Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 66 άτομα (2 μέλη και 64 επισκέπτες)

nkon

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
107
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
Συμπαικτες που επισκεφθηκαν τη , μπορουν να ενημερωσουν αν ειναι εστω και κοντα στις...διαστασεις που αναγραφονται ή εχει ξεφυγει οσο φαινεται απο τη τελευταια (unedited) φωτο?

 Έχει ξεφύγει boy.. :(

Μπορεί να είναι καύλα (στο πρόσωπο) αλλά χρειάζεται  να αφήσει άμεσα τα βιβλία αυτοβελτίωσης για το πως να αισθάνεσαι καλύτερα με τον εαυτό σου και να μπει επειγόντως σε εντατικό πρόγραμμα δίαιτας-γυμναστικής.. Ο ανταγωνισμός εκεί εξω είναι πολύ σκληρός (και σε πολύ καλύτερες τιμές).

Για να καταλάβεις ο μασαζοκορσές δεν βγήκε καθόλη τη διάρκεια της συνεύρεσης...
 

billgl

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2015
Μηνύματα
113
Like
63
Πόντοι
1
 Έχει ξεφύγει boy.. :(

Μπορεί να είναι καύλα (στο πρόσωπο) αλλά χρειάζεται  να αφήσει άμεσα τα βιβλία αυτοβελτίωσης για το πως να αισθάνεσαι καλύτερα με τον εαυτό σου και να μπει επειγόντως σε εντατικό πρόγραμμα δίαιτας-γυμναστικής.. Ο ανταγωνισμός εκεί εξω είναι πολύ σκληρός (και σε πολύ καλύτερες τιμές).

Για να καταλάβεις ο μασαζοκορσές δεν βγήκε καθόλη τη διάρκεια της συνεύρεσης...
Να'σαι καλα παικτη. Ανεβασε και κριτικη σου αμα θελεις www.bourdela.com/city-tours/girls/karina-cz/]http://www.bourdela.com/city-tours/girls/karina-cz/[/url] να γλιτωσει και κανενας αλλος. :)
 

nast

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2015
Μηνύματα
15
Κριτικές
6
Like
15
Πόντοι
0
καλησπερα στη παρεα κ απο μενα.δεν εχω μεγαλη πειρα συμπεχτες κ ζητω τα φωτα απο οποιον γνωριζει κατι.christine louise h naomi apo eog?η αν εχει κατι καλυτερο να προτινει καποιος θα το εκτιμουσα!!
 

antonisg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2010
Μηνύματα
304
Κριτικές
17
Like
372
Πόντοι
881
Καλησπέρα.... τυχαία έπεσε στην αντίληψη μου το παρακάτω σάιτ και πράγματι.... κολάστηκα :wanker:

Τώρα θα μου πείτε ... φάτε μάτια ψάρια που δεν έχουμε κάτι ανάλογο εδώ  >:( >:( >:( >:( >:(
 

Pazuzu

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2013
Μηνύματα
353
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
Καλησπέρα.... τυχαία έπεσε στην αντίληψη μου το παρακάτω σάιτ και πράγματι.... κολάστηκα :wanker:

Τώρα θα μου πείτε ... φάτε μάτια ψάρια που δεν έχουμε κάτι ανάλογο εδώ   >:( >:( >:( >:( >:(
Όπου υπάρχει ζήτηση υπάρχει και προσφορά παικτη, απλά τα πράγματα
 

antonisg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2010
Μηνύματα
304
Κριτικές
17
Like
372
Πόντοι
881
Όπου υπάρχει ζήτηση υπάρχει και προσφορά παικτη, απλά τα πράγματα

Ας ελπίσουμε οτι κάποια στιγμή θα τα δούμε και αυτά απο κοντά... Εγω μια φορα ελπίζω και ονειρεύομαι!!!!!
 

Pazuzu

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2013
Μηνύματα
353
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
Ας ελπίσουμε οτι κάποια στιγμή θα τα δούμε και αυτά απο κοντά... Εγω μια φορα ελπίζω και ονειρεύομαι!!!!!
Τυπε και εγώ μαζί σου είμαι αλλά εκεί (Γαλλία) χρεώνουν την ώρα την 250 και έχουν δουλειά στο φουλ.   
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Ας ελπίσουμε οτι κάποια στιγμή θα τα δούμε και αυτά απο κοντά... Εγω μια φορα ελπίζω και ονειρεύομαι!!!!!
Δεν είναι κάποιο άπιαστο όνειρο τύπε.

Εγώ με 60 ευρώ πήγα το Σαββάτο πρωί με Aegean(μέσω Αθήνας,μένω Θεσσαλονίκη) και γύρισα το βράδυ με 77 ευρώ.

Και να σκεφτείς πώς μονάχα τα διόδια Αθήνα-Θεσσαλονικη είναι 60 ευρώ  :headbang:
 

Pazuzu

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2013
Μηνύματα
353
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
  :thumbsup: Κανείς και την βόλτα σου στο Παρίσι
 

antonisg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2010
Μηνύματα
304
Κριτικές
17
Like
372
Πόντοι
881
Δεν είναι κάποιο άπιαστο όνειρο τύπε.

Εγώ με 60 ευρώ πήγα το Σαββάτο πρωί με Aegean(μέσω Αθήνας,μένω Θεσσαλονίκη) και γύρισα το βράδυ με 77 ευρώ.

Και να σκεφτείς πώς μονάχα τα διόδια Αθήνα-Θεσσαλονικη είναι 60 ευρώ  :headbang:

Και για μισή ωρίτσα είναι σούπερ.. Πάντως και εδω να υπήρχαν αυτά ολο και κἀποιο χαρτζιλικάκι θα εκταμιεύαμε. Πρἀγματι αξἰζουν... δεν ξέρεις τι να πρωτοδιαλέξεις.... Συμφωνώ με αυτα που λες ... οργάνωση θέλει.....
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
Που θα πάει θα γυρισει ο τροχός
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom