Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 126 άτομα (12 μέλη και 114 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Όντως, κι αυτό με την ουρά που το πας, να χρειάζεται μισή ώρα ή και παραπάνω να περιμένεις για να γαμήσεις, εμένα μου έχει τύχει με την Αφροδίτη και την Τζέσυ του γκρουπ Συγγρού 144-Τριγγέτα-Βουλιαγμένης κλπ., κι όχι μόνο μια φορά. Γιατί κι όταν μπεις στο δωμάτιο, περιμένεις τουλάχιστον άλλο ένα τέταρτο σαν μαλάκας, μέχρις ότου έρθει η σειρά σου, σωστά;
ενω οταν κλεινεις ενα ct πατάς enter και διακτινίζεσαι....  :)
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Είμαι σε λάθος tread αλλά μιας και ο ρεμπέτης αναφέρθηκε σε στούντιο πρέπει να πώ οτί σήμερα ξημερώματα (μετά από σερί δεύτερο ξενίχτι διασκέδασης) ισμήνης και βουλιαγμένης στο στούντιο γάμισα ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛ.

Όνομα Drosa Εθνικότητα: Ισπανία... Και όταν λέμε ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛ !! Το εννοούμε χωρίς πολλά πολλά!!! Γύρω στο 1.75 (χωρίς highheels) περίπου 58κιλά μοιρασμένα στις καμπύλες. με ΚΟΡΜΪ ΛΑΜΠΑΔΑ και βίζί 3.5άρι στητό σιλικονάτο και ΕΔΙΝΕ ΚΑΙ ΚΩΛΟ!!!!!

Σύνολο 100ευρώ για 45 λεπτά μιάς και ήμουνα ο τελέυταίος!!!! Όσοι ξέρουν για το συγκεκριμένο μωρό καταλαβαίνουν.. Διάθεση 10 και σχέση απόδοσης τιμής 100/10.... Και καλό παιδί που συντελεί στο σεβασμό προς τον πελάτη...

Θεικό πλάσμα.. ΜΕ απλά λόγια βάζει κάτω ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ τα τουρς που αυτή τη στιγμή βρίσκονται όσον αφορά την εμφάνιση!

Εννοείς προφανώς τη Ρόζα. Όντως, όταν την βλέπεις είναι εντυπωσιακή αν και λίγο φέρνει προς τραβεστί στη μάπα, κι εγώ όμως όταν την είδα πέρισυ το καλοκαίρι (αν θυμάμαι καλά) στη Συγγρού 144 χλιμίντρισα κι έτριβα τα χέρια μου, αλλά ήταν τελικά η προσωποποίηση της ξεπέτας και του "δεν" και "μη", ίσως επειδή είχα πάρει για 1η φορά το βασικό πακέτο, ενώ εσύ της τα έσταξες, μπορεί γιαυτό.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Οχι ρε Παππα αλλα οταν μπαινεις στο δωματιο δεν ακους το κομπολοι του αλλου που παιζει με τις χαντρες ουτε τον δινα που ανοιγοκλεινει την παραμανα στο πετο του !! ;)
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
ενω οταν κλεινεις ενα ct πατάς enter και διακτινίζεσαι....  :)
Όχι, αλλά δεν χρειάζεται να περιμένεις πότε θα έρθει η σειρά σου, την ώρα που κλείνεις το ραντεβού ξεκινάει το πανηγύρι.
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Η μεγαλύτερη διαφορά ξενοδοχείου-μαγαζιού είναι η άνεση χώρου-χρόνου.

Προτιμώ μια μέτρια στο δωμάτιό μου παρά μια μουνάρα σε μαγαζί,με κόσμο έξω να μπαινοβγαίνει,την τσατσά να μιλάει,πόρτες να ανοιγοκλείνουν κλπ
:thumbsup: :thumbsup: ... το κουδούνι της εξώπορτας του ντέλου να χτυπάει κάθε 5 λεπτά, αυτό το ξέχασες!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Sorry Dikaios αλλα η Ροζα η Drosa πεστην οπως θες δεν λεει μια το κοριτσακι !!!
Το λεω απο προσωπικη γνωμη και εγω 100μπαλο της ειχα σταξει και μαλλον εισαι λιγο ευκολος στο service !!! :-
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Εννοείς προφανώς τη Ρόζα. Όντως, όταν την βλέπεις είναι εντυπωσιακή αν και λίγο φέρνει προς τραβεστί στη μάπα, κι εγώ όμως όταν την είδα πέρισυ το καλοκαίρι (αν θυμάμαι καλά) στη Συγγρού 144 χλιμίντρισα κι έτριβα τα χέρια μου, αλλά ήταν τελικά η προσωποποίηση της ξεπέτας και του "δεν" και "μη", ίσως επειδή είχα πάρει για 1η φορά το βασικό πακέτο, ενώ εσύ της τα έσταξες, μπορεί γιαυτό.

Δεν μου είπε ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ μη.. Και μάλιστα επείδη ο ρυθμός μου ήταν πολύ γρήγορος και από την πολύ κούραση μου έπεσε.. Μου έβγαλε το προφυλακτικό και με πλάκωσε στο γλύψιμο έτσι ώστε να μου ξανασηκωθεί να μου βάλει άλλο προφυλακτικό και να συνεχίσω συροκοπόντας τον κώλο της..

Και τα χέρια μου έτριβα όταν την είδα και πραγματικά δεν το μετάνιωσα.. Άριστα.. με 100ευρώ????? 45 λεπτα γαμίσι και κώλο μέσα.. ???

Όχι απλα vfm...  VFM στο τετράγωνο!!! Αν τώρα έσκαγα 250 σίγουρα ο ενθουσιασμός μου θα ήταν μετριασμένος..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Οχι ρε Παππα αλλα οταν μπαινεις στο δωματιο δεν ακους το κομπολοι του αλλου που παιζει με τις χαντρες ουτε τον δινα που ανοιγοκλεινει την παραμανα στο πετο του !! ;)
εισαι εκτος θεματος, ξαναδιαβασε το ποστ του κον.

παραμάνες ????????? εχετε μεινει πισω, μαθετε και τιποτα καινουριο..   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Sorry Dikaios αλλα η Ροζα η Drosa πεστην οπως θες δεν λεει μια το κοριτσακι !!!
Το λεω απο προσωπικη γνωμη και εγω 100μπαλο της ειχα σταξει και μαλλον εισαι λιγο ευκολος στο service !!! :-

Χμ..σε γενικές γραμμές είμαι όντως εύκολος.. Αλλά όταν γουστάρω σφυροκοπάω ακατάπαυστα και περνάω στην κατηγορία του "κακού πελάτη"...

θα μπορούσα ΑΝΕΤΑ να πώ το ίδιο με αυτό που λές και εσύ αλλά με 100ευρώ ρε tres είναι αδικιά...

Όπως είπα και πρίν.. Αν έσκαγα 250 δεν θα έβγαζα τσιμουδιά...

Ίσως την πέτυχες σε κακή στιγμή? Τι να πώ? Πραγματικά εμένα όμως δεν μου χάλασε το παραμικρό χατήρι... Δεν αφησα γωνιά και έπιπλο στο δωμάτιο που να μήν την πήρα χωρίς να βγάλει άχνα..
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Αυτο ειναι το ζουμι, τα υπολοιπα ειναι δικαιολογιες για την μαλακια μας.  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Δεν με προσεχετε....  ;) ;)

Μακια !!!  :-* :-*

Εννοείς προφανώς ότι κάνεις συνεννόηση με την τάνα, για συνάντηση εκτός ντέλου, όπου η τιμή είναι χαμηλότερη από τα c.t. Κι εγώ θέλω κάποια στιγμή να το δοκιμάσω αυτό, γιατί ξέρω τουλάχιστον 2 τέτοιες "πρόθυμες" και αξιόλογες περιπτώσεις, αρκεί βέβαια να δέχεται η τάνα να ανεβάσει τις υπηρεσίες της σε επίπεδο c.t. και να μη μείνει στα ειωθότα του ντέλου. Και βέβαια να δέχεται πάνω από έναν γύρο στη τιμή.
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Sorry Dikaios αλλα η Ροζα η Drosa πεστην οπως θες δεν λεει μια το κοριτσακι !!!
Το λεω απο προσωπικη γνωμη και εγω 100μπαλο της ειχα σταξει και μαλλον εισαι λιγο ευκολος στο service !!! :-
εκτός αυτού ο άνθρωπος εχει εξωκύλει 2 συνεχόμενα βράδια όπως ομολογεί, όποτε μερικά ποτηράκια επιπλέον αμβλείνουν και τις εντυπώσεις :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Οχι ρε Παππα αλλα οταν μπαινεις στο δωματιο δεν ακους το κομπολοι του αλλου που παιζει με τις χαντρες ουτε τον δινα που ανοιγοκλεινει την παραμανα στο πετο του !! ;)

Έχει τόσο κακή ηχομόνωση η φωλιά δίπλα στο καρδιοχειρουργικό?

Καλά κάνω εγώ και πάω δίπλα στο καλλιμάρμαρο!

Για να μην σου πω ότι τελευταία είναι της μόδας η Εθνική στα βόρεια!

:2funny:
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Εννοείς προφανώς ότι κάνεις συνεννόηση με την τάνα, για συνάντηση εκτός ντέλου, όπου η τιμή είναι χαμηλότερη από τα c.t. Κι εγώ θέλω κάποια στιγμή να το δοκιμάσω αυτό, γιατί ξέρω τουλάχιστον 2 τέτοιες "πρόθυμες" αξιόλογες περιπτώσεις, αρκεί βέβαια να δέχεται η τάνα να ανεβάσει τις υπηρεσίες της σε επίπεδο c.t. και να μη μείνει στα ειωθότα του ντέλου. Και βέβαια να δέχεται πάνω από έναν γύρο στη τιμή.

Η νοοτροπία της τανας του μπουρδέλου-στούντιου και ο στυγνός (με κακή έννοια) επαγγελματισμός της είναι ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ πολύ δύσκολο να συμβαδίσει με υπηρεσίες CT... Όπως και να το κάνουμε με 10 έως 50 πελάτες τη μέρα η αντίληψη που έχεις για το σεξ και την απόλαυση εν ώρα δουλειάς δέν είναι η ίδια με το να έχεις 3 έως 5....

so simple
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Δεν μου είπε ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ μη.. Και μάλιστα επείδη ο ρυθμός μου ήταν πολύ γρήγορος και από την πολύ κούραση μου έπεσε.. Μου έβγαλε το προφυλακτικό και με πλάκωσε στο γλύψιμο έτσι ώστε να μου ξανασηκωθεί να μου βάλει άλλο προφυλακτικό και να συνεχίσω συροκοπόντας τον κώλο της..

Και τα χέρια μου έτριβα όταν την είδα και πραγματικά δεν το μετάνιωσα.. Άριστα.. με 100ευρώ????? 45 λεπτα γαμίσι και κώλο μέσα.. ???

Όχι απλα vfm...  VFM στο τετράγωνο!!! Αν τώρα έσκαγα 250 σίγουρα ο ενθουσιασμός μου θα ήταν μετριασμένος..

Αν τα έκανε όλα αυτά με 100 Ε, κι εγώ μαζί σου, προς Θεού δεν αμφιβάλλω γι' αυτά που γράφεις, άλλωστε στο έγραψα, μπορεί να έφταιγε που εγώ της έσταξα λίγα για αρχή, αλλά έτσι κάνω πάντα τη 1η φορά, προτού δω τι καπνό φουμάρει, μια (νέα) δοκιμή κάποια στιγμή θα μας πείσει.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Εσυ λιγα εσταξες εμενα που εσταξα περισσοτερα ηταν σε κακια μερα !!
Βρε Ασταδιαολο !! :grin: :grin: :grin:
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
εκτός αυτού ο άνθρωπος εχει εξωκύλει 2 συνεχόμενα βράδια όπως ομολογεί, όποτε μερικά ποτηράκια επιπλέον αμβλείνουν και τις εντυπώσεις :2funny:

Ρε λούτσε ξεκόλα.. Βλέπω τη γαμάω και ταυτόχρονα μπορώ να κρίνω κιόλας.. Δεν μου βγαίνει η γλωσσα έξω επειδή γάμισα και μετά με περρίσιο ενθουσιασμό γράφω ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ...

Γάμισε την εμφάνιση αν εκεί έχουμε να κάνουμε με προτιμίσεις.. Αλλά λεώ οτί ΔΕΝ ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΕ ΧΑΤΗΡΙ και δεν δυσανασχέτησε σε τίποτα.. Η τουάχιστον το έκρυψε επαγγελματικα!!

Πάω στα νερά μου μάγκες!!!! Σας έκανα να ξεφύγετε λίγο με το offtopic... Καλή συνέχεια...
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Η νοοτροπία της τανας του μπουρδέλου-στούντιου και ο στυγνός (με κακή έννοια) επαγγελματισμός της είναι ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ πολύ δύσκολο να συμβαδίσει με υπηρεσίες CT... Όπως και να το κάνουμε με 10 έως 50 πελάτες τη μέρα η αντίληψη που έχεις για το σεξ και την απόλαυση εν ώρα δουλειάς δέν είναι η ίδια με το να έχεις 3 έως 5....

so simple

Όποτε, λες ότι αυτό το σενάριο δεν παίζει, δεκτόν, κρίμα όμως γιατί το είχα κατά νου. Όμως τότε τι εννοεί ο αρχιμόρτης, οεο;
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
Off topic, αλλά ζωντάνεψε λίγο.
Σε λήθαργο έχει πέσει τώρα τελευταία!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Eπειδη το εχω αναλυση το θεμα εκατονταδες φορες και βαριεμαι να τα ξαναγραφω !!!
Εχω να πω πως εαν ειναι CT με αξιολογο service τοτε καμμια μα καμμια δεν την πιανει για πολλους λογους !!!
Σε Studio εχω παρει τετοιο service μεν το πληρωσα ομως και παλι δε !!!
Στην Φυλης  εχω βρει τετοιο μουνι μεν το πηρα στο ξενοδοχειο και το πληρωσα παλι δε !!!
Cg με παρομοιο service εχω βρει μεν παλι με τα δικα του και τα ξενοδοχεια το πληρωσα μια απο τα ιδια δε !!!
Οποτε αλλα λογια να αγαπιομαστε !!!
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Εσυ λιγα εσταξες εμενα που εσταξα περισσοτερα ηταν σε κακια μερα !!
Βρε Ασταδιαολο !! :grin: :grin: :grin:

Έχεις δίκιο, τώρα που το θυμάμαι, την ώρα που μπήκε στο δωμάτιο ήταν μες στη ξινίλα η μάπα της, εκτός κι αν τότε το έπαιζε ντίβα και τώρα της βάλανε χέρι και ίσιωσε. Και κάτι ακόμα που επιβεβαιώνει τα περί ντίβας: αν θυμάμαι καλά, ενώ οι άλλες του γκρουπ πηδιόσαντε με 50 φλουριά ως αρχική χρέωση, η συγκεκριμένη κυρία ζητούσε 60 για να μας ανοίξει τα πόδια της. Αυτά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom