Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 110 άτομα (10 μέλη και 100 επισκέπτες)

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Kρατα μικρο καλαθι ,!!!
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Την Bonja την έχει δει κάποιος συνάδελφος...αξίζει...?

Έχω συννάντηση απόψε και κάτι δεν μου ταιριάζει... είναι νέα.. ανεξάρτητη... :think:

Κάθε πληροφορία είναι ευπρόσδεκτη..

Παίχτη η μόνη συμβουλή που μπορώ να σου δώσω είναι ότι....
Αν δεν σε ικανοποιήση αυτό που θα δεις, μην διστάσεις να την κάνεις!!!!!
Όσες καύλες και αν έχεις...αλλιώς κάνε τον κασκαντερ!!!!
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Την Bonja την έχει δει κάποιος συνάδελφος...αξίζει...?

Έχω συννάντηση απόψε και κάτι δεν μου ταιριάζει... είναι νέα.. ανεξάρτητη... :think:

Κάθε πληροφορία είναι ευπρόσδεκτη..


Απλά φίλε μου δεν είναι αυτή! Τον έπαιξα εγώ τον κασκαντέρ και μόλις μου ανοιξέ την πόρτα ξεκαθάρισε το ζήτημα...  :2funny: :2funny: :2funny:
Βλέπεις και ξαναβλέπεις και φεύγεις...!!!  :grin: ;) :cheesy:
Πάμε σε άλλα!
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Παίχτη η μόνη συμβουλή που μπορώ να σου δώσω είναι ότι....
Αν δεν σε ικανοποιήση αυτό που θα δεις, μην διστάσεις να την κάνεις!!!!!
Όσες καύλες και αν έχεις...αλλιώς κάνε τον κασκαντερ!!!!


:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.536
Κριτικές
209
Like
4.504
Πόντοι
9.035
Συναγωνιστές καλησπέρα,
Σήμερα το πρόγραμμα είχε φτιαχτεί για την άπω-ανατολίτισσα την Lilou, αλλά η ξαφνική αναχώρησή της μου άλλαξε αναγκαστικά τα σχέδια... Μιας και ήθελα να νοιώσω "άρχοντας" στην περιποίηση διάλεξα την καλύτερη εναλλακτική, δηλαδή την ουκρανέζα Λίζα από το Εκδρομικό Γραφείο Κυριών, που είχε πολύ καλές κριτικές από αξιόπιστους συναγωνιστές. Εν ολίγοις συμφωνώ σχεδόν απόλυτα μαζί τους.
Το θέμα όμως είναι ότι η συγκεκριμένη κοπέλα είναι γατόνι !!! δεν μου έχει τύχη εξυπνότερη κοπέλα στα ct… Κριτική θα της γράψω, αλλά αφού φύγει, ο λόγος είναι ότι κάθεται με το γούγλη-μεταφραστή και διαβάζει το site και ότι άλλο την αφορά, άρα δεν υπάρχει λόγος να καρφωνόμαστε…
Καταρχήν μιλάει άψογα αγγλικά, είναι ευγενέστατη και όντως «δουλική» σε κάποια σημεία (πχ. επέμενε να με ντύσει, μέχρι και τις κάλτσες και τα παπούτσια μου ήθελε να μου βάλει, φυσικά δεν την άφησα). Όμως όλα αυτά είναι κομμάτι του παιχνιδιού, μαζεύει πληροφορίες για το χώρο.
Στο δια ταύτα, είναι λελέκι, σίγουρα 1.77+ χωρίς τακούνια, με τα τακούνια την κοιτούσα προς τα πάνω, εντυπωσιακή!!! Είναι λεπτή, μοντελοφέρνει, και είναι νέα γύρω στα 25. Στα μείον το στήθος πλάκα, οι φωτό εδώ είναι ψεύτικες, 1 με 1,5 είναι. Συνολικά (πρόσωπο & σώμα) είναι μια αρκετά ωραία κοπέλα, αλλά δεν έχει αυτό το ξεχωριστό (πλην του ύψους, που αρέσει σε συγκεκριμένους και όχι σε όλους) για να την κατατάξεις σε top κατηγορία. Στα συν ότι είναι πεντακάθαρη, τα κάνει όλα και μάλιστα πάρα πολύ καλά. Επίσης είναι πολύ καλή στα προκαταρκτικά, κάτι σπάνιο στο χώρο, δυστυχώς. Δείχνει να απολαμβάνει ότι κάνει, παίρνει πολλές πρωτοβουλίες  και γενικά περνάς μαζί της πάρα πολύ καλά. Στα μείον ότι μπορεί άνετα να φάει χρόνο με την κουβέντα και μασάζ, γιατί τα κατέχει και τα δύο και δύσκολα της ξεφεύγεις αν είσαι ευγενικός… Το κατάλαβα στο διάλλειμα το κόλπο και μετά το 5λεπτο την ξαναγύρισα στο παιχνίδι… Για να μην δημιουργήσω λάθος εντύπωση, η κοπέλα πήρε μπρος αμέσως για δουλειά. Γενικά όπως είπανε και οι συναγωνιστές είναι μια τίμια επιλογή.
ΥΓ 1 > στο πρόσωπο έμοιαζε πολύ με μια παλιά συμφοιτήτρια/φίλη που όμως ποτέ δεν κουτούπωσα… ίσως να το είχα απωθημένο και έτσι πέρασα καλύτερα με την Λίζα.  :grin:
ΥΓ 2 > μου είπε ότι στην χώρα της ασχολείται με της «Κατασκευές». «Δηλαδή» λέω, «Μηχανικός ή Πωλήσεις;», «Και τα δύο» μου απάντησε. Ααα έτσι εξηγούνται όλα πουλάκι μου, είπα από μέσα μου… Είσαι σε επάγγελμα με πολύ «λέρα» (παρακαλώ να μην παρεξηγήσουν οι εγχώριοι συνάδελφοί της, είναι κοινό το μυστικό) άρα πώς να μην είσαι γατόνι για να επιβιώσεις…  :sunglasses:
Πάντως την συστήνω και εγώ ανεπιφύλακτα… Τα κάνει όλα και συμφέρει…  :pipa1: :knockinb: :fuck1: :cum: :fuck2:


 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Θα σε έχω στα υπόψιν μου όταν θα χρειαστώ κασκαντερ!!! :grin:
Μήπως είσαι και bodyguard? :2funny: :2funny:

Για σωματοφύλακας χλωμό... Αλλά μπορώ να αναλάβω τα διαλείμματα σου και να κρατάω ζεστές τις κυρίες ή ακόμα και να σου ζεσταίνω το φούρνο, μην κουράζεσαι να τον αναβείς!  :2funny: :2funny: :2funny: :dancing:
 

LovelyOne

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Απλά φίλε μου δεν είναι αυτή! Τον έπαιξα εγώ τον κασκαντέρ και μόλις μου ανοιξέ την πόρτα ξεκαθάρισε το ζήτημα...  :2funny: :2funny: :2funny:
Βλέπεις και ξαναβλέπεις και φεύγεις...!!!  :grin: ;) :cheesy:
Πάμε σε άλλα!

Σε ευχαριστώ η αλήθεια είναι ότι δεν τόλμησα... μάλιστα και καλά ρώτησα αν είναι αληθινές η φώτο... φυσικά τι άλλο να έλεγε.. απλά δεν έπεισε..

Να είσαι καλά... ;)
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Σε ευχαριστώ η αλήθεια είναι ότι δεν τόλμησα... μάλιστα και καλά ρώτησα αν είναι αληθινές η φώτο... φυσικά τι άλλο να έλεγε.. απλά δεν έπεισε..

Να είσαι καλά... ;)

Εγώ την είχα καταλάβει τη μαλακία από νωρίς διότι η συνεννόηση γίνεται με άτομο που δεν κατέχει και πολλά απά Αγγλικά και επαγγελματισμό του χώρου! Σε ότι ρώταγα, ναι μου έλεγε! Μάλιστα ούτε επιβεβαιώση δεν ζήτησε! Ίσως δεν περίμενε καν να πάω...  :2funny: :2funny: :2funny:
Τώρα γιατί πήγα? Απλά για να κάνω τη μαλακία μου...
 

billyrisky

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
170
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
σημερα με ενα κολλητο ειμαστε στο γυμανστηριο οπου σκαει γκομενα τιγκα στα τατου με κινεζικα γραμματα και τετοια
την βλεπει ο κολλητος και μου λεει "καλα ρε πουστη τι ωραιο βρισκουν να κανουν το κορμι τους σαν menu απο το far east΄"
κατουρηθηκα στο γελιο και θυμηθηκα την παρακατω φωτο
 

Συνημμένα

  • takeout.jpg
    takeout.jpg
    61,6 KB · Εμφανίσεις: 12

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.536
Κριτικές
209
Like
4.504
Πόντοι
9.035
Για το Κινεζακι που μας εφυγε!
....
Luc, δεν ξέρω αν το πρόλαβες αλλά εγώ όχι.  :(
Αν ναι γράψε δυο λόγια για να ξέρουμε τι χάσαμε.  ;)
Υπάρχει μια κριτική ήδη, αλλά και αυτή είναι μισή, δηλαδή του μισάωρου.
Πάντως αν ξαναδεις να μας έρχεται αντίστοιχη περίπτωση (άπω-ανατολίτισσα, σχιστομάτα) ενημέρωσε μπας και προλάβουμε.
Είναι ειδικές περιπτώσεις αυτές οι κοπέλες και σπάνια μας επισκέπτονται, ειδικά 19χρονη κορεάτισα δεν θυμάμαι να έχει ξαναπεράσει...
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
Γιατι δεν πας να μας πεις και εμας, αλλα αν χτυπησεις την πορτα και την ανοιξει η κοπελα της φωτογραφιας θα εκπλαγω!!!  ;)

Νομίζω ότι από αυτό το πρακτορείο κάνουν μόνο outcalls. Οπότε ή θα πρέπει να έρθει σπίτι σου ή να έχεις πληρώσει hoteli. Τι κάνεις σε αυτές τις περιπτώσεις άν σου βγεί μούφα;
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.536
Κριτικές
209
Like
4.504
Πόντοι
9.035
εχουμε καμια κριτικη για τη συγκεκριμενη?


ευχαριστώ.
Η κοπέλα είναι γνωστό πορνο-μοντέλο, δεν θυμάμαι τώρα όνομα αλλά είμαι 100% σίγουρος. Άλλωστε φαίνεται και από τις φωτό που είναι professional δουλειά.
Φίλε είναι απάτη 100% άρα μην ασχολείσαι  ;)
 

H1927

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
50
Like
33
Πόντοι
671
Μια ερώτηση για τους περπατημένους και έμπειρους του σαιτ.Αυτή η μελαχροινή κάτι μου θυμήζει ρε μάγες.Μπορείτε να με βοηθήσετε λιγάκι σας παρακαλώ? Έλεγα να κλείσω μία από τις δύο ή και τις δύο αν αξίζει τον κόπο,αλλά το σκέπτομαι.Μπορεί να μου πει κάποιος αν είναι μούφα independent? Αξίζει τον κόπο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom