Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 85 άτομα (10 μέλη και 75 επισκέπτες)

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Καλησπέρα Αφού για πρώτη φορά έγραψα κριτική, μετά ψάχνωντας στον τομέα αναρτήσεων είδα αυτή:    και μου γύαλισε. Διάβασα και τις 3 κριτικές και νομίζω αξίζει μια δοκιμή στο άμεσο μέλλον.

Θα ήθελα λοιπόν να ρωτήσω πώς μπορώ να την συναντήσω και γενικά πού υπάρχουν πληροφορίες για επικοινωνία με την κάθε κοπέλα των φωτογραφιών. Μερικές έχουν διευθύνσεις που αχνωφένονται αλλά μερικές όχι.  :think:

 
 

Psalidoheris

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2011
Μηνύματα
2
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0

Wow!!! Μούναρος δείχνει. Χίλια ευχαριστώ. Το μόνο που με φοβίζει είναι οτί είναι πού φτηνή. 100 μια ώρα λέει! Είναι δυνατόν!!  Αλλά δε γαμίεται. Θα δοκιμάσω. Το άλλο πρόβλημα είναι οτί δεν έρχεται στο σπίτι μου!!! Μόλις τώρα μιλούσα και μου λέει να πάω σε ξενοδοχείο. Τεσπα...
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Oxi !!!
Η απο κατω ειναι !!!   ;)

 
 
Η οποια εχει κανει λαθος ο Αφεντης και της εχει κοτσαρει και της Savinnas το προφιλ.
 

gianis5963

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2006
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Ξερουμε οτι αλλαξε τις τιμες,
απο 180 1h σε 250 1h
   250 1.5h σε 350 1.5h
   350 2h  σε  450 2h
+taxi +hotel +xtra.
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617

makis12

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2006
Μηνύματα
130
Like
0
Πόντοι
1
εμπειρια δεν εχω για την συγκεκριμένη,...φαινεται κουκλάρα , αλλα πολυ μεγάλο ρεπερτοριο υπηρεσιών έχει, ...τα μισα να κάνει θα ήμουν ευχαριστημένος! κρύβει ρισκο η επιλογή νομίζω ..θα βοηθουσε αν μπορουσε κάποιος να βοηθησει με το πρακτορείο το οποιο μάλλον είναι καινουριο ή σχετικά καινούριο!
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
209
Like
4.496
Πόντοι
9.035
εμπειρια δεν εχω για την συγκεκριμένη,...φαινεται κουκλάρα , αλλα πολυ μεγάλο ρεπερτοριο υπηρεσιών έχει, ...τα μισα να κάνει θα ήμουν ευχαριστημένος! κρύβει ρισκο η επιλογή νομίζω ..θα βοηθουσε αν μπορουσε κάποιος να βοηθησει με το πρακτορείο το οποιο μάλλον είναι καινουριο ή σχετικά καινούριο!
Φίλε Μάκη αύριο να ξανάρθεις με τον κηδεμόνα σου  :s&m_1: (πλάκα κάνω  ;) )
Όχι και καινούργιο το Best Europe Models !!!
Ούτε λίγο ούτε πολύ έχει 43 κοπέλες μέχρι σήμερα εδώ και εκατοντάδες κριτικές
Σε γενικές γραμμές είναι αξιόπιστο πρακτορείο και έχει φέρει πολύ ωραία κομμάτια, αλλά έχει τρία μείον:
(1) πρωταθλητής στο photoshop, όλες καλές-κακές παίρνουν πόντους από το ρετουσάρισμα.
(2) αρέσκεται στο relaunch των κοριτσιών, μετά από 5-6 μήνες αλλάζει όνομα και φωτό στα κορίτσια και τα πλασάρει για φρέσκα
(3) όλα τα ραντεβού είναι απανωτά και ακριβώς στην ώρα, και τρέχεις να μαζέψεις τα σώβρακα, to know us better που λένε...
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Φίλε Μάκη αύριο να ξανάρθεις με τον κηδεμόνα σου  :s&m_1: (πλάκα κάνω  ;) )
Όχι και καινούργιο το Best Europe Models !!!
Ούτε λίγο ούτε πολύ έχει 43 κοπέλες μέχρι σήμερα εδώ και εκατοντάδες κριτικές
Σε γενικές γραμμές είναι αξιόπιστο πρακτορείο και έχει φέρει πολύ ωραία κομμάτια, αλλά έχει δύο μείον:
(1) πρωταθλητής στο photoshop, όλες καλές-κακές παίρνουν πόντους από το ρετουσάρισμα.
(2) όλα τα ραντεβού είναι απανωτά ακριβώς στην ώρα, to know us better που λένε...
η συγκεκριμένη πάντως δε φαίνεται πολύ σοπαρισμένη... :pipa3:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny:
Σώπα καλέ... καραμπάμ κάνει...

Μην του λες τέτοια βρε ψιψίνα!  :s&m_1:
Ίδια ακριβώς με τις φώτο θα είναι...  :2funny:
Σε μια από τις φώτο είναι και χωρίς εσώρουχο, παίζει να της έχουνε κάνει ρετούζ ακόμα και σε αυτήν την περιοχή!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
209
Like
4.496
Πόντοι
9.035
Βρε βρε, καλώς τον νεαρό μας (Furby) !!!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Σιγα ρε που ρετουσαρει η Linda !!! :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom