Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 114 άτομα (18 μέλη και 96 επισκέπτες)

iggy

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2006
Μηνύματα
349
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Αν δεν βρέξεις κώλο ψάρι δεν τρως!
:thumbsup:

Και εγώ λέω το άλλο: Άντε και ακολούθησες ένα κράχτη, αν δεν περάσεις καλά, πας με την ίδια ct ξανά ή στο το ίδιο μούφα πρακτορείο; Αν ναι, συγχαρητήρια!!!  :P

Έτσι και αλλιώς για το σπορ αυτό πρέπει να επενδύσεις χρήματα και μάλιστα αρκετά! Αν δεν τα έχεις μην ασχολήσε!
Τράβα σε κανένα στουντιάκι ή περίμενε να βρεις καμμιά γκόμενα... Ή χειρογλύκανο... Αλλά αφού συμμετέχεις στο άθλημα, μπαίνεις και διαβάζεις, μην κράζεις, βοήθησε και συ, και αυτοί που είναι κράχτες ξεσκεπάζονται μόνοι τους. Αλλιώς άστο, μη μπαίνεις καθόλου.
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
Και να προσθέσω κι εγώ με τη σειρά μου...
Πόσες φορές ακόμα και οι πιο έμπειροι δεν
έχουν φάει φόλες. Αυτό που κάνουμε είναι να
παραθέτουμε τις απόωεις και τις σκέψεις και
καθένας επιτέλους ας κρίνει όχι μόνο ποιον να
εμπιστεύεται, αλλά και αν θέλει να συμμετάσχει
σε αυτό το site/forum. Από ανιδιοτελείς σωτήρες
σαν λαός έχουμε μπουχτίσει.
 

Επισκέπτης
ελεος ρε τρεζουρα τι αλλες μαλακιες θα ακουσω απο σενα εχεις κανει τις βιζιτες πυρινικη ιατρικη...... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
ελεος ρε τρεζουρα τι αλλες μαλακιες θα ακουσω απο σενα εχεις κανει τις βιζιτες πυρινικη ιατρικη...... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Ρε Γκομενιε αφου τα εγραψες με τον Λογ/σμο του nikos lilis και σε στειλανε για μπανακι τωρα τι θες να στειλουν και τον menios για μπανιο !!!

Ο καθεις με το γουστο του ελεγε ο σκυλος μου ξυνοντας τα αρχιδια του !!!

Πανε φτιαξε κανενα Lego τωρα !!! ;)

Καλημερες !!!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Ρε παλλικαραδες καθε εξι μηνες τα ιδια λεμε !!
Διαβαζεις δυο τρεις κριτικες περνεις και δυο τρια μουνια και βλεπεις με ποιους εχεις τα ιδια γουστα !!
Αυτους εμπιστευεσαι και τους υπολοιπους τους γραφεις στα αρχιδια σου !!
Απλα πραγματα !!

Εγω προσωπικα ειχα τρεις ( τον χασαμε τον Ποιητη )και τωρα δυο που εμπιστευομαι και να σας πω την αληθεια ουτε αυτονων δεν διαβαζω τις κριτικες !!
Και αν τις διαβασω δεν επικεντρωνομαι στο αν η γκομενα ξερει να τσιμπουκωνει με χερια η οχι και εαν κανει καλα το Reverse Cow Girl αλλα ψαχνω να βρω τα κρυφα σημεια της καθε κριτικης που θα σου δειξει εαν θα περασεις καλα η οχι !!
Τωρα θα μου πεις τι να κανουν οι νεοι που δεν ξερουν !!!
Να βρεξουν κωλο φιλε οπως βρεξαν και οι πιο παλιοι !!!

Αυτα τα ολιγα !!
:thumbsup: :thumbsup: Mια χαρά τα λέει ο Τρες, μάθετε να "διαβάζετε",μεγάλα παιδιά είμαστε  :)
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
  Διαβαζοντας την κριτικη του αγαπητου Fantom12 for blondbunnies πρεπει να του αναγνωρισω το ταλεντο του στην περιγραφη και στο γραψιμο!!! Επισης θελω ν αναφερω οτι ουτε κανενα Bad or Mad  γνωριζω, αλλα επανελλιμενα εχω γραψει στο παρελθον ειτε μ αυτο το νικ η με αλλο οτι υπαρχει μια παρεουλα εδω 10-20 ανθρωπων που ελεγχει τα πραγματα και ο φιλτατος Φαντομ ειναι ενας απ αυτους!!!! Αυτος ειναι και ο λογος που δεν ανεβαζω κριτικες πια!!!! Υπαρχουν γραφεια και κοπελλες που εχουν εξαφανιστει γιατι απλα δεν ακολουθησαν τα προσταγματα της παρεουλας!!!!Το οτι ο φιλτατος αεροπορος βοηθα με τις κριτικες του ειναι γεγονος αλλα βοηθα με τον τροπο που θελει αυτος και ειναι εκθετος γιατι ΑΠΟ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΤΟΥ και οχι απο πληροφοριες εχει γραψει οτι εχει πιεστει να γραψει θετικα για καποιες ας παει πισω στα γραφομενα του να τα βρει!!!! Εγω δεν θα πω αυτα που λεει ο MAD or BAD οτι τα κατεβαζει απ το μυαλο  του απλα γιατι πιστευω οτι χρειαζεται ειδικο ταλεντο kai δεν ειναι Pinocchio !!!!!! Τελικα πιστευω οτι ΟΛΟΙ εχουμε   χασει τον προσανατολισμο μας σ αυτο το σαιτ!!! και ο καθεις αμεσα η εμμεσα βοηθαει περρισοτερο τους νταβατζηδες παρα την ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΗ  ενημερωση των υπολοιπων!!!!!! συναγωνιστων!!!!!!

Μεγάλε κατάφερες σε ΜΙΑ παράγραφο:

Να κατηγορείς χωρίς τη παραμικρή απόδειξη.

Να μη βγάζεις νόημα: επειδή ο Φάντομ γράφει καλά, εσύ δεν ανεβάζεις κριτικές?  :think:

Να σναφέρεσαι σε ανύπαρκτα νικς.  :think:

Να βγάζεις συμπεράσματα που στηρίζονται .... στα γραφόμενά σου!!  :2funny:

Όλα αυτά, χωρίς να έχεις προσφέρει τη παραμικρή κριτική.  >:( >:(



Πές μου τώρα: πόσο σοβαρά θέλεις να σε πάρουμε?

:2funny: :2funny: :2funny:

πσ. νάσαι καλά, μου έφτιαξες τη μέρα  :grin:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Ο Φάντομ δε γράφει μόνο πάρα πολύ καλά αλλά και σωστά imo. :)
 

ASTRA98

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
238
Like
6
Πόντοι
1
αψογος!!!!!!!!!!!

Ρε παλλικαραδες καθε εξι μηνες τα ιδια λεμε !!
Διαβαζεις δυο τρεις κριτικες περνεις και δυο τρια μουνια και βλεπεις με ποιους εχεις τα ιδια γουστα !!
Αυτους εμπιστευεσαι και τους υπολοιπους τους γραφεις στα αρχιδια σου !!
Απλα πραγματα !!

Εγω προσωπικα ειχα τρεις ( τον χασαμε τον Ποιητη )και τωρα δυο που εμπιστευομαι και να σας πω την αληθεια ουτε αυτονων δεν διαβαζω τις κριτικες !!
Και αν τις διαβασω δεν επικεντρωνομαι στο αν η γκομενα ξερει να τσιμπουκωνει με χερια η οχι και εαν κανει καλα το Reverse Cow Girl αλλα ψαχνω να βρω τα κρυφα σημεια της καθε κριτικης που θα σου δειξει εαν θα περασεις καλα η οχι !!
Τωρα θα μου πεις τι να κανουν οι νεοι που δεν ξερουν !!!
Να βρεξουν κωλο φιλε οπως βρεξαν και οι πιο παλιοι !!!

Αυτα τα ολιγα !!
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
αφήστε ρε παιδιά.

είναι τόσο καραμπινάτα καραμούφα για να γίνει μανούρα που προτείνω στους μοντς, αν συμφωνείτε οι υπόλοιποι, να μείνει ΜΟΝΟ το αρχικό ποστ του spider και να σβηστούν όλες οι απαντήσεις σε αυτό.

η καλύτερη τακτική σε τέτοιες περιπτώσεις είναι η απόλυτη αδιαφορία. σε 2 μέρες θα έχει πάει 10 σελίδς πίσω.
 

kranidi2001

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
2.007
Tipos...όταν Γκουγκλάρεις και διαβάσεις , ενημέρωσε με , αν είχα δίκιο  :grin:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Menios κοψε τα ΡΜ και γραφε οτι θες απ εξω στο thread δεν τρεχει τιποτα !!!!!

Και παλι Καλημερα !!! ;)
 

PlokamiasTony

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
75
Κριτικές
59
Like
6
Πόντοι
80
Fantom μπορώ σε παρακαλώ να εχω και εγώ mail με το @fantom12.gr στο τέλος...?
Θα ήθελα να εχω το plokamiastony@fantom12.gr  γίνετε?
 

DoctorWh?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
423
Κριτικές
17
Like
291
Πόντοι
291
Παιδια εγω δεν εχω καταλαβει τι ρολο εχω σε όλα αυτά.Πηρα και εγω ένα π.μ. να προσεχω ότι ξερουνε καλα το τηλεφωνο μου και τετοια.Διαβαζοντας μετα την κριτικη του FANTOM12 που αναφερει για π.μ. μαλον εχει σχεση με την ΝΑΤΑΛΥ.εγω δεν εγραψα κατι κακο και ουτε γραφω ειρωνικα όπως ο φαντομ.Επειδη δεν καταλαβενω τι συμφεροντα κρυβονται θα αποχωρησω και δεν ξαναγραφω.Ειμαι οικογενειαρχης με δυο παιδια και δεν ειμαι σε ηλικια για τετοια πραγματα.Αλωστε δεν θα χασετε και τιποτα η προσφορα μου ηταν μηδενικη.
Ευχαριστω ολους που με βοηθησαν και σας ευχομαι ομορφα κοριτσια.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Eγω να δεις ποσα ΡΜ τετοια εχω παρει Παιχχτη !!
Με τα τελευταια του απλυτου που πηγε για   μπανιο !!


Και θα μου κανει και θα μου ρανει και μου εδωσε και Ραντεβου κιολας !!!
Αρχοντας ο Menios tsikitsikis  ttsikos22!!!
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
προεδρε δεν πρεπει ν απαντας στους επικριτες σου γραπτως αλλα φωτογραφικως.Ετσι θα τους καβλωνεις, θα πηδανε η" θα την παιζουν και ετσι θα ηρεμουν τα πνευματα
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Eγω να δεις ποσα ΡΜ τετοια εχω παρει Παιχχτη !!
Με τα τελευταια του απλυτου που πηγε για   μπανιο !!


Και θα μου κανει και θα μου ρανει και μου εδωσε και Ραντεβου κιολας !!!
Αρχοντας ο Menios tsikitsikis  ttsikos22!!!

έ ψίτ  αγόρια, είστε για μιά μπύρα γιατί οι μέρες + οι νύχτες είναι δύσκολες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom