Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

PabloEscobar

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
168
Κριτικές
39
Like
1.217
Πόντοι
2.391
Χθες επισκέφθηκα την Τανια,πεταμένα λεφτά εντελώς/Επίπεδο μέτριου κολ γκερλ ή μασάζ
Μετριότητα εμφανισιακά,η οποία όσο περνούσε η ω΄ρα γινόταν και πιο αισθητή με τις διάφορες ατέλειες που γίνονταν ορατές,κοιλιά κώλος πρόσωπο.
Μελομακάρονο έγραψε ο άλλος,μάλλον για κουραμπιές μου έκανε έτσι ασπρουλιάρα που ήταν.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.481
Κριτικές
165
Like
25.314
Πόντοι
34.168
Χθες επισκέφθηκα την Τανια,πεταμένα λεφτά εντελώς/Επίπεδο μέτριου κολ γκερλ ή μασάζ
Μετριότητα εμφανισιακά,η οποία όσο περνούσε η ω΄ρα γινόταν και πιο αισθητή με τις διάφορες ατέλειες που γίνονταν ορατές,κοιλιά κώλος πρόσωπο.
Μελομακάρονο έγραψε ο άλλος,μάλλον για κουραμπιές μου έκανε έτσι ασπρουλιάρα που ήταν.
Τι ατελειες εντοπισες ρε φιλε?Ιδιως στο προσωπο?

Δεν ηταν καλοδιαθετη και προσχαρη?

Ο αλλος!!!
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
Χθες επισκέφθηκα την Τανια,πεταμένα λεφτά εντελώς/Επίπεδο μέτριου κολ γκερλ ή μασάζ
Μετριότητα εμφανισιακά,η οποία όσο περνούσε η ω΄ρα γινόταν και πιο αισθητή με τις διάφορες ατέλειες που γίνονταν ορατές,κοιλιά κώλος πρόσωπο.
Μελομακάρονο έγραψε ο άλλος,μάλλον για κουραμπιές μου έκανε έτσι ασπρουλιάρα που ήταν.

τυπε πολλοι συναγωνιστες οπως και εσυ πατε και πετατε λεφτα τζαμπα στα σιτουρακια, λιγα σιτουρακια που εχουν περασει απο την πολη μας αξιζαν πραγματικα τα χρηματα αυτα. γενικα το επιπεδο τωρα τελευταια εχει πεσει κατακορυφα των city tours στην θεσσαλονικη και απο την ποιοτητα των υπηρεσιων αλλα και απο θεμα ομορφιας.
το μυριστηκαν καποιοι αυτο και μας εχουν φορτωσει μπαζα και ξεπετες των 200 ευρω.  :headbang: :headbang: :headbang:

δεν ειναι τυχαιο που πολλοι συναγωνιστες εδω και καιρο ψαχνονται σε στριπτιτζουδες απο καλιγουλα η φηβερ που βγαινουν βιζιτες με 100 ευρω σε ξενοδοχειο για 2-3 ωρες

πιο value for money επιλογη σε σχεση με τα σιτουρακια και απο αποψη υπηρεσιων, χρηματων αλλα και χρονικης διαρκειας ραντεβου
οσο για των θεμα ομορφιας καποιων στριπτιτζουδων βαζουν κατω σε ομορφια 10 τετοια σιτουρακια της σειρας που ερχονται στη θεσσαλονικη
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.398
Κριτικές
216
Like
17.307
Πόντοι
35.697
Τι ατελειες εντοπισες ρε φιλε?Ιδιως στο προσωπο?

Δεν ηταν καλοδιαθετη και προσχαρη?

Ο αλλος!!!

Φακιρη,δεν ξέρω αν το χεις καταλάβει αλλά είσαι αναξιόπιστος παίχτης!!!
Δεν έχεις γράψει σχεδόν ποτέ αρνητική κριτική,η μπορεί να το έκανες πριν χρόνια!!!
Δεν μπορει σε όποιες πας εσύ,να ειναι μουναρες και τελειες,όπως μας λες!!!
Δεν έχεις σωστά κριτήρια επιλογής για να μας πείσεις!!!
 

torpili

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
182
Like
54
Πόντοι
1
Μπορει ο ανθρωπος να εχει τον τροπο του ,να τις ¨ξεκλεινωνει" και να του ανοιγονται . Ειπε ψεματα ως προς την εμφανιση ? Το θεμα της διαθεσης και της συμετοχης ειναι εντελως υποκειμενικο ,αν και επαγγελματιες οι κοπελες. Ισως θα ηταν χρησιμο να μας πει τον τροπο προσεγκισης στα κοριτσια
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
1
Like
191
Πόντοι
16
ωραιος !!
Και ειχα μια επιφυλαξη τι θα συναντησω...
Εγω παντως μολις γυρισα...Λοιπον,απο σημερα κοβω το οποιοδηποτε μπουρδελαο..Δεν υπαρχει η εμπειρια που ειχα...Η κοπελα απιστευτη...Σοματαρα,τεραστια στητα ,σιλικονατα βυζια,.εχυσα δυο φορες με τα μουτρα μου κολλημενα πανω της....Απιστευτη επαγγελματια και πολυ κοινωνικη.Μ εκανε να νιωσω ανετα,μου πηρε το αγχος...
Νοτυζακι μαζι της...Τι να λεμε..Ενα μειον μονο,ιως λογω της περασμενης ωρας που πηγα,δεν επαιρνε πρωτοβουλιες...αυτο μονο...αλλα ρε σεις,τετοιο μουνι,ειλικροινα,σαν να γυρνουσα τσονστα..λες και μπικα στο brazzers για μια ωρα...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.398
Κριτικές
216
Like
17.307
Πόντοι
35.697
Εγω παντως μολις γυρισα...Λοιπον,απο σημερα κοβω το οποιοδηποτε μπουρδελαο..Δεν υπαρχει η εμπειρια που ειχα...Η κοπελα απιστευτη...Σοματαρα,τεραστια στητα ,σιλικονατα βυζια,.εχυσα δυο φορες με τα μουτρα μου κολλημενα πανω της....Απιστευτη επαγγελματια και πολυ κοινωνικη.Μ εκανε να νιωσω ανετα,μου πηρε το αγχος...
Νοτυζακι μαζι της...Τι να λεμε..Ενα μειον μονο,ιως λογω της περασμενης ωρας που πηγα,δεν επαιρνε πρωτοβουλιες...αυτο μονο...αλλα ρε σεις,τετοιο μουνι,ειλικροινα,σαν να γυρνουσα τσονστα..λες και μπικα στο brazzers για μια ωρα...

Ο μεγαλος azazel τα εγραψε!!!  ;)
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.398
Κριτικές
216
Like
17.307
Πόντοι
35.697

Για να λεει αυτη οτι ειναι European και να μιλαει και Ελληνικα,απο κανενα Σαντανσκι πρεπει να ειναι,τρομαρα της θελει και 200ε/ωρα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.693
Πόντοι
2.560

Για να λεει αυτη οτι ειναι European και να μιλαει και Ελληνικα,απο κανενα Σαντανσκι πρεπει να ειναι,τρομαρα της θελει και 200ε/ωρα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εδω η αλλη η ντανα που δεν λεει και πολλα σε εμφανιση πριν 5 μερες εβγαινε με 100 και τωρα το εκανε 140 την 1ωρα!!!βρε ουστττ χλαπατσομπαζο!!!
 

andreas1976thes

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2016
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
Αυτή η Marilou από το GDE δεν μπορεί να ανέβει για 1-2 εβδομάδες Θεσσαλονίκη; Υποτίθεται το γραφείο θα άνοιγε παρτίδες με την Θεσσαλονίκη!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.481
Κριτικές
165
Like
25.314
Πόντοι
34.168
Επειδη γραφτηκαν καποιες κουβεντες για τη τελευταια κριτικη μου...να πω δυο κουβεντες..

Δεν το ξερα οτι θα πρεπει να απολογηθω επειδη περναω καλα με τα τουρακια που επιλεγω..

Φολες εχω φαει στα σπιτακια,οπως επισης και με  μερικα κολ γκιρλς της ταλαιπωρημενης στο θεμα πολης μας..

Οπως επισης και ο καθενας βλεπει με αλλο ματι την εκαστοτε κορασιδα..
Ο φιλος ειδε ατελειες στη κοπελα..εχω δεν ειδα...εγραψα ομως οτι ειναι κοντουλα,δεν ειπα οτι ειναι 1,80..

Ο καθενας λαμβανει τις υπηρεσιες που μπορει,αναλογα με την  εμφανιση,τη συμπεριφορα ,τη παρουσια του..
Αυτο δυστυχως απο τη στιγμη που οι κοπελες δεν ειναι 100% επαγγελματιες να προσφερουν ιδιες υπηρεσιες σε ολους μας..



 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
Επειδη γραφτηκαν καποιες κουβεντες για τη τελευταια κριτικη μου...να πω δυο κουβεντες..

Δεν το ξερα οτι θα πρεπει να απολογηθω επειδη περναω καλα με τα τουρακια που επιλεγω..

Φολες εχω φαει στα σπιτακια,οπως επισης και με  μερικα κολ γκιρλς της ταλαιπωρημενης στο θεμα πολης μας..

Οπως επισης και ο καθενας βλεπει με αλλο ματι την εκαστοτε κορασιδα..
Ο φιλος ειδε ατελειες στη κοπελα..εχω δεν ειδα...εγραψα ομως οτι ειναι κοντουλα,δεν ειπα οτι ειναι 1,80..

Ο καθενας λαμβανει τις υπηρεσιες που μπορει,αναλογα με την  εμφανιση,τη συμπεριφορα ,τη παρουσια του..
Αυτο δυστυχως απο τη στιγμη που οι κοπελες δεν ειναι 100% επαγγελματιες να προσφερουν ιδιες υπηρεσιες σε ολους μας..

σωστά τα λέει ο φακίρης, οι κριτικές είναι τελείως υποκειμενικές τόσο για το σέρβις, όσο και για την εμφάνιση. Όλοι οι πελάτες δεν έχουν την ίδια αντιμετώπιση γιατί λίγες είναι επαγγελματίες και προσφέρουν στάνταρ υψηλού επιπέδου υπηρεσίες σε όλους. Οι περισσότερες είναι αματούρια του κερατά και κάνουν αρπαχτή. Επίσης δεν έχουν όλοι τα ίδια γούστα, σε άλλους αρέσουν τα μιλφάκια σε άλλους τα πιπίνια. Άλλοι ψάχνουν μοντελέ καταστάσεις και άλλοι κοιτάνε ποιο πολύ το σέρβις.
Όσον αφορά τη συγκεκριμένη κορασίδα από τις φωτογραφίες της φαίνονται οι ατέλειες (ειδικά εκεί που είναι στημένη στον καθρέφτη φαίνεται η κυτταρίτιδα) και κάποιος έμπειρος παίχτης μπορεί να καταλάβει ότι έχει καβατζάρει τα 35 μιας και η φάτσα όσο ρετούς και να χει φάει προδίδει την ηλικία.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.481
Κριτικές
165
Like
25.314
Πόντοι
34.168
Δεν εχει κυτταριτιδα φιλε..
Θα την εξαφανιζε το φωτοσοπ αν ειχε,για μαλακες τους εχεις?
Ουτε δειχνει 35αρα....με τιποτα..
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
Ενταξει,οτι θελουν βαζουν...
Εμεις λεμε ποσο φαινεται...δεν φαινεται τριανταρα σιγουρα..

επειδή ήμουν μεταξύ tanya και gyuzel όλη τη βδομάδα όσες φορές και να είδα τις φωτό της μου βγαλε κάτι σε μιλφάκι τόσο ο σωματότυπος όσο και η φάτσα χωρίς να είναι απαραίτητα κακό. τελικά πήγα στέισι μιας και η γκιουζέλ δεν έκλεισε μπούτι τις δύο μέρες που της έστειλα.
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
επειδή ήμουν μεταξύ tanya και gyuzel όλη τη βδομάδα όσες φορές και να είδα τις φωτό της μου βγαλε κάτι σε μιλφάκι τόσο ο σωματότυπος όσο και η φάτσα χωρίς να είναι απαραίτητα κακό. τελικά πήγα στέισι μιας και η γκιουζέλ δεν έκλεισε μπούτι τις δύο μέρες που της έστειλα.

:thumbsup:
Ήταν ακριβώς όπως τα έγραψα παίχτη μου;
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
:thumbsup:
Ήταν ακριβώς όπως τα έγραψα παίχτη μου;

κόλαση το κωλί στα 4, τέλειο σχήμα, σφιχτό με τέλειο δέρμα, τέλεια φυσικά βυζιά και γενικά ένα πιπινάκι όμορφο και έξυπνο με πολύ καλό social. σπουδάζει νομική στο βουκουρεστι μου πε και θα ξανακατέβει για ένα τουρ τον Ιανουάριο. Υπηρεσίες καλές δεδομένου ότι είναι 22 και είναι και αματούρι. Με 120ε φίλε σίγουρα θα γίνει στανταράκι αμα συνεχίσει το επάγγελμα.  
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
κόλαση το κωλί στα 4, τέλειο σχήμα, σφιχτό με τέλειο δέρμα, τέλεια φυσικά βυζιά και γενικά ένα πιπινάκι όμορφο και έξυπνο με πολύ καλό social. σπουδάζει νομική στο βουκουρεστι μου πε και θα ξανακατέβει για ένα τουρ τον Ιανουάριο. Υπηρεσίες καλές δεδομένου ότι είναι 22 και είναι και αματούρι. Με 120ε φίλε σίγουρα θα γίνει στανταράκι αμα συνεχίσει το επάγγελμα.  
:rockon:

Καλά την μπάνισα εγώ  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom