Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 73 άτομα (3 μέλη και 70 επισκέπτες)

Albert Speer

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2007
Μηνύματα
274
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Σύνορα με Ουγγαρία, παράδεισος. Άλλες γυναίκες, απίστευτες. Τρανσυλβανία γενικότερα. Και δεν θα χρειαστεί να ασχοληθείς με πουτάνες, believe me. Σπάνια πέφτεις σε τσιγγάνες.
Προσωπικά τις συγκεκριμένες τις θεωρώ τις καλύτερες ανατολικές μαζί με τις Πολωνέζες. Γούστα είναι αυτά. Oradea, AlbaJulia, Sibiu (μόνιμος τόπος που κάνουμε ετήσια reunions με συμφοιτητές, παρόλο που δεν έχουμε καμία σχέση με ρουμανία, βολεύει λόγο της τρομερής ανάπτυξης της περιοχής και πέιθουμε τις γυναίκες μας ότι πάμε για δουλειά).
 

DIMPIM

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
Αυτα ισχύουν παντού , Ταυλάνδυ για ρώτα πόσους εχουν βρεί στα καναλια με κομένους λαιμους.
Η κάθεσε σπίτι σου η οχι.
αν δεν ξέρεις κάποιον εκεί χλωμό το κόβω να γυρίσεις αρτιμελής και σώος
 

DIMPIM

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
Οταν πηγαιναμε μαζι σχολείο ,
ξεχασεσ που το τραγουδαγαμε ?
Στο επόμενο πεσ μου να ερθω
χαχαχαχαχαχαχα
Σύνορα με Ουγγαρία, παράδεισος. Άλλες γυναίκες, απίστευτες. Τρανσυλβανία γενικότερα. Και δεν θα χρειαστεί να ασχοληθείς με πουτάνες, believe me. Σπάνια πέφτεις σε τσιγγάνες.
Προσωπικά τις συγκεκριμένες τις θεωρώ τις καλύτερες ανατολικές μαζί με τις Πολωνέζες. Γούστα είναι αυτά. Oradea, AlbaJulia, Sibiu (μόνιμος τόπος που κάνουμε ετήσια reunions με συμφοιτητές, παρόλο που δεν έχουμε καμία σχέση με ρουμανία, βολεύει λόγο της τρομερής ανάπτυξης της περιοχής και πέιθουμε τις γυναίκες μας ότι πάμε για δουλειά).
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.959
Κριτικές
490
Like
36.545
Πόντοι
41.447
Αυτα ισχύουν παντού , Ταυλάνδυ για ρώτα πόσους εχουν βρεί στα καναλια με κομένους λαιμους.
Η κάθεσε σπίτι σου η οχι.

Αυτα ισχύουν παντού , Ταυλάνδυ για ρώτα πόσους εχουν βρεί στα καναλια με κομένους λαιμους.
Η κάθεσε σπίτι σου η οχι.
Όχι αυτά δεν ισχύουν παντού το ιδιο.
Σε καμία περίπτωση.
Πάντου πάιρνεις τα ρίσκα σου.
Αλλού μικρότερα, αλλού χαμηλότερα.
Το θέμα είναι τί απόδοση σου δίνει το κάθε ρίσκο που παίρνεις.
Γιατί αν είναι να πάρεις ρισκό 10 με απόδοση 1.5 στην άλλη άκρη της γής, τότε ή πολύ γενναίος είσαι, ή μεγάλος τυχοδιώκτης ή απλά βλακέντιος.
και μην το πάρεις προσωπικά.
Αν σου αρέσουν ολι Λατίνες πήγαινε στην Κούβα.
Δεν εχω πάει, αλλά γνωρίζω πολλούς που πήγαν περάσαν τέλεια, ξεπουτσιστίκανε και το κυριότερο δεν κινδυνεψαν
 

Albert Speer

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2007
Μηνύματα
274
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Όχι αυτά δεν ισχύουν παντού το ιδιο.
Σε καμία περίπτωση.
Πάντου πάιρνεις τα ρίσκα σου.
Αλλού μικρότερα, αλλού χαμηλότερα.
Το θέμα είναι τί απόδοση σου δίνει το κάθε ρίσκο που παίρνεις.
Γιατί αν είναι να πάρεις ρισκό 10 με απόδοση 1.5 στην άλλη άκρη της γής, τότε ή πολύ γενναίος είσαι, ή μεγάλος τυχοδιώκτης ή απλά βλακέντιος.
και μην το πάρεις προσωπικά.
Αν σου αρέσουν ολι Λατίνες πήγαινε στην Κούβα.
Δεν εχω πάει, αλλά γνωρίζω πολλούς που πήγαν περάσαν τέλεια, ξεπουτσιστίκανε και το κυριότερο δεν κινδυνεψαν

Υπάρχει και το safe version, "Buenvenidos a Miami", όπου βρίσκονται οι καλύτερες των καλύτερων Λατίνων, με πολιτισμένο περιτύλιγμα και συμπεριφορά, απλά ακριβότερες. A...και με μειωμένο ρίσκο σωματικής ακεραιότητας. (Στις Η.Π.Α. πουθενά δεν είναι ίσο με μηδέν)
You only get, what you pay for.
 

DIMPIM

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
Δεν έχις αδικο αλλα προτιμώ τα προτόγονα μερη.
Υπάρχει και το safe version, "Buenvenidos a Miami", όπου βρίσκονται οι καλύτερες των καλύτερων Λατίνων, με πολιτισμένο περιτύλιγμα και συμπεριφορά, απλά ακριβότερες. A...και με μειωμένο ρίσκο σωματικής ακεραιότητας. (Στις Η.Π.Α. πουθενά δεν είναι ίσο με μηδέν)
You only get, what you pay for.
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
REVIEW GISELE PLANET

αν κ εχουν γραφτει πολλα...

εμφανιση:ωραιο προσωπο,οχι σουπερ.σωμα καλο κ σφιχτο,ειναι ψηλη αλλα λιγο μονοκοματος ο κωλος με τη πλατη(δεν κανει τη καμπυλη που θελω)
διαρκεια 3ωρες-3χυσιες(ειμαι ντεφορμε)
attitude:φιλικη μια χαρα αλλα περιμενει μονο απο σενα να κανεις κινηση κατι που δεν μου αρεσε να πω την αληθεια.
sex:σχεδον gfe,fk oxi πολυ deep,owo,cim swallow,καλο sex γενικα οχι σουπερ.
συμπερασμα:για μια φορα ειναι μια χαρα δεν τα κλαις αλλα για δευτερη μπα(ισως ειμαι πολυ απαιτητικος δεν ξερω)
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
REVIEW GISELE PLANET

αν κ εχουν γραφτει πολλα...

εμφανιση:ωραιο προσωπο,οχι σουπερ.σωμα καλο κ σφιχτο,ειναι ψηλη αλλα λιγο μονοκοματος ο κωλος με τη πλατη(δεν κανει τη καμπυλη που θελω)
διαρκεια 3ωρες-3χυσιες(ειμαι ντεφορμε)
attitude:φιλικη μια χαρα αλλα περιμενει μονο απο σενα να κανεις κινηση κατι που δεν μου αρεσε να πω την αληθεια.
sex:σχεδον gfe,fk oxi πολυ deep,owo,cim swallow,καλο sex γενικα οχι σουπερ.
συμπερασμα:για μια φορα ειναι μια χαρα δεν τα κλαις αλλα για δευτερη μπα(ισως ειμαι πολυ απαιτητικος δεν ξερω)

ΣΩΣΤΟΤΑΤΟΣ (Sorry δεν έγραψα γιατί πολλοί θα με κράζουν) ΑΛΛΑ δεν κλαις τα λεφτά σου ΟΧΙ όμως για 2 φορά. ΜΗΠΩΣ αρχίσαμε και
είμαστ τύποι Value for Money? To λέω γαιτί προ ολίγου καιρού ο Rob εκλαιγε την μοίρα του! Τώρα almost fully booked! H Gisele εννοώ
 

geomix

Μέγας
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
23
Like
0
Πόντοι
4.175
για να επιστρεψουμε σε πιο ουσιαστηκα πραγματα...

φιλος πηγε χθες σε michella απο zuzana και μου ειπε καλα λογια
γλυκια τσεχα με καλες επιδοσεις...

απο κοντα ειναι καλυτερη απο τις φωτο. 
 

geomix

Μέγας
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
23
Like
0
Πόντοι
4.175

Gabbana

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Και γω εστειλα mail για να κλεισω...και περιμενω ακομα απαντηση.....ειναι παντως full booked και κανενασ δεν εχει μιλησει ακομα γιαυτην.....??
 

geomix

Μέγας
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
23
Like
0
Πόντοι
4.175
Και γω εστειλα mail για να κλεισω...και περιμενω ακομα απαντηση.....ειναι παντως full booked και κανενασ δεν εχει μιλησει ακομα γιαυτην.....??

στειλε μηνυμα στο τηλεφωνο που γραφει στο site
 

Επισκέπτης
Melanie απο ζουζουνα.
Τουμπανο το κοριτσι απο Ουκρανια .
Δεν θα πω πολλα ειναι επειπεδου Julia απο ζουζουνα.
Οσοι εχουν δοκιμασει ξερουν.
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
Melanie :
1)Τούμπανο?
2) Ηλικία? Στο site λέει 25 που με το ζουζούνειο αλγόριθμο μας κάνει 35.
 

vag33

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2007
Μηνύματα
68
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
τελικα παιδια αυτη η Μαρτινα κσερεουμε αν λεει κατι?
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Παιδια  πήρε κανεις Σοφία και Νατάλκα από angelicpussies  με  το real lesbian duo ?
( λένε  και για τις δύο =500 ή 1 ώρα , 650 η 1,5 ώρα)
 

Επισκέπτης
Τουμπανο Βυζαρες.
Ηλικια 28 ΜΑΧ.
Σεξ πολυ καλο .
Πιπα διαστημηκη.
Να πω και αλλα.
Και πανω απο ολα Ουκρανεζα απο το Κιεβο. :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom