Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 102 άτομα (8 μέλη και 94 επισκέπτες)

MR-STRANGER27

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2012
Μηνύματα
66
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
990
Συγνώμη ρε μάγκες αλλά γιατί έχει πέσει τόσο πολύ το επίπεδο στα ct; Που ειναι οι πορνοσταρ του παρελθοντος; Που ειναι η sensual jane; Η alison star; Η mela; Η angelica black; Δεν έρχονται τέτοιου επιπέδου ct πια ή εγω δεν τα βρισκω;
 

adon013

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
403
Κριτικές
5
Like
781
Πόντοι
81
Συγνώμη ρε μάγκες αλλά γιατί έχει πέσει τόσο πολύ το επίπεδο στα ct; Που ειναι οι πορνοσταρ του παρελθοντος; Που ειναι η sensual jane; Η alison star; Η mela; Η angelica black; Δεν έρχονται τέτοιου επιπέδου ct πια ή εγω δεν τα βρισκω;
Μας εχει γαμησει αυτη η κολοκριση μεγαλε μαλον φοβουνται να ερθουν στην Ελλαδα με τοσα που ακουνε και ειναι και λογικο!!!
 

SwedishHarmony

Πρακτορείο City-Tours
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
46
Like
14
I am often asked to send a note next time we arrange some of the girls to visit your vibrant city. Therefore I am posting this topic today since one of my latest New Faces will be in town for a few days.
Lily is a 34 yr old beautiful woman (but to me looks far younger with her great healthy looking face). I must admit I got quite enthusiastic when I received the "employment application" from Lily, a clever, independent, creative, romantic and mature natural blond.. and I love when I see natural bodies (read natural breast..a rarity these days).
I arranged the first tour with Lily last month in Paris. Arranging tours is a good way to learn more about the girls, Lily was not an exception.

I could easily recommend Lily for you guys who enjoys and appreciates -

- Loves natural beautiful mature women, or simply just - beautiful women.
- Tender and sensual companions
- GFE
- softer and more whole some kind of sex
- quality and non objective encounters
- active/passive golden showers
- slender shapely bodies with natural breast
- intelligence and goodness
- deep throat, cim and girls who swallows
- uniqueness
- role play (secretary, teacher, school girl)
- enjoying early morning sex (Lily is awake very early in the morning ;)

NOT suitable if you are into -

- hardcore sex, or any kind of BDSM
- anal sex
- treating women as an object
- quantity to quality
- domination or submissive role play

GIFT (all inclusive)
30 min, 200
1 hr, 300
90 min, 400
2 hrs, 500
3 hrs, 700
Overnight/12 hrs, 2000

Outcall, min 90 min (taxi might apply depending on distance)

Incall: 5 star hotel (part of the Caravel group)

If you feel Lily is a woman of your desire, and you like to make an appointment with her,  feel free to send me a SMS on + 61 406 535 915

Photos presented of Lily are natural outdoor shots, taken to showcase her natural self. Just the way I see her.
You can learn more about Lily by visiting my website ()
When you go to her profile (see Blonde page). Please click on the pink section on the right of the main photo. By doing this you will be transferred to a back page with further information about Lily.


Kind regards
Mila








 

Συνημμένα

  • LilyFace.jpg
    LilyFace.jpg
    71,4 KB · Εμφανίσεις: 30
  • Lily1.jpg
    Lily1.jpg
    134 KB · Εμφανίσεις: 54

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Is there any gold in her pussy and you charge 300?
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
η ίδια είναι σε όλες τις φωτό... και εμένα μια φορά που πήγα μαζί της μου έκανε ένα από τα γαμήσια του αιώνα... με κώλο φούλ έξτρα... χωρίς χρέωση... πριν απο 4 χρόνια νομίζω...
είναι λίγο νταρντάνα αλλά άμα ξυπνήσει το θηρίο...

δεν σημαίνει ότι την προτείνω... μάλλον της βγήκε στιγμιαία καύλα γιατί μετά με ρώταγε τι θα κάνω το βράδυ...

Να τον ακους το γιατρο Χορχε!  :grin: και ναι μιλαει Ελληνικα, ειχε γκομενο παλια Ελληνα.



Ουτε εξω απο την παραγκα!!


 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
I could easily recommend Lily for you guys who enjoys and appreciates - [/font][/b]
- Loves natural beautiful mature women, or simply just - beautiful women.
-
1 hr, 300


Photos presented of Lily are natural outdoor shots, taken to showcase her natural self. Just the way I see her.
You can learn more about Lily by visiting my website ()
When you go to her profile (see Blonde page). Please click on the pink section on the right of the main photo. By doing this you will be transferred to a back page with further information about Lily.


Kind regards
Mila


Απαπαπαπαπα Mila  :grin:
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.798
Πόντοι
2.426
Στο προφιλ της πάντως υπάρχει κριτική μέσα Νοεμβρίου από Αθήνα... :-
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
Δωσε βαση  στου Ιταλου την κριτικη καλυτερα !!!  ;)
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Να τον ακους το γιατρο Χορχε!  :grin: και ναι μιλαει Ελληνικα, ειχε γκομενο παλια Ελληνα.



Ουτε εξω απο την παραγκα!!



δεν ακούω κανένα γιατρό φίλτατε... να με συμπαθάς...
πάω μόνος μου και ότι μπορώ παίρνω...
από την συγκεκριμένη εγώ πήρα πολλά... αλλά και πάλι επειδή είμαι και κούκλος και γαμήκουλας αυτό μου συμβαίνει συχνά... να μεταμορφώνω κομοδίνα σε πορνοστάρ.... ο Νίτρο κι εγω έχουμε αυτο το χάρισμα... θα έβαζα και τον πρόεδρα αλλά έχει περάσει σε άλλη κατηγορία...
όσο για την λεγάμενη έχει κάνει και κανα δυό ταινιούλες...

τώρα ότι είναι νταρντανο-γύναικο στην κατηφόρα, θα συμφωνήσω, αλλά εγώ την πήρα 5 χρόνια πριν...
διάβαζε με λίγο καλύτερα... ξέρω πολλά, είμαι κι εγώ περπατημένος
 

Συνημμένα

  • jenny.pick8.jpg
    jenny.pick8.jpg
    84,9 KB · Εμφανίσεις: 49

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
δεν ακούω κανένα γιατρό φίλτατε... να με συμπαθάς...
πάω μόνος μου και ότι μπορώ παίρνω...
από την συγκεκριμένη εγώ πήρα πολλά... αλλά και πάλι επειδή είμαι και κούκλος και γαμήκουλας αυτό μου συμβαίνει συχνά... να μεταμορφώνω κομοδίνα σε πορνοστάρ.... ο Νίτρο κι εγω έχουμε αυτο το χάρισμα... θα έβαζα και τον πρόεδρα αλλά έχει περάσει σε άλλη κατηγορία...
όσο για την λεγάμενη έχει κάνει και κανα δυό ταινιούλες...

τώρα ότι είναι νταρντανο-γύναικο στην κατηφόρα, θα συμφωνήσω, αλλά εγώ την πήρα 5 χρόνια πριν...
διάβαζε με λίγο καλύτερα... ξέρω πολλά, είμαι κι εγώ περπατημένος

και εγώ μια απο τα ίδια λέω Χόρχε προ 5 ετίας ειχα πάρει σερβις για 10 αλλά ήταν η εποχή που έψαχνε παίκτη να σπιτωθεί και μου το χε πει στα ίσα ένα κρεβάτι και ένα πιάτο φαί θέλω τίποτα άλλο ....
πάλι καλά που είπα όχι γιατί θα με κεράτωνε με σένα   :2funny:
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Εντάξει κλαίω με τη 2η κριτική του Fantom  :2funny:

"..Τα καρντάσια πρέπει να υποφέρουν εκεί πάνω σ’αυτό το θέμα, δεν υπάρχει ταξίδι εκεί που να μην συνάντησα σαβούρα.Αν ήμουν στην Αθήνα θα’χα φύγει οπωσδήποτε.."

Τρία χρόνια μετά και τίποτα δεν έχει αλλάξει  :grin:

Τhings are what they are and will be what they will be ~Oscar Wilde
 

kyuss187

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2013
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ..θα ηθελα να ρωτησω κατι που ισως ειναι εκτος θεματος αλλα επειδη ειμαι καινουργιος και εδω στο σαιτ αλλα και στο κυνηγι των μαγγισων ,οταν λεμε για ολο το βραδυ κλεινεις ραντεβου τι σημαινει ακριβως εκτονωνεσαι οσες  φορες μπορεις και θελεις η μια δυο φορες και μετα ταινια πιτσα και μασλατι..και αν μπορει καποιος  να με βοηθησει στο οτι ειμαι θεσαλονικη και δεν εχω ιδεα αν παιζει κατι εδω σε κατασταση ξενοδοχειου ,καλο μωρο, και τα συναφη θα ημουν ευγνώμων..εθχαρισστω και σορρυ αν ειμαι εκτος θεματος
 

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
δεν ακούω κανένα γιατρό φίλτατε... να με συμπαθάς...
πάω μόνος μου και ότι μπορώ παίρνω...
από την συγκεκριμένη εγώ πήρα πολλά... αλλά και πάλι επειδή είμαι και κούκλος και γαμήκουλας αυτό μου συμβαίνει συχνά... να μεταμορφώνω κομοδίνα σε πορνοστάρ.... ο Νίτρο κι εγω έχουμε αυτο το χάρισμα... θα έβαζα και τον πρόεδρα αλλά έχει περάσει σε άλλη κατηγορία...
όσο για την λεγάμενη έχει κάνει και κανα δυό ταινιούλες...

τώρα ότι είναι νταρντανο-γύναικο στην κατηφόρα, θα συμφωνήσω, αλλά εγώ την πήρα 5 χρόνια πριν...
διάβαζε με λίγο καλύτερα... ξέρω πολλά, είμαι κι εγώ περπατημένος
τωρα καταλαβα γιατι δε γράφεις κριτικές ! :grin: :grin:
Παντως σου βγάζω το καπέλο ,για να σου σηκώθηκε η ψωλη να γαμησεις το σαβουρι επρεπε εδω κ πολλα έτη να πας για καστινγκ ! :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom