Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 89 άτομα (8 μέλη και 81 επισκέπτες)

tomcat00

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.976
Κριτικές
1
Like
25
Πόντοι
16
μετα ομως απο τηλεφωνικη επικοινωνια με φιλαρακι που την ξερει αρκετα καλα και την εχει επιχορηγησει ακομη καλυτερα αφου περασε μαζι της διακοπες σκαφατες ξεκωλιαζοντας την σε καθε σταση , στη πλωρη , στη πρυμνη , στο αλμπουρο , στη λαγουδερα , στο καμπουνι κλπ κλπ κλπ , αντιλαμβανομαι οτι η μικρη ρουμανα ειναι περισσοτερο αχορταγη και απροσεκτη απο οσο αρχικα την ειχα αξιολογησει. ή ειναι πολυ χαζη και πλεον δεν την νοιαζει ...

οντως, εχει μια...κλιση στο...ναυτικο σαλονι  ;)

π μετρια (Ρουμανα) σε ολα τ επιπεδα - δεν ειναι τυχαιο οτι κατεληξε Ελλαδα
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
οντως, εχει μια...κλιση στο...ναυτικο σαλονι  ;)

π μετρια (Ρουμανα) σε ολα τ επιπεδα - δεν ειναι τυχαιο οτι κατεληξε Ελλαδα

Γιατί είναι μέτρια αδερφέ για βοήθα λιγάκι  :)
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
Εμένα μου ζήτησε 500 για 2 ώρες

ρε παιδιά ποιά η διαφορά του μουνιού που πηδιόταν στην Μιχαλακοπούλου πριν 3-4χρόνια και έπαιρνε με τα παζάρια 150 την ώρα από το μουνί της Ρωμανού μη χέσω?
Ισα ίσα τώρα έχει 4 χρόνια στην πλάτη και 2024 καυλιά παραπάνω ...
 

tomcat00

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.976
Κριτικές
1
Like
25
Πόντοι
16
Γιατί είναι μέτρια αδερφέ για βοήθα λιγάκι  :)

δραστηριοποιουμαι επιχειρηματικα στην Ρουμανια καμποσα χρονια - η συγκεκριμενη, π κατω τ μετριου στην χωρα..παραγωγης (ιε 80ε)

πς το φουντ τσειν ειναι: Ι.Κεντρικη Ευρωπη/Αγγλια ΙΙ. Ιταλια/Ισπανια κ οτι...περισσεψει ΙΙΙ. Ελλαδα/Τουρκια ετ αλ
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
δραστηριοποιουμαι επιχειρηματικα στην Ρουμανια καμποσα χρονια - η συγκεκριμενη, π κατω τ μετριου στην χωρα..παραγωγης (ιε 80ε)

πς το φουντ τσειν ειναι: Ι.Κεντρικη Ευρωπη/Αγγλια ΙΙ. Ιταλια/Ισπανια κ οτι...περισσεψει ΙΙΙ. Ελλαδα/Τουρκια ετ αλ

Eυχαριστώ  ;)
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Ψήνομαι να την πάρω την Νικολέττα όταν κατέβω Αθήνα. Αλλά πολλά τα λεφτά βρε παιδιά. Ίσως η Alexandragr είναι πιο οικονομική λύση. Δεν έχω αποφασίσει ακόμα τι θα κάνω.

ΥΓ: call girls και CTs μπορώ να γαμησω μόνο όταν κατεβαίνω Αθήνα, δηλ. περίπου 1 φορά τους 2 μήνες.

 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Η Νικολεττα ξεπερναει σε επιπεδο εμφανισης το πιο εμφανισιμο ct που παιζει αυτη τη στιγμη εδω? Αυτο θα ξεκαθαριζε λιγο τα πραγματα νομιζω..  ;)
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Η Νικολεττα ξεπερναει σε επιπεδο εμφανισης το πιο εμφανισιμο ct που παιζει αυτη τη στιγμη εδω? Αυτο θα ξεκαθαριζε λιγο τα πραγματα νομιζω..  ;)

Αν είναι όπως στις φωτό του Playboy νομίζω δεν παίζεται. Αλλά ας μάς πουν και αυτοί που γράφουν συχνά σ' αυτό το θρεντ. Ο λόγος τους σίγουρα θα έχει μεγαλύτερη βαρύτητα από τον δικό μου.
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Είναι και το θέμα των υπηρεσιών που παίζει ρόλο για κάποιους.

Αποτι βλεπω στο σαιτ της δεν βλεπω να προσφερει κατι παραπανω απο στα στανταρ.. Anal που απασχολει τους περισσοτερους δεν δινει. Συν του οτι αυτο που ειπαν καποιοι συμπαικτες για 100 euros taxi..
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
ρε παιδιά ποιά η διαφορά του μουνιού που πηδιόταν στην Μιχαλακοπούλου πριν 3-4χρόνια και έπαιρνε με τα παζάρια 150 την ώρα από το μουνί της Ρωμανού μη χέσω?
Ισα ίσα τώρα έχει 4 χρόνια στην πλάτη και 2024 καυλιά παραπάνω ...

:2funny: :2funny: :2funny:

506 καυλιά τον χρόνο  :s&m_3: :s&m_3:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom