Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 97 άτομα (10 μέλη και 87 επισκέπτες)

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
lufthansa_380.jpg


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
εγω πάντως πηγα μαζι της σημερα μεσημερι στις 2 στην Θεσσαλονικη....ειναι οντως εδω!!! Σας το διαβεβαιωνω!!! . Μάλλον εκανε λαθος  και εννοουσε χτες
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Φίλε μου η Αλέξα πάει έφυγε στην Θες σήμερα το πρωί! Εσύ ξημερώματα την πήδηγες ή στην αλλαγή της ημέρας?  :think: :2funny: :2funny:
Όσο για τα βογκητά καθόλου διακριτικά δεν είναι αφού συνέχεια κάνει αυτό το ξενερωτικό αχ και αχ και ξανά αχ που στο τέλος σου σπάει στα νεύρα!  :headbang:
Εγώ της έκανα ωχ και ωχ μπας και το καταλάβει αλλά τίποτα!
Στο μεταξύ τη μαλακία να μην έχει μιλήσει κανείς από όσους έχουν περάσει καλά μαζί της, ότι η κοπέλα έχει σκισμένα χείλη ώστε να μην τη φιλάμε?  :think:
Δεν σας προκάλεσε την περιέργεια γιατί φιλάει σαν φίδι με τη γλώσσα έξω και όχι με χρήση των χειλιών?  :jerking: :s&m_1:
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
δεν υπεπεσε κατι τετοιο στην αντιληψη μου furby..και ειχε και πολυ φως!! Μια χαρα γελουσε, κουκλιτσα. Μπορει να σκασανε καποτε αλλα σημερα ηταν μια χαρα.
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
δεν υπεπεσε κατι τετοιο στην αντιληψη μου furby..και ειχε και πολυ φως!! Μια χαρα γελουσε, κουκλιτσα. Μπορει να σκασανε καποτε αλλα σημερα ηταν μια χαρα.

Καλά ας είμαστε και λίγο εγκρατείς διότι το σώμα της είναι πράγματι φοβερό! Όχι το σώμα μοντελου αλλά το γυναικείο με τις καμπύλες που δεν χορταίνεις να το αγγίζεις αλλά από πρόσωπο είναι λίγο κάπως! Φακιδομύτα!  :2funny: :2funny:
Και εγώ με φώς την πήδαγα φίλε μου αλλά μόλις την ρώτησα επειδή με είχε εκνευρίσει ο τρόπος που φίλαγε, τότε μου το πέταξε ότι απλά το κάνει διότι τα χείλη της είναι σκασμένα και καλά έκανε η κοπέλα! Προστάτευε και τον εαυτό της και εμένα αλλά τι να το κάνεις που το είπε μετά από ώρα!
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
...παντως ειναι VFM...στανταρακι και σιγουρακι, οπως γενικως λεγεται. Εγω πρωτη φορα την ειδα σημερα!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ε και κανενα ερπακι βγαινει καμμια φορα σε αυτη την δουλια !!!
Ολα μεσα στο παιχνιδι ειναι οποτε εαν βλεπεται σκισμενα χειλακια και τετοια οχι φιλια αλλα κοπανατετην στην καλυτερη !!!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
καποιοι ρουφιανοι των χοιρινων,χαιρονται γιατι εχτες εδεσαν 35 τουριστριες..
αντε να τελειωσουν οι κρισεις στο σωμα,να ξαναμπουν τα πουστρακια στο καβουκι τους..
Υ.Γ ποσοι μεινατε με το καυλι στο χερι???
Υ.Γ1 σας τα γραφω εδω & 20 ημερες αλλα εσεις συνεχιζετε ακαθεκτοι..
πλακα εχετε..
συνεχιστε..
Μαυρακια πισω απο το Δημαρχειο ηταν Παιχτη !!!
Πουτσες μπαζα κανανε τα καρακολια !!
 

H1927

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
50
Like
33
Πόντοι
671
Τι έγινε ρε παιδιά? Για συλλήψεις πάλι γίνετε λόγος.Ακούγεται ότι μαζέψανε πάνω από 25 κοπέλες. Όποιος ξέρει ας δώσει καμιά πληροφορία να ξέρουμε τι μας γίνετε...
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
δεν εχει σημασια πως πληρωνουμε. Παντως να ζηταμε αποδειξεις. Θα μετρανε στο αφορολογητο μας. Νομιζω... :2funny: :2funny:
εγω τις αποδειξεις τις δινω στη γυναικα μου να τις μαζευει...
 

iceman40

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
50
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
10
Aπλα καποιος φιλος εδω νομιζε οτι στο ξενοδοχειο πισω απο το δημαρχειο υπηρχαν σιτυ τουρ....Εαν ειναι δυνατον σε τετοιο μπουρδελοχοτελ κ σιτυ τουρς? :2funny: :2funny:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Ε και κανενα ερπακι βγαινει καμμια φορα σε αυτη την δουλια !!!
Ολα μεσα στο παιχνιδι ειναι οποτε εαν βλεπεται σκισμενα χειλακια και τετοια οχι φιλια αλλα κοπανατετην στην καλυτερη !!!

Εγώ Πρόεδρε ένα ερπετό τους βγάζω, αυτό εννοείς???  :think: :2funny: :2funny: :2funny:


GFE όντως κάνει πολλές στάσεις η κοπέλα και επίσης μετά από ώρα στη λέει διότι ήσουν υπερβολικά δραστήριος και την κούρασες!  :2funny: :2funny:
Τι να πω! Χαίρομαι που πέρασες καλά διότι από εμένα δεν έχει ξανά και δεν θέλω να γράψω κριτική!
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
"Συγνωμη δεσποινις ανεβαινοντας διαπιστωσα οτι ξεχασα το πορτοφολι μου" αναγκαστηκα φευγεις και δεν την προσβαλεις κιολας..
ΣΩΣΤΟΤΑΤΟΣ!!! καθεσαι λιγο να σιγουρευτεις οτι ειναι μπαζο, γιατι πολλες φορες η πρωτη εντυπωση δεν ειναι σωστη, και μετα λες "ΠΩ ΠΩ!!! Ποσο μαλακας ειμαι!!! ξεχασα να παρω λεφτα φευγοντας απο το σπιτι!!! αλλα επειδη με εχεις καυλωσει πολυ, γινεται να μου παρεις μια πιπουλα και να στα δωσω ολα μαζι αυριο που θα σε ξανακλεισω??"
Παιζει να ακουσεις κανα μπινελικι, αλλα στα παπαρια σου...
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Eγω δεν την ειδα φιλε σε αυτο το Tour !!!
Kai den milav gia kanena erpeto alla gia erph sta xeilia !!!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
ΣΩΣΤΟΤΑΤΟΣ!!! καθεσαι λιγο να σιγουρευτεις οτι ειναι μπαζο, γιατι πολλες φορες η πρωτη εντυπωση δεν ειναι σωστη, και μετα λες "ΠΩ ΠΩ!!! Ποσο μαλακας ειμαι!!! ξεχασα να παρω λεφτα φευγοντας απο το σπιτι!!! αλλα επειδη με εχεις καυλωσει πολυ, γινεται να μου παρεις μια πιπουλα και να στα δωσω ολα μαζι αυριο που θα σε ξανακλεισω??"
Παιζει να ακουσεις κανα μπινελικι, αλλα στα παπαρια σου...
Παιζει ομως και να γαμησεις και ετσι !! ;)
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Eγω δεν την ειδα φιλε σε αυτο το Tour !!!
Kai den milav gia kanena erpeto alla gia erph sta xeilia !!!

Το κατάλαβα πρόεδρε και απλά αστειευόμενος το ανέφερα για το ερπετό! Μην παρεξηγθούμε κιόλας!  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom