Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 109 άτομα (22 μέλη και 87 επισκέπτες)

philippnav

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2015
Μηνύματα
283
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
και δε με λέτε... αυτό το ντερέκι δίπλα στην Κίρα πως το γαμάμε...??? και τι προγραμματάκι κάνει? γιατί στο πρακτορείο που φέρνει την Κίρα δεν την έχουνε...
ασε που την βλέπω να μενει Αστέρα...

index.php
136[/URL] φωτογραφίες εχει στο προφιλ της, απο εκεί που βρηκες κι αυτην που εβαλες. Δεν την αναγνωριζεις στις κοπέλες που φαινονται στη σελιδα του πρακτορειου της και στο EN?
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
οχι δεν την αναγνωρίζω είμαι μπούφος
άμα ξέρεις λέγε...

μόνο η Ορνέλλα έχει τόσο υψος... αλλά η Ορνέλλα ήρθε νωρίτερα... και δεν μοιάζει και τόσο με τις φωτό της φίλης της Κιρα ή Εσσκάντα...
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
ρε συ γι αυτό δεν την αναγνωρίζω... δεν είναι μεσα στις 5-6 που γάμησα την προηγούμενη εβδομάδα...
αυτός ο παθ κάποτε με αγαπούσε... τώρα όλο στην κόντρα είναι... τι έπαθε το παιδί...???
 

AlexisGR84

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2015
Μηνύματα
38
Κριτικές
7
Like
12
Πόντοι
0
ρε συ γι αυτό δεν την αναγνωρίζω. δεν είναι μεσα στις 5-6 που γάμησα την προηγούμενη εβδομάδα.
Ο αυτοσαρκασμος και το χιουμορ ειναι δειγματα εφυιας και σωστου χαρακτηρα. Eφοσον λοιπον πρωτος αυτοσαρκαζεσαι και εμμεσως πλην σαφως δειχνεις να παραδεχεσαι οτι εκεινη η δηλωση ηταν ατυχης, εγω απο τη μερια μου δεν προκειται να σε κεντρισω περισσοτερο

peace bro
 
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.585
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.153
Πόντοι
14.565

alexios13

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
55
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
10
Oooooooooo Ornellalalalalalalalaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!  :rockon: :rockon: :rockon: Να ηρεμήσω λίγο παίδες και επανέρχομαι
φιλε busterd δεν σε ξερω δεν με ξερεις αλλα... σε νιωθω....
OOORNEEEELLLLLAAAAAAAAAAA
τι γυναικα ρε μαγκες, τι σερβιτσιο, ολε ολε ολε,
τρικλιζω γαμω την τρελα μου
Δεν υπαρχει αυτη η γυναικα......παλι καλα που προλαβα τελευταια ημερα.....στα καρντασια απο τηη γενετειρα μου ενα σας λεω, γυριστε απο Χαλκιδικη παραυτα....
Το πρακτορειο πρεπει να την βαλει να κανει μαθηματα στα βλαμμενα ουκρανορωσιδακια που φερνει συνηθως.....
Τρελα, τρελα, οι αγαπουληδες μακρια....σας βλεπω να πουλατε σπιτια, αμαξια, εξοχικα, σκυλια, και οτι αλλο εχετε
οε οε οε οε
 
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.585
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.153
Πόντοι
14.565
Είμαι ένας "μαλάκας "που έδωσε  250€ στη Μιλάνα!!!!... :headbang:...θα ήθελα όλες οι  μαλακιες στη ζωή μου να είχαν την ίδια καύλα....
Γράψε αν θες κι εδώ.
το βυζί της καλό;

κι εδώ παίχτες όποιος έχει περάσει για να τα βρίσκουμε εύκολα.
:woldman:
 

alexios13

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
55
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
10
τι να γραψω τωρα εχω χασει τα αυγα και τα πασχαλια, μετα απο 2-3 ημερες να καλμαρω.....
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.394
Κριτικές
165
Like
25.056
Πόντοι
34.168
τι να γραψω τωρα εχω χασει τα αυγα και τα πασχαλια, μετα απο 2-3 ημερες να καλμαρω.....
Τι ειστε σεις μωρε........
Γαματε μια ωρα και δεν μπορειτε να παρετε τα ποδια σας!!!!!
Τελειως αβγαλτοι....
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Ο αυτοσαρκασμος και το χιουμορ ειναι δειγματα εφυιας και σωστου χαρακτηρα. Eφοσον λοιπον πρωτος αυτοσαρκαζεσαι και εμμεσως πλην σαφως δειχνεις να παραδεχεσαι οτι εκεινη η δηλωση ηταν ατυχης, εγω απο τη μερια μου δεν προκειται να σε κεντρισω περισσοτερο
peace bro

πράγματι μπορεί να ήταν ατυχής η δήλωση... μόνο και μόνο γιατί ένας μεγάλος παίκτης  δεν πρέπει να περηφανεύεται ούτε να κομπάζει για τις 'δραστηριότητές' του...
αλλά αριθμητικά πίστεψε με ήταν πέρα για πέρα αληθινή...

από την άλλη βέβαια... αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί ένας παλιός παίκτης με ενεργό λογαριασμό έχει και κανα δυό κλώνους έτσι να υπάρχουν....
 

alexios13

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
55
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
10
Δεν θελω να σε κραξω...αλλα ρε φιλε,
γαμησες μια ωρα και θες δυο τρεις μερες να συνελθεις????

οχι ρε φιλε, μην τσιμπας.
απλα μετα απο 2-3 ημερες τα βλεπεις πιο καθαρα και γραφεις πιο αντικειμενικα.
Βεβαια αυριο παιζει να παω για ακτινογραφια στο δεξι ισχυο....δεν παιζεται η γκομενα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
ισχίο βρέ...
λίγο έλειψε και θα το έγραφες και ησχείο....
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
22
Like
2.039
Πόντοι
1.796

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom