Νέα

χριστινα απο τοταλ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tziobani7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 140
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dani69

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
198
Κριτικές
2
Like
983
Πόντοι
81
μην ψαρωνετε με  αμαξια και μηχανεσ απο πελατεσ ειναι δεν ειναι δικα τησ τωρα αν δεν θελει να πει απο που ειναι δικο τησ θεμα αν περνασ καλα σε αυτο που κανει τα αλλα τι τα ψαχνεισ γκομενα σου ειναι αδερφη σου γιατι τοσο ανχοσ ποσα βγαζει μαζι θα κανετε δηλωση και φοβαστε μην πληρωσετε πολλα ναι ξερω απο τα 80 οτι παιρνει 30 το καθε μαγαζι δουλευει αλλιωσ για δικουσ του λογουσ και αποφασιζει η κοπελα ποσα θελει να βγαλει αν τισ αρεσει σαν χωροσ σαν συνεργασια πολλα παιζουν απο πισω που δεν ξερουμε  
 

troat fuckerrrrrrr

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2014
Μηνύματα
108
Like
2
Πόντοι
1
εποστροφη χριστινασ μετα απο 2 μηνεσ στο diamond γλυφαδα ανανεωμενη με μαυρο μαλλι φοβερο μασαζ περασα πολυ ωραια μια ωρα 80 ευρω αφησα 100 καθε φορα και καλυτερη γιαυτο οποτε παω με χριστινα περναω υπεροχα και στο σεξ σαν να κανεισ με την κοπελα σου απλα υπεροχη ελπιζω να μην αλλαξει να περναμε καλα  
Εκει που ηταν στη  ποσειδωνος ανοιξε παλι;;
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Μιλάμε για την Χριστίνα που ήταν στην Πατησίων;
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
μην ψαρωνετε με  αμαξια και μηχανεσ απο πελατεσ ειναι δεν ειναι δικα τησ τωρα αν δεν θελει να πει απο που ειναι δικο τησ θεμα αν περνασ καλα σε αυτο που κανει τα αλλα τι τα ψαχνεισ γκομενα σου ειναι αδερφη σου γιατι τοσο ανχοσ ποσα βγαζει μαζι θα κανετε δηλωση και φοβαστε μην πληρωσετε πολλα ναι ξερω απο τα 80 οτι παιρνει 30 το καθε μαγαζι δουλευει αλλιωσ για δικουσ του λογουσ και αποφασιζει η κοπελα ποσα θελει να βγαλει αν τισ αρεσει σαν χωροσ σαν συνεργασια πολλα παιζουν απο πισω που δεν ξερουμε 
ε καλά τότε να δώσεις 140 τύπε... χαλάλι της...
πάντως τόση φασαρία για μια γυναίκα που στην προσωπική της ζωή είναι λεσβία...
 

Seihis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.086
Like
6
Πόντοι
16
Εμείς που είμαστε αδαείς με το συγκεκριμένο θέμα, θα μας φωτίσει κανείς?  :tickedoff:
Όταν λέμε Total φυσικά και δεν εννοούμε την ΦΑΓΕ?  :grin:
Βάλτε και κάποιο σχετικό link να καταλάβουμε περί τίνος ακριβώς πρόκειται.
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
Εμείς που είμαστε αδαείς με το συγκεκριμένο θέμα, θα μας φωτίσει κανείς?  :tickedoff:
Όταν λέμε Total φυσικά και δεν εννοούμε την ΦΑΓΕ?  :grin:
Βάλτε και κάποιο σχετικό link να καταλάβουμε περί τίνος ακριβώς πρόκειται.



URL]]
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Εμείς που είμαστε αδαείς με το συγκεκριμένο θέμα, θα μας φωτίσει κανείς?  :tickedoff:
Όταν λέμε Total φυσικά και δεν εννοούμε την ΦΑΓΕ?  :grin:
Βάλτε και κάποιο σχετικό link να καταλάβουμε περί τίνος ακριβώς πρόκειται.

δεν εχει καμμια σχεση πλέον το total relax.....εχει κλείσει εδώ και πολύ καιρό....
Η Χριστίνα,απ' ότι μαθαίνω,δουλευει μονη της πλέον με ραντεβού σε παλιους της πελάτες......Μαζί της και η φίλη της η Βίκυ......
 

taz7

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2014
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
1
δεν εχει καμμια σχεση πλέον το total relax.....εχει κλείσει εδώ και πολύ καιρό....
Η Χριστίνα,απ' ότι μαθαίνω,δουλευει μονη της πλέον με ραντεβού σε παλιους της πελάτες......Μαζί της και η φίλη της η Βίκυ......

Μερικά post πιο πάνω άλλος φίλος αναφέρει ότι επέστρεψε στο diamont στη Γλυφάδα.
Καλό θα ήταν αν ξέρει κάποιος σίγουρα που βρίσκεται να  ενημερώσει.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Φίλε μου,μπορεί να ξαναγύρισε,μπορεί και όχι....αυτά αλλάζουν μερα με τη μέρα.......μην περιμενεις σταθερές συμπεριφορές από τέτοια ατομα.....
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
η Βίκυ πάντως την βδομάδα που μας πέρασε δεν ηταν στης Λίζας...
 
OP
OP
T

tziobani7

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2013
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
  καλησπερα η χριστινα ειναι  DIAMONS, τωρα η προσωπικη ζωη τησ με το τι κανει στο δωματιο δεν μπορω να καταλαβω τι σχεση εχει
 
OP
OP
T

tziobani7

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2013
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
το  τοταλ ηταν νεα σμυρνη το εκλεισε η αστυνομια πολλουσ μηνεσ τωρα
 
OP
OP
T

tziobani7

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2013
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
οποισ εχι θεμα ποσα περνου η κοπελεσ τι γινεται ετσι για κουστομπολιο μπορω να σασ πω απο πολλα μαγαζια και ποιοι το  παιζουν αφεντικα και δεν ειναι παρα πολλα το αφηνω εδω γιατι πολλοι το παιζουν εξυπνοι και δεν ξερουν τιποτα απλα λενε διαφορα τι θα κανεισ κακο στην κοπελα θα χασει πελατεσ για ποιο λογο το κανεισ ,τι σε νοιαζει απο που ειναι ,που χαλαει τα χρηματα τισ ,αν τα παιζει στο καζινο αν κανεισ διακοπεσ μυκονο δεν μπορω να καταλαβω καποιουσ συγνωμη 
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
λοιπόν το γράφω εδώ δημόσια γιατι κάποιοι βαλτοί με παρενοχλούν συνέχεια με πμ....
δεν με νοιάζει που η κοπέλα ΔΕΝ είναι Σέρβα και ΕΙΝΑΙ λεσβία...
ούτε θέλω να της κόψω το μεροκάματο...
απλά δεν γουστάρω να πληρώνω 120 για κάτι που πλήρωνα 50-60...
το πιάσατε? αφήστε με ήσυχο τώρα μην τα πάρω στο κρανίο κι αρχίσω και λέω κι άλλα...
 

dani69

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
198
Κριτικές
2
Like
983
Πόντοι
81
σε προκαλω εγω να πεισ και αλλα και εδω και εκτοσ σαιτ
 

dani69

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
198
Κριτικές
2
Like
983
Πόντοι
81
γιατι  λεσβια την ανεβαζεισ λεσβια την κατεβαζεισ δεν τον κοβεισ λεσ και σου εκανε κατι
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Ηρεμήστε.........εχω ξαναπεί και το επαναλαμβάνω......ΔΕΝ μας αφορουν η καταγωγή,οι σεξουαλικές ιδιαιτερότητες,τα οικονομικά και τα προσωπικά θέματα των κοριτσιων......Μας ενδιαφέρει ΜΟΝΟΝ η συμπεριφορά τους απέναντι μας και οι υπηρεσίες που μας παρέχουν......Όλα τα αλλα είναι κατινιές και δεν αρμόζουν σε αντρες που θέλουν να λέγονται σοβαροί....

Υ.Γ Χόρχε,σαφως και οσα αναφέρεις είναι αληθινά.Ε και? ποιον αφορουν και γιατι? μας πείραξε η κοπέλλα? καθόλου.......θέλει να παιρνει 120 και 150? δικαίωμά της.Μην ξεχνάτε,ΕΜΕΙς επιλέγουμε το πότε,το ποια και το πόσο........
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
δεν είπα εγώ να μην δουλέψει το κορίτσι... ούτε ανέφερα ονόματα και καταστάσεις εδώ μέσα... πέρα απο το να διορθώνω τις παραπλανητικές πληροφορίες που οι ίδιοι οι καταστηματάρχες νταβάδες προμότορες και τα ιδια τα κορίτσια μας πουλάνε για αλήθεια μερικές φορές...
για κάποιο λόγο Αλβανιδούλες εξτρα πρίμα βαφτίζονται όλες Σέρβες... ούτε και που με νοιάζει βέβαια... μου φτάνει να κάνουν καλό πρόγραμμα... βλέπε Ζωή από Αχιλλέως...
Τι αισθησιασμός τι μαγεία επέβαλε μέσα στο δωμάτιο!!!
απλά πελάτης είμαι που υπερασπίζομαι την σωστή τιμή για κάποιες υπηρεσίες...
τώρα σίγουρα ο γιώργος πέτρου και ο ντάνι69 ΔΕΝ είναι απλοί πελάτες...
ζητάνε λοιπόν αυτοί 120? θα λέω κι εγώ την δική μου αλήθεια...
 
OP
OP
T

tziobani7

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2013
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
φιλε  ειπεσ  ονομα κοπελασ που δεν ειναι στην δουλεια που την ξερεισ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom