Νέα

Χορεύτριες από κλαμπάκια της πόλης μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TurboThor
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 267K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
5
Like
652
Πόντοι
96
Γκουρουδηδες
Θελω να "συνευρεθω" με μια χορεύτρια για "προσωπική συναντηση" με "εύκολο κλείσιμο" κι όχι 5000
Ποιος έχει να δώσει βοήθεια?
όλοι αυτό ψάχνουμε φίλε.. αλλά το θρεντάκι έχει ψοφήσει
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
5
Like
652
Πόντοι
96

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.271
Κριτικές
19
Like
9.175
Πόντοι
9.095
ποιά είναι φίλος ? δε μου μοιάζει με καμιά χορεύτρια εμένα πάντως.. :cheesy: :cheesy: :cheesy: για λέγε..
Ειναι η κυρα Δεσποινα με το κλειστο κυκλο απο Μυκονο που συζητανε λιγες σελιδες πιο πισω...
 

Πρακτωρ Θου-Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2020
Μηνύματα
227
Κριτικές
6
Like
1.009
Πόντοι
361
Για Έλενα Μαντζουράνη έχουμε καμιά
πληροφορία τόσα χρόνια ψάχνω και ρωτάω αλλά τζίφος
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.362
Πόντοι
736
Αν δεν ειναι κομοδινο στο κρεβατι και τα δινει ολα θεωρω οτι ειναι υποφερτα τα 180.
Στα αρνητικα τα 130 που ζηταει για 30λεπτα. Σαν να θελει να μας αποθαρυνει για το 30 λεπτο.
Ακριβη περιπτωση που αν ομως δεν βγει φολα, γιατι οχι... Εδω δινουμε 140 για χειροτερες εμφανισιακα.
 

Cockamamie

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2020
Μηνύματα
382
Like
753
Πόντοι
81
Για την χορεύτρια (λέμε τώρα) την Δεςποινα παίζει μπαλίτσα από το 15 από εποχεσ Bogart που χόρευε εκεί για όποιον ξερει πλαστικόμουρα πολύ σκύλοφάτσα για ένα απαξιωτικό γαμησακι είναι ότι πρέπει:sunglasses: Γούσταρε και τον φραουλιτσα τότε από τον οποίο έφαγε Χ
 

Cockamamie

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2020
Μηνύματα
382
Like
753
Πόντοι
81
Αν δεν ειναι κομοδινο στο κρεβατι και τα δινει ολα θεωρω οτι ειναι υποφερτα τα 180.
Στα αρνητικα τα 130 που ζηταει για 30λεπτα. Σαν να θελει να μας αποθαρυνει για το 30 λεπτο.
Ακριβη περιπτωση που αν ομως δεν βγει φολα, γιατι οχι... Εδω δινουμε 140 για χειροτερες εμφανισιακα.

επειδή φαίνεται κουκλάρα και νεότατη τα 180 θα μπορούσαν όντως να δοθούν αν αφήνεται...
δεν θα πω δίνεται γιατί είναι μεγάλη λέξη. αν όμως - εφόσον της φερθείς ανθρώπινα - ανταποδίδει και αφήνει ελεύθερο τον εαυτό της να περάστε καλά, υπό αυτές τις συνθήκες τα 180 (για όποιον μπορεί) δεν είναι αποτρεπτικά.
εννοείται απευθύνεται σε μικρό κοινό
Και συ που το ξέρεις τύπε ότι αν αφεθεί δίνει τον εαυτό της την έχεις πάρει; Η κάτι άλλο παίζει;
 

Cockamamie

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2020
Μηνύματα
382
Like
753
Πόντοι
81
Για την χορεύτρια (λέμε τώρα) την Δεςποινα παίζει μπαλίτσα από το 15 από εποχεσ Bogart που χόρευε εκεί για όποιον ξερει πλαστικόμουρα πολύ σκύλοφάτσα για ένα απαξιωτικό γαμησακι είναι ότι πρέπει:sunglasses: Γούσταρε και τον φραουλιτσα τότε από τον οποίο έφαγε Χ

αυτό που λες προσωπικά δεν το βλέπω στις φώτο αλλά δεν λέω κάτι περισσότερο καθώς δεν την έχω συναντήσει...
πάντως έχω πάει με αρκετές γυναίκες (πέραν των εκδιδόμενων) και παρόλ'αυτά - πάλι βλέποντας τις φώτο - "απαξιωτικό" γαμησάκι στη συγκεκριμένη δεν θα το έλεγα με την καμία.
τι να πω, εκτός κι αν στην ζωή σου έχεις πηδήσει πραγματικά πολλά και καλά μοντέλα...:undecided:
Όπως τα αναφέρω πάνω μιλάω από πρώτο χέρι τώρα αν εσυ τους ψεύτικους αερόσακους και τα χείλια Ροφου τα θεωρείς καλαίσθητα τι να πω ...
 

thirio11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
2.837
Πόντοι
456
ποιά είναι φίλος ? δε μου μοιάζει με καμιά χορεύτρια εμένα πάντως.. :cheesy: :cheesy: :cheesy: για λέγε..
Ειναι η κυρα Δεσποινα με το κλειστο κυκλο απο Μυκονο που συζητανε λιγες σελιδες πιο πισω...
αδιαβαστος..και παλι..δεν ειναι αυτη..σιγουρα!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nipper

Πρακτωρ Θου-Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2020
Μηνύματα
227
Κριτικές
6
Like
1.009
Πόντοι
361
Εσύ πώς το ξέρεις οτι δεν κάνει; Όλες έχουνε την τιμή τους!
Για Έλενα Μαντζουράνη έχουμε καμιά
πληροφορία τόσα χρόνια ψάχνω και ρωτάω αλλά τζίφος
Δεν κάνει τζάμπα ψάχνεις πάνε παρακάτω
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
5
Like
652
Πόντοι
96

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
47
Like
7.111
Πόντοι
5.646
Παίζει κάποια να μπορούμε να την γνωρίσουμε κάπως καλύτερα η μπα;
 

AndreouK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2020
Μηνύματα
171
Κριτικές
8
Like
509
Πόντοι
281

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom