Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Φτου γμτ πάτησα κατά λάθος το πρώτο λινκ  :headbang: :headbang: :headbang: :new_shocked:
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Το πρωί επισκέφτηκα τη Μαρτίνα και σε αντίθεση με ότι διάβασα σε προηγούμενο post πέρασα πολύ καλά. Ίσως γιατί δεν ήταν η πρώτη μου φορά μαζί της. Δεν μου έκανε καμμιά ερώτηση και όλα πήγαν οκ. Έγραψα κριτική αλλά δεν ξέρω αν θα δημοσιευτεί. Φτερούγα καλό κουράγιο και καλά να περάσεις ρεεεε!!!
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
ωχ κι'άλλες μέρες οικονομίας θέλει να κανουμε! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Μην υπερβαλεις πιλοτε!!! Υπαρχουν και καλυτερα, χωρις να θελω να υποτιμησω την κοπελα!! :-* :-*

Το φαντάζομαι, όμως αναφερόμουν στις δικές μου συνευρέσεις και μάλιστα έγραψα "μέχρι σήμερα" γιατί δεν μπορώ να ξέρω τι κελεπούρι μπορεί να μου κάτσει αύριο. Όμως αυτό που έγραψα είναι και ακριβές και αληθές. Και πρόσεξε, δεν μιλάω για εμφάνιση, αυτό είναι υποκειμενικό, μιλάω για την εμπειρία της συνεύρεσης αυτής καθαυτής. Για δε τα "καλύτερα", πάσα πληροφορία δεκτή και μάλιστα μετά χαράς!  :grin:
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Μην υπερβαλεις πιλοτε!!! Υπαρχουν και καλυτερα, χωρις να θελω να υποτιμησω την κοπελα!! :-* :-*
κι ερχονται εδω, στην Θεσσαλονικη αυτα τα καλυτερα?? αυτο ειναι ενα θεματακι....
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Η Claudia-Αngelika από ότι ξέρω πάντως δουλεύει κανονικά. Έκλεισα και ένα διωράκι για αύριο ...

Μόνο που το διωράκι πλέον, σας κοστίζει κατά τι παραπάνω (400 Ε αντί για 300 Ε που κόστιζε στην Αθήνα)! Φαίνεται ότι η κοπέλα μετά το μπαγλάρωμά της απέκτησε περισσότερες ανάγκες και θέλει να βγάλει κάτι σπασμένα  >:(, ή ότι σας θεωρεί περισσότερο χουβαρντάδες και ματσωμένους από εμάς!  :cheesy:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
κι ερχονται εδω, στην Θεσσαλονικη αυτα τα καλυτερα?? αυτο ειναι ενα θεματακι....

Προεδρε, δυστυχως φοβαμαι οτι ουτε στην Αθηνα θα ερχονται πλεων. Ολο σαβουρα μας σερβιρουν, και εμεις παμε σαν προβατα!!
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Προεδρε, δυστυχως φοβαμαι οτι ουτε στην Αθηνα θα ερχονται πλεων. Ολο σαβουρα μας σερβιρουν, και εμεις παμε σαν προβατα!!
αχχχ...εχετε διδυμο γκανιαν κατω...Daisy/Karina...και γκρινιαζετε?
Εδω ειπαμε...μονο _ΕU, και μερικες πανακριβες ιντι
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Το φαντάζομαι, όμως αναφερόμουν στις δικές μου συνευρέσεις και μάλιστα έγραψα "μέχρι σήμερα" γιατί δεν μπορώ να ξέρω τι κελεπούρι μπορεί να μου κάτσει αύριο. Όμως αυτό που έγραψα είναι και ακριβές και αληθές. Και πρόσεξε, δεν μιλάω για εμφάνιση, αυτό είναι υποκειμενικό, μιλάω για την εμπειρία της συνεύρεσης αυτής καθαυτής. Για δε τα "καλύτερα", πάσα πληροφορία δεκτή και μάλιστα μετά χαράς!  :grin:

Θα σας βαλω ενα που σας ξεφυγε με την κριση στην Αθηνα τον Απριλιο!!! Χαθηκαν οι κασκαντερ και χασαμε ολοι, μεχρι που το πετυχα προσφατα.  :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • M1.JPG
    M1.JPG
    147,7 KB · Εμφανίσεις: 33

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
αχχχ...εχετε διδυμο γκανιαν κατω...Daisy/Karina...και γκρινιαζετε?
Εδω ειπαμε...μονο _ΕU, και μερικες πανακριβες ιντι

Αυτες ειναι εξαιρεσεις. Κοιταξε τι παιζει στην Τουρκια αυτες τις μερες και τι στην Αθηνα για να καταλαβεις.
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Θα σας βαλω ενα που σας ξεφυγε με την κριση στην Αθηνα τον Απριλιο!!! Χαθηκαν οι κασκαντερ και χασαμε ολοι, μεχρι που το πετυχα προσφατα.  :grin: :grin:

Έ, δεν μας λες κι εμάς λοιπόν, μπας και ξεστραβωθούμε. Είπαμε, πάσα πληροφορία δεκτή μετά χαράς!  :dancing:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Έ, δεν μας λες κι εμάς λοιπόν, μπας και ξεστραβωθούμε. Είπαμε, πάσα πληροφορία δεκτή μετά χαράς!  :dancing:

Οταν θα ξαναπερασει απο Αθηνα ευχαριστως. Μεχρι τοτε πιλοτε θα πρεπει να ψαχνεις να βρεις ποια ειναι!!  :2funny: :2funny: Εχει και μια κριτικη εδω στο βου οχι και τοσο καλη, αλλα ο παιχτης μαλλον κουρασμενος ηταν και δεν την μαγαρισε σωστα.  :zfuck: :zfuck:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom