Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 99 άτομα (12 μέλη και 87 επισκέπτες)

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Χταπόδι....εμ το άλλο που έγραψε!!!!
"Δυστυχώς κι απρόσμενα έφυγε νωρίτερα κι έτσι δεν πρόλαβα να την ξανασυναντήσω"!!!! :birdman:
Εμ πως να μην φύγει νωρίτερα ποιητά μου!!!!! :o
Αφού της έκανες τον κώλο.....δίευρω!!!!!!! :rockon: :rockon:
:sunglasses:

Καλησπέρα! Ρε αδελφέ, πες μου σε παρακαλώ κι εμένα του νέου, πώς αντέχετε (ορισμένοι) και δεν "τελειώνετε"  :knockinb: . Άκου εκεί: "...απόλαυσα στενή σχετικά και ολοκάθαρη απόλυτα τρυπούλα για πάνω (!!!) από μισή ώρα και στις περισσότερες πιθανές στάσεις του Πρωκτο Σούτρα"  :headbang: :headbang: ! Καλά, μαθηματικές εξισώσεις λύνετε στο μυαλό σας την ώρα που την ξεκωλιάζετε και καταφέρνετε να "κρατηθείτε";  :2funny:  Πόσο αυτοέλεγχο μπορεί να έχει κανείς, ώστε και να μην του πέφτει και να μην τελειώνει;  :think:
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
μιας και το'φερε η κουβεντα, μια ερωτηση για αγγλομαθεις: πώς θα πω στα αγγλικα "στησου στα τεσσερα αγαπουλα μου" ή "θελω να στηθεις σαν γατουλα" ή "δεν στηνεις καλα την κωλαρα σου"...
οπως καταλαβατε, εχω θεμα με το "στησιμο"! Ποια λεξη χρησιμοποιειται στην αργκο??

Σιγά μην καταλαβαίνουν οι τάνες και αγγλική Argo. Εδώ με το ζόρι συννενοούμαστε. Ωστόσο, γιανα απαντήσω στην ερώτηση σου μπορείς απλά να της πείς "I want you on four now baby" η "give me the best view of your ass".
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
7
Πόντοι
16
Καλησπέρα! Ρε αδελφέ, πες μου σε παρακαλώ κι εμένα του νέου, πώς αντέχετε (ορισμένοι) και δεν "τελειώνετε"  :knockinb: . Άκου εκεί: "...απόλαυσα στενή σχετικά και ολοκάθαρη απόλυτα τρυπούλα για πάνω (!!!) από μισή ώρα και στις περισσότερες πιθανές στάσεις του Πρωκτο Σούτρα"  :headbang: :headbang: ! Καλά, μαθηματικές εξισώσεις λύνετε στο μυαλό σας την ώρα που την ξεκωλιάζετε και καταφέρνετε να "κρατηθείτε";  :2funny:  Πόσο αυτοέλεγχο μπορεί να έχει κανείς, ώστε και να μην του πέφτει και να μην τελειώνει;  :think:

Αγαπητέ μου, αυτή είναι και δικιά μου απορία όσον καιρό παρακολουθώ το σάιτ. Καιρό σκεφτόμουν να κάνω αυτή την ερώτηση αλλά φοβόμουν το κράξιμο και την ειρωνία.
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Σιγά μην καταλαβαίνουν οι τάνες και αγγλική Argo. Εδώ με το ζόρι συννενοούμαστε. Ωστόσο, γιανα απαντήσω στην ερώτηση σου μπορείς απλά να της πείς "I want you on four now baby" η "give me the best view of your ass".

Σωστόοος!  :thumbsup: Ή: "I'll have your ass now baby!"
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
Αγαπητέ μου, αυτή είναι και δικιά μου απορία όσον καιρό παρακολουθώ το σάιτ. Καιρό σκεφτόμουν να κάνω αυτή την ερώτηση αλλά φοβόμουν το κράξιμο και την ειρωνία.

να σου πω ενα κολπο για να μην τελειωνεις γρηγορα...
σκεψου τα λεφτα που εχεις δωσει εκεινη την στιγμη  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
να σου πω ενα κολπο για να μην τελειωνεις γρηγορα...
σκεψου τα λεφτα που εχεις δωσει εκεινη την στιγμη  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:

εγώ σκεφτομαι τον μαλακα τον λοχαγο μου στον στρατο. (μου πεφτει με την μια)
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Αγαπητέ μου, αυτή είναι και δικιά μου απορία όσον καιρό παρακολουθώ το σάιτ. Καιρό σκεφτόμουν να κάνω αυτή την ερώτηση αλλά φοβόμουν το κράξιμο και την ειρωνία.

Μη φοβάσαι, υπάρχει κατανόηση από τους περισσότερους τουλάχιστον εδώ μέσα! Κι αν πέσεις και σε κανένα "πικρόχολο", έ, μπαινάκης-βγαινάκης, τι άλλο;
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
Αγαπητέ μου, αυτή είναι και δικιά μου απορία όσον καιρό παρακολουθώ το σάιτ. Καιρό σκεφτόμουν να κάνω αυτή την ερώτηση αλλά φοβόμουν το κράξιμο και την ειρωνία.
Αν έχεις βαρέσει δυο μαλακίες πριν κρατάς.
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
εγώ σκεφτομαι τον μαλακα τον λοχαγο μου στον στρατο. (μου πεφτει με την μια)

Να 'σαι καλά, ρε φίλε, και εσύ και ο geomix με κάνατε και γέλασα  :2funny: :2funny: :2funny:. Κοίτα να δεις τώρα, που ρώτησα μεταξύ σοβαρού κι αστείου, κι ο καθένας θα αρχίσει να λέει τι σκέφτεται για να καθυστερήσει το χύσιμο! Το θέμα είναι όμως να παραμείνεις ντούρος  :bigdick: , να μη φτάσεις δηλ. στο σημείο να γίνεις "μελάτος", γιατί τότε γάμα τα.
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246

billyrisky

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
170
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
εγω παντως τα αμολάω με το που ερθουν και δεν αγχωνομαι οσο συντομα και να ειναι
στα παπαρια μου αλλωστε με την ωρα πληρωνουμε οχι με το κανονακι
σιγα μην καθομαι να στηνω σχεδιο για να αργησω
οσο βγει και τεζα καυλα
μετα αναβω την πουρακλα μου και τις βαζω να με πιπιλανε μεχρι να μου ξαναγινει καγκελο και φτου και απο την αρχη
ειπαμε ανθρωποωρες πληρωνουμε δεν παει με το τεμαχιο
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
εγω παντως τα αμολάω με το που ερθουν και δεν αγχωνομαι οσο συντομα και να ειναι
στα παπαρια μου αλλωστε με την ωρα πληρωνουμε οχι με το κανονακι
σιγα μην καθομαι να στηνω σχεδιο για να αργησω
οσο βγει και τεζα καυλα
μετα αναβω την πουρακλα μου και τις βαζω να με πιπιλανε μεχρι να μου ξαναγινει καγκελο και φτου και απο την αρχη
ειπαμε ανθρωποωρες πληρωνουμε δεν παει με το τεμαχιο

Κι εγώ το ίδιο κάνω (εκτός από τη πουράκλα), και μάλιστα το 1ο που ρωτάω είναι αν στη τιμή υπάρχει "extraballs". Γιαυτό άλλωστε ζήτησα από τον Admin να το συμπεριλάβει ως χρήσιμο πεδίο στις κριτικές. Γιατί χωρίς extraballs δεν συμφέρει: 200 ή 250 Ευρώ το ράντισμα δεν λέει! Εκτός κι αν είσαι του "πάνω από μισάωρο"  :fuck2: :new_shocked:, όπως ο varnalis (μαγκιά του). Πάντως, για να κάνεις μια __τάνα (κι όχι μόνο) να χύσει, και δεν μιλάω για γλυφ___νι, πρέπει να είσαι δρομέας μεγάλων αποστάσεων κι όχι ταχύτητας.
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
εγω παντως τα αμολάω με το που ερθουν και δεν αγχωνομαι οσο συντομα και να ειναι
στα παπαρια μου αλλωστε με την ωρα πληρωνουμε οχι με το κανονακι
σιγα μην καθομαι να στηνω σχεδιο για να αργησω
οσο βγει και τεζα καυλα
μετα αναβω την πουρακλα μου και τις βαζω να με πιπιλανε μεχρι να μου ξαναγινει καγκελο και φτου και απο την αρχη
ειπαμε ανθρωποωρες πληρωνουμε δεν παει με το τεμαχιο

Σε βρίσκω σωστό. Τώρα όλα αυτά που γράφουν μερικοί για ανελλέητα σφυροκοπήματα επί 45 λεπτά δεν έχουν καβλί αλλά αμόνι. Και γίνονται καο ολίγον γραφικοί.
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6

Ο μοναδικός λόγος που διάλεξα την Maro ήταν οι φωτογραφίες της και φυσικά το ύψος της, 1.85 είναι αυτό, δεν γαμάω συχνά γυναίκες με τέτοιο ύψος. Συνεπέστατη στο ραντεβού της, ανοίγω την πόρτα και βλέπω την Maro η οποία φυσικά έχει βγάλει τα extension και τις τρέσες που φοράει στις φωτογραφίες και είναι με κοντό μαλλί το οποίο δεν της πάει και το πρόσωπο της είναι απλά καλό χωρίς όμως κάτι το ιδιαίτερο.

Μιλάει πολύ καλά Ελληνικά (αφού μένει Αθήνα) αλλά έχει ένα υφάκι και ένα στυλάκι ολίγον επιθετικό και ότι και καλά μας κάνει και χάρη που μας αφήνει να την πηδήξουμε (λες και το κάνει τσάμπα). Σώμα αν μη τι άλλο πολύ καλό με σιλικονάτο στήθος (cup C) αλλά όχι και τόσο καλοφτιαγμένο. Πίπα νορμάλ χωρίς κάτι το ιδιαίτερο, δεν λέει όχι σε εναλλαγή στάσεων κτλ, σχετικά παθητική στο σεξ, ούτε φιλάει και φυσικά ούτε λόγος για CIM κτλ. Τα χρήματα που ζητάει είναι υπερβολικά σε σχέση με αυτά που προσφέρει και από τα λίγα που είπαμε κατάλαβα πως η κοπέλα μπήκε στον χώρο να κάνει μια αρπαχτή λόγω κάποιον οικονομικών δυσκολιών και θα βγει.

Με δυο λόγια: Δεν θα την ξαναπάρω γιατί το παίζει πολύ γκόμενα και είναι πολύ ακριβή για αυτά που προσφέρει.
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6

Ωραία μου φάνηκε η Alena στις φωτογραφίες και είπα να περάσω μια βόλτα να την δω και από κοντά. Με το που μου στείλανε από το γραφείο της το όνομα του ξενοδοχείου ξενέρωσα και δεν ήθελα καν να πάω (γενικά αν κάτι δεν μου κάθεται καλά από την αρχή δεν το συνεχίζω), αλλά από την άλλη μου άρεσαν οι φωτογραφίες της και ήθελα να βρεθώ μαζί της.

Φτάνω στο πέντε αστέρων ξενοδοχείο που είναι σε σχετικά υποβαθμισμένη πλατεία του κέντρου, ανεβαίνω σε κάποιον από τους τελευταίους ορόφους και φτάνω έξω από το δωμάτιο όπου ακούω την Alena να μιλάει στο τηλέφωνο Ρώσικα αρκετά δυνατά και εκνευρισμένα.

Ώχ λέω έχει νευράκια και για μια στιγμή σκέφτομαι να γυρίσω πίσω και να τα ακυρώσω όλα, αλλά από την άλλη αφού έφτασα στην πηγή να μην πιω νερό ; Χτυπώ την πόρτα, κλείνει το τηλέφωνο, ανοίγει η πόρτα και βλέπω μια γυναίκα με ένα έντονο σημάδι (ή ελιά) στο μάγουλο της κάτι μεγάλα tattoo στο δεξί χέρι και την πλάτη της τα οποία με χάλασαν (όχι πως δεν μου αρέσουν τα tattoo, αλλά να είναι μικρά και διακριτικά).

Αντικειμενικά όμως έχει πολύ όμορφο προσωπάκι (αν εξαιρέσουμε το σημάδι) και ωραίο σώμα όπως μπόρεσα να διακρίνω αλλά γενικά ψυχρή συμπεριφορά (ίσως και λόγω νεύρων από το τηλέφωνο που την διέκοψα) αλλά και πάλι η όλη κατάσταση με τα τόσα tattoo κτλ ήταν πολύ παρακμιακή για εμένα.

Μου θύμισε τις πουτάνες που συχνάζουν στην γωνία 3ης Σεπτεμβρίου και Βεραντζέρου στην Ομόνοια. Τις λέω πως ακυρώνεται το ραντεβού και έφυγα. Τελικά δεν έπρεπε να παρασυρθώ και να τηρήσω τον κανόνα πως αν κάτι δεν μου κάθεται καλά από την αρχή να μην το συνεχίζω.

Με δυο λόγια: Δεν την πήρα και ούτε θα την ξαναπάρω. Παρακμιακή κατάσταση που δεν είναι του στυλ μου.
 

billyrisky

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
170
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
δεν εχω στανταρτ χρονο εκτοξευσης
οτι βγει οπως βγει και χωρις φοβο και παθος
δεν αγχωνομαι με αυτα τα θεματα και δεν κανω σχεδια ουτε προγραμματα ουτε προετοιμασιες
οπως βγει η φαση και στο τελος απολογισμος για το ποσο power ηταν η εταιρα
με 45 λεπτα σφυροκοπημα εμενα ο πουτσος μου θα γινει μωβ!!!!
δεν μου φταει σε τιποτα το κακομοιρο το εργαλειο
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
Παιδιά μην κρίνει ο καθένας από τον εαυτό του. Το site είναι για ν' ανταλλάσουμε πληροφορίες για τις γκόμενες. Οταν ό άλλος λέει "την κάρφωνα 45'και δεν διαμαρτυρήθηκε" κρατήστε ότι η γκόμενα αντέχει και δε γκρινιάζει. Το αν ενδιάμεσα της τον έδωσε στο στόμα ή την πήγε κωλοφεράτζα μέχρι το μπάνιο ή αν την έγλειψε και τον πίπωνε και της το ξανακάρφωσε, είναι τεχνικές λεπτομέρειες που πιθανόν να μην αναλυθούν αλλά να περιέχονται στο 45λεπτο.
Μεγαλώνοντας και γω παρατήρησα ότι αυξήθηκε πολύ ο χρόνος για κάθε γκόλ.
 

billyrisky

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
170
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1

Ο μοναδικός λόγος που διάλεξα την Maro ήταν οι φωτογραφίες της και φυσικά το ύψος της, 1.85 είναι αυτό, δεν γαμάω συχνά γυναίκες με τέτοιο ύψος. Συνεπέστατη στο ραντεβού της, ανοίγω την πόρτα και βλέπω την Maro η οποία φυσικά έχει βγάλει τα extension και τις τρέσες που φοράει στις φωτογραφίες και είναι με κοντό μαλλί το οποίο δεν της πάει και το πρόσωπο της είναι απλά καλό χωρίς όμως κάτι το ιδιαίτερο.

Μιλάει πολύ καλά Ελληνικά (αφού μένει Αθήνα) αλλά έχει ένα υφάκι και ένα στυλάκι ολίγον επιθετικό και ότι και καλά μας κάνει και χάρη που μας αφήνει να την πηδήξουμε (λες και το κάνει τσάμπα). Σώμα αν μη τι άλλο πολύ καλό με σιλικονάτο στήθος (cup C) αλλά όχι και τόσο καλοφτιαγμένο. Πίπα νορμάλ χωρίς κάτι το ιδιαίτερο, δεν λέει όχι σε εναλλαγή στάσεων κτλ, σχετικά παθητική στο σεξ, ούτε φιλάει και φυσικά ούτε λόγος για CIM κτλ. Τα χρήματα που ζητάει είναι υπερβολικά σε σχέση με αυτά που προσφέρει και από τα λίγα που είπαμε κατάλαβα πως η κοπέλα μπήκε στον χώρο να κάνει μια αρπαχτή λόγω κάποιον οικονομικών δυσκολιών και θα βγει.

Με δυο λόγια: Δεν θα την ξαναπάρω γιατί το παίζει πολύ γκόμενα και είναι πολύ ακριβή για αυτά που προσφέρει.
συναδερφε εισαι σιγουρος οτι εχεις βαλει σωστο λινκ;
η κοπελα που ερχεται αν παραγγειλεις την μαρο στο λινκ δεν ειναι το ιδιο ατομο στις φωτο
επιπλεον εχει ψυχωση με το τσιμπουκι και ιδιαιτερα το CIM και δεν ειχε προβλημα για γλωσσοφιλα
συμφωνω μαζι σου οτι ειναι πανακριβη για αυτα που προσφερει και για το οχι τοσο καλο titjob
και εγω δεν θα την ξαναδω γιατι η γκομενα ειναι λοκαλ
μην τρελαθουμε τελειως λοκαλ με αυτες τις τιμες
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
Παιδιά μην κρίνει ο καθένας από τον εαυτό του. Το site είναι για ν' ανταλλάσουμε πληροφορίες για τις γκόμενες. Οταν ό άλλος λέει "την κάρφωνα 45'και δεν διαμαρτυρήθηκε" κρατήστε ότι η γκόμενα αντέχει και δε γκρινιάζει. Το αν ενδιάμεσα της τον έδωσε στο στόμα ή την πήγε κωλοφεράτζα μέχρι το μπάνιο ή αν την έγλειψε και τον πίπωνε και της το ξανακάρφωσε, είναι τεχνικές λεπτομέρειες που πιθανόν να μην αναλυθούν αλλά να περιέχονται στο 45λεπτο.
Μεγαλώνοντας και γω παρατήρησα ότι αυξήθηκε πολύ ο χρόνος για κάθε γκόλ.

Να ξεκινάω να βλέπω ταυτόχρονα και μάτς και να χύνω στο ημίχρονο. ΜΕΓΆΛΗ ΓΚΑΒΛΑ.  :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom