Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (2 μέλη και 45 επισκέπτες)

roboot

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
94
Κριτικές
16
Like
0
Πόντοι
10
Η καινούργια του GES δεν είναι αυτή στις φωτό.
(για όποιον αμφέβαλλε)
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Η καινούργια του GES δεν είναι αυτή στις φωτό.
(για όποιον αμφέβαλλε)
Tι λες τώρα..... :o :o :o :o :o
Έμεινα μαλάκας!!!!! :S :S :S :S

Υ.Γ. +100000 για την ενημέρωση συναγωνιστή!!! :thumbsup: :thumbsup:
 

kazaul

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2007
Μηνύματα
305
Like
0
Πόντοι
1
εχω ν δω γκομενα τις προκοπης να ερχεται αθηνα πανω απο 10 μηνεσ εξαιρεση το lady land και αυτο οπως παμε θα μας εγκαταλειψει .
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
εχω ν δω γκομενα τις προκοπης να ερχεται αθηνα πανω απο 10 μηνεσ εξαιρεση το lady land και αυτο οπως παμε θα μας εγκαταλειψει .
Tότε για να μην μας εγκαταλείψει να στηθούμε στα 4 να μας "γαμήσει"!!!!!
Και στους 10 μήνες ήρθανε κάποια καλά κομμάτια φίλε, απλώς εμείς δεν τα τιμήσαμε ή δεν ενημερώσαμε!!!!
Βεβαίως βεβαίως, όχι όσα θα έπρεπε, αλλά το έχω ξαναγράψει ότι τα ct δεν είναι για χόρταση...αλλιώς χάνεται η ποιότητα!!!
Δες πόσες λουλουδούδες και καθαρίστριες, έχουν κατακλύσει το ΕΝ!!!
Και η "πολιτική" που ακολουθήθηκε από μέρους μας, φαίνεται στα αποτελέσματα....τα ίδια και τα ίδια μας επισκέπτονται!!!
 

ggiorgo

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
37
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
0
Παίκτη, για Vika και λίγα λες. Μόνο να δεις το
κουλούρι της και θα το βάλεις στα πόδια. Άσε τα επιπλέον κιλά.
Έλεος πια...
 

ctlover

Μέγας
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
489
Κριτικές
35
Like
1.457
Πόντοι
3.625
Απλώς εμένα μου αρέσουν τα άλογα  :grin:

DoubleGeorge έχουμε τα ίδια γούστα!!!!!!!!!!!!!!

Και χάθηκε και κείνη η ψυχή η Giselle.  Αραγε έκοψε το επάγγελμα ή κάνει μόνο prive???

Κατά τα λοιπά χάλια η αγορά. Απο τη Stella έχουμε να δούμε κατι καλό (κι εκεί άστα....).
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
DoubleGeorge έχουμε τα ίδια γούστα!!!!!!!!!!!!!!

Και χάθηκε και κείνη η ψυχή η Giselle.  Αραγε έκοψε το επάγγελμα ή κάνει μόνο prive???

Κατά τα λοιπά χάλια η αγορά. Απο τη Stella έχουμε να δούμε κατι καλό (κι εκεί άστα....).

Λάτρεις του Ιπποδρόμου ε?  :grin: ;)

URL]]
 

H1927

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
50
Like
33
Πόντοι
671
Τι έγινε ρε παιδιά το x-companion? Βαράνε διάλυση? Μαζέψανε κακήν κακώς τις κοπέλες πίσω και δεν φέρνουν τίποτα την επόμενη βδομάδα. Δεν βγαίνουνε φαίνεται...Εμ, τι να κάνουμε? Ας κατεβάσουνε τα 250 σε 200 και 150 και θα δούνε πως θα είναι full booked όλες οι κοπέλες. Μα καλά αυτοί οικονομικούς μανατζερ δεν έχουν? Τόσο μυαλό χρειάζεται? 250 ε χωρίς τα έξτρα...είναι τρελλοί?
 

Colibri

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Νοε 2010
Μηνύματα
419
Κριτικές
31
Like
979
Πόντοι
2.225
Τι έγινε ρε παιδιά το x-companion? Βαράνε διάλυση? Μαζέψανε κακήν κακώς τις κοπέλες πίσω και δεν φέρνουν τίποτα την επόμενη βδομάδα. Δεν βγαίνουνε φαίνεται...Εμ, τι να κάνουμε? Ας κατεβάσουνε τα 250 σε 200 και 150 και θα δούνε πως θα είναι full booked όλες οι κοπέλες. Μα καλά αυτοί οικονομικούς μανατζερ δεν έχουν? Τόσο μυαλό χρειάζεται? 250 ε χωρίς τα έξτρα...είναι τρελλοί?

Αν η κοπέλα και ο manager βρήσκουν 250+ extra σε αλλες αγορές, γιατί να έρθουν εδώ; είναι απολύτως λογικό αν δεις τη συνολική εικόνα και δεν κοιτάς μόνο Ελλάδα.
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Αν η κοπέλα και ο manager βρήσκουν 250+ extra σε αλλες αγορές, γιατί να έρθουν εδώ; είναι απολύτως λογικό αν δεις τη συνολική εικόνα και δεν κοιτάς μόνο Ελλάδα.
Πουθενά στην Ευρώπη δεν πληρώνουν αυτά τα λεφτά για αυτού του επιπέδου κοπέλες, παρά μόνο ελάχιστοι όπως συμβαίνει και εδώ!!!!
Για να πάνε κατά Μαδρίτη μεριά αυτές οι κοπελιές......με τις πέτρες θα τις πάρουν!!!!
 

nick1908

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
35
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Όσο μένουν αυτές οι τιμές, εμείς θα ενημερωνόμαστε απλά...
200ε και όλα μέσα... α και να ανέβει η ποιότητα...
άμα είναι να τα δίνουμε στις καθαρίστριες...κ.λ.π. δεν λέει!!!
Νομιζω οτι κυριως το θεμα ποιοτητας πρεπει να βελτιωσουν και τις τιμες με τα πολλα εξτρα βεβαια. Αλλα μην γελειομαστε αμα φερουν κανα μωρο καλο και οχι τα τελευταια σαπακια θα εχουν πελατεια.
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Το ωραίο με την αγορά είναι πως ούτε η δική μου άποψη ούτε η δική σου έχει καμία απολύτως σημασία. Αν δε βρήσκουν παραπάνω αμοιβή αλλού θα έρθουν εδώ με τα 150 που θέλεις εσυ. Αν βρουν δε θα έρθουν. Τόσο απλά.
Κάνεις λάθος φίλε!!!
Κοιτάω το VFM και όχι να πηδήξω όσες περισσότερες μπορώ!!!
Για τις συγκεκριμένες του x-companion που έφερε την προηγούμενη βδομάδα ούτε 150 δεν θα έδινα!!!!
Αντίθετα έχω δώσει και θα δώσω και 300 για Full service σε αυτές που αξίζουν και συνδιάζουν εμφάνιση-σέρβις!!!!
Και αν δεν ξανάρθουν οι συγκεκριμένες, όσον αφορά εμένα, στο καλό και να μας γράφουν!!!
Και επειδή δεν βρίσκουν κορόϊδα αλλού, συνέχεια εδώ ξανάρχονται!!!!!
Δεν έφυγαν για να πάνε αλλού αν πρόσεξες, αλλά επειδή στερεύουν τα κορόϊδα και εδώ σιγά σιγά!!!!
Και ποτέ δεν θα έρθουν για 150, εκτός και αν αποφασίσουν να εγκατασταθούν εδώ, όπως και άλλες κατά καιρούς!!!
Αλλιώς θα κάθονται και θα γαμιούνται με 150 στην Μπούντα ή στο Βουκού, για τους "σεξοτουρίστες", ελπίζοντας να τους "δαγκώσουν", εκμεταλλευόμενες την άγνοιά τους για την κατάσταση στην "αγορά" την συγκεκριμένη!!!!
Όσον αφορά αν έχει σημασία η άποψη μας ή όχι εδώ μέσα, πρόσεξε πόσοι νταβάδες και πρακτορίσκοι γράφουν εδώ μέσα για να δεις αν μετράει η γνώμη μας ή όχι!!!
Και αν το πιστεύεις αυτό, τότε τι κάθεσαι και γράφεις εδώ μέσα?
 

nick1908

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
35
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Πουθενά στην Ευρώπη δεν πληρώνουν αυτά τα λεφτά για αυτού του επιπέδου κοπέλες, παρά μόνο ελάχιστοι όπως συμβαίνει και εδώ!!!!
Για να πάνε κατά Μαδρίτη μεριά αυτές οι κοπελιές......με τις πέτρες θα τις πάρουν!!!!
Η ακομα χειροτερα Λονδινο. Ουτε για ενα καρβελι ψωμι καποια σαπακια που στελνουν εδω.
 

Colibri

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Νοε 2010
Μηνύματα
419
Κριτικές
31
Like
979
Πόντοι
2.225
Κάνεις λάθος φίλε!!!
Κοιτάω το VFM και όχι να πηδήξω όσες περισσότερες μπορώ!!!
Για τις συγκεκριμένες του x-companion που έφερε την προηγούμενη βδομάδα ούτε 150 δεν θα έδινα!!!!
Αντίθετα έχω δώσει και θα δώσω και 300 για Full service σε αυτές που αξίζουν και συνδιάζουν εμφάνιση-σέρβις!!!!
Και αν δεν ξανάρθουν οι συγκεκριμένες, όσον αφορά εμένα, στο καλό και να μας γράφουν!!!
Και επειδή δεν βρίσκουν κορόϊδα αλλού, συνέχεια εδώ ξανάρχονται!!!!!
Δεν έφυγαν για να πάνε αλλού αν πρόσεξες, αλλά επειδή στερεύουν τα κορόϊδα και εδώ σιγά σιγά!!!!
Και ποτέ δεν θα έρθουν για 150, εκτός και αν αποφασίσουν να εγκατασταθούν εδώ, όπως και άλλες κατά καιρούς!!!
Αλλιώς θα κάθονται και θα γαμιούνται με 150 στην Μπούντα ή στο Βουκού, για τους "σεξοτουρίστες", ελπίζοντας να τους "δαγκώσουν", εκμεταλλευόμενες την άγνοιά τους για την κατάσταση στην "αγορά" την συγκεκριμένη!!!!
Όσον αφορά αν έχει σημασία η άποψη μας ή όχι εδώ μέσα, πρόσεξε πόσοι νταβάδες και πρακτορίσκοι γράφουν εδώ μέσα για να δεις αν μετράει η γνώμη μας ή όχι!!!
Και αν το πιστεύεις αυτό, τότε τι κάθεσαι και γράφεις εδώ μέσα?

Οκ. Εγώ απλώς λέω ότι εσύ έχεις μια προσέγγιση - σεβαστή. Άλλος μπορεί να έχει άλλη. Απλώς μην πιστεύουμε ότι εκφράζουμε κάτι πέρα από την άποψή μας. Εγώ για κάποιες θα έδινα 250+extra γιατι απλώς κάνω κέφι και έχω την δυνατότητα (η διαφορά +-100 είναι αδιάφορη για μένα). Από την άλλη όταν οι υπόλοιποι από μας, στενεύονται αυτόν τον καιρό, προφανώς και οι κοπέλες δε θα έρθουν επειδή υπάρχει και ένας πελάτης μέσα στην βδομάδα που υπήρξε τυχερός και δεν έχει επηρεαστεί από την κρίση. Τελικά η αγορά θα βρει την τιμή και το αν θα έρθουν να μείνουν εδώ για 150, αν θα ξαναέρθουν για 200 ή αν θα βρίσκουν αυτά που θέλουν αλλού.

ΥΓ. Τα περισσότερα από ένα θαυμαστικά στο τέλος κάθε πρότασης, δηλώνουν ιερή αγανάκτηση ή σε κάνουν πιο πειστικό;
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Οκ. Εγώ απλώς λέω ότι εσύ έχεις μια προσέγγιση - σεβαστή. Άλλος μπορεί να έχει άλλη. Απλώς μην πιστεύουμε ότι εκφράζουμε κάτι πέρα από την άποψή μας. Εγώ για κάποιες θα έδινα 250+extra γιατι απλώς κάνω κέφι και έχω την δυνατότητα (η διαφορά +-100 είναι αδιάφορη για μένα). Από την άλλη όταν οι υπόλοιποι από μας, στενεύονται αυτόν τον καιρό, προφανώς και οι κοπέλες δε θα έρθουν επειδή υπάρχει και ένας πελάτης μέσα στην βδομάδα που υπήρξε τυχερός και δεν έχει επηρεαστεί από την κρίση. Τελικά η αγορά θα βρει την τιμή και το αν θα έρθουν να μείνουν εδώ για 150, αν θα ξαναέρθουν για 200 ή αν θα βρίσκουν αυτά που θέλουν αλλού.

ΥΓ. Τα περισσότερα από ένα θαυμαστικά στο τέλος κάθε πρότασης, δηλώνουν ιερή αγανάκτηση ή σε κάνουν πιο πειστικό;
Συμφωνώ και να δώσεις και όσα γουστάρεις για όποια γουστάρεις!!!!
Αλλά όταν ενημερώνεις θα πρέπει να το κάνεις με βάση το VFM και όχι με βάση την οικονομική σου δυνατότητα!!!
Το γεγονός ότι υπάρχουν πλούσιοι και λιγότερο πλούσιοι είναι γεγονός, αλλά όταν κάποιοι "επηρρεάζουν" την "αγορά" με λάθος "καταναλωτική κουλτούρα", θα πρέπει να την τεκμειριώνουν με επιχειρήματα και όχι με τα λεφτά τους, αν θέλουν να ενημερώνουν σωστά!!!!
Και όσες κοπέλες έχουν αποδείξει την αξία τους, έχει αποδειχτεί ότι δεν τις επηρρέασε η κρίση!!!!
Π.χ. η Στέλλα και η Λωρήν είναι ζωντανές αποδείξεις και έχουν πελάτες από όλο το κοινωνικό και οικονομικό φάσμα!!!!
Τέλος από εμένα....ο καθένας με την άποψη του!!!



Υ.Γ.Όχι.....από συνήθεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
ρε παιδια, η Kimberly του zuzuna με τα :boobies: που χαθηκε :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom