Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 88 άτομα (7 μέλη και 81 επισκέπτες)

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Kακώς ασχολήθηκες φίλε με την ψευτοντίβα του κώλου.Μακριά άλλη φορά.
Καριόλα και αυτή και ο τυπάκος με το κινητό που παριστάνει τον νταβατζή.
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Kακώς ασχολήθηκες φίλε με την ψευτοντίβα του κώλου.Μακριά άλλη φορά.
Καριόλα και αυτή και ο τυπάκος με το κινητό που παριστάνει τον νταβατζή.

Ευχαριστώ Παλέρμο για την ενημέρωση.

Μου έκανε εντύπωση η άμεση απάντηση στα μηνύματα και το άδειασμα με τη μπανάλ πρόφαση, δόθηκε τουλάχιστον η εξήγηση.
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Kακώς ασχολήθηκες φίλε με την ψευτοντίβα του κώλου.Μακριά άλλη φορά.
Καριόλα και αυτή και ο τυπάκος με το κινητό που παριστάνει τον νταβατζή.

Ευχαριστώ Παλέρμο για την ενημέρωση.

Μου έκανε εντύπωση η άμεση απάντηση στα μηνύματα και το άδειασμα με τη μπανάλ πρόφαση, δόθηκε τουλάχιστον η εξήγηση.
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616

δηλαδη τωρα που χειμωνιαζει μια χαρα μου ηρθε το παλτο...
ας οψεται η κριτικη του Παιχταρα Kaloeros, που νομιζα οτι ειχαμε τα ιδια γουστα...
μαλιστα μολις την ειδα πηρα αμεσως τον ατζεντη και εκανα το ραντεβου διωρο  :headbang: :headbang:
μια και ενα τεταρτακι, την ειχα διωξει...
παντως για οποιον ενδιαφερει μονο η εξωτερικη εμφανιση, το μωρο ειναι απιστευτο...
την εβλεπα μου σηκωνοταν, τον επαιρνε στο στομα μου επεφτε...
 

papaki74

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
δεν είμαι και δεν θα ήθελα να γίνω. άλλωστε οι φορές που έχω πάει με Ct είναι λίγες. Απλά επειδή στις 16/10 ήμουν αθήνα προσπάθησα να κάνω μια συνάντηση, ζήτησα και εδώ κάποιες πληροφορίες για κοπέλες που μου άρεσαν και προσπάθησα να συναντήσω κάποιες από αυτές αλλά τζίφος. Να κάνω και μια χαζή ερώτηση.επειδή οι επαφές μου με αθήνα είναι λίγες, είναι πραγματικά τόσο επικίνδυνο να πάς στην πλατεία καραϊσκάκη βραδυάτικα όπως μου είπε γνωστός μου? 
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
στην Πλατεια δεν εχεις κανενα προβλημα...
αν αρχισεις να μπαινεις σε τιποτα στενα, εχε το νου σου...
Btw το εστιατοριο του Στανλευ ειναι πολυ καλο...
 

papaki74

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
στην Πλατεια δεν εχεις κανενα προβλημα...
αν αρχισεις να μπαινεις σε τιποτα στενα, εχε το νου σου...
Btw το εστιατοριο του Στανλευ ειναι πολυ καλο...
για να το κάνουμε λιανά κατεβαίνεις από το μετρό και πας για φαγητό στο εστιατόριο του Stanley χωρίς κανένα πρόβλημα... Και από ότι είδα έχει εξαιρετική ρώσικη κουζίνα...lol
ευχαριστώ πολύ
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
14
Like
3.736
Πόντοι
2.777
Bella τσιμπολογήσατε;
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
μάγκες καλημέρα,

αυτή τι λέει? την βλεπω τακτικα στο εν λόγω site αλλά όχι εδώ μέσα, φαίνεται ψηλή και όμορφη και στα service τις έχει 150 ευρώ με anal..


any help?

milf με πολλά χιλιόμετρα ,πιο σκληρό πρόσωπο από τις φωτό ιδιαίτερα όταν φύγει το πρώτο στρώμα make up οι ρυτίδες έκφρασης είναι έντονες...σώμα λεπτό σχετικά αλλά σαν ζελέ μαλακό ...φταίει το ότι έχει χάσει τουλάχιστον 10 κιλα από παλιότερα ...ψηλή στο 1,78 χωρίς παπούτσι(Νο 42) και βυζί πεσμένο...αλλά ευχάριστος χαρακτήρας...
τύπος γυναίκας που αν σε κάνει κέφι και είναι και αργά κλείνει το κινητό και κοιμάται μαζί σου...
πολύ ανοιχτή σε όλα στο σεξ...δυνατό σημείο στο service της η πίπα (που τον εξαφανίζει και καταπίνει τα πάντα) και το ότι δίνει κώλο...
6/10 εμφάνιση και 8/10 service δηλαδής
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.778
Πόντοι
1.206
milf με πολλά χιλιόμετρα ,πιο σκληρό πρόσωπο από τις φωτό ιδιαίτερα όταν φύγει το πρώτο στρώμα make up οι ρυτίδες έκφρασης είναι έντονες...σώμα λεπτό σχετικά αλλά σαν ζελέ μαλακό ...φταίει το ότι έχει χάσει τουλάχιστον 10 κιλα από παλιότερα ...ψηλή στο 1,78 χωρίς παπούτσι(Νο 42) και βυζί πεσμένο...αλλά ευχάριστος χαρακτήρας...
τύπος γυναίκας που αν σε κάνει κέφι και είναι και αργά κλείνει το κινητό και κοιμάται μαζί σου...
πολύ ανοιχτή σε όλα στο σεξ...δυνατό σημείο στο service της η πίπα (που τον εξαφανίζει και καταπίνει τα πάντα) και το ότι δίνει κώλο...
6/10 εμφάνιση και 8/10 service δηλαδής

Πώ-πω, αυτή θυμάμαι που ήθελε "δουλειά" μισής ώρας να πάρει μπρος και να αρχίσει να καταλαβαίνει τί γίνεται!
Και πάλι μόνο με την αλλαγή "πόρτας" κατάλαβε. Μετά όμως ανέβασε ατμό και πήγαινε με 30 κόμβους για πολύ ώρα!

Αλλά αυτά πριν κάμποσα χρόνια που ήμουν μικρότερος και "εργάτης" στο σεξ.
Τώρα πλέον πού αντοχές; :grin: :grin:

Καλύτερα με πιτσιρίκια που να "παίρνουν μπρος" πιο εύκολα...
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
Είχα κλείσει σήμερα Μελίντα, πρώτο μου ct, την είχα βάλει στο μάτι από καιρό και μόλις  ήρθε έκλεισα.  Θετικά προδιατεθειμένος με πολύ πολύ καλή διάθεση, καλό ξενοδοχείο, όλα έδειχναν ιδανικά.  Έλαβα ένα ευγενικό μήνυμα ότι είχε αρπάξει κρύωμα και ότι αναβάλλεται το ραντεβού.

Μεγάλο ξενέρωμα.

Φαντάζομαι γνωστός/γνωστός γνωστού και τα σχετικά την έφαγε την ώρα, τελευταία γαρ μέρα στην Αθήνα.

Κρίμα.

Lunch brake έκανε το κορίτσι στο Soleto εχθές. Και είχε και τον γιατρό μαζί για πάν ενδεχόμενο  :grin:
 

nickos99

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.169
Κριτικές
14
Like
185
Πόντοι
26
μάγκες καλημέρα,

αυτή τι λέει? την βλεπω τακτικα στο εν λόγω site αλλά όχι εδώ μέσα, φαίνεται ψηλή και όμορφη και στα service τις έχει 150 ευρώ με anal..


any help?



Συμφωνώ και εγώ με τον γιατρό. Δεν αξίζει να ασχοληθεί κάποιος, μόνο το κόστος μπορεί να είναι δέλεαρ.
Εμφάνιση κάτω του μετρίου και υπηρεσίες όπως είπε κι άλλος ΑΝ γουστάρει και τέτοια, λόττο παίζεις  ΑΝ σου κάτσει σου αλλάζει την ζωή.
Και το παρελθόν της νομίζω τα ίδια δείχνει:

 

baby-cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
682
Κριτικές
58
Like
287
Πόντοι
366
δεν ξέρω για τη Μόνικα πάντως η Αλεξάνδρα δεν μου είπε τίποτα. Πολύ ψηλή, αλλά κορμί ατσούμπαλο και λίγη κοιλίτσα. Και πρόσωπο άσχημο, οπότε μένουν η διάθεση , το service και τα άριστα αγγλικά. Πολύ λίγα πράγματα...δεν γράφω κριτική γιατί δεν θέλω να γίνομαι κακός με κοπέλες που προσπαθούν....Οποιος κατάλαβε, κατάλαβε...Κρίμα γιαίτ υπάρχουν προτάσεις...

Όταν λες Αλεξάνδρα εννοείς αυτή ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom