Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Mα μικρε δεν εχεις παρατηρηση ολα αυτα τα χρονια οτι οταν βγαζω ενα συμπερασμα εδω μεσα και το γραφω για το οτιδηποτε απο το αν γαμιεται καλα μια Τουριστρια εως το οτι μας δινουν στον επομενο το εχω κανει εγω συνηθως το πρωτο βημα !!!
Με αλλα λογια εγω εχω κανει την μαλακια και αφου εφαγα τα μουτρα μου προσπαθω να προστατεψω τους υπολοιπους να μην κανουν την ιδια !!!
Η προσωπική εμπειρία που λες, δεν αναφέρεται καθόλου στο σχόλιο σου, παρά μόνο κράζεις αυτούς που κάνουν τα ίδια....
Εσυ ομως μαλλον δεν ενδιαφερεσαι απο οτι φαινετε για αυτο το μονο που σε ενδιαφερει ειναι να ξεκατινιαζεσαι με τον καθενα και να βγαζεις προσωπικα δεδομενα λες και ενδιαφερουν κανεναν !!!
Το ιδιο δεν εκανες με τον alohaaaaaaa και σε πηγαν για banaki οπως ο ιδιος λες αρων αρων !!!
Μεχρι και η Πουτανα που λες σε ειχε παρει χαμπαρι !!!
Αν το ξεκατίνιασμα γίνεται με pm, ναι ξεκατινιάστικα με τον alohaaaaa για κάτι που εκείνος ξεκίνησε και το ξέρεις πολύ καλά. Tώρα πως εσύ έμαθες για τα pm μου στον alohaaaaa, μάλλον άλλη είναι η κατίνα του site που ήρθε και σου κλάφτηκε... 
Ακου να δεις  εγω δεν ειμαι ουτε αφελης ουτε κομπλεξικος για να συνεχισω αυτη την αντιπαραθεση !!!
Εγραψα αυτα που πιστευα οτι επρεπε να γραψω και δεν αναφερθηκα σε κανεναν προσωπικα ουτε φωτογραφισα κανεναν !!
Εσυ φιλε μιας και απο οτι φαινετε εχεις την μυγα μυγιαστηκες και τσιμπησες σε σημειο που ξανανοιξες καινουριο λογ/σμο για πιο λογο για να μπης και να μου την πεις !!!
Κανε μου την χαρη Γιωργακη εαν ειναι δυνατον !!!
Αντε καλο σου βραδυ !!! ;)
Ούτε εγώ έχω καμία διάθεση να το συνεχίσουμε, αλλά αν πιστεύεις ότι ξανάνοιξα τον λογαριασμό μου χθες το βράδι για να σου απαντήσω σε ένα σχόλιο που θα έγραφες σήμερα το μεσημέρι....τι να πω....δεν έχω λόγια... μάλλον είμαι ο Κάλχας... :think:
Καλό βράδι και σε σένα!
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Φίλε vasigeorge, welcome back! Αν και θα σού 'λεγα η πρώτη απόφαση είναι πάντα η καλύτερη...  ;)

Για όλα τα παραπάνω θυμήσου

"Ο κόσμος τό 'χει τούμπανο κι εγώ κρυφό καμάρι!"
 

NIKIFOROS

Μέγας
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
252
Κριτικές
85
Like
765
Πόντοι
3.980
Πιστεύω ότι ο Tresurert έχει βοηθήσει πολύ και πολλούς συναγωνιστές. Δε με ενδιαφέι αν προμοτάρει 2,3 ή 5 συγκεκριμένες τουίστριες, αλλά με ενδιαφέρει ότι για όποιες λέει καλά λόγια επαληθεύεται εκ του αποτελέσματος. Και το αποτέλεσμα είνα η καύλα ΟΛΩΝ μας..
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
OK...
ας θεωρηθει το θεμα ληξαν...
Ουτε ο τρες ουτε ο vasigeorge, οπως λενε, θελουν να συνεχιστει αντιπαραθεση επι προσωπικου.
Κραταω την προταση του Τρες, με βρισκει συμφωνο, αγνοω τι εχει γινει στο παρελθον οποτε δεν δικαιουμαι να κρινω!
ΤΕΛΟΣ πλιζ
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
OK...
ας θεωρηθει το θεμα ληξαν...
Ουτε ο τρες ουτε ο vasigeorge, οπως λενε, θελουν να συνεχιστει αντιπαραθεση επι προσωπικου.
Κραταω την προταση του Τρες, με βρισκει συμφωνο, αγνοω τι εχει γινει στο παρελθον οποτε δεν δικαιουμαι να κρινω!
ΤΕΛΟΣ πλιζ

Προεδρε, που μπορουμε να βρουμε το αβαταρ σου απο κοντα???  :2funny:
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Προεδρε, που μπορουμε να βρουμε το αβαταρ σου απο κοντα???  :2funny:
μακαρι να ξερα...!
πάντως, παπουτσι απο τον τοπο σου κι ας ειναι και πορνοσταρ....!!!
Γνωστες εξαλλου οι Ελληνικες ριζες της Σασας!
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.875
Κριτικές
30
Like
653
Πόντοι
4.475
Στο Λος Άντζελες δοκιμάσατε να βρείτε την Marina Ann Hantzis;;;  :cum:  :2on1:  :pipa1:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.594
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.181
Πόντοι
14.565
vasigeorge2 (ξανα)banned. Και άσε τα "δεν συνβαδίζω με την γραμμή του site και των εγκεκριμένων μελών του ". Είσαι banned γιατί απείλησες χοντρά με pm άλλο μέλος και μάλιστα εμπλέκοντας και προσωπικά του στοιχεία.
Aς επιστρέψει το thread στην κανονική του ροή τώρα...
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
Αυτη η χαζια η καριολινα μυαλο δεν βαζει! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Μελισσουλα ζητησαμε τι μας στελει το ζωγραφισμενο αματουρι!  :headbang: :headbang: :headbang:
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Αυτη η χαζια η καριολινα μυαλο δεν βαζει! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Μελισσουλα ζητησαμε τι μας στελει το ζωγραφισμενο αματουρι!  :headbang: :headbang: :headbang:
Αντι Μελισσουλα μας στελνει μια απλη Σουλα!!!
δλδ ποιος θα παει με δαυτην??? :think:
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Η πλακα ειναι οτι χτες/προχτες ολες του εν λογω γραφειου βγηκαν απο το νιους, αλλα να ξανα και με την ιδια παρακαλω παγιδα!
 

jacksparrow

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια στην perla πηγε κανεις να μας πει τπτ?
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
Καλά διαβασε εδω καλυτερα!  επιτοπιο ελεγχο απο τον σοφό μας, και ασε τι γράφει το site!
λοιπον χτες ειχα συναντηση με την Περλιτσα μας και απο τι μου πε ειναι το πρωτο τουρ της στην πολη μας...
γενικα καλη σαν παρουσια και καλες υπηρεσιες ανω του μετριου.δεν ειναι βεβαια και τοπ αλλα πιστευω οτι αυτη
τι στιγμη ειναι οτι καλυτερο υπαρχει.απο εμφανιση ειναι πολυ κοντα στις φωτο του Ζ,φατσα καλη (λιγο παραμορφωμμενη
στο ανω χειλος),ωραια ματια,βυζαρες φυσικες και απειρες στο μεγεθος,ψιλη και σωμα ποδια ωραια (δεν ειναι τυπος
μοντελου αλλα ουτε προεξεχουν κοιλιες,κυταριτιδες κλπ)...επισης ομορφο και περιποιημενο γατακι καθαρη και
αρωματισμενη....γενικα ειναι γυναικαρα που αν περπατησεις μαζι της (οπως κ εκανα για λιγο) θα γυρισουν να κοιταξουν οι 15 στος 10 αντρες... :rockon: προθυμη,εξυπηρετικη καλη κουβεντουλα και απολυτως gfe κατασταση (οχι cim anal),καλο κλαρινο κ υγραινεται ευκολα...
της αρεσε η πολη μας αλλα δεν εχει παρεα το μωρακι...
μη πλακωσετε τωρα ολοι οι 'γαμπροι' πανω της... :rockon: :rockon: :rockon:
 

Leonhart

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
494
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Nai me 250 tin wra tha treksoume na plakwthoume pes tou. mipws na tin pantreftoume kiolas?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom