Νέα

Χριστίνα Βραχάλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jimminy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 917
  • Εμφανίσεις 287K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
12
Πόντοι
16
ρε μαλακες και η διαστροφη εχει τα ορια της!
ε οχι,ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΓΑΜΑΓΑ!
και ΝΑΙ,εχω γαμησει και γαμαω ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ(για τα μαλακισμενα που θα τρεξουν να γραψουν απο κατω τις γνωστες αρχιδιες τους)!
 
OP
OP
jimminy

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
ρε μαλακες και η διαστροφη εχει τα ορια της!
ε οχι,ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΓΑΜΑΓΑ!
και ΝΑΙ,εχω γαμησει και γαμαω ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ(για τα μαλακισμενα που θα τρεξουν να γραψουν απο κατω τις γνωστες αρχιδιες τους)!
star.bmp
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.249
Like
334
Πόντοι
36
γνωστη πατησιωτισα,δουλευε στο καφε σεμπι και αν θυμαμαι καλα τα ειχε με καποιον παιχτη του απολλωνα,εκει καποιον γνωρισε και την εβαλε σε μια εκμπομπη της ερτ για το 2004 οταν ακομα ηταν στα τεφα,παντως την θυμαμαι που πηγαιναμε και στο ιδιο γυμναστηριο εκεινη την εποχη,εντελως αβυζο και επιδερμιδα πολυ σκουροχρωμη αλλα φοβερα ματια αλλα σαν χαρακτηρας οχι ψωνισμενη..αυτα για πριν 10 χρονια ....+
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.297
Like
5.082
Πόντοι
1.406
Ασχετο με την Βραχαλη,σχετικο με το Αλαφουζοκαναλο, ενα καινουριο μωρο που κανει μαζι με τον Λυριτζη εκπομπη το πρωι τωρα τον Αυγουστο θυμαται κανεις πως το λενε? Ειναι πολυ δυνατο  :boobies:
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Είστε ώρες ώρες ρε τύποι πολύ δύσκολοι. Εντωμεταξύ εγώ βάζω στοίχημα ότι όλοι ΜΗΔΕΝΟΣ ΕΞΑΙΡΟΥΜΕΝΟΥ άμα σας καθότανε η συγκεκριμένη θα τη γαμάγατε. Εγώ πάντως τη γάμαγα. Μια χαρά είναι η κοπελίτσα και από εμφάνιση και από χαρακτήρα. Αφού αντέχει τα κρυόκωλα αστεία του Ούννου του Βόγλη στο ΣΚΑΙ και είναι με το χαμόγελο όλη την ώρα... Και έχει και βυζάρες. Νταξ έχει λίγο παπαγαλέ μύτη αλλά στη σούμα, μια χαρά είναι...
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
Είστε ώρες ώρες ρε τύποι πολύ δύσκολοι. Εντωμεταξύ εγώ βάζω στοίχημα ότι όλοι ΜΗΔΕΝΟΣ ΕΞΑΙΡΟΥΜΕΝΟΥ άμα σας καθότανε η συγκεκριμένη θα τη γαμάγατε. Εγώ πάντως τη γάμαγα. Μια χαρά είναι η κοπελίτσα και από εμφάνιση και από χαρακτήρα. Αφού αντέχει τα κρυόκωλα αστεία του Ούννου του Βόγλη στο ΣΚΑΙ και είναι με το χαμόγελο όλη την ώρα... Και έχει και βυζάρες. Μια χαρά είναι...


σαν σκατα ειναι φιλε
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.443
Πόντοι
8.006
Είστε ώρες ώρες ρε τύποι πολύ δύσκολοι. Εντωμεταξύ εγώ βάζω στοίχημα ότι όλοι ΜΗΔΕΝΟΣ ΕΞΑΙΡΟΥΜΕΝΟΥ άμα σας καθότανε η συγκεκριμένη θα τη γαμάγατε. Εγώ πάντως τη γάμαγα. Μια χαρά είναι η κοπελίτσα και από εμφάνιση και από χαρακτήρα. Αφού αντέχει τα κρυόκωλα αστεία του Ούννου του Βόγλη στο ΣΚΑΙ και είναι με το χαμόγελο όλη την ώρα... Και έχει και βυζάρες. Νταξ έχει λίγο παπαγαλέ μύτη αλλά στη σούμα, μια χαρά είναι...
Χάλια είναι ρε φιλε. Και εχει και το βλεμμα της αγελαδας.
 

stelix

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2014
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εγω πιστευω πως οσοι λενε μαλακιες τυπου πατσαβουρα μπαζο και αλλα σχετικα σχολια, στις περισοτερες των περιπτωσεων ειναι κομπλεξικοι και πως το πιθανοτερο ειναι οτι δεν τους καθησαν οι γκομενες οταν τους την επεσαν.
 

Sea_Lover

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2013
Μηνύματα
105
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Ρομπυ Ουιλιαμς Τραβεστί  :S
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Είστε ώρες ώρες ρε τύποι πολύ δύσκολοι. Εντωμεταξύ εγώ βάζω στοίχημα ότι όλοι ΜΗΔΕΝΟΣ ΕΞΑΙΡΟΥΜΕΝΟΥ άμα σας καθότανε η συγκεκριμένη θα τη γαμάγατε. Εγώ πάντως τη γάμαγα. Μια χαρά είναι η κοπελίτσα και από εμφάνιση και από χαρακτήρα. Αφού αντέχει τα κρυόκωλα αστεία του Ούννου του Βόγλη στο ΣΚΑΙ και είναι με το χαμόγελο όλη την ώρα... Και έχει και βυζάρες. Νταξ έχει λίγο παπαγαλέ μύτη αλλά στη σούμα, μια χαρά είναι...




Φίλαρακι,και εγώ της καθόμουν χαλαρά.
Άσε που έχει και προσόν την παπαγαλε μύτη όπως λες.
Στα κλαρινα και το 69 θα σου τα ξύνει κιόλας :P
 
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
Αν προσφερόταν από μόνη της τη γάμαγα άνετα. Αν χρειαζόταν να την "κερδίσω" δεν θα είχα ασχοληθεί ποτέ. Αντικειμενικά πάντως είναι μία μέτρια γκόμενα τίποτα περισσότερο τίποτα λιγότερο.
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Ε ΕΙΣΑΙ ΤΥΠΟΣ. Λίγο υπερβολικός, αλλά ΤΥΠΟΣ.

μαλακίες σου λέει, 1ον) ο συγκεκριμένος γαμάει κωλόχοντρες άρα η εν λόγω θα του έπεφτε ΠΑΡΑ πολλή και 2ον) αυτή ούτε που θα γυρνούσε να τον κοιτάξει τον μεσήλικα σαπιοκοιλιά, γκόμενες με ωραίο κορμί γαμιούνται με όποιον επιλέγουν αυτές, μην κοροϊδευόμαστε ;)



παρακάτω ένα ενδιαφέρον γκανγκ μπανγκ :)

URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom