Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 91 άτομα (6 μέλη και 85 επισκέπτες)

varnalis

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
60
Like
279
Πόντοι
361
καλα βρε επαιχτες, δεν περασε κανεις απο το πιπινι να μας ενημερωσει? Αποχη στην Αβα κανετε τωρα?



Kυριακή μεσημέρι επισκέφθηκα νωρίς την Natalia από aaa-EuropeModels σε hotel μέτριο, χαμηλά στην Πανεπιστημίου.
Δε χάνεις και τίποτα αν δεν πας. Καμμία σχέση με φωτό. Μικρή (γύρω στα 20), αρκετά όμορφη αλλά πολύ κοντή (κάτω από 1,60 ύψος) αλλά από service απαράδεκτη. Πίπα κακή και μόνο με καπότα, στα 4 δεν θέλει γιατί πονάει κλπ απίστευτα. Στο 45λεπτο έφυγα απελπισμένος.
Καλή σου νύχτα.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Kυριακή μεσημέρι επισκέφθηκα νωρίς την Natalia από aaa-EuropeModels σε hotel μέτριο, χαμηλά στην Πανεπιστημίου.
Δε χάνεις και τίποτα αν δεν πας. Καμμία σχέση με φωτό. Μικρή (γύρω στα 20), αρκετά όμορφη αλλά πολύ κοντή (κάτω από 1,60 ύψος) αλλά από service απαράδεκτη. Πίπα κακή και μόνο με καπότα, στα 4 δεν θέλει γιατί πονάει κλπ απίστευτα. Στο 45λεπτο έφυγα απελπισμένος.
Καλή σου νύχτα.

Καταλαβα, μιλαμε για μεγαλη ξενερα! Ουτε εξω απο την πορτα δηλαδη!

Θανκς παιχτη, γραψε και μια κριτικη μην την πατησουν αλλοι!
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Kυριακή μεσημέρι επισκέφθηκα νωρίς την Natalia από aaa-EuropeModels σε hotel μέτριο, χαμηλά στην Πανεπιστημίου.
Δε χάνεις και τίποτα αν δεν πας. Καμμία σχέση με φωτό. Μικρή (γύρω στα 20), αρκετά όμορφη αλλά πολύ κοντή (κάτω από 1,60 ύψος) αλλά από service απαράδεκτη. Πίπα κακή και μόνο με καπότα, στα 4 δεν θέλει γιατί πονάει κλπ απίστευτα. Στο 45λεπτο έφυγα απελπισμένος.
Καλή σου νύχτα.
Συγκινητική αυτοκριτική, Ποιητά μου! Αναπάντεχη βέβαια για την πείρα σου αλλά έτσι είναι
"Μόνη παρηγοριά του γήρατος η γνώση"  :grin:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Eιπα και εγω να δω τιποτα καινουριο μιας και η παρηγορια του αρρωστου ειναι το φρεσκο πραγμα αλλα εφαγα τα μουτρα μου και εμεινα  :bigdick: μιας και ο μαγκας πριν απο μενα πηγε και πλακωσε στο ξυλο την κυρια που ειχα κλεισει !!
Δεν θελω να αναφερθω σε ονοματα αλλα να Συγχαρω τον Μαγκα ο οποιος πληρωνει και νομιζει οτι μπορει να κανει οτι γουσταρει !!
Μπραβο μαγκα που πλακωνεις στο ξυλο τα κοριτσακια ειληκρινα πρεπει να εισαι πολυ μαγκας και να νοιοθεις μεγαλος γαμηκουλας !!!
Και παλι Μπραβο στον ξεφτιλα !!!
Τι αλλο θα ακουσουμε και θα δουμε ρε Πουστη !!!
Ολη η αρρωστια μαζεμενη !!!! :tickedoff:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Eιπα και εγω να δω τιποτα καινουριο μιας και η παρηγορια του αρρωστου ειναι το φρεσκο πραγμα αλλα εφαγα τα μουτρα μου και εμεινα  :bigdick: μιας και ο μαγκας πριν απο μενα πηγε και πλακωσε στο ξυλο την κυρια που ειχα κλεισει !!
Δεν θελω να αναφερθω σε ονοματα αλλα να Συγχαρω τον Μαγκα ο οποιος πληρωνει και νομιζει οτι μπορει να κανει οτι γουσταρει !!
Μπραβο μαγκα που πλακωνεις στο ξυλο τα κοριτσακια ειληκρινα πρεπει να εισαι πολυ μαγκας και να νοιοθεις μεγαλος γαμηκουλας !!!
Και παλι Μπραβο στον ξεφτιλα !!!
Τι αλλο θα ακουσουμε και θα δουμε ρε Πουστη !!!
Ολη η αρρωστια μαζεμενη !!!! :tickedoff:

η συνεχεια πως εξελιχθηκε? εδειρε και εφυγε κυριος?
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Mαλλον εχει πολλα αποθημενα ο Μαγκας απο τα γαμησια και το ξυλο που του εριχνε ο μπαμπακας του οταν ηταν μικρος !! :jerking: :jerking: :jerking:
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Μπραβο μαγκα που πλακωνεις στο ξυλο τα κοριτσακια ειληκρινα πρεπει να εισαι πολυ μαγκας και να νοιοθεις μεγαλος γαμηκουλας !!!
Και παλι Μπραβο στον ξεφτιλα !!!
Τι αλλο θα ακουσουμε και θα δουμε ρε Πουστη !!!
Ολη η αρρωστια μαζεμενη !!!! :tickedoff:


>:( >:( >:( >:( >:(
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
τι αλλο θα δουμε?
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
Τα έχουν παίξει εντελώς μερικοί μου φαίνεται. :jerking: :jerking: :jerking:
Τι έφταιγε το κοριτσάκι αν αυτός έχει νεύρα;
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.778
Πόντοι
1.206
Τι να πει κανείς για τον αλήτη αυτό που ανέφερε ο Τρεζ; Είπαμε όλοι έχουμε ένα είδος αρρώστιας (καλό θα είναι αυτό να το παραδεχόμαστε...) αλλά υπάρχουν και κάποια όρια που και ο πλέον ανώμαλος πρέπει να σέβεται ή (αν δεν τα σέβεται από μόνος του) να τον αναγκάσουν κάποιοι να το κάνει, δείχνοντας του τί ωραίο που είναι να τρώς ξύλο και όχι μόνο να δίνεις.

Προσωπικά, χωρίς να είμαι καθόλου "μάγκας" και ακριβώς επειδή είμαι αρκετά "ευαίσθητος" όσον αφορά αυτά τα κορίτσια, την ψυχολογία τους, τις δυσκολίες που αντιμετωπίζουν κλπ, αν ήταν δυνατόν να εντοπισθεί ο συγκεκριμένος, ευχαρίστως συμμετείχα σε ομάδα "συνετισμού" αναλαμβάνοντας και τις μετέπειτα ευθύνες που θα απέρρεαν από την πράξη αυτοδικίας.
 
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Μαζι σου Doc !!!
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
Τι να πει κανείς για τον αλήτη αυτό που ανέφερε ο Τρεζ; Είπαμε όλοι έχουμε ένα είδος αρρώστιας (καλό θα είναι αυτό να το παραδεχόμαστε...) αλλά υπάρχουν και κάποια όρια που και ο πλέον ανώμαλος πρέπει να σέβεται ή (αν δεν τα σέβεται από μόνος του) να τον αναγκάσουν κάποιοι να το κάνει, δείχνοντας του τί ωραίο που είναι να τρώς ξύλο και όχι μόνο να δίνεις.

Προσωπικά, χωρίς να είμαι καθόλου "μάγκας" και ακριβώς επειδή είμαι αρκετά "ευαίσθητος" όσον αφορά αυτά τα κορίτσια, την ψυχολογία τους, τις δυσκολίες που αντιμετωπίζουν κλπ, αν ήταν δυνατόν να εντοπισθεί ο συγκεκριμένος, ευχαρίστως συμμετείχα σε ομάδα "συνετισμού" αναλαμβάνοντας και τις μετέπειτα ευθύνες που θα απέρρεαν από την πράξη αυτοδικίας.
 

Συμφωνώ απόλυτα, κι εγώ μαζί σου.
Σε όλα υπάρχουν και κάποια όρια.
 

dem123

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
Εχουμε νεα απο την κοπελα?
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
για την σαρα λετε ρε μαγκεσ??αυτην την κοπελα χτυπησαν??γιατι μου ειπαν οτι ειχε ατυχημα με αμαξι
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Λυπηρά φαινόμενα !!!. ΜΙΚΡΩΝ ανδρών με ανύπαρκτα αρχίδια. :huh: :huh: :huh: :jerking: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Η κοπελα καλα ειναι τωρα αλλα της γαμησε την ψυχολογια οποτε ποιος μπορει να περασει καλα μαζι της απο εδω και περα ειναι αγνωστο !!!
Μιας και ολους θα μας αντιμετοπιζει σαν καφρους !!!
Ευχαριστουμε Μαγκα !!!
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
Η κοπελα καλα ειναι τωρα αλλα της γαμησε την ψυχολογια οποτε ποιος μπορει να περασει καλα μαζι της απο εδω και περα ειναι αγνωστο !!!
Μιας και ολους θα μας αντιμετοπιζει σαν καφρους !!!
Ευχαριστουμε Μαγκα !!!

Και δε θα είναι η μόνη που θα μας αντιμετωπίζει έτσι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom