Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

demian123

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
322
Κριτικές
1
Like
953
Πόντοι
81
καπου διαβασα οτι το verified γινεται πολυ ευκολα... σε καμία περιπτωση δε γινεται ελεγχος υδραυλικων.
 

Imperatore

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
10
Εχεις δίκαιο είναι ακριβές οι τιμές για τα ελληνικά βαλάντια....

Ο Baby στο thread της Αθήνας έγραψε ότι η Milena είναι μούναρος αλλά από service δεν λέει και πολλά,προσωπικά σκέφτομαι να δοκιμάσω την Aliana όπου από φάτσα δεν λέει και πολλά αλλά φαίνεται από τις φώτο να έχει ωραίο γυμνασμένο κορμί και μου βγάζει ένα gipsy mood που γουστάρω να το συναντήσω.Από τις φώτο πάντως θα πόνταρα τα λεφτά μου ότι η λεγάμενη η μπαλαρίνα έχει κάνει ή έχει ασχοληθεί με ενόργανη!!! 
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
και εγω για εκει ειμαι...σωματακιας ειμαι οχι προσωπακιας  :grin:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Εχεις δίκαιο είναι ακριβές οι τιμές για τα ελληνικά βαλάντια....

Ο Baby στο thread της Αθήνας έγραψε ότι η Milena είναι μούναρος αλλά από service δεν λέει και πολλά,προσωπικά σκέφτομαι να δοκιμάσω την Aliana όπου από φάτσα δεν λέει και πολλά αλλά φαίνεται από τις φώτο να έχει ωραίο γυμνασμένο κορμί και μου βγάζει ένα gipsy mood που γουστάρω να το συναντήσω.Από τις φώτο πάντως θα πόνταρα τα λεφτά μου ότι η λεγάμενη η μπαλαρίνα έχει κάνει ή έχει ασχοληθεί με ενόργανη!!! 
πιστεψε με πολλα ατομα που κανουν βαρη θα ζηλευαν τις γαμπες της.... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
Καλη τυχη Παικτες με τα 250αρια .
Δεν εχω να πω τιποτα αλλο !!!
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.045
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
250?
τι ειναι διευθυντρια Δημοσιου  και ζηταει 250 την ωρα ? (που ελεγε και ο αειμνηστος Βεγγος)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Tελικα δεν πηγε κανεις με αυτη την ΜELISSA??
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.466
Κριτικές
53
Like
9.254
Πόντοι
25.786
Καλα το θεμα μας δεν ειναι ποιος πηγε αλλα αν αξιζει να παμε εμεις..εντυπωσεις δεν σου ειπε? :-)
Δεν πρόλαβε να μου πει, γιατί είχε δουλειά. Απλά μου είπε ΄΄την πέθανα'' που το μεταφράζω ότι τα έβγαλε τα λεφτά της.

Περίμενε αν θες λίγο, θα ενημερώσει, είμαι σίγουρος.
 

Imperatore

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
10
και εγω για εκει ειμαι...σωματακιας ειμαι οχι προσωπακιας  :grin:

Ολα παίζουν τον ρόλο τους,αλλά αν έβαζε και εμένα κάποιος το μαχαίρι στο λαιμό να διαλέξω,κορμί θα επέλεγα...
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Tελικα δεν πηγε κανεις με αυτη την ΜELISSA??
Πήγα.
Κάποιος πήγε αλλά αν δεν το πει ο ίδιος δεν μπορώ να το πω εγώ.
Δεν πρόλαβε να μου πει, γιατί είχε δουλειά. Απλά μου είπε ΄΄την πέθανα'' που το μεταφράζω ότι τα έβγαλε τα λεφτά της.
Περίμενε αν θες λίγο, θα ενημερώσει, είμαι σίγουρος.
  :cheesy: Είχα απλά πάρα μα πάρα πολύ ενέργεια εκείνη τη στιγμή(αν κ πάρα πολύ αργά).
Μόλις είχα τελειώσει μια πάρα πολύ αναβολική προπόνηση με βάρη και γι'αυτό πήγα με τρελή όρεξη.
Αυξητική και τέστο στο φούλ.Αφού ένιωθα πως είχα μια από τις πιο δυνατές μου στύσεις έβερ.
Α..το σημαντικότερο.Καλή ήταν.Ωραία πέρασα αν και δεν τρελαίνεται,βαστάει γερά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom