Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 99 άτομα (11 μέλη και 88 επισκέπτες)

yiannpap

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
24
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
0
Tι λες τώρα! Εδω συνέβη να μπεί καποιος σε ξενοδοχειάρα και να πει "είμαι από το φορουμ κι εχω κλείσει ραντεβού για 1 ωρα με την ταδε"

ΑΑΑΑΑ!!!!! καλα αυτος ξεπερασε καθε οριο. να του δωσουμε και βραβειο.
 

ektoras36

Μέγας
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
4.175
Tι λες τώρα! Εδω συνέβη να μπεί καποιος σε ξενοδοχειάρα και να πει "είμαι από το φορουμ κι εχω κλείσει ραντεβού για 1 ωρα με την ταδε"
εχει ειπωθει τετοια χοντρομαλακια???????ο τυπος θαταν για πολλες σφαλιαρες...τι ακουμε ρε σημερα..
 

ektoras36

Μέγας
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
4.175
την κοπελα λυπαμαι..οχι τον μαλακα..
 

ektoras36

Μέγας
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
4.175
η καρολινα ξαναρχεται ρε?????
 

yiannpap

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
24
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
0
Προτείνω για όλους αυτούς να αθλοθετηθεί το βραβείο του Μέγα Πεοκρούστη.

Να στηθουμε ολοι μας σε 2 σειρες και να περασει αναμεσα και να φαει κλωστιες και σφαλιαρες και στο τελος να παραλαβει το βραβειο απο τα χερια του προεδρου BABY.
 

tin_kanw_sfentona

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
176
Κριτικές
17
Like
8
Πόντοι
11
tin_kanw_sfentona, μου φαίνεται... σε έκανε σφενδόνα! Τεσπα! Αρκεί που γούσταρες και πέρασες καλά! Ε, τώρα για τα άλλα που "εκμαιευσες", μην παίρνεις και όρκο!

Ε καλα ρε παλιουρα μην θιγεσαι δεν σε ειπαμε χθεσινο. Κατι θα ξερεις μπαγασακο για να το λες :grin: Εννοειται οτι ορκο δεν παιρνεις ποτε και για τιποτα.
Αλλα να καθονται οι ρουφιανες να βγαζουν ολοκληρες ιστοριες και να σε παραμυθιαζουν...εδω μου λεγε και καλα ιστοριες για παιδακια που δεν ηθελαν να φυγει κ την κραταγαν απτα ποδια κ τετοια..Αν θελουν να πουνε απλα ψεματα πολυ το κουραζουν παντως!
 

ektoras36

Μέγας
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
4.175
Ε καλα ρε παλιουρα μην θιγεσαι δεν σε ειπαμε χθεσινο. Κατι θα ξερεις μπαγασακο για να το λες :grin: Εννοειται οτι ορκο δεν παιρνεις ποτε και για τιποτα.
Αλλα να καθονται οι ρουφιανες να βγαζουν ολοκληρες ιστοριες και να σε παραμυθιαζουν...εδω μου λεγε και καλα ιστοριες για παιδακια που δεν ηθελαν να φυγει κ την κραταγαν απτα ποδια κ τετοια..Αν θελουν να πουνε απλα ψεματα πολυ το κουραζουν παντως!
συμφονω σε αυτο φιλε
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Ε καλα ρε παλιουρα μην θιγεσαι δεν σε ειπαμε χθεσινο. Κατι θα ξερεις μπαγασακο για να το λες :grin: Εννοειται οτι ορκο δεν παιρνεις ποτε και για τιποτα.

Αλλα να καθονται οι ρουφιανες να βγαζουν ολοκληρες ιστοριες και να σε παραμυθιαζουν...εδω μου λεγε και καλα ιστοριες για παιδακια που δεν ηθελαν να φυγει κ την κραταγαν απτα ποδια κ τετοια..Αν θελουν να πουνε απλα ψεματα πολυ το κουραζουν παντως!
Bρε μηνστεναχωριέσαι, δεν ειπα κατι για να σε πειραξω. Αρκεί που γούσταρες και πέρασες καλά - Αυτό εχει σημασία! Τωρα αν σου λενε και καμια μαλακία... ε, είναι στο πρόγραμμα! Αυτες θα λένε κι εμείς θα κουνάμε καταφατικά το κεφαλι. ΟΚ? Κι αστες να πιστευουν πως τα χαφτουμε
 

ektoras36

Μέγας
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
4.175
ακριβως οπως τα λεει ο παν ειναι,να παιρναμε καλα..χωρις αναλυσεις..ουτως η αλλως στις γυναικες λεμε ναι,αλλα κανουμε οτι γουσταρουμε εμεις στο τελος
 

yiannpap

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
24
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
0
Και μια πληροφορία. Η Νάταλυ (SHI) θα έρθει πάλι Ελλάδα τον Ιανουάριο.
 

tin_kanw_sfentona

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
176
Κριτικές
17
Like
8
Πόντοι
11
οκ συμφωνω.εξαλλου το θεμα οπως λες ειναι να πιασουν τοπο τα γκαφρα! :cheesy:
Απλα μπορει να το κανουν για να διασκεδαζουν κι αυτες τον εαυτο τους..ποιος ξερει..
Απ την αλλη μου χει τυχει σε ct αλλα κ cg που παιρνω κ συχνοτερα να μου πουνε πραγματα αρκετα προσωπικα μαλιστα που να μην ειναι μουφα..Οποτε κ παλι δεν μπορεις να ξερεις εκτος αν εισαι παλιουρας και εχεις διασταυρωμενες πληροφοριες :grin:
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Απ την αλλη μου χει τυχει σε ct αλλα κ cg που παιρνω κ συχνοτερα να μου πουνε πραγματα αρκετα προσωπικα μαλιστα που να μην ειναι μουφα..Οποτε κ παλι δεν μπορεις να ξερεις εκτος αν εισαι παλιουρας και εχεις διασταυρωμενες πληροφοριες :grin:
Βρε κρατα εσυ πισινές να εισαι ήσυχος...! Κι αυτες τα ΙΔΙΑ κανουν! Δηλαδή τι πιστευεις? Οτι θα μας μαθουν και θα τις μαθουμε μεσα από μια ΗΔΗ "πληρωμένη" σχεση όπως αυτή του "μπανακι - γαμησακι - μπανακι - επαναλάβατε"?
 

ektoras36

Μέγας
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
4.175
μαγκες καλυνηχτιζω..γεια χαρα πανθφαιντερ :rockon:
 

neo24

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα συναγωνισται..θα μπορουσε να μου πει καποιος με ποιον τροπο επικοινωνω για να κλεισω ραντεβου με την Tiffany..
οποιαδηποτε πληροφορια απο καλοιον σσε pm ευπροσδεκτη..ευχαριστω εκ των προτερων
 

ektoras36

Μέγας
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
4.175
καλησπερα συναγωνισται..θα μπορουσε να μου πει καποιος με ποιον τροπο επικοινωνω για να κλεισω ραντεβου με την Tiffany..
οποιαδηποτε πληροφορια απο καλοιον σσε pm ευπροσδεκτη..ευχαριστω εκ των προτερων
αργα ρωτας...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom