Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny: Μας πέθανες πρωί - πρωί ρε φίλε!
Σε κάθε περίπτωση αυτό που ρωτάω είναι αν γαμιέται καλά κι όχι αν βλέπει καλά τον πούτσο μου.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Είχα μια γκομενίτσα παλιά που δούλευε στο μασάζ του κυρ Σταύρου. Το μωρό ήταν από Μολδαβία και της μοιάζει απίστευτα. Κατέβαζε κι αυτή τα μαλλιά με τον ίδιο τρόπο. Γι αυτό φαγώθηκα να πάω. Μάλλον δεν θα τη γλυτώσω την εκδρομή στο δωμάτιο, ελπίζω μη χάσω το χρόνο μου. 
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.693
Πόντοι
2.560
πηρα την ουκρανεζα την σελμα στο σπιτι μου απο γραφειο με τα μισα λεφτα και οχι φυσικα με τον 200 και 250 για εκτοσ!!καλη παρουσια ευχαριστη αλλα μεχρι εκει.μεγαλη σε ηλικια αν και μου ειπε πωσ ειναι 29 μαιων δεν τσιμπισα.για τουσ λατρεισ των μιλφ ειναι μια χαρα!!
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Ναι του Όμηρου Ευστρατιάδη
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
σειρα κ απο εμφανιση?ειναι υπερπαραγωγη??
Έγραψα δυό λόγια τις προάλλες.

Να συμπληρώσω.

Alena μέτρια φάτσα,καλό σώμα.
Ωραίο σέρβις.
Την κάνεις ό,τι θέλεις.Υπακούει στα πάντα.
Λίγο δύσκολη στην επικοινωνία μονάχα.
 

Smith Poulos

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
105
Like
32
Πόντοι
1
...ιδέα μου είναι ή τα σιτιτούρια τσίμπισαν τις τιμές προς τα πάνω?!? Για παράδειγμα, θυμάμαι πως τα παρακάτω κορίτσια, σε incall φάση, χρέωναν 200άριακο, ενώ τώρα η Marlenn 230 και η Eva VIP 250  :headbang:  :headbang:  :headbang:


...απ την άλλη, μπορεί να κάνω και λάθος (ένα μυαλό χειμώνα - καλοκαίρι), αλλά τόσο?!?

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
ΜΗΝ ΤΟΛΜΗΣΕΙΣ

απελπιστικἠ κατάσταση..δεν άντεξα..έφυγα.
ΔΕΝ ΤΟΛΜΗΣΑ :grin:
Ευχαριστώ σε κάθε περίπτωση. Πήρα τηλέφωνο, βεβαιώθηκα ότι δεν είναι η δικιά μου και εννοείται ότι πήγα και ξεφόρτωσα σε Ι.Χ. γκόμενα ;)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
σειρα κ απο εμφανιση?ειναι υπερπαραγωγη??

οχι υπερπαραγωγη δεν ειναι.Εχει ωραιο στομα αλλα δεν την λες ομορφη.Εχει ωραια ποδια πολυ ωραιο κωλο και φυσικο 2 αρι βυζι.Το συν ειναι η συμπεριφορα της και το φουλ σερβις.Εμενα ας πουμε μου εκανε cim χωρις να δωσω παραπανω χρηματα.
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.045
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
...ιδέα μου είναι ή τα σιτιτούρια τσίμπισαν τις τιμές προς τα πάνω?!? Για παράδειγμα, θυμάμαι πως τα παρακάτω κορίτσια, σε incall φάση, χρέωναν 200άριακο, ενώ τώρα η Marlenn 230 και η Eva VIP 250  :headbang:  :headbang:  :headbang:


...απ την άλλη, μπορεί να κάνω και λάθος (ένα μυαλό χειμώνα - καλοκαίρι), αλλά τόσο?!?
Ηρθε η πολυποθητη αναπτυξη και ανεβασαν τιμες.    :jerking:
Θα τσιμπησουν ενα αρχιδι (λεω εγω τωρα , παλι θα παει κοσμος)
 

parsifalx

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2011
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
Έχουνε ξεφύγει τα πράγματα τελείως...

Αυτή (ήταν στη Θεσσαλονίκη μέχρι χθες) ζητούσε 300Ε την ώρα+taxi γιατί κάνει μόνο outcall
Και μιλάμε για μια τύπισσα με μηδέν κριτικές και φωτογραφίες χωρίς πρόσωπο.Για μαλάκες ψάχνουν; (Ρητορική ερώτηση)
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.103
Πόντοι
6.835

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom