Νέα

Χύνουν οι πουτάνες με πελάτες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pirokavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 210
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sargath

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Μην ξεχνάμε ότι οι περισσότερες γουσταρουν τρέλα το γαμησι για αυτο κ κάνουν κ αυτη την δουλειά. Έτσι πιστεύω εγω!
Μαλακιες πιστευεις.
Αν δεν ηταν τα λεφτα καμια δεν θα εκανε αυτη τη δουλεια.Αν μερικες γουσταρουν πραγματικα το γαμησι ειναι δευτερον και απλα τις βοηθαει να εχουν περισσοτερο κερδος.
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
10
Like
5.089
Πόντοι
4.895
εδω οι καλοι φιδεμπορες...
 

freemastrupation

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
1
Για χύσια δεν ξέρω αλλά μερικές έχουν ανεμογκάστρια και βγάζουν όλοι την ώρα αέρα από το μουνί τους. Κάτι σαν να σε κλάνει το μουνί δηλαδή.  :2funny:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Μαλακιες πιστευεις.
Αν δεν ηταν τα λεφτα καμια δεν θα εκανε αυτη τη δουλεια.Αν μερικες γουσταρουν πραγματικα το γαμησι ειναι δευτερον και απλα τις βοηθαει να εχουν περισσοτερο κερδος.
;) :thumbsup:

με μενα παντως καμια δεν εχει χυσει, φαινεται δεν τις γαμαω καλα  :rolleyes: :'( :-
 

lovesoldier

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
10
Κριτικές
15
Like
6
Πόντοι
10
Μαλακιες πιστευεις.
Αν δεν ηταν τα λεφτα καμια δεν θα εκανε αυτη τη δουλεια.Αν μερικες γουσταρουν πραγματικα το γαμησι ειναι δευτερον και απλα τις βοηθαει να εχουν περισσοτερο κερδος.

                          να μιλασ καλυτερα κ να διαβαζεις πιο καλα γιατι περιπου τα ιδια λεμε!τι θα πει το οτι γουσταρουν το γαμισι ειναι δευτερο?ξερεις ποσες δουλευουν για να ξοφλανε χρεη σε νταταβαδες απο διαβατηρια κ εισιτηρια κ μιζες απο παρανομες εισοδους στην χωρα μας?λεσ να βρηκαν τις δουλειες αυτες απο αγγελιες στις χωρεσ τους απο εφημεριδες η περιοδικα?αν εσενα ενα δεν σε γουσταρε ποτε καμμια κ δεν εχυσε για παρτυ σου αυτο δεν σημαινει οτι δεν τυχαινει σε αλλους!
                      εσυ τι εισαι?μετρητης της μαλακιας!να το εχουμε υποψη μας πριν πουμε κατι η γραψουμε να στο στελνουμε να το μετρασ ποσο μαλακια εχει αφου εισαι exper στη μαλακια! :cum: :cum: :cum:
 

fackiris

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Χύνουν τις κρέμες και τα λιπαντικά που βάζουν.
  :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.752
Κριτικές
183
Like
3.129
Πόντοι
8.535
Χύνουν τις κρέμες και τα λιπαντικά που βάζουν.
  :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:
οντως!αυτο το θεμα με την κρεμα που πασαλειβονται,εχει καταντησει αηδια...μπαινοβγαινεις κ δεν νιωθεις τιποτα,σαν αερογαμια... :huh:
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Ναι χυνουν, και το καταλαβαινεις αν βγαζουν υγρα η αν το μουνι τους κανει συσπασεις.
Γενικα δεν ειναι καλο να βγαζει υγρα η πουτανα.
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Εγω πέρυσι πήγαινα σε μια στην Λιοσίων ρουμανακι πιτσιρικά. Ειχα μεγάλη χημεία στο sex μαζί της!μια φορά λοιπόν με το που έρχεται πλακωνομαστε σε κάτι γλωσοφιλα κ κάτι μπαλαμουτια κ αρχίζουμε ένα 69!η κατάσταση είχε ξεφύγει!πριν την πηδηξω μου λέει!μωρό μου μην τελειωσεις γρήγορα!σιγά σιγά. Κ έτσι κ έγινε. Μετα κανά 20 λεπτού έρωτα πραγματικού άρχισε να φωνάζει κ να μου λέει σε χυνω μωρό μου. Εκει τελείωσα κ εγω!μετα αγκαλιές κανά 5 λεπτο κ γλωσοφιλα. Ήταν η πρώτη φορά που μου έτυχε αυτο κ η πρώτη φορα που έκανα γλυφομουνι σε τανα. Μάλλον για να το πω καλύτερα ήταν σαν να πηδηχτικα με την γκομενα μου. Η γκομενα σίγουρα εχυσε κ σίγουρα γουσταρε που γαμιωταν μαζί μου!ο τσατσος χτύπησε την πόρτα κ ρώτησε αν όλα καλα!εκείνη του είπε τέλεια!όταν έφυγα με χαιρεταγε ο τσατσος γελώντας.
         Άνθρωποι είναι κ αυτές με αισθήματα κ καυλες!αν γουσταρουν κάποιον χυνουν. Είναι άλλες που είναι μηχανάκια!τόσο πήδημα τρώνε καθημερινά. Γιατί όχι να μην γουσταρουν κάποια στιγμή μέσα στην ημέρα να χυσουν. Μην ξεχνάμε ότι οι περισσότερες γουσταρουν τρέλα το γαμησι για αυτο κ κάνουν κ αυτη την δουλειά. Έτσι πιστεύω εγω!

Δεν ειναι γκομενα σου ομως ρε, δεν τα κανουν αυτα στις πουτανες θα κολλησεις τιποτα. Γιατι να της δωσεις γλωσσοφιλο και γλυφομουνι.
 

ks1995

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
εγω πριν ενα μηνα ειχα παει με μια μαγια μολδαβεζα στο βυρωνοσ 19  στην λαρισα και ειχαμε χημεια και εχυνε το μωρο μαζι μου :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
βεβαιως και υπαρχει αυτη η δυνατοτητα,εδω υπαρχει και το βιντεο στ οποιο εξηγω προσωπικα τον τροπο
βαλτε το στο 8.20 λεπτο και κατοπιν στο 9.30
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
βεβαιως και υπαρχει αυτη η δυνατοτητα,εδω υπαρχει και το βιντεο στ οποιο εξηγω προσωπικα τον τροπο
βαλτε το στο 8.20 λεπτο και κατοπιν στο 9.30
δηλαδη εισαι αυτος που μιλαει στο 8:20 και 9:30 ?  :think:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
ναι ρε φιλε ,ο xilnik ειμαι,αυτος που βλεπεις στο βιντεο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Να τσιρίζουν μου έχει τύχει πολλές φορές, ειδικά όταν ανεβαίνει η ταχύτητα (εγώ δεν τρελαίνομαι για γρήγορο αλλά αυτές μάλλον τις αρέσει σε γενικές γραμμές), να χύνουν δεν ξέρω άλλα μπορεί να συμβαίνει που και που. Σε φτηνά μπουρδέλα μάλλον πιο δύσκολο να συμβεί απ' ότι σε city tours και call girls καθώς αυτές αφήνονται, χαλαρώνουν και δείχνουν να το απολαμβάνουν περισσότερο από ότι σε μπουρδελάκια όπου είναι σφιγμένες και βιαστικές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom