Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Ίσως τώρα που εξοστράκισαν το AMR από Γαλλία να ψάχνουν για ένα απάνεμο λιμάνι...να τολμήσω να προτείνω την Ελλαδίτσα;το καλοκαίρι είναι ωραία εδώ,ελάτε!  :grin: :happy:
 

sgoutz

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2011
Μηνύματα
101
Κριτικές
28
Like
1.292
Πόντοι
2.391
μεσημεριανο ραντεβου ...προσπαθησα να κλεισω Lissa  αλλα αδιαθετησε μου  προτειναν  την αρχικα εχω να πω πολυ ευγενικη κοπελα πρασπαθει αλλα δεν το εχει το ραντεβου... ηταν για μια ωρα και εκατσα μολις 20 λεπτα ....πιπα απο αγγαρεια η μαλλον δεν το εχει ....κορμι καμια σχεση στουμπυλη εως και παχουλη με κοιλια  ...θελω απλα να επισημανω σε ολα τα πρακτορεια οτι αυτο πλεον με το photoshop πρεπει να σταματησει ...θελουμε να δωσουμε καποια χρηματα να ξεφυγουμε απο την καθημερινοτητα και να πηδηξουμε κατι που γουσταρουμε ...μας πασαρουν ομαδα  CL και κατανταμε να παιζουμε με β εθνικηηηηη. ελεοοςςςςςςςςςςςς
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.725
Κριτικές
185
Like
24.289
Πόντοι
33.598
μεσημεριανο ραντεβου ...προσπαθησα να κλεισω Lissa  αλλα αδιαθετησε μου  προτειναν  την αρχικα εχω να πω πολυ ευγενικη κοπελα πρασπαθει αλλα δεν το εχει το ραντεβου... ηταν για μια ωρα και εκατσα μολις 20 λεπτα ....πιπα απο αγγαρεια η μαλλον δεν το εχει ....κορμι καμια σχεση στουμπυλη εως και παχουλη με κοιλια  ...θελω απλα να επισημανω σε ολα τα πρακτορεια οτι αυτο πλεον με το photoshop πρεπει να σταματησει ...θελουμε να δωσουμε καποια χρηματα να ξεφυγουμε απο την καθημερινοτητα και να πηδηξουμε κατι που γουσταρουμε ...μας πασαρουν ομαδα  CL και κατανταμε να παιζουμε με β εθνικηηηηη. ελεοοςςςςςςςςςςςς

Αποκλείεται κύριέ μου, εσείς φταίτε, δεν κάνουν τέτοια τα γραφεία....ποιός σας είπε να φύγετε στο 20λεπτο, η κοπέλα μετά το μισάωρο παίρνει μπρος...εσείς φταίτε, άντε στη μαύρη λίστα με τους υπόλοιπους κομπλεξικούς....

Στα γράφω τώρα εγώ, μην κουράζονται κιόλας να σου απαντάνε αυτοί....
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
5αρι βυζι και 54 κιλά???
Κάτι δεν κολλάει σ'αυτή την ιστορία επιστημονικής φαντασίας...
Θα είναι σαν την κοντοχοντρη victory του γκολντεν που έχει μια κοιλιά σαν το μαύρο μέλος του σάιτ  :walkingpenis:
Φίλε Σκγούτζ κρίμα που δεν παρακολουθείς το θρεντ πιο συχνά.Ειχε αναφερθεί ο κος Αζαζελ στη κυρία που πήγες,θα την είχες αποφύγει τη φόλα  :S
 

Επισκέπτης
Τι έπαθε η Λίσσα; Λύσσα,αιμορροΐδες ή αμυγδαλές;  :think:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
216
Like
17.286
Πόντοι
35.697
μεσημεριανο ραντεβου ...προσπαθησα να κλεισω Lissa  αλλα αδιαθετησε μου  προτειναν  την αρχικα εχω να πω πολυ ευγενικη κοπελα πρασπαθει αλλα δεν το εχει το ραντεβου... ηταν για μια ωρα και εκατσα μολις 20 λεπτα ....πιπα απο αγγαρεια η μαλλον δεν το εχει ....κορμι καμια σχεση στουμπυλη εως και παχουλη με κοιλια  ...θελω απλα να επισημανω σε ολα τα πρακτορεια οτι αυτο πλεον με το photoshop πρεπει να σταματησει ...θελουμε να δωσουμε καποια χρηματα να ξεφυγουμε απο την καθημερινοτητα και να πηδηξουμε κατι που γουσταρουμε ...μας πασαρουν ομαδα  CL και κατανταμε να παιζουμε με β εθνικηηηηη. ελεοοςςςςςςςςςςςς

Κανένα φιλί πήρες,γιατί η γλώσσα είναι θαμμένη αρκετά βαθιά!!!
Στην πίπα μήπως πονούσες?
Θα φταίει η ταυτόχρονη παρουσία καποτας και τσίχλας...
Αλλά το ότι μιλάει αγγλικά(βλαχοαγγλικα)και ξαφνικά τα ξεχνάει άμα στραβώσει,απλά με ξεπερνάει..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom