Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 81 άτομα (11 μέλη και 70 επισκέπτες)

Imperatore

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
10
υγ... εκπτώτική περίοδος τελειώνει και οτι μείνει είναι μεγάλα ή πολύ μικρά νούμερα...  ;)

Με τέτοια κρίση ένθεν και ένθεν δεν θα εκπλαγώ όχι μόνο να δω εκπτώσεις αλλά μη δούμε και καμιά οργάνωση του στυλ ''ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ-ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ'' και στα city tours :rockon: :rockon: :2funny: :2funny:
 

Imperatore

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
10
Μην βάζεις ιδέες,μην βάζεις ιδέες λέμε οι καιροί είναι πονηροί και μπορεί να από εκεί που δεν το περιμένεις να ανάψει τα φυτίλι και μετά τρεχάτε ποδαράκια μου :2funny: :2funny:

Σαν έναν μου είπε αηδιασμένος από τις τόσες φόλες που έχει φάει και τις fake φώτος ότι σκέφτεται πλέον όσες έχουν μούφα φώτος να τις πηδάει και μετά να μην τις πληρώνει :2funny: :2funny: :headbang: :headbang:
 

Imperatore

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
10
Σίγουρα έτσι είναι το σωστό αλλά εδώ πάνω με τόσες μούφες που έχουμε ή καλύτερα δευτεροτρίτες επιλογές πιο πιθανό είναι να τραβάμε από 20 περιμένοντας άσσο παρά να πετύχεις καλή τουριστρια.Συνεχώς λέμε άντε τελευταια φορά,τελευταίο χαρτί μήπως κάτσει κάτι καλό αλλά πλέον εξαντλήθηκε η τράπουλα :helpplea:
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Σίγουρα έτσι είναι το σωστό αλλά εδώ πάνω με τόσες μούφες που έχουμε ή καλύτερα δευτεροτρίτες επιλογές πιο πιθανό είναι να τραβάμε από 20 περιμένοντας άσσο παρά να πετύχεις καλή τουριστρια.Συνεχώς λέμε άντε τελευταια φορά,τελευταίο χαρτί μήπως κάτσει κάτι καλό αλλά πλέον εξαντλήθηκε η τράπουλα :helpplea:

παίκτη εγώ σταματάω μόλις ξεπεράσω το 17!  ;)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Σειρα σου clay να πας και να μας εννημερωσης !!!

Τελειωσε η περιοδος προσαρμογης !! ;)

2 μηνακια ηταν αρκετα !!!
 

THE TALISMAN

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Φρέσκα νέα αλλά με μεγάλη επιφύλαξη και καλύτερα να κρατήσουμε μικρό καλάθι.Τα γράφω όπως μου τα μετέφεραν και ο καθένας ας βγάλει τα συμπεράσματα του

Με κάποιες κοπέλες που κρατώ επαφή από τον Ζου είχαν νέα σήμερα με μήνυμα στο κινητό τους που τους έλεγε ότι την άλλη εβδομάδα σκέφτονται να ξεκίνησουν πάλι tours στην Αθήνα.Οπως τις είπαν έκαναν ένα long stop για holidays.Τώρα τι σοι διακοπές κάνεις στη στενή αυτό είναι ένα καλό ερώτημα.Το αυτί μου πήρε ότι ένας αποφυλακίστηκε από την Ολλανδία και μαζί με ένα Ρώσο από την Βουδαπέστη θα τρέξουν ξανά την δουλειά και σήμερα έγιναν τα πρώτα κονέ ώστε να δούνε ποιες είναι διαθέσιμες.

Το θέμα είναι ότι οι περισσότερες είτε είναι υπο διαπραγμάτευση για μεταγραφή σε άλλο πρακτορείο,είτε ήδη έχουν πάρει μεταγραφή είτε ότι πλέον σκέφτονται σοβαρά να κατέβουν στην μάχη ανεξάρτητες.Και η εμφάνιση στο προσκήνιο και πάλι του Ζου στην Αθήνα τις χαλάει τον τραχανά αφού φοβούνται να έρθουν ανεξάρτητες στην πρωτεύουσα.

Από την άλλη επειδή εδώ και κανένα μήνα οι πιο πολλές κάθονται λόγω του ότι έκλεισε το σαιτ αμφιβάλω πολύ(καλά είμαι σχεδόν σίγουρος) ότι οι περισσότερες δεν έχουν ούτε τα περιβοήτα 2 ευρώ που διαφημίζει γνωστό ταχυφαγείο ότι με αυτά μπορείς να αγοράσεις ένα καφέ ή ένα milko και μια τυρόπιτα!!!Ε ρε και να δω εκπτώσεις και στα city tours και δεν θέλω τίποτα άλλο :2funny:
Πιστεύω πάντως ότι ήταν απώλεια για μας το κλείσιμο αυτού του μαγαζιού, με τα όποια αρνητικά κι αν είχε σαν πρακτορείο...
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
4 είπες .... κοντά έπεσες    :thumbsup:
Παθών?
Τι να κάνουμε παίχτη.....με αυτό το γραφείο, συμβαίνουν αυτά!!!!
Ακόμα και όταν είναι η γκόμενα όπως η φωτό, δύσκολα να έχουν καλό σέρβις!!!!
34 γκόμενες έχει στείλει μέχρι τώρα, άντε οι 4 να αξίζουν τα λεφτά τους και πολλά λέω.....
Εκ των οποίων η μία και καλύτερη ήρθε μία φορά και δεν ξαναήρθε.....η όμορφη Ελένη!!!!
Πάμε για άλλα......
 

thirio11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
2.837
Πόντοι
456
geopa αυτο που ειπες οτι μερικοι απο την καυλα βλεπουν παντου μουναρες ηταν το κατι αλλο!εχω πεσει κατω στο πατωμα απο τα γελια!να σε καλα παντα τετοια!
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Σειρα σου clay να πας και να μας εννημερωσης !!!

Τελειωσε η περιοδος προσαρμογης !! ;)

2 μηνακια ηταν αρκετα !!!

Οοοο...!!!  :o :o :o
Αγρίεψες δάσκαλε!  :2funny: :2funny:
Μην τα αποπαίρνεις τα παιδιά!
Να είσαι ευγενικός...!!!

Στο μεταξύ δεν υπάρχει τίποτα αξιόλογο να επισκεφτούμε...!!!  :P :-
Ούτε καν για κασκαντέρ δεν σου έρχεται η όρεξη...!  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Οοοο...!!!  :o :o :o
Αγρίεψες δάσκαλε!  :2funny: :2funny:
Μην τα αποπαίρνεις τα παιδιά!
Να είσαι ευγενικός...!!!

Στο μεταξύ δεν υπάρχει τίποτα αξιόλογο να επισκεφτούμε...!!!  :P :-
Ούτε καν για κασκαντέρ δεν σου έρχεται η όρεξη...!  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Ελα κατω Λατινε!! Σου εχω μια για καβαλημα! :2funny: :2funny:


 

traxanoplagias

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
394
Like
12
Πόντοι
1
καβαλετο...νομιζω οτι εχει καιρο να εμφανιστει τοσο διασημο ct
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
Φρέσκα νέα αλλά με μεγάλη επιφύλαξη και καλύτερα να κρατήσουμε μικρό καλάθι.Τα γράφω όπως μου τα μετέφεραν και ο καθένας ας βγάλει τα συμπεράσματα του

Με κάποιες κοπέλες που κρατώ επαφή από τον Ζου είχαν νέα σήμερα με μήνυμα στο κινητό τους που τους έλεγε ότι την άλλη εβδομάδα σκέφτονται να ξεκίνησουν πάλι tours στην Αθήνα.Οπως τις είπαν έκαναν ένα long stop για holidays.Τώρα τι σοι διακοπές κάνεις στη στενή αυτό είναι ένα καλό ερώτημα.Το αυτί μου πήρε ότι ένας αποφυλακίστηκε από την Ολλανδία και μαζί με ένα Ρώσο από την Βουδαπέστη θα τρέξουν ξανά την δουλειά και σήμερα έγιναν τα πρώτα κονέ ώστε να δούνε ποιες είναι διαθέσιμες.

Το θέμα είναι ότι οι περισσότερες είτε είναι υπο διαπραγμάτευση για μεταγραφή σε άλλο πρακτορείο,είτε ήδη έχουν πάρει μεταγραφή είτε ότι πλέον σκέφτονται σοβαρά να κατέβουν στην μάχη ανεξάρτητες.Και η εμφάνιση στο προσκήνιο και πάλι του Ζου στην Αθήνα τις χαλάει τον τραχανά αφού φοβούνται να έρθουν ανεξάρτητες στην πρωτεύουσα.

Από την άλλη επειδή εδώ και κανένα μήνα οι πιο πολλές κάθονται λόγω του ότι έκλεισε το σαιτ αμφιβάλω πολύ(καλά είμαι σχεδόν σίγουρος) ότι οι περισσότερες δεν έχουν ούτε τα περιβοήτα 2 ευρώ που διαφημίζει γνωστό ταχυφαγείο ότι με αυτά μπορείς να αγοράσεις ένα καφέ ή ένα milko και μια τυρόπιτα!!!Ε ρε και να δω εκπτώσεις και στα city tours και δεν θέλω τίποτα άλλο :2funny:

έλα μωρε ....να κάτσει η σκόνη στην Αθήνα περιμένει η Σουζάνα (η original) και με 2-3 τηλέφωνα όλες είναι εδω πάλι....το πρόβλημάτης είναι η δικτύωση που τώρα με την αναδουλειά δεν βγαίνει μεροκάματο για όλους...
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520

για την Μαρτίνα αναφέραμε κάτι πρόσφατα πέραν των κριτικών...(ή και αυτή κρυφό καμάρι)

(ειδα αρκετές του wings ath60 konair nericast...)

ή να ξεκινήσω scrolling???


 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
για την τελευταία δεν άκουσα πολύ καλά λόγια για το σερβις της
Παίχτες έχετε κάτι να προτείνετε μεταξύ των κάτωθι για απόψε?


μπας και ξεχαρμανιάσουμε λιγάκι...
 

MonadikosPaixtis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2011
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
τα διάβασα και εγώ αρχικά για τις δυο πρώτες ενδιαφέρομαι και όλες νομίζω έχω ιστορικό
αλλά δεν ξέρω τι να κάνω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom