Νέα

chernivtsi

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα davarits
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
davarits

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
κανας καβαλαρης ???? τσερνεουτσι λεμε τωρα ιπικος ομιλος οπα!!!!!!! και γυναικεια ομαδα βολει να κλαις λεμε!!!!!!!!  alloxa ......................................................................... Αλλος μεγαλος μουνοχαμος γινεται στον επομενο  νομο στο ιβανοφραγκοφσκ  αλλος χαμος  εκει  !!!!  αλλα επειδη  εκει ειναι κοτετσι του ρεντ ντακοτα και εκεινος πηγε προτος  εκει το αφινο σε αυτον!!!!  αλλα σε καπια φαση θα σας γραψω για το βουνο που ειναι στα σηνορα των δυο νομων  οπα μαγκες μου!!!!!!!!!!!!.και μονο εγω και ο συντροφος ξιλοκοπος το εχουμε γλεντησει εκει
 

Συνημμένα

  • DSC00017.png
    DSC00017.png
    194,9 KB · Εμφανίσεις: 79
  • olia00012.png
    olia00012.png
    178,1 KB · Εμφανίσεις: 90
  • olia00022.png
    olia00022.png
    173,5 KB · Εμφανίσεις: 71
  • DSCOO291.png
    DSCOO291.png
    180,4 KB · Εμφανίσεις: 88

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
εχουμε παει εκει με τον πιτσι και νομιζω οτι καπου ποσταραμε και τις φωτος.... :dancing: :dancing: :dancing:
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
soy αρεσε εκει πως τα ειδες τα πραγματα κουκλαρα μου
αχαχαχ οταν πηγαμε εμεις ολα ηταν κλειστα και ολοι ηταν με μασκες λογου γριππις :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: δεν μας εκαατσε η γκομενα αλλα περασαμε ωραια και την επομενη μερα την καναμε για Κιεβο :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
αχαχαχ οταν πηγαμε εμεις ολα ηταν κλειστα και ολοι ηταν με μασκες λογου γριππις :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: δεν μας εκαατσε η γκομενα αλλα περασαμε ωραια και την επομενη μερα την καναμε για Κιεβο :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
απο κει εισαι :think:
 
OP
OP
davarits

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
αλλος χαμος  ολε!!!!!!!   :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  απο τα 14 πασαρελα που να σας πω και τα υπολειπα!!!!!! :2funny: :2funny:
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Το πραγματικό ερώτημα ειπναι Δυτική ή Ανατολική Ουκρανία.Μέχρι πρότινος θα απαντούσα δυτική χωρίς δεύτερη σκέψη αλλά τώρα έχω επιφυλάξεις.Κάποια πράγματα είναι καλύτερα στη Δυτική κάποια στην Ανατολική.Είναι ανάλογα με το τι ζητάς.
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
καπως ετσι ειναι συντροφε  !!!!!!!!  αλλα και οι ¨" δικοι" μας ομος δεν πεζονται με τιποτα!!!!!! αμα τους δεις σε μολδαβια ουκρανια θα παθεις πλακα !!!!! κολοπαιδα οσο παει!!!!!!!!!  παραμυθια φουμαρα κουτοπονιρια αφραγκοι ολοι μα ολοι !! συμπεριφορα για ζωα στης γυναικες και οταν γαμανε καμια ψωφια γιατι ολοι αυτοι οι κολοβλαχοι ψωφιες γαμανε καμαρονουν σαν γυφτικα σκερπανια !!!!!!! :2funny: :2funny: και τσιμουδια σε κανεναν ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! μην και γαμισει κανας αλλος ελληνας !!!  ετσι εχουν ξεσκιστει στην πουτσα με τα καλητερα μουνια του πλανητη μιλαμε  οι κολοτουρκοιταλοι !!!! που και τα χωνουν και της προσεχουν !!!!!! και ομαδικα δουλεβουν χρονια τωρα !!!  τα χω γραψει 100 φορες και εδω που τα λεμε δυστηχος μονο εγω τα γραφω   >:( >:(

Δεν είναι έτσι.Σε αυτά τα μέρη είναι ό,τι κάνεις μόνος σου.Άραβες,Τούρκοι απλά κονιάζονται μέσω γνωστού έρχονται τάχα για μπίζνες μένουν στο σπίτι του συγγενούς και πουλάνε παραμύθι στις Ουκρανέζες.Τη σκληρότητα του Βαλκάνιου δεν την έχει κανείς οι τύποι είναι κουράδες μπροστά μας και όταν σκάει μύτη Ελληνας,Σέρβος κτλ εξαφανίζονται.

Και τι συμβουλή να του δώσω εγώ του άλλου;πάνε Λβωφ να καμακώσεις στα καφέ;αυτό είναι μαλακία δεν είναι συμβουλή.Αν με ρωτήσει σε ποια ντίσκο να πάω τι να του πω;Milennium ή Picasso ή Metro;σιγά μην του πω να πάει Misto που ειπναι στου διαόλου τη μάνα.Αλλά πες ότι ο άλλος πάει Milenium θα γαμήσει;αρχ...ίδια.Πες ότι έχει κονέ από το ίντερνετ,θα γαμήσει;παπάρια.Γιατί δεν είναι έτσι είναι αλλιώς αλλά το πώς είναι πρέπει να το ζήσεις.
 
OP
OP
davarits

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Δεν είναι έτσι.Σε αυτά τα μέρη είναι ό,τι κάνεις μόνος σου.Άραβες,Τούρκοι απλά κονιάζονται μέσω γνωστού έρχονται τάχα για μπίζνες μένουν στο σπίτι του συγγενούς και πουλάνε παραμύθι στις Ουκρανέζες.Τη σκληρότητα του Βαλκάνιου δεν την έχει κανείς οι τύποι είναι κουράδες μπροστά μας και όταν σκάει μύτη Ελληνας,Σέρβος κτλ εξαφανίζονται.

Και τι συμβουλή να του δώσω εγώ του άλλου;πάνε Λβωφ να καμακώσεις στα καφέ;αυτό είναι μαλακία δεν είναι συμβουλή.Αν με ρωτήσει σε ποια ντίσκο να πάω τι να του πω;Milennium ή Picasso ή Metro;σιγά μην του πω να πάει Misto που ειπναι στου διαόλου τη μάνα.Αλλά πες ότι ο άλλος πάει Milenium θα γαμήσει;αρχ...ίδια.Πες ότι έχει κονέ από το ίντερνετ,θα γαμήσει;παπάρια.Γιατί δεν είναι έτσι είναι αλλιώς αλλά το πώς είναι πρέπει να το ζήσεις.
σεβαστη η αποψη σου αλλα διαφωνουμε .. καθε αλλο παρα εξαφανιζονται οι αραβοτουρκοιταλοι  οταν μας βλεπουν και οταν ειναι για καλο μουνι μπορει να επιμενουν μεχρι τελικης πτωσης !!!!!! τι λες τωρα!!  επισης αμα δεν καμακωσις στην ουκρανια αποκληεται να γαμισεις  καλο ποιοτοκο μουν!!!ι μονο εκδιδομενες και σπονσοροκαργιολες των κλαμπ θα γαμισεις !!!!!!!!!  η γνωμη μου ειναι δητικη ουκρανια για γουστα  ανατολικη  για λοβε περιπετεια παντα με σκληρο και θρασυ καμακι με υποστηριξη  σοβαρη  !!!! λευτα  ρουχα καλη  συμπεριφορα κτλ !!  πουτανες επι πληρομη γαμας και στην αθηνα!!!    αυτια!!!!!!!! Υ.Γ οποιος ξερει ρωσικα  τιρασπολ  μαζι με τον ντακοτα ρεντ και τους 50+ φευγα ιταλοκαμακερο!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Εγώ από ό,τι είδα πιο εύκολα γαμάς Ανατολική Ουκρανία.Δυτική Ουκρανία θέλουν σχέση,γάμο κτλ δε μπορείς απλώς να τις γαμάς.Τώρα βέβαια με την κρίση μπορεί να έχει αλλάξει το μέρος.Γενικά η Δυτική Ουκρανία είναι υπερβολικά ασφαλής κατά τη γνώμη μου,δεν κινδυνεύεις όπως στην Ανατολική.
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
κανας καβαλαρης ???? τσερνεουτσι λεμε τωρα ιπικος ομιλος οπα!!!!!!! και γυναικεια ομαδα βολει να κλαις λεμε!!!!!!!!  alloxa ......................................................................... Αλλος μεγαλος μουνοχαμος γινεται στον επομενο  νομο στο ιβανοφραγκοφσκ  αλλος χαμος  εκει  !!!!  αλλα επειδη  εκει ειναι κοτετσι του ρεντ ντακοτα και εκεινος πηγε προτος  εκει το αφινο σε αυτον!!!!  αλλα σε καπια φαση θα σας γραψω για το βουνο που ειναι στα σηνορα των δυο νομων  οπα μαγκες μου!!!!!!!!!!!!.και μονο εγω και ο συντροφος ξιλοκοπος το εχουμε γλεντησει εκει

Ακαιρο μεν αλλα.. Η κοπελα στην 3η φωτο ειναι γνωστη κανενος η' απλα μια ουκρανορωσιδα? :think:
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Καλησπέρα..
Ετοιμάζομαι 3 Απριλίου να επισκεφτώ το Chernivcy. Μόνο μια φορά περαστικός απο Lvov για Chisinau έχω περάσει από το μέρος, χωρίς να μείνω. Τα σχέδια μου περιλαμβάνουν οδικό ταξίδι Θεσσαλονίκη-Bucharest-Chernivcy. Έχω ήδη κανονισμένες μέσω ίντερνετ συναντήσεις με κοπέλες που θα έρθουν εκεί να με συναντήσουν από άλλες πόλεις (Ternopol-Kiev). Θέλω να ρωτήσω επικαιροποιημένες πληροφορίες γιατί ότι γράφτηκε εδώ πέρα είναι παλιό. Τι γίνεται εκεί? Τι παίζει? Όποιος έχει πληροφορίες γενικά για το μέρος και για γκομενάκια πληρωμένα ή μη και θέλει να τις μοιραστεί.. θα του είμαι ευγνώμων. Επίσης αν κάποιος βρίσκεται στην περιοχή ίσως μπορώ μέσω των κοριτσιών που θα συναντήσω να ζητήσω να φέρουν καμιά φίλη τους για πάσα. Απλά ενημερώνω.. δεν πρόκειται για πληρωμένα.. αλλά για απλά κορίτσια που προσέγγισα μέσω ίντερνετ. Αν κάποιος θα βρίσκεται στην περιοχή εκείνο το διάστημα 4 με 9 Απριλίου μπορούμε να τα πούμε. Επίσης αν κάποιος θέλει να συνταξιδέψει μαζί μου προς τα εκεί ας επικοινωνήσει. Απλά ξεκαθαρίζω πως όταν φτάσουμε Chernivcy ο καθένας ακολουθεί το δρόμο του. Η επιστροφή θα γίνει από Beltsi-Chisinau, όπου στο Chisinau θα μείνω άλλες 2,3 μέρες καθώς θα φιλοξενηθώ σε 2 παλιές γνώριμες από προηγούμενες επισκέψεις και το σχέδιο εκτός απροοόπτου καταλήγει με επιστροφή Θεσσαλονίκη από Chisinau.
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
Εγώ από ό,τι είδα πιο εύκολα γαμάς Ανατολική Ουκρανία.Δυτική Ουκρανία θέλουν σχέση,γάμο κτλ δε μπορείς απλώς να τις γαμάς.Τώρα βέβαια με την κρίση μπορεί να έχει αλλάξει το μέρος.Γενικά η Δυτική Ουκρανία είναι υπερβολικά ασφαλής κατά τη γνώμη μου,δεν κινδυνεύεις όπως στην Ανατολική.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom