Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (1 μέλη και 34 επισκέπτες)

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
Ετοιμαζομαι ψυχολογικα για φόλα οπότε δεν με βλέπω για κλάμα αντε βαριά καμια χριστοπαναγίτσα...

πηγε γνωστος μου στο divani, ειχε και μια φιλη της στο δωματιο και εδωσε +100 και στη φιλη της για duo αλλα τον ξενερωσαν ουτε καλα αγγλικα δεν ηξεραν και ολο μιλαγαν στη γλωσσα τους, ισα που γαμησε λιγο την playmate (η οποια ηταν ψυγειο) και εφυγε. η playmate καλη στο κορμι αλλα φατσα μετρια, η φιλη της μπαζολα. πεταξε 350 συνολο, βεβαια σταρχιδια του, δεν του λειπουν.
 

legend75

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2018
Μηνύματα
21
Like
24
Πόντοι
0
Θα είναι του νταβά...ντισμενου των φώτο η μπέμπα στην οποία ανάφερεται τότε. ..χαχαχα
 

tsontopoulos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2012
Μηνύματα
126
Κριτικές
4
Like
169
Πόντοι
1
χααααα να σε πω! Δε θες Κατερίνα απο τσόντες Σειρηνάκη;
Καλό το κατερινάκι αλλα η άλλη κερδίζει με διαφορά στήθους

Είμαστε βυζολάγνοι τι νμα κάνουμε;   :tits2: :tits2: :boobies: :dancing:

πηγε γνωστος μου στο divani, ειχε και μια φιλη της στο δωματιο και εδωσε +100 και στη φιλη της για duo αλλα τον ξενερωσαν ουτε καλα αγγλικα δεν ηξεραν και ολο μιλαγαν στη γλωσσα τους, ισα που γαμησε λιγο την playmate (η οποια ηταν ψυγειο) και εφυγε. η playmate καλη στο κορμι αλλα φατσα μετρια, η φιλη της μπαζολα. πεταξε 350 συνολο, βεβαια σταρχιδια του, δεν του λειπουν.
Πέρυσι ήταν στα 200 για incall.... 250 συν 40 τα χαπάκια...  απο τώρα κλαίω το 300αρι ελπίζω τουλάχιστον να μπορέσω να τις βγάλω την μήητρα έξω  :pipa3: :pipa3:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
215
Like
17.218
Πόντοι
35.697
Πέρυσι ήταν στα 200 για incall.... 250 συν 40 τα χαπάκια...  απο τώρα κλαίω το 300αρι ελπίζω τουλάχιστον να μπορέσω να τις βγάλω την μήητρα έξω  :pipa3: :pipa3:

Τυπε,να ξερεις οτι ο κουβας χαλαει,το πηγαδι ΔΕΝ χαλαει!!!
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.031
Πόντοι
1.011

Καλησπέρα σε όλους! Η εν λόγω κοπελιά τουράρει συχνά τον τελευταίο καιρό σε διάφορες πόλεις... Ψάχνω εδώ και καιρό (πριν ακόμα κάνω λογαριασμό στο bou) για κάποια κριτική ή σχόλιο συναγωνιστή, αλλά δεν έχω βρει κάτι...  :helpplea:
Γνωρίζει κάτι ή έχει δοκιμάσει κανείς;
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Άμα γουστάρετε καθαρό αματσούρι τουρίστρια [size=20pt]ίσως [/size]αξίζει να πάτε εδώ
Η φωτό πάνω στο κρεβάτι με τις άσπρες κάλτσες είναι αντιπροσωπευτική, οι υπόλοιπες καθόλου. Ύψος κάτω από 1.70, πρόσωπο που θυμίζει Μπγιορκ, σφικτό σώμα με υπέροχο δυάρι φυσικό στήθος αλλά τίποτα το ιδιαίτερο κατά τ' άλλα.
Στο σεξ πάλι άματσουρ φάση, πολύ κάβλα αλλά λίγη εμπειρία.

150/ώρα, 100/30' σε διαμέρισμα στην Καλλιθέα.

Πάω για μπάνια. :cool2:
 

SirapTsol

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2018
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα εγώ πέρσυ είχα βρεθεί με την τότε βέβαια δεν λεγόταν Adriana αλλά Irina και όταν την είχα ρωτήσει για anal μου είχε πει οτι δεν κάνει και τώρα βλέπω στην σελίδα της οτι κάνει ...... Έχει δοκιμάσει κανένας να μας πει εντυπώσεις ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom