Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 125 άτομα (10 μέλη και 115 επισκέπτες)

Peel p50

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2017
Μηνύματα
104
Like
18
Πόντοι
1
Άσχετο, αλλά μόνο εγώ την βρίσκω και πεθαίνω στα γέλια όταν βλέπω νεαρές κορασίδες που έχω προηγουμένως ξεκολλιασει να χαριεντίζονται στα social media με τους γκόμενους τους;

Ρίξε ονόματα, διευθύνσεις, τηλέφωνα,λινκ να ξεκολιάσουμε και μετά να γελάσουμε κι εμείς!  :headbaning2:
 

demis23

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Έχουμε καμμιά πληροφορία?
warnwarn.gif
 Φτάνει[/URL] πια με την Αμάντα! Δοκίμασε και έλα να ενημερώσεις
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Ναί...
Ότι μας τάχεις πρήξει ρε αδερφέ με το Αμαντάκι σου...
Τόσα χρόνια οι νταβάδες δεν έχετε μάθει τίποτα;
 

GENREN

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
0
Νομιζω την εχω συναντησει πριν απο 1 1,5 χρονο...μετρια πραγματα και μεγαλες αποκλισεις απο τις φωτογραφιες
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
έχει το σωματείο που γουσταρω!!!αδύνατη με ωραία κοιλιτσα!!!!!κρίμα!
:dunno:
Αν θες μπορείς να ρισκάρεις ή ακόμη να πας συνειδητά ότι θα παίξει κατενάτσιο για το γούστο σου  :hi:
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Αυτήν μου την είχε στείλει ο Αφροδίτης τάχα μου ότι θα τη φέρει Θεσσαλονίκη στο  viber, θυμάσαι που στην έστειλα Φακίρη;
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.741
Κριτικές
10
Like
2.104
Πόντοι
3.187
Έχουμε καμμιά πληροφορία?
https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/Themes/bou-highclass/images/warnwarn.gif[/img[/URL]] [color=green]Φτάνει πια με την Αμάντα! Δοκίμασε και έλα να ενημερώσεις[/color]
[/quote] για να σας λύσω τις απορίες για την Αμαντα, η Αμαντα ειναι γυναικάρα, εχει εκπληκτική εμφάνιση. Ειναι ψηλή με βυζαρες κολαρα και μπουταρες πολυ χυμώδης. ομως στον αγώνα ειναι πολυ κρυα, δεν κανει το σεξ που θελουμε αυτο που ειναι να ανεβαίνεις στο κρεβάτι και να γινεται σεισμός.
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
για να σας λύσω τις απορίες για την Αμαντα, η Αμαντα ειναι γυναικάρα, εχει εκπληκτική εμφάνιση. Ειναι ψηλή με βυζαρες κολαρα και μπουταρες πολυ χυμώδης. ομως στον αγώνα ειναι πολυ κρυα, δεν κανει το σεξ που θελουμε αυτο που ειναι να ανεβαίνεις στο κρεβάτι και να γινεται σεισμός.
  :thumbsup: Τουλάχιστον θα του λυθεί η απορία και θα σταματήσει να μας ζαλίζει  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom