Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (6 μέλη και 54 επισκέπτες)

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Φίλε Baby, μη σκοτίζεσαι για καραγκιόζηδες και χατζηαβάτηδες  :jerking:, ένα 5% εγκάθετων είναι αναπόφευκτο. Keep up the good work και άστους να λένε.  :rockon: :rockon: :rockon:

NEOΣ (κλώνος????) 6 POSTS και ξέρει ΤΟΣΑ πολλά??? ΠΑΕΙ τα σκίζω τα πτυχία μου....
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Λοιπόν, πάμε ένα κράξιμο.

Αφορά στην Grace, που ήρθε (αυτή τη φορά) ως ανεξάρτητη.

Λοιπόν, από την ημέρα που ανακοίνωσε το τουρ της, με την μία της έστειλα request για 9ωρο date. Με είχε στείλει αδιάβαστο η φωτό της στημένη στον τοίχο, και της το έγραψα κιόλας στα email που ανταλλάξαμε, ότι θέλω μία ακριβώς από αυτό. Ντύσιμο και "συμπεριφορά" όπως στη συγκεκριμένη φωτό.

Πέρασαν αρκετές μέρες και στην πορεία άρχισα να διαβάζω σχόλια για την κυρία, ότι κατ'αρχήν είναι κάποια που έχει έρθει και με άλλο όνομα (στα παπάρια μου βασικά), αλλά ότι έχει βάλει και κάποια κιλάκια κλπ κλπ κλπ.

Επειδή είμαι ντόμπρο παιδί και δεν μασάω, της το έγραψα, ότι δλδ ακούγεται πως δεν είναι ακριβώς όπως στις φωτό της, λιγάκι φουσκωμένη μάλλον και με δεδομένο ότι πάμε για 9ωρο, αυτό με βάζει σε σκέψεις.

Της ζήτησα να μου στείλει πιο πρόσφατες φωτογραφίες, πράγμα που αρνήθηκε και υποστήριξε ότι όλοι της λένε πως είναι πιο όμορφη από τις φωτό. Η γνωστή παραμύθα δλδ.

Συνεχίζοντας να είμαι ΟΚ παιδί και όχι τσογλάνι, της απάντησα, ότι να μην εκπλαγεί τότε, εάν με την άφιξή μου, σε περίπτωση που δεν είναι όπως στις φωτό, απλά ακυρώσω το date και την κάνω με ελαφριά.

Απάντησε ότι δεν παίζει αυτό, λες και θα μπορούσε να με κάνει να κάτσω με το ζόρι δλδ, έτσι και δεν την είχα προειδοποιήσει για τις προθέσεις μου.

Επέμεινα λοιπόν, πάλι σαν καλό και ευγενικό παιδί που σέβεται τον χρόνο μίας πουτάνας (πόσο μαλάκας είμαι ώρες ώρες τελικά), και της είπα, ότι δεν ρισκάρω 9ωρο μετά από όλα αυτά, και ότι θέλω να την κλείσω για 2 ώρες μόνο.

Απάντησε, ότι δεν έχει καθόλου ελέυθερο χρόνο!!!!!!!

Έστειλα ένα τελευταίο email, λέγοντας ότι τελικά δεν τους αξίζει να τους συμπεριφέρονται σαν κύριοι, και ότι μάλλον θα ήταν καλύτερα να είχα κάνει τουμπεκί να πήγαινα εκεί και όταν θα έβλεπα ότι δεν είναι όπως στις φωτό, απλά να την έκανα.

Συμπέρασμα: Η γκόμενα δεν έχει καμία σχέση λοιπόν με τις φωτό, οι οποίες πρέπει να είναι παλιές, καλύτερη απόδειξη από ότι έγινε σήμερα δεν νομίζω να υπάρχει. Άλλη μία που μπαίνει στην black list μου.

Antisthenis, Solit: να την βάλω στις κριτικές? επειδή δεν την είδα, δεν ξέρω τι βαθμολογία μπορώ να βάλω....για όλα μηδενικά την κόβω.
 
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.583
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.139
Πόντοι
14.565
Τι βλέπω? Ο Ζουζούνας στέλνει πάλι την AIDSιάρα?

Δεν ξέρω τι πιστεύετε και τι ρίσκα γουστάρετε να παίρνετε, εγώ πάντως δεν γαμάω γκόμενα που έχει βουήξει όλο το Internet ότι είχε βρεθεί θετική σε HIV.

Για την Jennifer λέω. Μην νομίζετε ότι μασάω λόγια.
Ακυρώνεται κατά πάσα πιθανότητα η τουρνέ...
Τελικά θα γίνει κανονικά. :rolleyes:
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
και εμένα δεν μου λέει κάτι η Velasquez. Μπορεί να κάνω και λάθος βέβαια αλλά ας βγάλει κάποιος άλλος το φίδι από την τρύπα....
Παρτε εσεις την κωλαρα της Velasquez.
Εγω επιμενω Steliana.
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
ρε απατεώνες μπουρδελιάριδες στείλετε κανένα review για Sophia HG!!!
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
φίλε μου το κινητό σου προσπαθεί να σου πει να μην πας με την γριέτζο!!!
παιδια θελω να τη βοηθεια σας .θελω να κλεισω την βικτωρια απο πλανετ και μου ζηταει ο Rob να στειλω sms σε ενα νουμερο προσπαθω να στειλω και δεν το στελνει .γνωριζει καποιος να μου πει πως να το κανω?
 

thibet

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
10
Like
4
Πόντοι
11
καλημερα του ολλ,
μια υπέροχη μέρα σήμερα
god bless you all
 

ALALEON

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
685
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
1.230
Εισαι Κακος. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ασε ρε να του πει τι επινε την προηγουμενη. :rockon:
καλημερα καλημερα αν παει το δολαριο στο 1.46 με το ευρω θα CΤσω  κανενα καλο κοματι αλλιως γιαυτη τη βδομαδα τελος .
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Λοιπόν, έκανα book on line Lara (Zuzana) και για τρίτη φορά έλαβα την απάντηση

Hi

I am very sorry but Lara can not meet you friday at 10:00 am.

she can only meet people who was already meet girls from the website before. She can only accept regular clients.

Μετά από αυτό, τους έστειλα ένα χεστήριο mail τονίζοντας τους ότι αν δεν θέλουν καινούριους πελάτες να μη μoυ στέλνουν επί 2 χρονια- όλες τις αφίξεις τους φλομόνονας με και ζαλίζοντάς μου τα αρχίδια κάθε μέρα. Επίσης τους είπα ότι χάνουν ένα budgetάκι 1.000-1.500€ μήνα. Και να μη μου ξαναστείλουν αναγγελίες.

PS: Η Lara, έχει χάλια review. Χάλια μαύρα. Ο μόνος λόγος που έκλεισα έιναι ότι έμοιαζε ( φάτσα) φοβερά σε μια fuck buddie μου δικηγόρο που εχω να γαμήσω καιρό.





 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom