Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 77 άτομα (5 μέλη και 72 επισκέπτες)

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Mπα Turbo αυτη ειναι πιο σιγουρη απο την συνονοματη !!!
Σιγουρα πιο κοντα στις φωτο !!! :grin: :grin: :grin:

     http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/10046168332493880178.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

:2funny: :2funny: :2funny:
Γουρούνι στο σακι.....
[img]http://thesocietypages.org/economicsociology/files/2009/03/pig-in-poke.jpg

Με αφορμή με τα τηλεπαιχνίδια που ανάφερε ο Φαντομ με το Ζονκ χεχε


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.536
Κριτικές
209
Like
4.504
Πόντοι
9.035
Ωραίε, πήγες εκεί που σου είπα?  :think:
Σου άρεσε?  :grin:
Βρε βρε καλώς τα νιάτα του thread  :cheesy:
Δεν πήγα, αν και το προσπάθησα, ελαφρά πάντως... Είναι όμως στα υπόψη...
Εσύ τι κάνεις; που χάθηκες; όλο στο διάβασμα είσαι; κανένα... διάλειμα; :rolleyes:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Βρε βρε καλώς τα νιάτα του thread  :cheesy:
Δεν πήγα, αν και το προσπάθησα, ελαφρά πάντως... Είναι όμως στα υπόψη...
Εσύ τι κάνεις; που χάθηκες; όλο στο διάβασμα είσαι; κανένα... διάλειμα; :rolleyes:

Με φώναξαν να επανέλθω στην ομάδα διότι με Πρόεδρο, πιλότο, φτέρουγα, Νίτρο και κτλ, ο Γεό δεν τα κατάφερνε και έπρεπε να μειώσουμε λίγο το μέσο όρο ηλικίας...!!!  :2funny: :2funny: :2funny:

Μην ανησυχείς και ακόμα και εγώ ζορίζομαι να κλείσω!  ;)
Πάντως για τον προβληματισμό που είχες τότε, όλα καλά μέχρι στιγμής τουλάχιστον από ότι κατάφερα να μάθω!  :grin:

Έλειπα εκτός και λογικά θα ξαναφύγω σε λίγο καιρό!
Έχω γίνει και εγώ σαν το Λουκ... Ταξιδιωτικός πράκτορας!  :2funny: :2funny: :2funny:

Με στεναχώρησες όμως λίγο με το κοριτσάκι του Κώστα...!  :tickedoff:
Ασχημούλικο από τις φώτο!  :o :P
Βέβαια εσύ ξέρεις καλύτερα, αλλά πως και δεν προτίμησες την άλλη με τα κίτρινα εσώρουχα, Ντενίσα αν θυμάμαι!
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Αυτό όμως που δεν είχα πάρει είδηση είναι , πότε και από ποιον οριστικές , ως ο Διευθύνων Σύμβουλος του thread για εμάς τη μαρίδα , που αποφασίζεις και διατάζεις , για το ποια θα μιλάμε , και το τι θα ρωτάμε  .  Το καλό ήταν ότι μας επιτρέπεις πάντως , να διαλέξουμε ποιον παίχτη  θα παρακολουθήσουμε , το λίγο διάστημα που θα ήμαστε φιλοξενούμενοι , και σαν καλά παλληκάρια να παρακολουθήσουμε τη παράσταση .

Το ότι έχω πάει με το 1/100 από τα CG που έχεις πάει εσύ λοιπόν , πίστεψε με πως δεν σε έχει ορίσει τίποτα περισσότερο από εμένα . Σέβομαι τη γνώμη σου , δεν γελάω με τα αστεία σου , αλλά διαταγές να δίνεις στους υπαλλήλους σου και όχι σε εμένα .

Κρανιδι, κοιταξε να δεις κανεις δεν ειναι διευθυνων συμβουλος του θρεντ, αλλα οταν μπαινω και βλεπω γκρινιες για τι τιμες χρεωνει η καθε καριολα, και πως εσυ που δεν την εχεις δοκιμασει εχεις κριση για τις υπηρεσιες της......εεεεεεε μου την αναβει. :tickedoff:

Διαταγες δεν χρειαζεσαι, μεγαλο παιδι εισαι και θα σε συμβουλευα να σταματησεις να παραθετεις εμπειριες αλλων παιχτων εδω μεσα!! Αν δεν σου αρεσει ενα μωρο, η δεν το θεωρεις VFM εμενα δεν με νοιαζει! καρφι δεν μου καιγεται!  :grin:

Εδω ειμαστε για να ανταλλασουμε πληροφοριες και να κανουμε την πλακα μας!! οχι να ακουμε γκρινιες, υπερβολες και στραβολοξες! καπισε??  :grin: :grin:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Εγω θα κανω τον κασκαντερ με αυτο το γραφειο  :grin: :grin:





Να δουμε και τι σοι μωρα εχει  :2funny: :2funny: Ολες σε ενα δωματιο μπας και βρεθει κατι καλο!!  :grin: :grin:
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.536
Κριτικές
209
Like
4.504
Πόντοι
9.035
...
Με στεναχώρησες όμως λίγο με το κοριτσάκι του Κώστα...!  :tickedoff:
Ασχημούλικο από τις φώτο!  :o :P
Βέβαια εσύ ξέρεις καλύτερα, αλλά πως και δεν προτίμησες την άλλη με τα κίτρινα εσώρουχα, Ντενίσα αν θυμάμαι!
Έχει απαντήσει ήδη ο Πρόεδρος επ' αυτού, που έχει δει και πέντε πράγματα παρα πάνω  ;)

Εφόσον άλλωστε ξέρεις έχω ελαστικές απαιτήσεις, και είμαι ευπροσάρμοστος…
Όπως είχε πει και ο Δαρβίνος : δεν μετράει τόσο η εξυπνάδα ή η δύναμη, όσο η δυνατότητα προσαρμογής.
Το έχω κάνει επιστήμη αυτό, πως νομίζεις βρε ότι επιβιώνω ακόμα;
:2funny: :2funny: :2funny:
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
Εγω θα κανω τον κασκαντερ με αυτο το γραφειο   :grin: :grin:





Να δουμε και τι σοι μωρα εχει  :2funny: :2funny: Ολες σε ενα δωματιο μπας και βρεθει κατι καλο!!  :grin: :grin:
Eτσι μπραβο μαθαινεις !!!

Ωραιε αυτο που λες και εχεις ειναι απο τα μεγαλυτερα προσοντα πιστεψεμε !!! ;)
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Oτι εισαι αθωος ειναι αληθεια !!!
Πολυ καλα τα ειπες για την Ουκρανα !!
Και να ακουσης την επομενη φορα !!! ;)

Αν δεν πήγαινα, θα έμενα με την απορία, γιατί όπως μου έγραψες (και σ' ευχαριστώ και πάλι γι' αυτό), η Julia αν ξεκουραζόταν και φτιαχνόταν, θα μπορούσε να ήταν κουκλάρα (όπως παλιά).
Εγώ βέβαια διαφωνώ σ' αυτό γιατί, ενώ δεν είδα σημάδια κούρασης πάνω της αλλά ούτε και στις αγωνιστικές επιδόσεις της, παρόλα αυτά θεωρώ ότι η εμφάνισή της υπολείπεται πολύ από την εντύπωση που δημιουργούν οι φωτό της (κυρίως αυτές του πρακτορείου της), και ιδιαίτερα στο πρόσωπο αλλά και στο κορμί από τη μέση και πάνω. Πιστεύω δηλ. ότι όσο ξεκούραστη και περιποιημένη να είναι, ο χρόνος φαίνεται ότι την έφθειρε σε σχέση με αυτό που απ' ο,τι καταλαβαίνω ήταν παλιά. Παρόλα αυτά, για να μην είμαι άδικος, σίγουρα εξακολουθεί να είναι μια αρκετά αξιόλογη έσκορτ, και γι' αυτό πέρασα καλά μαζί της, όχι όμως σούπερ, όπως άλλοι συμπαίκτες παλιότερα.
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Εγω θα κανω τον κασκαντερ με αυτο το γραφειο   :grin: :grin:





Να δουμε και τι σοι μωρα εχει  :2funny: :2funny: Ολες σε ενα δωματιο μπας και βρεθει κατι καλο!!  :grin: :grin:

Αυτή είναι η μέθοδος Τρες, αν θυμάσαι! ;)
Το θέμα είναι ότι κατά καιρούς βγαίνουν διάφοροι τολμηροί ή έχοντες άγνοια κινδύνου συμπαίκτες, που χωρίς εξαιρέσεις (αν δεν απατώμαι) δηλώνουν ότι όντως η εκάστοτε κοπέλα του συγκεκριμένου πρακτορείου που συνάντησαν δεν ήταν μεν αυτή που δείχνουν οι φωτό, αλλά ότι της έμοιαζε, και ότι εν πάσει περιπτώσει πέρασαν μια χαρά. Μου δημιουργείται λοιπόν η εύλογη απορία: Όλοι βαλτοί (από το πρακτορείο) είναι;  :think:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Μια απορία έχω βρε αεροπόρε!!!!
Πως κατάφερες και τον έβαλες σε εκείνη την κωλοτρυπίδα που είχες γράψει προ ημερών!!!! :think:
Εγώ δεν.....και χρησιμοποίησα ουκ ολίγους τρόπους, γνωστούς και άγνωστους!!!! :rolleyes: :rolleyes:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Έχει απαντήσει ήδη ο Πρόεδρος επ' αυτού, που έχει δει και πέντε πράγματα παρα πάνω  ;)

Εφόσον άλλωστε ξέρεις έχω ελαστικές απαιτήσεις, και είμαι ευπροσάρμοστος…
Όπως είχε πει και ο Δαρβίνος : δεν μετράει τόσο η εξυπνάδα ή η δύναμη, όσο η δυνατότητα προσαρμογής.
Το έχω κάνει επιστήμη αυτό, πως νομίζεις βρε ότι επιβιώνω ακόμα;
:2funny: :2funny: :2funny:

Σωστά, η προσαρμοστικότητα είναι μεγάλη αρετή...!  ;)
Πάντως εγώ Ντενίσα θα πήγαινα!  :grin:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Μια απορία έχω βρε αεροπόρε!!!!
Πως κατάφερες και τον έβαλες σε εκείνη την κωλοτρυπίδα που είχες γράψει προ ημερών!!!! :think:
Εγώ δεν.....και χρησιμοποίησα ουκ ολίγους τρόπους, γνωστούς και άγνωστους!!!! :rolleyes: :rolleyes:

Ρωτάς για τη κωλοτρυπίδα της κοπέλας που σου είχα αναφέρει στο skype, ή της άλλης για την οποία είχα γράψει στο thread αυτό; Γιατί εκεί που οι εμπειρίες μου με τις κωλοτρυπίδες ήταν μέχρι πρότινος μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού (και αν), τώρα τελευταία εμπλουτίστηκαν σημαντικά!  :2funny:
Πάντως αν ρωτάς για τη 1η, έχε υπόψη σου ότι το έγκλημα ετελέσθη και τις 2 φορές που την έχω συναντήσει, πάντα με δική της πρωτοβουλία, και αυτό είναι το πιο τρελλό! Και μόνο στο 1ο γύρο, γιατί στο 2ο μου δήλωσε και τις 2 φορές ότι την έτσουξα  :rolleyes:
Φαίνεται όμως ότι το δικό σου εργαλείο είναι πιο ευμεγέθες από το δικό μου, είτε κατά διάμετρο είτε κατά μήκος, τι άλλο να πω;  :grin:
Άντε, σου 'φτιαξα το κέφι πάλι  :dancing: , δεν μπορείς να πεις!
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
καλησπερα! ξερει κανεις κατι για αυτή?


Κάποιος συμπαίκτης τις προάλλες έγραψε ότι είναι πρώην στουντιοκόριτσο που μετονομάστηκε εν μια νυκτί c.g., με ομολογουμένως (αυτό είναι δική μου κρίση) αδικαιολόγητα ψηλές χρεώσεις, αν μη τι άλλο.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Αυτή είναι η μέθοδος Τρες, αν θυμάσαι! ;)
Το θέμα είναι ότι κατά καιρούς βγαίνουν διάφοροι τολμηροί ή έχοντες άγνοια κινδύνου συμπαίκτες, που χωρίς εξαιρέσεις (αν δεν απατώμαι) δηλώνουν ότι όντως η εκάστοτε κοπέλα του συγκεκριμένου πρακτορείου που συνάντησαν δεν ήταν μεν αυτή που δείχνουν οι φωτό, αλλά ότι της έμοιαζε, και ότι εν πάσει περιπτώσει πέρασαν μια χαρά. Μου δημιουργείται λοιπόν η εύλογη απορία: Όλοι βαλτοί (από το πρακτορείο) είναι;  :think:

Ναι και τωρα δικια μου!!  :2funny: :2funny: Δεν υπαρχει αλλος τροπος για να μην χανεις τον χρονο σου!! Ολες σε ενα δωματιο, τους λες βγαλε τα ρουχα σου και διαλεγεις!!  :grin: :grin: Πρεπει ομως να εισαι διατεθιμενος να κανεις στοφη και οπου φυγει για την πορτα αν δεν δεις κατι που σου αρεσει!

Θα σας δωσω λεπτομερη αναφορα συντομα!  :grin:  
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom