Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 119 άτομα (8 μέλη και 111 επισκέπτες)

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
Εγω εστειλα μυνημα για να κλεισω και απαντηση δεν πηρα .
Εχει περιορισμό αριθμητικα πελατων την ημέρα!Καλο αυτό πάντως!Ενα κορίτσι από το τρίτο ράφι του ζου αυτή τη στιγμή είναι must στο παρακμιακο χαλι των ct!Καλα για cg δε μιλάω γιατί θα ξερασω κ μου κόπηκε η όρεξη τελευταία μ αυτά που είδα και γελάω με ορισμένους!
Καλή χρόνια και ότι επιθυμεί ο καθένας ας πραγματοποιηθεί Φέτος!
 

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
Την κατεβασε απο τα 300 στο προηγουμενο τουρ.  :grin: Η Κατε μου φιανεται γνωστη. Μπας και μας εχει ερθει με αλλο ονομα και γραφειο?
Ειχα γράψει στην κριτική μου ή εδώ στο θρεντ ότι η Kate πριν το shi τουραρε Γαλλία μέσω besteuropemodels αλλά μόνο εκεί !Μονο μέσω shi μας ήρθε !
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
Εχει περιορισμό αριθμητικα πελατων την ημέρα!Καλο αυτό πάντως!Ενα κορίτσι από το τρίτο ράφι του ζου αυτή τη στιγμή είναι must στο παρακμιακο χαλι των ct!Καλα για cg δε μιλάω γιατί θα ξερασω κ μου κόπηκε η όρεξη τελευταία μ αυτά που είδα και γελάω με ορισμένους!
Καλή χρόνια και ότι επιθυμεί ο καθένας ας πραγματοποιηθεί Φέτος!

μια χαρα milfara τσόντα είναι και αν φτιαχτεί χάνεται η μπάλα...και εμένα με έγραψε στα @@ της αλλά έκανα την καρδιά μου πέτρα...
για τα calll girls συμφωνώ και επαυξάνω...

άντε καλή χρονιά σε όλους
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.128
Like
5.751
Πόντοι
1.206
μια χαρα milfara τσόντα είναι και αν φτιαχτεί χάνεται η μπάλα...και εμένα με έγραψε στα @@ της αλλά έκανα την καρδιά μου πέτρα...
για τα calll girls συμφωνώ και επαυξάνω...

άντε καλή χρονιά σε όλους

Τα έχουμε πει και προσωπικά για τα σημερινά χάλια των c.g. και τις μπουρούχες που αναδεικνύονται θεές, οπότε (με βαρειά καρδιά! :cheesy:) θα συμφωνήσω κι εγώ με τον Μ.Μ.

Υπάρχει βέβαια και μια άλλη παράμετρος. Κάποιοι έχουν (-ουμε) κορεσθεί, ενώ την ίδια στιγμή κάποιοι άλλοι "πεινάνε" ακόμα, οπότε το "βρώμικο" της περιοχής Μεταξουργείου τους φαίνεται γκουρμέ γεύμα...
 

pussydoctor

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
289
Κριτικές
245
Like
180
Πόντοι
1.221
Τα έχουμε πει και προσωπικά για τα σημερινά χάλια των c.g. και τις μπουρούχες που αναδεικνύονται θεές, οπότε (με βαρειά καρδιά! :cheesy:) θα συμφωνήσω κι εγώ με τον Μ.Μ.

Υπάρχει βέβαια και μια άλλη παράμετρος. Κάποιοι έχουν (-ουμε) κορεσθεί, ενώ την ίδια στιγμή κάποιοι άλλοι "πεινάνε" ακόμα, οπότε το "βρώμικο" της περιοχής Μεταξουργείου τους φαίνεται γκουρμέ γεύμα...

:- :think: :rockon: …συμφωνώ απόλυτα….
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ σε όλους
 

pussydoctor

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
289
Κριτικές
245
Like
180
Πόντοι
1.221
Ενα κορίτσι από το τρίτο ράφι του ζου αυτή τη στιγμή είναι must στο παρακμιακο χαλι των ct!
Καλα για cg δε μιλάω γιατί θα ξερασω κ μου κόπηκε η όρεξη τελευταία μ αυτά που είδα και γελάω με ορισμένους!
Καλή χρόνια και ότι επιθυμεί ο καθένας ας πραγματοποιηθεί Φέτος!

….συμφωνω´απόλυτα φίλε ΜΜ….αν και παίζουν κάποια καλά cg ακόμα….Καλή Χρονιά
 

pussydoctor

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
289
Κριτικές
245
Like
180
Πόντοι
1.221
Από περιέργεια ….γιά το παρακάτω λαμόγιο κανένα νέο
Από τις λίγες που πήρα τα λεφτά μου και έφυγα σε προηγούμενη επίσκεψή της….και γιά να μην την αδικώ …γλυκούλα αλλά μη και μη
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
23
Like
2.847
Πόντοι
3.820

καλο φαινεται αυτο...το παραξενο ειναι οτι το γραφειο στο νιουζ εχει 4 κοπελες με αληθοφανης φωτο,ενω στο σαιτ τους ειναι ολες μουφα,χωρις τα κοριτσια που διαφημιζουν στο νιουζ..εχει κανεις εμπειρια?
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335

καλο φαινεται αυτο...το παραξενο ειναι οτι το γραφειο στο νιουζ εχει 4 κοπελες με αληθοφανης φωτο,ενω στο σαιτ τους ειναι ολες μουφα,χωρις τα κοριτσια που διαφημιζουν στο νιουζ..εχει κανεις εμπειρια?

Μακριά!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom