Νέα

Χρύσα Χρυσάκι Γατάκι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KANONI TV
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 369K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.117
Like
11.602
Πόντοι
2.606
yparxei kapoios pou na exei paei mazi ths???kai an nai na pei entyposeis kai leptomeries gia na kseroume  ti paizei me tn gkomena mn mas doulepsei....
τυπε να προσεχεις μην σε κοροϊδέψει και σου πει οτι ειναι Σουηδέζα και το πιστέψεις
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
πριν 1-2 χρονια απογευμα σχολαω απο τη δουλεια ειμαι στο τραμ , φτανω πλατεια νεας σμυρνης που εχω ενα επαγγελματικο ραντεβου κατεβαινω και τη πετυχαινω μπροστα μου... πολυ κοντοπουτανο , φοραγε ενα κολαν να δειχνει την αλβανιδοκωλαρα της... τη κοιταω της λεω γεια σου ρε χρυσα καυλαρα με κοιταει με απαξιωτικο υφακι και προσπερναει ...
δεν παει να κουρεύεται λέω εγώ που ειχε και υφακι ;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Η γνωστή πορνοστάρ, Μαρία Αλεξάνδρου, μίλησε για όλους και για όλα σε συνέντευξή της στην Espresso.

Η εκρηκτική παρουσία που ξεσηκώνει την αντρική φαντασία, μεταξύ άλλων δηλώνει πως έχει απογοητευτεί από το αντρικό φύλο και ότι έχει βρει τον έρωτα στο πλευρό της Χρύσας, της γυναίκας που της πήρε τα μυαλά και ετοιμάζεται να παντρευτεί!

:rolleyes:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Η γνωστή πορνοστάρ, Μαρία Αλεξάνδρου, μίλησε για όλους και για όλα σε συνέντευξή της στην Espresso.

Η εκρηκτική παρουσία που ξεσηκώνει την αντρική φαντασία, μεταξύ άλλων δηλώνει πως έχει απογοητευτεί από το αντρικό φύλο και ότι έχει βρει τον έρωτα στο πλευρό της Χρύσας, της γυναίκας που της πήρε τα μυαλά και ετοιμάζεται να παντρευτεί!

:rolleyes:
Ξεκωλειξια  δεν λεγεται οταν ενωνονται δυο ξεκωλα???
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
10632596_366263596868500_5126478522022796218_n.jpg
1381292_366261820202011_837606436544733065_n.jpg
10430822_365602010267992_49271043067147647_n.jpg
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
γάμησε τα είναι και οι δυο τους!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366

conan207

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
85
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
0
Χαλαλι του τα 400....ευρω που πηραν.....ενα απο τα πιο φανταστικα βραδια που εχω περαση μαζη τους .!!!!!! Η βραδια κλείστηκε πολη ευκολα μέσω γνωστού στην πολη Θεσσαλονικη η φώτο με τα μαυρα κολλαν ητανε στο ανσασερ πρν μπουν στο δωμάτιο μου . Απλα με μια λεξη ΚΑΥΛΕΣΣΣΣΣΣ.....το τη γληφομουνια η μια στην αλλη τη ανοιγματα τη πιπες εναλαξ.....με εκανα οι πουτανες να  :cum: 3 στην μια ωρα.....που χρονια ειχα να τα καταφέρω....ολοι η φαση οταν της εβαλα καβαλα την μια πάνω στην αλλη με τα κολαρακια και μουνακια δικα μου......στα τεσσερα και δωσε.....βεβαια ητανε ολοι η φαση ΚΑΥΛΕ...γιατι υπήρχε και η μαγικη σκονη.....οσο για το γυφτακη χρυσα...ακομα εχω την γλωρσαρααα της στον κώλο μου τρελαίνονταν να το κανει......ΠΟΛΥ ΓΛΗΦΟΚΟΛΑΔΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.......!!!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Χαλαλι του τα 400....ευρω που πηραν.....ενα απο τα πιο φανταστικα βραδια που εχω περαση μαζη τους .!!!!!! Η βραδια κλείστηκε πολη ευκολα μέσω γνωστού στην πολη Θεσσαλονικη η φώτο με τα μαυρα κολλαν ητανε στο ανσασερ πρν μπουν στο δωμάτιο μου . Απλα με μια λεξη ΚΑΥΛΕΣΣΣΣΣΣ.....το τη γληφομουνια η μια στην αλλη τη ανοιγματα τη πιπες εναλαξ.....με εκανα οι πουτανες να  :cum: 3 στην μια ωρα.....που χρονια ειχα να τα καταφέρω....ολοι η φαση οταν της εβαλα καβαλα την μια πάνω στην αλλη με τα κολαρακια και μουνακια δικα μου......στα τεσσερα και δωσε.....βεβαια ητανε ολοι η φαση ΚΑΥΛΕ...γιατι υπήρχε και η μαγικη σκονη.....οσο για το γυφτακη χρυσα...ακομα εχω την γλωρσαρααα της στον κώλο μου τρελαίνονταν να το κανει......ΠΟΛΥ ΓΛΗΦΟΚΟΛΑΔΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.......!!!
άξιος!
όταν περασει η επιρροή,ξανα γράψε!
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Χαλαλι του τα 400....ευρω που πηραν.....ενα απο τα πιο φανταστικα βραδια που εχω περαση μαζη τους .!!!!!! Η βραδια κλείστηκε πολη ευκολα μέσω γνωστού στην πολη Θεσσαλονικη η φώτο με τα μαυρα κολλαν ητανε στο ανσασερ πρν μπουν στο δωμάτιο μου . Απλα με μια λεξη ΚΑΥΛΕΣΣΣΣΣΣ.....το τη γληφομουνια η μια στην αλλη τη ανοιγματα τη πιπες εναλαξ.....με εκανα οι πουτανες να  :cum: 3 στην μια ωρα.....που χρονια ειχα να τα καταφέρω....ολοι η φαση οταν της εβαλα καβαλα την μια πάνω στην αλλη με τα κολαρακια και μουνακια δικα μου......στα τεσσερα και δωσε.....βεβαια ητανε ολοι η φαση ΚΑΥΛΕ...γιατι υπήρχε και η μαγικη σκονη.....οσο για το γυφτακη χρυσα...ακομα εχω την γλωρσαρααα της στον κώλο μου τρελαίνονταν να το κανει......ΠΟΛΥ ΓΛΗΦΟΚΟΛΑΔΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.......!!!
Ελα ρε κόναν!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Χαλαλι του τα 400....ευρω που πηραν.....ενα απο τα πιο φανταστικα βραδια που εχω περαση μαζη τους .!!!!!! Η βραδια κλείστηκε πολη ευκολα μέσω γνωστού στην πολη Θεσσαλονικη η φώτο με τα μαυρα κολλαν ητανε στο ανσασερ πρν μπουν στο δωμάτιο μου . Απλα με μια λεξη ΚΑΥΛΕΣΣΣΣΣΣ.....το τη γληφομουνια η μια στην αλλη τη ανοιγματα τη πιπες εναλαξ.....με εκανα οι πουτανες να  :cum: 3 στην μια ωρα.....που χρονια ειχα να τα καταφέρω....ολοι η φαση οταν της εβαλα καβαλα την μια πάνω στην αλλη με τα κολαρακια και μουνακια δικα μου......στα τεσσερα και δωσε.....βεβαια ητανε ολοι η φαση ΚΑΥΛΕ...γιατι υπήρχε και η μαγικη σκονη.....οσο για το γυφτακη χρυσα...ακομα εχω την γλωρσαρααα της στον κώλο μου τρελαίνονταν να το κανει......ΠΟΛΥ ΓΛΗΦΟΚΟΛΑΔΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.......!!!
:think: :rockon:

είναι σαφές ότι ο κώλος των αλλων γράφεται = κόλος
'οταν μιλάμε για τον δικό μας =κώλος  :rolleyes: :rockon:
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
:rolleyes: για να  :rolleyes: :rockon: :2funny:το διαβάσεις χρειάζεσαι διπλή δόση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom