Νέα

Χρυσή Ολυμπιονίκης η Άννα Κορακάκη!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 459
  • Εμφανίσεις 83K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.002
Πόντοι
10.336
κωλαρα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :kissass2: :kissass: :kissass: :kissass2: :kissass2: :kissass: :kissass: :kissass2: :kissass2: :kissass: :kissass: :kissass2: :kissass2: :kissass: :kissass: :kissass2: :kissass2: :kissass: :kissass: :kissass2: :kissass2: :kissass: :kissass:
 

MAKROPOUTSOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
293
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
1
βλέπω ότι ότι υπάρχει θέμα στα αθλητικά και αναρωτιέμαι ρε συνοδοιπόροι,με τέτοια οφθαλμοφανή προσόντα δεν θα έπρεπε να υπάρχει θέμα στις διάσημες ελληνίδες για την Αννα μας;
 

Συνημμένα

  • aaa_0.jpg
    aaa_0.jpg
    29,5 KB · Εμφανίσεις: 53

MAKROPOUTSOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
293
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
1
τι να μας πει και η γνωστή Κίμ που πληρώνει όσο-όσο για να έχει ανάλογη..όψη
 

Συνημμένα

  • 1519827.jpg
    1519827.jpg
    144 KB · Εμφανίσεις: 50

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
Την Καρντασιαν εννοεί
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
όχι άλλες ελλεινήδες μπριζόλες   :jerking: :jerking: :jerking:
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.116
Like
1.900
Πόντοι
216
Τι κωλαρα εχει ρε η ρουφιανα :rockon:
 

anonymous80

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
329
Like
396
Πόντοι
21
Το κακό είναι, πως αυτον τον κώλο τον χαίρεται Γάλλος...  >:( >:( >:(
 

Orbital

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
63
Like
2
Πόντοι
0
Μια φορα επειδη τυχαινει να την ξερω την Αννα, πιο παλια (πριν 5 χρονια) για αρκετο καιρο ειμασταν στην ιδια παρεα. Εχω να πω οτι ΤΟΤΕ ειχε καβαλησει το καλαμι. Δεν θα ηθελα καν να μαθω τι φαση ειναι τωρα. Συγκεκριμενα, θυμαμαι ενα περιστατικο οπου ειχαμε βγει εξω και ηρθε ενας κοινος φιλος ο οποιος επαιζε σε ομαδα ποδοσφαιρου ερασιτεχνικα, αλλα το παιδι ειχε αρκετες προπονησεις. Οποτε μετα απο καμια ωρα που ειπε οτι ηθελε να φυγει γιατι ηταν ψωφιος, γυρναει η Αννα και του λεει 'καλα, λες και κανεις κατι δηλαδη'.

1000μπραβο για τα μεταλλια, αλλα αν τοτε καποιος μου ελεγε οτι μετα απο 5-6 χρονια θα ειναι ολυμπιονικης, θα ημουν σιγουρος οτι θα γινοταν ο ντορος....που γινεται.
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
Μια φορα επειδη τυχαινει να την ξερω την Αννα, πιο παλια (πριν 5 χρονια) για αρκετο καιρο ειμασταν στην ιδια παρεα. Εχω να πω οτι ΤΟΤΕ ειχε καβαλησει το καλαμι. Δεν θα ηθελα καν να μαθω τι φαση ειναι τωρα. Συγκεκριμενα, θυμαμαι ενα περιστατικο οπου ειχαμε βγει εξω και ηρθε ενας κοινος φιλος ο οποιος επαιζε σε ομαδα ποδοσφαιρου ερασιτεχνικα, αλλα το παιδι ειχε αρκετες προπονησεις. Οποτε μετα απο καμια ωρα που ειπε οτι ηθελε να φυγει γιατι ηταν ψωφιος, γυρναει η Αννα και του λεει 'καλα, λες και κανεις κατι δηλαδη'.

1000μπραβο για τα μεταλλια, αλλα αν τοτε καποιος μου ελεγε οτι μετα απο 5-6 χρονια θα ειναι ολυμπιονικης, θα ημουν σιγουρος οτι θα γινοταν ο ντορος....που γινεται.

ισχυει οτι δεν ξερει τι εχει;
 

Orbital

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
63
Like
2
Πόντοι
0
Δεν ξερω αν ισχυει σε τετοιο επιπεδο, παντως τοτε εμενε σε πολυ καλη περιοχη της Δραμας. Και οταν λεω οτι ειχε αυτο το να κοιταει αφηψιλου, ακομα και στις 2 φιλες της που ειχε τοτε (το κλασικο που ολοι εχουμε 2-3 στανταρ). Ειμαι σιγουρος οτι αν πω να την χαιρετησω στο δρομο δεν θα μου μιλησει καν. Περι αλλοδαπων γκομενων, γενικα παντα ξυνοταν με ξενους. Στο λυκειο σε καποια φαση τα ειχε με εναν -νομιζω- βελγο
 

Επισκέπτης
Μια φορα επειδη τυχαινει να την ξερω την Αννα, πιο παλια (πριν 5 χρονια) για αρκετο καιρο ειμασταν στην ιδια παρεα. Εχω να πω οτι ΤΟΤΕ ειχε καβαλησει το καλαμι. Δεν θα ηθελα καν να μαθω τι φαση ειναι τωρα. Συγκεκριμενα, θυμαμαι ενα περιστατικο οπου ειχαμε βγει εξω και ηρθε ενας κοινος φιλος ο οποιος επαιζε σε ομαδα ποδοσφαιρου ερασιτεχνικα, αλλα το παιδι ειχε αρκετες προπονησεις. Οποτε μετα απο καμια ωρα που ειπε οτι ηθελε να φυγει γιατι ηταν ψωφιος, γυρναει η Αννα και του λεει 'καλα, λες και κανεις κατι δηλαδη'.

1000μπραβο για τα μεταλλια, αλλα αν τοτε καποιος μου ελεγε οτι μετα απο 5-6 χρονια θα ειναι ολυμπιονικης, θα ημουν σιγουρος οτι θα γινοταν ο
ντορος....που γινεται.
απο δηλωσεις της μαμας και κορης καταλαβαινεις οτι ατομο ειναι ιπταμενο με απαιτησεις για σκοπευτηριο στην Δραμα ολυμπιακων προδιαγραφων ενω η Ελλαδα βρισκεται σε οικονομικη κριση
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Μια φορα επειδη τυχαινει να την ξερω την Αννα, πιο παλια (πριν 5 χρονια) για αρκετο καιρο ειμασταν στην ιδια παρεα. Εχω να πω οτι ΤΟΤΕ ειχε καβαλησει το καλαμι. Δεν θα ηθελα καν να μαθω τι φαση ειναι τωρα. Συγκεκριμενα, θυμαμαι ενα περιστατικο οπου ειχαμε βγει εξω και ηρθε ενας κοινος φιλος ο οποιος επαιζε σε ομαδα ποδοσφαιρου ερασιτεχνικα, αλλα το παιδι ειχε αρκετες προπονησεις. Οποτε μετα απο καμια ωρα που ειπε οτι ηθελε να φυγει γιατι ηταν ψωφιος, γυρναει η Αννα και του λεει 'καλα, λες και κανεις κατι δηλαδη'.

1000μπραβο για τα μεταλλια, αλλα αν τοτε καποιος μου ελεγε οτι μετα απο 5-6 χρονια θα ειναι ολυμπιονικης, θα ημουν σιγουρος οτι θα γινοταν ο ντορος....που γινεται.

δε πα να γαμηθει η μαλακω με την σκοποβολη της πουτσας .
ερασιτεχνικο ποδοσφαιρο και λεει και τι κανεις δηλαδη .
καθε σκροφα λεει οτι πιπα της καπνισει. μονο πουτσα και ξυλο σε κατι τετοιες ελεος
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
θα φτιαξουμε ενα σκοπευτηριο με σημαδι τον κωλο της οσες περισσοτερες πουτσες μπουνε μεσα τοσο το καλυτερο. ψοφο στην καριολα ελεος
 

karaflosoikodomos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
88
Like
204
Πόντοι
0
Άννα Κολαράκη θα έπρεπε να την λένε. Πολύ έκφυλο προσωπάκι, ωραίο βυζί και κώλος μοντέλου.
Αν δεν είχε τελειώσει η εποχή Κωστόπουλου , θα την βλέπαμε σίγουρα σε κανενα νιτρο ή μαξιμ με το κώλο έξω σίγουρα
 

Επισκέπτης
θα φτιαξουμε ενα σκοπευτηριο με σημαδι τον κωλο της οσες περισσοτερες πουτσες μπουνε μεσα τοσο το καλυτερο.
Να της φτιάξει ο χορηγός της ο Stoiximan αν θέλει σκοπευτήριο κι ό,τι άλλο της αρέσει. ΕΜΕΙΣ ΜΩΡΗ δεν έχουμε χρήμα για πέταμα, αλλά τι να σου κάνω που δε με βάζουν Πρωθυπουργό 1 χρόνο για να δείτε τι θα πει φυστίκι, ελιά και ψόφο στα κοπροσκυλιά....

ψοφο στην καριολα ελεος
Εντάξει μη λέμε και τέτοια, το ότι καβάλησε το καλάμι το πορνίδιο δε σημαίνει ότι πρέπει να ευχηθούμε κάτι κακό. Ας καβαληθεί στον κώλο, στο Φόλο και στην Κόλο Κόλο, όχι όμως και να ψοφήσει :sunglasses:

Ο κώλος της φακλάνας Κωλαράκη είναι εδώ
 

Επισκέπτης
Ρε κι εγώ την καβαλάω εννοείται, αλλά δεν πλησιάζεται από κοινούς θνητούς αυτή, το θέμα όμως είναι ότι προβάλεται έντονα και κάπου ενοχλεί. Στην κωλάρα της που έχει κρίση η χώρα (καλά και γαμώ τα αθλήματα μη χύσω τώρα), αλλά στη ντούντα μας μωρή, τράβα γαμήσου με τη Τζούλια και φτιάξε δικό σου σκοπευτήριο αν θές!

Eλπίζω να πετύχουν κάποιοι από τους πυρφόρους της τα σχόλιά μας και να της τα μεταφέρουν LOL.....



Μια φορα επειδη τυχαινει να την ξερω την Αννα, πιο παλια (πριν 5 χρονια) για αρκετο καιρο ειμασταν στην ιδια παρεα.
Τύπε κακώς δεν κράτησες φιλίες με την Κωλαράκη γιατί είναι ατού χαρτί μια κωλάρα κι ας είναι ψωνάρα, οι φιλενάδες που θα είχε και οι καβάτζες, στην εποχή μας κυβερνά η επίδειξη και ο πλουτισμός, οπότε έκανες λάθος τότε και τώρα το πληρώνεις διαβάζοντας σχόλια κομπλεξικών ατόμων (βάζω και τον εαυτό μου μέσα).


Υ.Γ. Σήμερα δεν έχει τίποτε καλό για Στοίχημα, ρεπό  :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom