι εγτω σε απλά ελληνικα : ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΣΕΒΕΤΑΙ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΤΟΥ ΟΥΤΕ ΘΑ ΤΙς ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΓΙΑΤΙ είναι προφανες (ΓΝΩΣΤΟ ΤΟΙΣ ΠΑΣΙ ΠΟΥΛΕΝ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ) οτι έχει πεσει το φωτοσοπ του αιώνα δεν θα σουνοιξει την πορτα η κοπελα των φωτο, και στην καλυτερη θαναι κανα κοριτσακι ΣΑΝ απο τα εκατονταδες που χει στην πόλη μας με 100 άντε 120 ευρώ την ώρα......αλλα για 1 ακατανοητο λογω για το συγκεκριμενο κοριτσακι θα πρεπει να πληρωσεις 250
ελπιζω οπως ειπε καποτε ο θεος Λεβεντης οτι "τωρα θα ξυπνησουν και τα ζωα"
Ετσι +100000  :thumbsup: :cool2:
 

raboo

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
897
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
6
για να μην αρχισουν διαφοροι βλακες που κατοικοεδρευουν τελευταία δω μεσα (αν και το ομολογουν τους πειραζει οταν τους το λες) να ρωτουν γνωμες για τις συγκεκριμενες κορασιδες του συγκεκριμενου γνωστού μουφο γραφείου κι ανόητες ρωτησουλες στυλ "τις εχει δοκομασει κανεις¨???"
απανταω κι εγτω σε απλά ελληνικα : ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΣΕΒΕΤΑΙ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΤΟΥ ΟΥΤΕ ΘΑ ΤΙς ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΓΙΑΤΙ είναι προφανες (ΓΝΩΣΤΟ ΤΟΙΣ ΠΑΣΙ ΠΟΥΛΕΝ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ) οτι έχει πεσει το φωτοσοπ του αιώνα δεν θα σουνοιξει την πορτα η κοπελα των φωτο, και στην καλυτερη θαναι κανα κοριτσακι ΣΑΝ απο τα εκατονταδες που χει στην πόλη μας με 100 άντε 120 ευρώ την ώρα......αλλα για 1 ακατανοητο λογω για το συγκεκριμενο κοριτσακι θα πρεπει να πληρωσεις 250
ελπιζω οπως ειπε καποτε ο θεος Λεβεντης οτι "τωρα θα ξυπνησουν και τα ζωα"
kostikos70 for ever :rockon: :rockon: :rockon:!

και απο μενα +10000000....... :2funny: :2funny: :2funny:!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom